Jump to content

akka

MAIN
 • Content Count

  10198
 • IDcash

  69.69€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  440
 • Time Online

  794d 7h 29m 48s

akka last won the day on January 1

akka had the most liked content!

About akka

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Contact Methods

 • Skype
  akkalv

Recent Profile Visitors

112052 profile views
 1. akka: fazij, ja Tu būtu meitene, kāda Tu būtu?
  fazijs: neglīta
  boomix: :D :D :D

  1. Sentante^
  2. TIGER

   TIGER

   Kas tad fazeram noticis? 

 2. akka

  1.6 serveris iespējams?

  wtf? man patīk redzēt, ka cilvēki cer? ko? man cilvēks konkrēti uzrakstīja steamā, lai identijs izveido 1.6, es viņam pateicu, lai viņš visu konstruktīvi apraksta ieteikumu sadaļas topikā. wtf? ja man būtu vienalga par identiju, tad es te nebūtu, tāpat arī nebūtu pircis kasti uz savu galvu pat 300€, lai tikai Jums būtu kur uzspēlēt, tas kas notika tālāk tas jau cits stāsts. ja nebūtu boomix, tad tāpat būtu izdomāts kas cits + identijs bija labs arī ar ts3 serveri un tiem cilvēkiem ar ko tur dienu dienā varēja runāt un labi pavadīt laiku. tāpat ja nebūtu identijs, nebūtu arī bursts, so kāpēc man par to piepisties? wtf? principā sākumā kad mēs runājām, tad boomixa loma bija tehniķis, kurš atbild par serveriem un kā tie strādā, bet nu ko tur ņemties un nāca par līdzīpašnieku, neredzu kas tur slikts, ka es pasaku, iesaku ko izdarīt un tad viņš to izveido., zinu, ka brīžiem viņam apnīk manas idejas, bet why not? nejau es par sevi domāju. sen senos laikos kad identijam bija ts3 serveris, man bija grupa main, simplijam administrātors, bet viņš to grupu sev noņēma, jo viņam kauns administrēt tik tukšā forumā un serveros, bet akka būdams labs cilvēks uzticēja viņam modu, simplijs vispār nekad nav rubījis kas īsti notika, kāpēc 1.6 pazuda, kāpēc kas, bet vienmēr ir mācējis uzrakstīt kaut ko gudru, vismaz par to prieks. ejot pretrunās ar sevi. 1.6 serveros joprojām cilvēki spēlē, tieši tāpēc mēs ar boomixu sākām runāt par to iekš teamspeak pēc tā čuvaka ieteikuma, varbūt latvijā viņš nav tik aktuāls, bet viņu tāpat spēlē, ja viņš bija palaists uz pwa kastes, tad gluži nevarētu to saukt par kvalitatīvu serveri, jo tikko uzmeta biš ddos, viņš izrubījās un atpakaļ neslēdzās. Mums būtībā nav ar ko konkurēt, tieši tāpēc mums nav ar csgo serveriem tik ļoti jāņemās, + kamēr domājam par bhop un surf, tikmēr ir citas lietas ko varētu padarīt. cheers p.s ir stulbi salīdzināt telefonu ar cs
 3. akka

  1.6 serveris iespējams?

  ye, droši izsakās visi kam vispār tā spēle patīk un kas var subjektīvi izteikties par to kāpēc vajag, vai nevajag. ;)
 4. akka

  Mīmu topiks

 5. akka

  League of Legends Spams

  frogs team players, protams raudāt
 6. akka

  Identy Gudrības

 7. akka

  League of Legends Spams

  Season 9 Starts on January 23, 2019
 8. akka

  IDC forumā

  @reidžnersnu Tev tā kā vajadzēja zināt, ka foruma idc kas atspoguļojās = servera IDC, tieši tāpēc arī tāds jautājums - ko ar viņiem darīt forumā?
 9. akka

  IDC forumā

  Būtībā mums serveros ir IDCASH pa kuru Tu vari pirkt modeļus, vipus utt., bet ko Jūs vēlētos redzēt forumā? Ko forumā varētu pirkt par IDC?
 10. akka

  -Show Your Destkop

  baigi default, bet nu kas kuram 7/10
 11. akka

  MadzyyB Highlights#1 (Lan ; Faceit ; MM)

  ja es nošautu visu gekona mixu ar usp es quitotu csgo. bija tiešām nice paskatīties, nav kur piekasīties, lai arī gribētos. āāā, intro shiet. protams vienmēr patīk skatīties kad fragi ir sinhronizēti ar mūziku, tad vispār bomba, tev vienkārši man patīkama dziesma bija izvēlēta, kas man arī der.
 12. akka

  Jaunais 2019. gads

  novēlu satikties ar meitenei vairāk par 5 reizēm. priekā!
 13. akka

  Sveicam: faz

  kā fazijs rakstītu - visu to zaļāko
×