Jump to content

akka

MAIN
 • Posts

  10758
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  577

akka last won the day on November 21

akka had the most liked content!

About akka

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

164176 profile views

akka's Achievements

 1. Kaut kad bija mini depressito p.s visi kas iemetīs, dabūs awardiņu kaut kad pēc pāris nedēļām ( ieteikums atgādināt )
 2. visu izņemot augstāko, bet algebra > ģeometrija
 3. bhopā exsup > frogs
 4. akka

  Sveicam: Atty

  apsveicu healeri!
 5. amd, jo intels sūkā (bet ja godīgi, tad amd vienkārši labāks un letāks variants priekš manis) nvidia, jo zixis atdeva
 6. Banu resets bija domāts ar 1. septembri, bet nu sanāca, ka tikai tagad boomixam parādījās laiks, uztaisījām tagad resetiņu, varbūt ir kāds kurš nopelnījis banu ne pa tēmu, tad jau otrajā reizē ieteicams neiekrist .. adminiem tagad būs vairāk ko darīt, bet nu tas visdrīzāk būs tad, kad cilvēks kurš aktīvi ddoso serverus - nomierināsies. ( ja persona vēlās parunāt par to kāpēc tādas negācijas, tad vienmēr laipni dc - akka#1546 ) p.s tas nav kontrolējams un lūdzu bez jautājumiem kāpēc kaut kas neiet, ata!
 7. domas? man personīgi pietrūka Abra ar Viesulis :(
 8. pirmās nedēļas nebastojat .. pēc tam jau var.
 9. brīdināju zupu, gan jau vairs nespēlēsies ar komandām. :) paldies.
 10. akka

  Sveicam: akka

  milzīgs paldies visiem par apsveikumiem, gan te, gan snapā, gan wa, gan tas 1 apsveikums tiktokā (), ir forši, ka lai komunicētu ar identiešiem pat īsti vairs jāsēž mājaslapā, jo ir arī citas vietas kur atrast un pačatot, novērtēju katru kurš šeit vēl ienāk, pat ja vairs spēles vairs nespēlē! p.s šodien apēdu kebabu!
×