Jump to content

breiks

Lietotājs
 • Content Count

  87
 • IDcash

  2.79€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  67d 26m 50s

About breiks

 • Rank
  Foruma augstumos
 • Birthday August 19

Profile Information

 • Vārds
  Ed
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

2590 profile views
 1. Līdzīgs punkts jau pastāv noteikumos : Spēlētāja nikam jābūt saprotamam, unikālam un viegli izrunājamam.
 2. breiks

  Musician.

  neitrāls 6/10, nesaista šijā brīdī.
 3. [JB] Salabot kā strādā medi-shot pēc atjauninājuma. Dotajā momentā, ja līderis nav izmantojis to, tad tas nokrīt un jebkurš var pacelt un izmantot.Tas tā, bet problēma, ka tie saglabājas starp raundiem. Kā arī medi-shoti stakojas.
 4. Katram ir sava pieredze un savi uzskati. Izmantoju Biti, pirms kāda gada pārmainīju tarifu uz to, kuru te boomix iemeta pa 9.50, ar bezlimita internetu. Nezinu vai arī tagad, bet man arī vēl 5 GB interneta cenā iekļauti ārpus Latvijas, kuri bieži noder. Jau iepriekš biju izmantojis Biti vairākus gadus un pašam piedāvāja 2017.tajā pāriet uz šo plānu, neskatījos mājaslapā, bet veikalā ņemot jaunu telefonu piedāvāja. Datus izmantoju līdz ko izeju no mājas, visām vajadzībām pēc kārtas Instagram, Facebook u.t.t problēmas nav radušās izmantojot ikdienā vēljoprojām.
 5. Daļēju piekrīti šim, ka no fun komandām varēja atbrīvoties, bet pēc šo komandu revidācijas nav pieejama komanda sm_rename, kas nav nelietderīga un komanda ar ko " spēlējas ".
 6. Obligātās prasības: 1) JB serverī nospēlētas 120 stundas zem viena nika. Ir, pašlaik 269 stundas, un turpina augt strauji. 2) Vecums vismaz 16 gadu. Esmu 18 gadus vecs. 3) 30 ierakstu skaits forumā. Neesmu pārāk aktīvs forumā, bet 78 posti ir iekrājušies, tātad atkal ir. Sīkāki dati: 1) Tavs vārds un spēles niks: Eduards, spēlē pazīstams kā breiks. Dažreiz niks ir ar variācijām, bet pamats tas pats. 2) Pastāsti par sevi (vai ievieto adresi uz savu sasveicināšanos): Ja interesē šis punkts, tad atver spoileri. 3) Kāda ir tava administrēšanas pieredze?: Vistuvākā administrēšanas pieredze bija bhop.identy.lv, kad tas vēl pastāvēja 2017. gadā. Nevarētu to nosaukt kā aktīvu administrēšanu vairāk kā parasts sargsuns. Uzlikt mute, gag pateikt citiem robežas u.t.t Biju admins no ziemas beigām ( vai pavasara ) līdz vasarai, laicīgi atteicos no tā, jo zināju, ka būšu pilnībā neaktīvs. 1.6 arī saskāros ar sms acc lietošanu IDenty.lv serveros. 4) Kāda ir tava unikalitāte, kāpēc mums būtu jādod tev acc?: Esmu nosvērts, ātri mācos un atvērts sarunām, bet nerunāju lieki apkārt. Nepārkāpju robežas, neizplatu idiotismu kā arī esmu aktīvs serverī. 5) Tava tiešā adrese uz JB statiem: IDenty.lv info HL Stats 6) Tavuprāt, esi atpazīstams iekš servera / foruma?: Šaubos vai esmu forumā tik labi pazīstams, bet, manuprāt, serverī esmu ieguvis pietiekamu atpazīstamību. 7) Komentārs par sevi: Spēlēju jb.
 7. Cilvēks sakarīgs, izpalīdzīgs, atvērts sarunam, kā arī ar pieredzīti. 3 stundas pa labi, pa kreisi nav nekas. Visi plusi manā grāmatā - rekomendācija.
 8. Pārkāpēja profils / steamid / niks - Janis no Kurzemes, 76561198864319834 Mape / Serveris / Datums / - atrast var šeit (piem .) jb_snow_v2 2018-10-21 15:04 20.7 MB Pārkāpums (piem. wallhack,) - Iet iekšā T zonās - būrī, nezin noteikumus. Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu) - Viss sākas, ja nemaldos, 2:18 raundā, kad ieiet t zonā, pēc 2 raundiem atkārtoti. Pēc nākamajiem raundiem var saprast, ka nezin noteikumus, vada ar nepaņemtu līderi, dod komandas ar aizvērtām kamerām u.c. lietas. Raundi no 2:18 ir īsi, nevajadzētu aizņemt daudz laika.
 9. breiks

  [JB] RoYo

  Pārkāpēja profils / steamid / niks - /\/\/\RoYoSkiLL/\/\/\, 76561198864401951 Mape / Serveris / Datums / - atrast var šeit (piem .) - jb_cavern_v1b 2018-10-13 12:16 6.0 MB Pārkāpums (piem. wallhack,) - Visticamāk nezin noteikumus, jo nemācēja pamata funkcijas, kā arī mass fk. Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu) - Nav ko īsti stāstīt, serverī bija 3/4 cilvēki, RoYo bija CT bez mikrafona. Staigāja gar kamerām aizvērtām un visus šāva nost. ( Sākās no kāda 5/6 raunda. )
×