Jump to content
akka

CSGO mapes ieteikumi. (surf/arena/jb/pub)

Recommended Posts

Tātad, pāris nedēļas paspēlējot jaunās mapes esmu nonācis pie dažiem secinājumiem, respektīvi, cilvēkiem nepatīk am_ggeasy (nepārāk labi spawni) un am_skybound (šī mape it sevišķi, jo sakot, ka zems fps ar vājākiem datoriem). 

 

Es teiktu tā, izņemt ārā ggeasy un skybound, un to vietā ielikt:

am_7ktgaming (varētu pārdēvēt par am_aimmap vai tamlīdzīgi, jo tā ir tīrākā aim_map priekš arēnas un cilvēki uzreiz atpazītu pēc nosaukuma. 1.6 laikos šī mape bija the shit boiii)

am_7ktgaming_redline (tas pats redline, tikai krāsaināks, vecais redline pārāk drūms. Varētu pārdēvēt par am_redline2 vai tamlīdzīgi)

am_playgrounds (karte ar overpass tekstūrām, tīri laba)

Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

Tā vien izskatās, ka am_playground jāņem ārā. Šajā mape serveris norm lago. Katru reizi, kad šo mapi esmu spēlējis, tā nevar būt sakritība.

 

P.S. Uztaisīt tā, lai cilvēki nejauši nevar uzspiest uz 1. mapes, kad notiek balsojums. Bieži vien sabalso kādu sūdu un tad pēc tam paši raud.

Link to comment
Share on other sites

 

Godīgi sakot pirmā mape ir sviests, pēc totālākā sūd* izskatās. Par 2 mapi runājot, labprāt vēlētos to redzēt serverī.

 

jb_Fentex - ANTI

jb_space_fortress - REC

 

 

Edit: Par to sistēmu kur augstāk tiek runāts par voting. Pilnīgi piekrītu par šo, visos citos retake, arena ārzemju serveros tas ir, un es zinu kad gribam taču būt oriģināli, esam identieši, esam nice veči. Bet, tas kad uzliksiet to voting sistēmu kā Clubstep gribēja, tikai palīdzēs. Pats arēnu spēlējot switchoju weaponus, uzpopojās vote, un novotoju par kaut kādu shi* mapi. Uzlieciet lai no 3,4,5 sākās.

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

jb_fortness_beta01a https://gamebanana.com/maps/197250        ne / walters

 

jb_paradise_lost_v1 https://gamebanana.com/maps/197272     velak iziešu cauri un tad editošu

 

 

 

mapes tiko ir palaistas, es pagaidīšu vel kādas 1 - 2 nedēļas lai salabo bugus un tad liksim serverī.   /// walters

Edited by Walter
Link to comment
Share on other sites

Lai nav jāspēlē default competitive mapes, derētu šīs pievienot PUBam, gāju uz 1.6 principa.

 

de_aztec (game files)

de_prodigy

de_piranesi

de_chateau

de_rats_1337

de_tuscan

de_westwood

de_cpl_fire

de_mill (tikai žēl, ka neatradu cpl_mill uz csgo, bet still, šī arī ir laba mape)

de_log

de_dust2_xmas (lai nedaudz svētku sajūta, šito varētu ielikt uz z-svētku nedēļu)

Edited by anakingo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×