Jump to content

erners

oldschool
 • Content Count

  1270
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

erners last won the day on May 9 2020

erners had the most liked content!

About erners

 • Rank
  augsta kalibra speciālists
 • Birthday 08/19/2003

Profile Information

 • Vārds
  Ernests
 • Dzimums
  Neteikšu
 • Attiecību statuss
  Neteikšu
 • Attiecībās ar

Recent Profile Visitors

16508 profile views
 1. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9knm2cLuXUGDEvDgIvtIpVZBXQi4AfYNqw6dWEC3M92fvng/viewform https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9knm2cLuXUGDEvDgIvtIpVZBXQi4AfYNqw6dWEC3M92fvng/viewform ļoti pateikšos ja varētu izpildīt un izpalīdzēt draugam ar skolas darbu
 2. ID Talants - @TALANTS atdzivinam talantu ludzu
 3. es godīgi vadīju dienu kā līderis un man uzrakstija "exsup" šādu ziņu 20:56:17, pateicu lai exsups iznak no bura un pasaka man to sejā, 20:56:37 vins to pateica. pēc tā sekoja kā admins Arca teica "apzināts fk". nebija pat massfk. es tikai ieviesu disciplīnu, ka pret saimonu nevar izrunaties. demo ienacu serverī kkur 10min no sākuma. links uz banu. zinu noteikumus, ļoti patīk vadīt, tikai kādiem 4 cilvēkiem nepatīku tajā serverī. uzskatu ka bans ir nepamatots, varbut vareja sakt ar transfer uz ts. :)
 4. erners

  GTA 5 Spams

  bled ljoxa bus jauns radio ko vel lielaku tev vajag???????
 5. viss expected iznemot antoha fucking mc
 6. nevienā brīdi neteicu, ka tas attaisno kaut ko un nevienā brīdi neteicu, ka es drīkstēju tevi šaut nost. sakars ar chat history ir tas, ka tu paliki salty, kamēr neviens cits nesūdzējās un sāki piesieties par mazākajām lietām. neesi "too serious, tas ir fkn jailbreak"
 7. piesekojiet twitcha mani draugi https://clips.twitch.tv/SmokyAggressiveVanillaTheTarFu
 8. "viss labi, lai erners izbauda savu pedejo dienu kaa CT" tā diena pienākusi btw palasiju tavu chat history un tu sauc jb adminus par striktiem un too serious?? :DD es tevi šāvu nost jo tu biji vienīgais kam es neuzticējos, pārējiem es varēju skriet blakus ar nazi rokās, bet tu biji tas vienigais, kas šāva mani nost un pēctam vēl vienīgais ņirdzi. es tevi nošāvu 1 reizi tajā vārdu spēlē, cik atceros bez tevis ar pārējiem 6 cilvēkiem bija ļoti fun raunds. :)
 9. fast fast jaunas kartes kamēr cilvēkiem vēl hype par jauno serveri pieslīpēt visus spawnus pielikt !challange prikolu no arēnas lai draugus var šaut, bet varbūt uztaisīt lai nav tikai uz 1 raundu, bet uz kādiem 5 for example (jo tie raundi ir ātrāki nekā arēnā)
 10. erners

  arena

  paldies, banots.
×