Jump to content

akka

MAIN
 • Content Count

  10430
 • IDcash

  1290.02€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  885d 14h 45m 50s

About akka

Profile Information

 • Vārds
  Artūrs
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

148878 profile views
 1. akka

  IDENTY 11 gadi!

  visi, arī īsākie komentāri dabūja 2 idc, apsveicu!!!! prieks, ka izteicāties, pārņēma tiešām patīkamas emocijas, prieks ka Jūs visi esat ar mums, jo kā jau Jūs zinat, bez Jums nebūtu arī mūsu! p.s 13 IDC ieguva @linceens APSVEICU! no @TheZIXISidc iegūst pagaidām neviens, bet kad iegūs, tad editošu postu!!!! no @daņilagsteam kartiņu, vai lol rp dabūs arī kāds, bet nav zināms kad un kurš, bet tikko būs - editošu topiku!!!! vislielākais paldies @fnixe, ka bīda mani uz priekš un neļauj apstāties, arī tad kad esmu tilted un un un un jāā, paldies! paldies arī par šo
 2. tas brīdis kad no 144 uz 200 nav tāds effekts, bet cilvēki tāpat to dara pakļaujot riskam monitoru, you do you, bet ja gribās vairāk hz, tad nopērc monitoru ar 240, lai arī kaut ko just var.
 3. pačekoju adminu aktivitāti un logus, nonācu pie secinājuma, ka vajag atlaist dzīvē pāris adminus un vietā pieņemt jaunus. PUB Arcca, BigFoot, bulletM, Clubstep, erners, har1, Moody Roubelc, preacher, re1, Wonderfull ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Uzlabo aktivitāti / Admins nost / MALACIS / BT JB Nezinkas, _TnT_, Ba`Gvel, linceens, lollka, Mercedes` ------------------------------------------------------------------------------------ Uzlabo aktivitāti / Admins nost / MALACIS ARENA jlaleler, gepardC, WaCco^ --------------------------------------- Uzlabo aktivitāti / Admins nost / MALACIS adminu aktivitāte ir kāda viņa ir, bet mēs nevaram arī baigi prasīt labāku, jo skola, darbs, privātā dzīve, tāpēc jau pavisam drīz serveros būs izvietots tekstiņš ar "meklējam adminus", visas prasības varēs neizpildīt, bet vienkārši jābūt sakarīgam, jābūt atpazīstamam citu adminu acīs un jā, ja kādam no adminiem ir cilvēks kuru viņš / viņa varētu rekomendēt, tad droši izpaužās topikā, vai pm. līdz vēlākam., atjā. p.s tā kā jb labu laiku nebija aktīvs, tad exsupam došu vēl vienu iespēju sevi pierādīt un unbindot nevajadzīgas adminu komandas no sava konfiga.
 4. akka

  IDENTY 11 gadi!

  atsevišķs paldies @fnixepar to, ka bīda mani, lai es kaut ko daru, arī tad kad viss slikti un ļoti slikti, viņai tagad var uzdot visus jautājumus un visdrīzāk pie atbildes tiksiet ātrāk, jo mums tiešā saziņa.
 5. akka

  IDENTY 11 gadi!

  throwback 4 gadi, 5 gadi, 6 gadi, 7 gadi, 8 gadi, 9 gadi, 10 gadi šis gads tāds interesants, tagad arī interesantu emociju vadīts rakstu šo postu, nezinu ko teikt, bet noteikt paldies visiem lietotājiem - bez Jums šis viss nebūtu iespējams, šis viss vienkārsi nepastāvētu ja ne Jūs, vēlreiz liels, liels paldies! Paldies arī bumbixam, ka cenšās un dara, vai centās un darīja, noteikt galvenais projekta motors, lai viss ietu uz priekšu, es tik tāda atslēga kas to motoru piedarbina. Paldies tiem kas nesen piereģistrējušies un iedraudzējušies, vēl lielāks paldies tiem kas jau ilgāk te ir un joprojām uzturās. Paldies arī visiem heiteriem, protams tādi vienmēr būs un tas tikai normāli, paldies identy komandai, moderātoriem, visiem kam ir kāds statuss - par ieguldīto darbu, tiešām prieks, ka Jums joprojām ir vēlme te darboties. Atsevišķs paldies frogam par to, ka vienmēr motivē, vienmēr kūda un citreiz aiz muguras aprunā, bez froga šis viss projekts būtu daudz garlaicīgāks! priekā!
 6. pieņemts, atsūti .. labi, īstenībā adminu uzliku pirms uzrakstīji topiku, bet nu still prieks, ka uzrakstīji, izbaudi varu. nedari kā nezinkas un netaisis sūdus.
 7. akka

  Lāzertags 15.02.20

  bijām tikai 9, bet still was fun. kaut kāda statistika žēl, ka es labs tikai csā paldies visiem, nezinu ko Jums dot, varbūt kādu idc, varbūt awardu, bet to tuvākajā gadā izdomās, turās un līdz nākošajai reizei. p.s serveris lagoja, grūti bija pašaut un mape shit, tas tā, mazam aizbildinājumam kāpēc es tik bad... p.s.s tabula jāskatās no otra gala, so ye. WhatsApp_Video_2020-02-15_at_15_52_45.mp4 WhatsApp_Video_2020-02-15_at_15_52_47.mp4 WhatsApp Video 2020-02-15 at 15.52.46.mp4
 8. akka

  Siržu diena ir klāt!

  @fnixe bet storijs nebūs, jo vipus mums nevajag, vēlējos tikai apsveikt visus un visas valentīndienā
 9. akka

  Sveicam: TALANTS

  veiksmi midā, sveicieni
 10. vēl slaposi spēlētājus tāpat vien, izmantosi noclip tāpat vien, vai teleportēsi kādu tāpat vien, es Tev noņemšu adminu tāpat vien., paldies par uzmanību un vēl kāda mazākā sūdzība par Tevi - access pazudīs, jauku vakaru. Tu esi tieši tāds pats spēlētājs kā visi, (izņemot sarkanos) Tu lūdzi adminu, lai palīdzētu, bet pagaidām viss ko Tu dari - izmanto to savām vajadzībām kas ir diezgan useless projektam. , piedomā pie tā ko Tu dari, lūdzu.
×