Jump to content

Clubstep

CS:GO Admin
 • Content Count

  529
 • IDcash

  0.21€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14
 • Time Online

  265d 8h 3m 21s

Clubstep last won the day on May 4

Clubstep had the most liked content!

6 Followers

About Clubstep

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

3390 profile views
 1. Par to jau ir topiks adminu sadaļā, kurš tiek ignorēts.
 2. Vienīgais pluss ir aktivitāte serverī, bet ar to vien nepietiek. Esi pārāk bērnišķīgs priekš saviem 17 gadiem. Neredzu tevi kā adminu. Uzlabo attieksmi serverī un mēģini vēlreiz pēc kāda laika. Anti, nekā personīga.
 3. Clubstep

  Fixi #2?

  ir vairāki 10v10 valves game modi (casual, dm.....), nevienā nav restrictioni.
 4. Clubstep

  Fixi #2?

  Pat ja nespēlētu, mans viedoklis nemainītos. Esmu par spēli as intended by developer, bez nekādiem restrictioniem.
 5. Clubstep

  Fixi #2?

  Lai cilvēki mācās spēlēt ar ko vēlas. Var arī iet uz kompromisu un atstāt 1 wepu per team. Ne jau izņemt pavisam no servera.
 6. Tāda sajūta, ka puse šeit sajaukuši public serveri ar kkadu pro līgu. Galu galā runa iet par public serveri, kurā cilvēki casually spēlē, nevis svīstu tikai tāpēc, ka tika nogalināts ar attiecīgu wepu savas vainas dēļ. Nav ko skriet blatanti virsū bez utility, bet tad ar jebkuru wepu var novākt. Pati problēma kā tāda ir stulba, dienas beigās gribas atpūsties, uzšaut csiku mīļākajā serverī ar jebkuru wepu, ko sirds kāro.
 7. Šeit tas pats princips, kas ar pubu notika. Grib izolēt noteiktus ieročus ar domu padarīt spēli vienlīdzīgāku. CSGO pēc definīcijas ir spēle, kas iedrošina atrast spēlētājiem advantage pār savu pretinieku un līdz ar to arī tiek atalgots ar killu. Imho, arēna ir vieta, kur ienākt patrenēt aimu un labi pavadīt brīvo laiku. Tavs pretinieks izmanto Aug/SG? Izmanto tu arī. Nepatīk izmantot? Tad samierinies ar zaudi un move on. Vai arī atrodi citu veidu, kā nolikt pretinieku pie malas. Pieļauju, ka ir cilvēki, kas ienāk arēnā pirms MM, lai pašautu un iesildītos. Aug un SG ir viable alternatīva emkai un ak47 un kāpēc liegt cilvēkiem to izmantot? Ja tie SG raundi ir katrs piektais, tad nekāda dižā iesildīšanās nesanāktu. MM neviens neies tev izdabāt un neies tev pretī ar vienlīdzīgu ieroci. Par tavu 3. punktu, tie cilvēki arī kunkst par M4A4/M4A1-S izmantošanu. Vispār ir iegājies tā, ja arēnā neizmanto AK-47, tad tu esi principā lohs (maigi sakot to, kas parasti izskan arēnā) - go with the bandwagon or we will be toxic. Tāpēc tev arī ir admins, lai tu uzturētu serverī labu atmosfēru bez toksiskuma.
 8. Pašos valves casual serveros tu redzi kādu restrictionu? Tur var pirkt ko vien sirds kāro un tas cilvēkus piesaista. Identy pubs ir tas pats casual serveris, kurā cilvēki pavada brīvo laiku. Uzspiest spēlētājiem ko un cik drīkst/nedrīkst pirkt ir ļoti stulbi. CS ir dinamiska spēle ar simtiem veidu, kā to padarīt interesantu. Avikus un Autosnaiperus jebkurš var counterot ar smoke, flash, molly, he, kaut vai izbeitot ar decoyu. Nemaz nerunājot par citiem scoped ieročiem, kurus vari izmantot pretī - scouts un sg553/aug. Neviens pēkšņi nepārvēršas par Dievu tikai tāpēc, ka nopircis noteiktu ieroci.
 9. Šī ir diezgan liela izmaiņa PUBā, kur cilvēki spēlē, lai nosistu brīvo laiku - varēja forumā izveidot poll, kurā paši puba spēlētāji varētu balsot (piekrīt vai nepiekrīt), nevis dazu cilvēku dēļ aizliegt visiem. Kā jau Floki teica, pretty much definēja publiska servera būtību.
×