Jump to content

akka

MAIN
 • Content Count

  10086
 • IDcash

  61.15€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  431
 • Time Online

  757d 1h 54m 5s

akka last won the day on October 6

akka had the most liked content!

About akka

 • Rank
  user friendly
 • Birthday August 26

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Contact Methods

 • Skype
  akkalv

Recent Profile Visitors

109910 profile views
 1. akka

  Arēna - ACC iegāde, domas

  patīk kā visi darkam samet anti, bet kad pēkšņi ir iespēja pirkt acc un uzticēt kaut kādam randomam pieejas, tad visi ir par, diezgan lame, jebkurā gadījumā paldies visiem kas izteicās, bet pagaidām nekas tāds nebūs.
 2. akka

  Atradu draudzeni iekš tinder

  pa to laiku bhop būtu uztaisījis
 3. akka

  Arēna - ACC iegāde, domas

  nē, jo cilvēkiem pazūd motivācija godīgā veidā censties iegūt acc, cilvēkiem pazūd atbildības sajūta kad acc termiņš jau iet uz beigām, izdomā pēkšņi visus nobanot, vai nogagot, jo mēs nevaram noteikt kas nopērk to acc, nopirks un nobanos visus - mēs vainīgi, ir tiešām stulbi ja kāds jauniņais vienkārši nopērk acc un neko nezinot sāk visus komandēt, jā, jo mums sanāktu pica, kuru mēs tāpat jebkurā brīdī varam nopirkt, banteam vairāk darba ar nepamatotām sūdzībām, nekā pozitīva.
 4. akka

  Balvas

  VISI DROŠI VARAT PIEPRASĪT PĀRĒJĀS BALVAS, VIŅAS IR SALIKTAS, NAV PROBLĒMU, PALDIES!!!
 5. akka

  ID pirmais merch

  šādi džemperīši arī plānoti - protams ar savu dizainu
 6. varētu pieņemt un ierēkt par tiem visiem anti kamēr pašiem 1PWA - pēdējās 2 nedēļās stunda un 19 minūtes SMUKŠS - pēdējās 2 nedēļās 22 minūtes Clubstep - pēdējās 2 nedēļās 34 minūtes Walters - pēdējās 2 nedēļās 15 minūtes spxcedxg - pēdējās 2 nedēļās 10 minūtes WaCco - malacis, pēdējās 2 nedēļās 9 stundas ja mēs padomātu loģiski, tad Darka 2 stundas actually būtu kaut kas, salīdzinot ar citiem., turpretī ja paskatās uz to, ka viņam surfā bija 536h 18m un mums serverī tiešām vajag adminu, tad rakstot šo tekstu es izdomāju, ka vienkārši pārlikšu viņam accessu, hate me, bet labāk vairāk adminu un tad arī pie tīrīšanas liekos izmetīs, nevis serverī likt klausīties skvīkeros 24/7. pieņemšu, ja 2 nedēļu laikā stundas būs tādas pašas, tad arī access pats noņemšu, cheers.
 7. kā viņš var būt aktīvs sūrfā, ja viņš ir slēgts? domāju, ka varētu turpināt izteikties. no manis rekomendācija, bijis tikai 1 tāds 'kašķis' kur noņēma 1 banu, bet other than that - viss kārtībā. + ļoti daudzi teikuši par to, ka arēnā nav aktīvu adminu, tie kas to nezināja - tagad zin. + skrīn P.S drīz laikam būs tīrīšana visos serveros, hintered
 8. akka

  -Show Your Destkop

  ja tur nebutu fortnite, tad butu vairāk 7/10
 9. akka

  Sveicam: simplijs, TheNazis, krek

  Sveiciens visiem 3!
 10. You have to be able to be a good loser. You have to be okay knowing you're going to fail every day in something without getting mad and upset.

 11. akka

  Shadow Warrior 2 par brīvu

  labāk lai tā ir!!!!!!
 12. money can't buy happiness, but it can buy video games and that's good enough.

  1. faz

   faz

   and bitches

  2. DannyG

   DannyG

   and food

 13. akka

  SMUKŠS - Viena (prod. SAAVANE/EXPSR)

  pat noklausījos, iedod like vai nepatika.
 14. They say miracles are past.

  1. TIGER

   TIGER

   Minekraft

×