Jump to content

Clubstep

CS:GO Admin
 • Content Count

  542
 • IDcash

  0.21€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14
 • Time Online

  290d 15h 29m 18s

Clubstep last won the day on May 4

Clubstep had the most liked content!

6 Followers

About Clubstep

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

3545 profile views
 1. Vajag surfu atpakaļ.
 2. gz 12 gadu jubilejā.
 3. Tā kā Steam lielais pārdošanas bums ir beidzies, interesanti būtu uzzināt, kādas spēles/DLC katrs no mums sapirkās un pēc tam actually spēlējis vai arī stāv Library un krāj virtuālos putekļus. Spēles, kuras nopirku: 1) DOOM 2016. 2) The Witcher 3: Wild Hunt GOTY. 3) Playerunknown's Battlegrounds. 4) Vairaki R6S DLC weapon skini. Imho, vērts ņemt tikai tad, ja ir uz atlaidi. Tiek spēlētas visas.
 4. Clubstep

  atā admini

  Nu gan salīdzināt legit uzņēmējus, kuri atlaiž cilvēkus no darba ar kkādu csgo community servera adminu atlaišanu. :DDDDDDDD Jāpiekrīt par surfu, bhops smird. #BringBackSURF
 5. Neskaitāmas reizes ar tevi esmu saskāries gan arēnā, gan pubā. Tev ir ļoti daudz banu, gagu un mutes. Ar visu tavu vēsturi Identijā, protams, ka atpazīšu tevi pēc balss. Nav jau pirmais bans, kuru atrāvi tikai tāpēc, ka pēc balss atpazinu. Neesi tu nekāds randoms, uz kura es no zila gaisa esmu pieķēries. 100% esmu pārliecināts, gan intonācija, runas veids utt. sakrīt. Stop it, get some help. Viens un tas pats cilvēks. Ļoti ceru, ka, kaut nedaudz ir kauns nākt šeit un tēlot, ka nesaproti par ko bazars. Ja tik ļoti nespēj iztikt bez Identija, tā vietā, lai pirktu jaunus akontus, būtu sen unbanu nopircis.
 6. https://identy.lv/csgo/bans?search=aimzyy Unbanu neesi pircis, tāpēc aktīvs. Aizmirsi nerunāt pa mic, jo nodevi sevi. IP nomainīt un citu profilu viegli atrast. nt try tho
 7. Clubstep

  junkfood

  Kur trešais variants: "Neviens"?
 8. Par to jau ir topiks adminu sadaļā, kurš tiek ignorēts.
 9. Vienīgais pluss ir aktivitāte serverī, bet ar to vien nepietiek. Esi pārāk bērnišķīgs priekš saviem 17 gadiem. Neredzu tevi kā adminu. Uzlabo attieksmi serverī un mēģini vēlreiz pēc kāda laika. Anti, nekā personīga.
×