Jump to content

akka

MAIN
 • Content Count

  10344
 • IDcash

  69.69€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  461
 • Time Online

  830d 16h 45m 50s

akka last won the day on July 20

akka had the most liked content!

About akka

Profile Information

 • Vārds
  Artūrs
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Aizņemts
 • Attiecībās ar

Recent Profile Visitors

143593 profile views
 1. pieņemts uz test, ja ir jautājumi par to kā lietot adminu, tad google vai @Walter
 2. pieņemts arī uz testu, jo šodien brīvdienas.
 3. šitas var rakstīt pēc pāris mēnešiem, gan jau tad būs labāk. p.s maini attieksmi.
 4. šitas arī tāds foršs cilvēks izskatās, varētu pieņemt uz testiņu.
 5. pagaidām nebūs, bet droši vari rakstīt pēc kāda mēneša, vai 2 man pietika 1 reizi ieiet serverī, lai Tu mani notriggerotu un parādītu cik "ļoti labi" māki troļļot, neesi pietiekami adekvāts, turklāt pamatots adminu viedoklis vienmēr ir bijis svarīgāks par random čuvaku viedokļiem, tikpat labi tie var būt Tavi čomi, draugi or w/e. paspēlē vēl kādu laiku, uzraksti un tad jau redzēs. actually vajadzētu parādīt, ka vari mainīties, nevis kādu laiku būt normāls un tad pēkšņi - pārvērsties par jorenu un tēlot trolli. tc
 6.  

  1. exsup
  2. R0DEmental-

   R0DEmental-

   hmm, akkai nav gariga, visus suta kakaat, neko negrib darit, neatbild pm, posto dziesmas ar nosaukumu "hate me". :thinking:

  3. lollka
 7. es došu gala atbildi, pagaidām visi izsakās.
 8. Čau nezinu vai īstā/pareizā vieta bet kā skins var dabūt Publiskajā serveri?

  1. Outpace

   Outpace

   Pievienojies IDenty steam grupā un uzraksti !ws (Piedod ja gaidiji atbildi no akkas :( )

 9. 1# diezgan ok izskatās
 10. akka

  atā admini

  Hey, tā kā pēdējā laikā cilvēki sāk pieprasīt adminu tīrīšanu un tieši šodien man nav garastāvoklis, tad arī uztaisīsim tādu maziņo. Uzreiz varu pateikt - nav vērts apvainoties, tas ka Tev noņēma adminu neliedz to Tev vēlāk iegūt atpakaļ, protams ne tik viegli, bet tāpat. Tīrīšanu veicu pēc vairākiem faktoriem, uzreiz vēlos piebilst to, ka adminiem būtu jābeidz spēlēties ar sev pieejamajām komandām, savādāk pavisam slikti būs, šoreiz uz to tikai tā paskatījos, papētīju kā uzvedās čatā un tas arī viss, bet nākošreiz viss būs nedaudz savādāk. Adminiem kuriem ir immunitāte šajā tīrīšanā - Mercedes, exca, justNiks PUB Servera admini - paldies re1 par izrādīto aktivitāti 5 IDC esi nopelnījis, pārējiem lūdzu piedomāt par aktivitāti, vai paziņot neaktivitātes topikā. Admini kuri atstādināti - excaaljux, ĶinēnsLV Admini kuri paliek - Clubstep, preacher, re1, ❀ Roubelc ❀ JB Servera admini - paldies Nezinkas par tiešām lielo aktivitāti 10 IDC Tavā kontā, Ba`Gvel arī saņem 5 IDC. Admini kuri atstādināti - ZATLERS paliek bez admina un servera administrātora, paldies par iepriekš veltīto laiku adminējot, DopeScott, rek, Admini kuri paliek - _TnT_, Ba`Gvel, Mercedes`, Nezinkas, exsup AM Server admini - paldies, ka vispār kāds admins ir. Admini kuri atstādināti - Clubstep, Wendyy♥, ✪ darkXX Admini kuri paliek - gepardC, WaCco^, BHOP Servera admini - šis serveris nav tas kur baigi vajadzētu adminus, bet tāpat tos kam tur entās dienas nav online - noņēmu. Admini kuri atstādināti - Irrelevants, Frogs, Bora, Sariuss Admini kuri paliek - Chucky, lollka pa lielam viss ir diezgan sūdīgi, adminus vajag vēl, vismaz katrā serverī ~ 5 KOPĀ, ja ne vairāk ( neskaitot bhop, tur viss pārāk vienkārši - mute all un viss ) Tie kam bija vairākos serveros admini, neskatoties uz to, ka paziņoja par neaktivitāti - tāpat adminu noņēmu, jo skatoties darbības, var redzēt, ka tikai 1 serveri pievērš tādu kārtīgu uzmanību un nav jēga dalīt to uz vēl kādu. Droši visi jaunie censoņi var rakstīt pieteikumus uz adminu, izskatīsim, pārrunāsim un tad jau arī izdomāsim ko ar Jums darīt. paldies par uzmanību, topiku sāku rakstīt pirms 3 dienām, tāpēc jaunos adminus nemaz nerakstīju klāt. ata p.s admini, lūdzu beidzam spēlēties ar komandām un atceramies, ka noteikumi attiecās uz visiem - arī Jums., nākošajā tīrīšanā būs daudz, daudz savādāk tas viss. p.s.s par idc rakstīt man privāti PM.
 11. man nenormāli sāk besīt, ka jebkurā laikā aiziet prom un tad domā, ka vienmēr tiks atpakaļ, legit kaitina.
×