Jump to content

SiekaluMeerciite

Lietotājs
 • Content Count

  630
 • IDcash

  7.64€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  107d 11h 17m 34s

SiekaluMeerciite last won the day on May 3 2018

SiekaluMeerciite had the most liked content!

About SiekaluMeerciite

 • Rank
  ID bronzas biedrs
 • Birthday 01/16/2003

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

3764 profile views
 1. SiekaluMeerciite

  Sveiciens valentīndienā

  šodien atkal tas lielais kuģis grimst? sveicieni visiem!!
 2. SiekaluMeerciite

  Sveicam: TALANTS

  Sveicieni!
 3. SiekaluMeerciite

  Sveicam: _TnT_

  Apsveicu!!
 4. SiekaluMeerciite

  Aptauja par skaņu/austiņām

  Sveiki, Kā jau pēc topika title var saprast, tad esmu nolēmis noskaidrot jūsu domas par skaņu. Neliels backstorys- Vienā jaukā vakarā, spēlējot datoru, sanāca tā,ka netīšām parāvu austiņu vadu un tagad austiņas, tā teikt ''čakarējās''. Laikam zīme,ka laiks pienācis mainīt austiņas, jo austiņas, kuras lietoju līdz šim, ir jau ~2 gadus vecas. Tātad lieta sekojoša- Meklēju austiņas,kuras tieši noderētu gaming vajadzībām(zem 100$). Skatoties n-tos YouTube video,nonācu pie secinājuma, ka Top1 austiņas priekš gaming vajadzībām ir Hyperx Cloud II.Visi videoklipi ir diezgan veci,bet tajos jaunākajos arī dominēt Cloud II. Turpinot skatīties video par Cloud II, uzgāju,ka Hyperx Alpha austiņas ir labākas,tomēr viņām ir savi trūkumi. Pašlaik nevaru izvēlēties starp šīm austiņām,jo HYPERX CLOUD II- ir ~3gadus vecas,bet ir 7.1 surround sound, ir iespēja pārslēgties no usb uz 3.5mm un otrādāk. HYPERX CLOUD ALPHA- ir ~1gadu vecas,nav surround sound,bet pēc visiem 'rewiew' ir labākas par cloud II. Ir iespēja nopirkt to skaņas pārveidotāju, paskatījos cenas ebay'ā - parasts,ķīniešu, skaņas pārveidotājs maksā 1eiro,bet paskatījos arī hyperx skaņas parveidotāju un tas maksā ap 40eiro. Skaņas kvalitāte tak var mainīties atkarībā no pārveidotāja? Iespējams,ka varat ieteikt citas austiņas līdzīga price range. Aizmirsu piebilst, ka, bieži klausos mūziku arī. Ja dodos ceļojumā, tad arī būtu labi,ja varētu austiņas pieslēgt telefonam. Nu jā.. nonācu pie secinājuma- Vai man ir vajadzīga 7.1 surround sound? Visu mūžu esmu spēlējis ar 5.1 un nekādas problēmas nav bijušas.Tāpēc vēlos,lai jūs izsakat savu viedokli par skaņu un kādu tipu jūs izmantojat,un/vai tā 7.1 skaņa ir svarīga par stereo/5.1. Paldies.
 5. SiekaluMeerciite

  Pirmais un pēdējais vārds

  purkšķis pārvērtās
 6. SiekaluMeerciite

  Sveicam: CLOUDLETA

  Vissiltākie sveicieni!! <3
 7. SiekaluMeerciite

  PUB un AM Megakonkurss!

  mērce. PUB AM
 8. SiekaluMeerciite

  [Free] Deponia: The Complete Journey

  https://www.humblebundle.com/store/deponia-the-complete-journey?linkID=&amp;mcID=102:5c48f16c1a2c298a5328ddef:ot:5825e96cf7bb513ff1a6208e:1&amp;utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&amp;utm_medium=email&amp;utm_campaign=2019_01_24_store_newsletter&amp;linkID=&amp;utm_content=cta_button#checkout-section ludzu brinos,ka neviens plusiņu krājējs vēl nav ielicis par sito man ludzu plusiņu
 9. SiekaluMeerciite

  1.6 serveris iespējams?

  ja taisa 1.6 ,tad gta v roleplay ari ludzu
 10. SiekaluMeerciite

  Musician.

  1/2
 11. SiekaluMeerciite

  Musician.

  nez ,man nepatika . 6/10
 12. SiekaluMeerciite

  Musician.

  8/10
 13. SiekaluMeerciite

  Sveicam: Mr.Mercury

  Apsveicu ,Merkūr! audz liels un nedari blēņas
 14. SiekaluMeerciite

  spotify

  Runājot par spotify problemam: Esmu pats saskāries ar šiem spotify pigoriem . Tātad, lieta tāda ,ka "Friends activity " rāda tikai dažus draugus ,bet citus nerada , kaut , es skaidri zinu,ka viņi klausās mūziku tiesi šobrīd. Sekoju kādiem 3 cilvēkiem, bet rāda tikai divus. Googlē atradu visadus topikus ar tadām pašām problemām , bet nekur nav konkreti minēts kā salabot. Varbūt , te ir kāds , kurš saskāries ar šādu problēmu un ir arī to atrisinājis!
 15. SiekaluMeerciite

  Jaunais 2019. gads

  Lai izdodas viss iecerētais 2019. gadā!
×