Jump to content

Clubstep

CS:GO Admin
 • Content Count

  554
 • IDcash

  1.22€
 • IDRuby

  0♦
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  313d 1h 19m 54s

6 Followers

About Clubstep

 • Rank
  ID bronzas biedrs
 • Birthday 11/16/1994

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

4171 profile views
 1. Tak pubs pats par sevi ir casual serveris, lel. Imho, iemesls kāpēc tiek spēlētas noteiktas mapes pa riņķi ir tāpēc, ka ir labi zināmas. Lielai daļai cilvēku nepatīk izmaiņas, jo ir pārāk pierasts pie vecā un kaut kas jauns vnk izmestu no komforta zonas. Ja tā nebūtu, tad pubā biežāk redzētu nuke, cbble, vertigo. But as it is, only dust, mirage, inferno un cache tik iet pa riņķi.
 2. Grūti pateikt, kāda veida serveris būtu labs pēc 3 gadiem.
 3. Nav uzdirsiens, vnk having fun at your expense. Nav vajadzības pēc 3rd party piedāvājumiem, jo pubā un Valves paša serveros vienmēr bijis stabils 250 - 300+ fps. Pārāk agresīvi esi noskaņots, neuztver spēli tik nopietni, galu galā savu Faceit score jau CV neieliksi.
 4. Kad Bobo ieminējās, ka har1 labāks par Reini. I guess jebkurš attaisnojums der.
 5. https://www.pcgamer.com/uk/rainbow-six-siege-will-be-free-for-a-week-starting-tomorrow/ R6 būs F2P sākot ar 28. augustu līdz 9. septembrim. 10. septembrī tieši iznāk jauna operācija.
 6. Clubstep

  Server Fix.

  [ARĒNA] 1) Pistol HS raundos vienam no pretiniekiem randomā piešķir helmetu, otram ne. 2) Pistol HS raundiem pievienot arī pārējās pistoles, kuras jau esošais plugins randomā piešķir. Pagaidām ir tikai Glock/usp/deagle. [PUB] 1) Kad pietiekams skaits cilvēku uzraksta "RTV", spēle tiek apturēta un tiek izspēlēts vēl pēdējais raunds ar pistolēm. Vipiem tajos raundos ir viss utility un kevlar+helmet. 2) Vairāk attiecas uz visiem serveriem, bet ir daži saiti, kuri nav aizsegti ar "identy.lv". No galvas atceros, ka bija csgoatse un kkāds .money.
 7. Masterpiece. Lai gan 29 minūtes, totally worth it. Pat nepamanīju kā laiks paskrēja. Mūzika, klipi, teksti - perfekti.
 8. 1.2. Necieņas izrādīšana pret citiem spēlētājiem un/vai servera administratoriem. Serverī tevi brīdināju par abusive weapon tagiem. Ja netiks nomainīti, sekos bans. Šeit tas pats princips, kas ar niku maiņu vai rakstīšanu admin čatā. Vienīgais risinājums ir bans, jo spēlētājs ignorē aizrādījumu.
 9. Vajag surfu atpakaļ.
 10. gz 12 gadu jubilejā.
 11. Tā kā Steam lielais pārdošanas bums ir beidzies, interesanti būtu uzzināt, kādas spēles/DLC katrs no mums sapirkās un pēc tam actually spēlējis vai arī stāv Library un krāj virtuālos putekļus. Spēles, kuras nopirku: 1) DOOM 2016. 2) The Witcher 3: Wild Hunt GOTY. 3) Playerunknown's Battlegrounds. 4) Vairaki R6S DLC weapon skini. Imho, vērts ņemt tikai tad, ja ir uz atlaidi. Tiek spēlētas visas.
×