Jump to content
akka

CSGO mapes ieteikumi. (surf/arena/jb/pub)

Recommended Posts

JB iemest jaunas mapes , nevis drotot katru 3 mapi kkādu overcore , snow , kuras katru dienu tiek izspeletas dafiga reizes ! Saprotu , tas ir tikai mūsu pašu dēļ , jo paši nominatojam tādas mapes , pēc tam paši vote (Balsojam) pār tām . bet kkas tomēr būtu jāmaina... 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai tas tā strādā, admini varēs pateikt, vai vispār ir iespējams.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=499172310

Battle Royale stila mape, salīdzinam ar PUBG/H1Z1, paši zinat.

 

Ideja bija pubā pielikt (mošk vispār jaunā serverī, khe, khe) joka pēc. Izmērs 10MB, 200'000 subscribed lietotāju, reitings augsts.

Ja pubā strādā, neredzu iemeslu nepamēģināt pievienot.

 

PUBā viņa nestrādā, viņa ir jaspēlē speciālā serverī, bez auto bhop tur nav ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag bļāviens PUBU pārvērst par pokemonu serveri........katrs var atrst tagad kādu mapi, kura viņam pēc izskata patīk un iemest te, pārbāzīs serveri ar nejē'dzīgām, nespēlējamām mapēm un par viņām tāpat neviens nebalsos.

Un šsaj mapei man neatrodas neviens cits vārds kā SŪDS, tā mape izskatās nespēlējama!

 

Katram jau savs viedoklis, bet tu gribi teikt, ka pubs ir ļoti interesants, jo tiek spēlētas tās 6as mapes uz apli? de_dust2, de_cache, de_mirage, tad sabalso inferno, kur ir max tirgus un tad labākajā gadījumā de_overpass, de_train un cobble. Kāpēc vispār casual pubā jāspēlē competitive mapes, ja viņas jau tiek spēlētas matchmeikingā? Man, piemēram, vēmiens nāk spēlējot awp_mirage jau 2. reizi 4ās mapēs. Kāpēc, lai neuzspēlētu kādu neredzētu mapi pubā? Tāpēc, ka nezināsi, kur skriet? - Tā pat nezināji, kad pirmo reizi mirage un cache spēlēji, iemācīsies! Ranku sabojāsi? - Tev viņš tā pat ir sabojāts! Tad kur ir problēma? Lai tik iesaka mapes, pats esmu pāris jau sakačājis, bet neesmu pa viņām vēl paskraidījis, tāpēc neko vēl neesmu ieteicis. Drīz to izdarīšu.

Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi iekš PUB ir vajadzīgas dažas jaunas mapes, ne tikai paši oriģināli. Kā mēs visi zinām pubs ir pubs, tur nav obligāti jāspēlē, kā kaut kādā official mačā, tas nozīmē kad mapēm nav nozīmes, ja vien tās atbilst pub standartam. Iesaku pievienot, jau daudz reiz prasīto Tuscan, es hz vai viņš tur jau ir, es tam nesekoju līdz, taču eksperimenta pēc iesaku šo variantu: Pievieno tuscan, subzero, dust2 night, mirage night (any night mape derēs, diezgan interesanti būtu), kā arī kā jau sen prasīts kādu hostage mapi. Tā var būt Office, vai arī vecās mapes no bloodhound operationa, any derēs.

 

Kā jau teikšu - tās ir tikai manas domas, un tā kā eksperimentēt nekad nav par sliktu, domājams kad pub nav jāatšķir no JB, vai no Surf, kur mapes tiek liktas klāt diezgan bieži, tāda paša iemesla pēc - lai tās kāds izmēģinātu un eksperimentētu. Domāju kad ir vērts. ;)

 

Cilvēki mēnešiem jau te tupi sēž un kaut ko iesaka, jā zinu kad PUB ir PUB, jauns serveris. Manuprāt to vajag tikai uzlabot un uzlabot, cik tur tā darba piemest pubā jaunas mapes, ja jb tas prasa dažas minūtes? Domāju kad katrs serveris ir jāglauda pa spalviņai, katrā ir pilns katru dienu. Jā, updeiti tur, un forumā, aizņemts. Bet, nu cilvēki jau skatos mēnešiem prasa tās mapes, nu nav tik grūti viņas ielikt manuprāt.

 

 

Complete list:

de_tuscan

de_subzero (cik zinu jus vinu neliksiet, bet ienaca prata)

any night versijai, kāda tipa mapei derēs (dust2,mirage,cache būtu tās main)

aztec

season

zoo

italy

karoč jūs sapratāt, any hostage map kas pastāv, izņemot offisu, offiss piebāztā pubā būs vēzis, un es domāju to saprot pat čalis ar hotdogu smadzeņu vietā.

kā arī var pielikt jebkuras mapes pēc izvēles no administracijas puses, pieņemsim no kāda operationa. + manuprāt tā kā visi balso defās mapes, vajag kā 1.6 laikos kad nevar nobalsot par kādu konkrētu mapi ja viņa ir bijusi pirms 3 kartēm, lai nav jāatkarto :)

 

testējiet, eksperimentējiet, čības neplīsīs, pirksti nenokritīs.

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

Pubā mapes noteikti vajag, bet ir arī citas lietas ko vajadzētu.

 

Pieeja atvērt inventory iekš pubā. Bieži gribu nomainīt emkas vai cz uz five seven, un arī būtu cool ja piemērām kāds casus vērtu vaļa or smth.

 

Viena lieta kas tieši MANI kaitina un ganjau arī citus adminus, tas kad admini nomirst viņi nevar specot pretiniekus, bet specojot savējos viņi redz caur sienām pretiniekus. Šito ideju es galīgi nesapratu, jo to specošanu noņēma lai nemonitoringo admini vne? Tad šobrīd sanāk vēl vieglāk monitoringot.

 

 

Par šito varat nepiekrist varat piekrist, bet mēs ar talantu nospriedām, ka būtu cool ja būtu vecās quake skaņas. Piemēram kad dabū headshot atskaņojas tā skaņa kas pazīstama no 1.6, un arī tas skaņas kas tur vēl bija piemēram Unstoppable, Godlike, Dominating, Rampage utt., tās vienkārši pielikt kā pēc rounda kopā ar to "bonus punktu sistēmu" kas parādās čatā kad nošauj piemēram 5 cilvēkus pēc rounda parādās [Rampage] +8 punkti (kkas tāds parasti parādās), un tad ar to kopā atskaņotos tā quake skaņa kas bija uz rampage. Tas pats būtu ar triple kill kad tur atskaņotu to "Haaat-triick" skaņu, utt. Šitas protams būtu ar kkādu menu klāt ka viņu var izslēgt vai pagriezt klusāk vai noņemt lai headshot skaņas nav, nu kkas uz to pusi. Ja varētu regulēt to skaļumu tām skaņām es domāju ka daudziem casual pub spēlētājiem patiktu.

 

Kādas domas?

 

 

edit: Es aizmirsu ļoti svarīgu lietu pateikt ko latvian atgādināja. Tās skaņas būtu tikai tev, visam serverim būtu tikai kkādi godlike vai ludicrous kill, nu kad kāds tur paņem -7, -8, -9.

Edited by ernerino
Link to comment
Share on other sites

Pubā mapes noteikti vajag, bet ir arī citas lietas ko vajadzētu.

 

Pieeja atvērt inventory iekš pubā. Bieži gribu nomainīt emkas vai cz uz five seven, un arī būtu cool ja piemērām kāds casus vērtu vaļa or smth.

 

Viena lieta kas tieši MANI kaitina un ganjau arī citus adminus, tas kad admini nomirst viņi nevar specot pretiniekus, bet specojot savējos viņi redz caur sienām pretiniekus. Šito ideju es galīgi nesapratu, jo to specošanu noņēma lai nemonitoringo admini vne? Tad šobrīd sanāk vēl vieglāk monitoringot.

 

 

Par šito varat nepiekrist varat piekrist, bet mēs ar talantu nospriedām, ka būtu cool ja būtu vecās quake skaņas. Piemēram kad dabū headshot atskaņojas tā skaņa kas pazīstama no 1.6, un arī tas skaņas kas tur vēl bija piemēram Unstoppable, Godlike, Dominating, Rampage utt., tās vienkārši pielikt kā pēc rounda kopā ar to "bonus punktu sistēmu" kas parādās čatā kad nošauj piemēram 5 cilvēkus pēc rounda parādās [Rampage] +8 punkti (kkas tāds parasti parādās), un tad ar to kopā atskaņotos tā quake skaņa kas bija uz rampage. Tas pats būtu ar triple kill kad tur atskaņotu to "Haaat-triick" skaņu, utt. Šitas protams būtu ar kkādu menu klāt ka viņu var izslēgt vai pagriezt klusāk vai noņemt lai headshot skaņas nav, nu kkas uz to pusi. Ja varētu regulēt to skaļumu tām skaņām es domāju ka daudziem casual pub spēlētājiem patiktu.

 

Kādas domas?

 

 

Es domāju kad ja pieliktu tā kad viņu var personīgi disablot, pēc paša gribas tad būtu okay, bet ta būtu riktīgi pokemoniski, piekrīti vai nē, bet iedomājies to situāciju vienkārši ja katram būs mega kills, vai kas tur, vienkārši viss serveris skanēs. Bet, ja tas ir uz indivīda kāda ne uz visu serveri, man patiktu. Vēl patiktu ja vipiem būtu ķipa kad tu nošauj kādu, tas zilais ekrāns kā 1.6 pubos, to arī ar iespēju ieslēgt/izslēgt. Bet, tas tā ja riktīgi nav ko addot, pašlaik mapes svarīgākas.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir forši un patīkami, bet ja liekam iekšā pārtaisītas versijas, tad arī ņemam ārā oriģinālo. Savādāk serverī nākas spēlēt 2x pēc kārtas nodrāzto mirage.

 

Ieteiktu ievietot pārmaiņu pēc oriģinālās CS:GO hostage mapes kā office, militia u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir forši un patīkami, bet ja liekam iekšā pārtaisītas versijas, tad arī ņemam ārā oriģinālo. Savādāk serverī nākas spēlēt 2x pēc kārtas nodrāzto mirage.

 

Ieteiktu ievietot pārmaiņu pēc oriģinālās CS:GO hostage mapes kā office, militia u.t.t.

 

Cik sapratu maini negrib likt iekšā hostu mapes, jo es arī gribēju lai ieliek italy iekšā, Moška ja pietiekami lūgsimies ieliks ;)

Link to comment
Share on other sites

Izņemt no arēnas am_multimap. Bieži uznāk tā, ka mapes vidū vistas sāk trakot, respektīvi vistu skaņas iet pa riņķi un vienīgais fix ir nomainīt mapi. Skaņa ir ļoti kaitinoša un samērā skaļa. Vakar tas atkal notika. Jau esmu vairākas reizes šo pieminējis un nekas netiek darīts.

Edited by Walter
done .
Link to comment
Share on other sites

Izņemt no arēnas am_multimap. Bieži uznāk tā, ka mapes vidū vistas sāk trakot, respektīvi vistu skaņas iet pa riņķi un vienīgais fix ir nomainīt mapi. Skaņa ir ļoti kaitinoša un samērā skaļa. Vakar tas atkal notika. Jau esmu vairākas reizes šo pieminējis un nekas netiek darīts.

 

its not a bug, its a feature.

 

Link to comment
Share on other sites

Kur?

@ PUB

 

Ko?

Pievienot Canals.

 

Kāpēc?

Šī ir tikai spekulācija, bet ņemot vērā to, cik bieži parādās bug fixes, improvements, gameplay changes priekš canals, ir diez gan liela iespēja, ka Valve šo gribēs pievienot Competitive map pool, un pieprasīs arī lai pro teams spēlē Major turnīros. Ieliekot pubā, pat ja tā mape netiktu bieži izvēlēta lai spēlētu, manuprāt nebūtu slikts veids kā mācīties to spēlēt arī publiski.

Edited by Arcca
Link to comment
Share on other sites

Mapes, kuras būtu vērts iečekot un ielikt jb servera vote ciklā :

jb_marioworld_rsc_fix (workshop)

jb_undertale (workshop) (gamebanana)

jb_kwejsi (workshop) (gamebanana)

jb_chicken_island_b2 (gamebanana)

jb_projetocs_znt (1.6 mape, workshop)

 

Atpakaļ šitās iemest, spelētāju favorites :

jb_putin_v2ws (workshop) (gamebanana)

jb_mist (workshop)

 

Derētu šīs mapes izņemt ārā no vote cikla, jo tās tiek nespēlētas :

ba_jail_sand_final_beta_2

jb_jailberd_v5_final_fix

jb_parabellum_v2c

ba_jail_blood_revenge_son

jb_atomic_jail_beta4_fix2

jb_mevid_release7_v2

ba_jail_future_v2a

Edited by anakingo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×