Jump to content

senotajs

Lietotājs
 • Content Count

  235
 • IDcash

  0.12€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Time Online

  210d 2h 38m 34s

senotajs last won the day on November 24 2019

senotajs had the most liked content!

About senotajs

 • Rank
  Kārtīgs ID biedrs
 • Birthday 12/03/1998

Profile Information

 • Vārds
  Dens
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Gejs bļe

Recent Profile Visitors

6483 profile views
 1. Vēlos paziņot ka ''Sūdzība par adminu" poga, kas ir atrodama šeit, nestrādā un uzrāda 404 error lapu. Kā arī, man sķiet ka šī funkcija ir pārāk apslēpta, domāju ka viņai ir jābūt daudz pieejamākai. Varu arī ieteikt pievienot 'sūdzības par adminu' zem CS:GO navīgācijas dropdown jo, ja es vēlētos sniegt sūdzību par kādu no adminiem, mans naturālais instinkts būtu meklēt šo funckiju tieši tur, vai alternatīvi, rakāties pa forumu. Šeit īsti nav ko diskusēt, topiku var vērt ciet. Boomix izskatīs un veiks nepieciešamos secinājumus.
 2. no offence @Clubstepbet tas ir funny
 3. This /\ Tik tiešām varbūt vajadzētu izmēģināt kaut jo nebijušu kā zm+war3 un basebuilder, ko pats arī atbalstu, a ne kāpt uz vecajiem grābekļiem (surf, bhop). Kaut vai to pašu retake, bet tad tiešām, kā minēja @DannyG, vajadzētu vairākus retake serverus, vēlams 2 vai pat 3. Teikšu godīgi, ideja ir ĻOTI laba par pub ar neparastām mapēm(mapes kuras nav iekļautas oficiālajā valves ciklā), bet ir liels 'BET', es nezinu vai es, un tauta gribētu spēlēt pokemoniskas mapes kuras nav piemērotas competitive spēlēšanai, runāju par mapēm kā 'Village' un 'de_archives' kuras pašlaik ir workshop topos. Vizuāli, mapes labi izskatās, tas ir fakts, bet šaubos ka viņas ir piemērotas pubam. Tāda tipa mapes Valve liek savās operācijās un vienīgais iemesls kāpēc viņas tiek spēlētas ir jo viņas ir daļa no misijām. Mapēm ir jābūt tīrām un viegli spēlējamām. Pats varu ieteikt alternatīvi un izveidot pubu kas ir pamatots uz mapēm kurām ir kaut kāda reputācija, piemēram, tās pašas mapes no 1.6 un source laikiem vai mapes no veidotājiem kā FMPONE. Zemāk piestiprināšu mapes kuras apsveru, noteikti ka esmu izlaidis daudzas, bet ideju sapratāt. de_mill_ce de_fire Tuscan/Toscan de_season de_piranesi de_forge de_survivor de_aztec Un par tiem gadījumiem kad riņķo 3 mapes, tas ir tik pretīgi spēlēt vienu un to pašu mapi jau piekto reizi dienā. Izmēģināt kaut jo jaunu, taču nav tik slikti, tas pat ir jautri, ar pareizo attieksmi. Runāju par mapēm kā Vertigo, Nuke, Cbble kuras tu reti redzēsi pubā. Deathmatch arī būtu ok, būtu kur iesildīties, un, kā arī, piesaistītu daudz ārzemniekus, kas tikai nāktu par labu komūnam. Būtu jauki, ja pēc iespējas vairāk cilvēku izteiktos šeit, nākotnē būtu vieglāk nonākt pie secinājumiem!
 4. senotajs

  Mīmu topiks

  ObviousDistortedJaeger-mobile.mp4
 5. boti labaki par 90% no puba speletajiem @boomix domaju varbut tev sis varetu ieintereset testesanas nolukiem
 6. Man spitting some knowledge, works everytime. Ja nu boomixa minētais nepalīdzēja tad vēlos pateikt ka pēc pēdējā steam update, Valve pati tur kaut ko saplēsa un tas izraisīja pavisam līdzīgu problēmu. Palasi piestiprināto reddit postu zemāk, tur ir potenciāls veids kā salabot tavu ķezu. UPDATE: Tauta runā ka izvēloties Steam Beta, problēma tika atrisināta, izmēģini, ja augstāk minētās lietas nepalīdzēja.
×