Jump to content

akka

MAIN
 • Posts

  10729
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  562

akka last won the day on June 26

akka had the most liked content!

About akka

Profile Information

 • Vārds
  Artūrs
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Kinda retarded, not gonna lie

Recent Profile Visitors

161992 profile views

akka's Achievements

 1. yo, tā kā 1 dāma jau labu laiku grib, lai uzrīkoju mednieku konkursu, tad this is it! (no ) ja kāds nezin kas ir mednieku konkurss, tad nav mana problēma, aizej šeit un paskaties iepriekšējos! Šajā mednieku konkursā katram būs 2 dzīvības respektīvi - ja par Tevi balvā ir 5 idc, tad nodurot Tevi 1x, Tu zaudē un otrs cilvēks iegūst 2.5idc, ja pēc tam līdz konkursa beigām Tevi nenodur, tad Tu saņem 2.5idc, bet ja Tevi nodur 2 reizes, tad Tu esi ārā no konkursiņa! ( gan jau piešausies ) Pa lielam nodurtais cilvēks, vai cilvēks kurš dūra var iemest screenu šajā topikā, ja būšu uz vietas serverī, tad arī uzreiz izsniegšu IDC, ja būs šaubas par to, ka idc vienkārši tiek atdots draugam, tad nu, nevienam neko nedošu un konkursā Tu vairs nepiedalies. ( esat godīgi! ) Saraksts sāksies ar pašu lielāko nūbu - mani un boomixu, ja nu viņam atļauj uzspēlēt csgo!! akka / 1 IDC PAR KATRU REIZI KAD NODURS, IDC PĀRSKAITA UZREIZ! boomix / 1 IDC PAR KATRU REIZI KAD NODURS, IDC PĀRSKAITA UZREIZ! / dosim iespēju, jo ir manīts vairāk serverī! Dāmas, IDC patur un sareizina ar 3, ja netiek nodurtas!! gl tho! SintijaL / 1.5 IDC x2 ljoxa / 1.5 IDC x2 Katrīna / 1.5 IDC x2 elizha / 1.5 IDC x2 ievka / 1.5 IDC x2 / palika nogriezt vēl 1 reizi, 1. reizē nogrieza Friikijs / Vienkārši forši cilvēki un jā - tos kurus man ieteica, IDC patur un nereizina ar neko, xd! gurix / 2.5 IDC x2 + 20 IDC no gurika paša! / 1. reizē nogrieza klaudfrags, otrajā houls! hollow / 2.5 IDC x2 + 10 IDC no hollowa paša! / 1. reizē nogrieza Ar4a, 2. Kukurūza! espiikjuu / 2.5 IDC x2 / palika nogriezt vēl 1 reizi, 1. reizē nogrieza Papus / Jake / 2.5 IDC x2 / abās reizēs nogrieza ASAP! Atty / 2.5 IDC x2 / palika nogriezt vēl 1 reizi, 1. reizē nogrieza Ventspilnieks / Kukurūza / 2.5 IDC x2 / 1. reizē nogrieza bustylatina27, 2. Ventspilnieks! apsens / 2.5 IDC x2 Krums / 2.5 IDC x2 essenceN / 2.5 IDC x2 / palika nogriezt vēl 1 reizi, 1. reizē nogrieza Kukurūza / Pārējie ir tie kas vēlas no savas kabatas uzlikt IDC un pārbaudīt, vai var izdzīvot! TheZIXIS / 25 IDC Ja diemžēl neesi sarakstā, bet vēlies asumiņu pubā, tad raksti man steamā / forumā / discordā cik esi gatavs ziedot no savas kabatas un pievienošu Tevi līdz rītdienas 18:00, tāpat arī tie kas ir sarakstā var man rakstīt privāti un es piemetīšu no Jums pašiem IDC konkursam ( gluži tā kā es to izdarīju ar hollowu un guriku ) Uz doto brīdi ja nodur visus, kopējais IDC ko vari iegūt - 110 IDC, veiksmi visiem konkursā! Konkursa sākums 27.06.22 18:00 Konkursa beigas 15.07.22 18:00 p.s ja cilvēkam aktivitāte serverī būs švaka, vai nekāda, tad idc nekur nenonāk un paldies par uzmanību!
 2. ceru, ka labi nolīgojāt, labākie! visiem šiem kam bija sasaistīts profils ar forumu, iedevu pāris idc, moš kādam pietrūka 2, lai sanāktu vipiņš, cheers! shoutouts @Outpace izbaudat vasaru, ejat peldēt, jo laiciņš tiešām FAKIN pārāk karsts!
 3. nu kad @Koškaar zeus jau spēlē, saprotams, ka nedaudz iespaidojis esi dāmu ... atkal domāju, vai mednieku konkurss ir vajadzīgs, zinot, ka kukurūza pubā tikai ar nazi un zeus skraida ...
 4. #zupazempapardesarsmukoblondo
 5. pirmajā 7/9, cerēsim ka šitajā arī saies
 6. akka

  ts3 free badge

  Badge Code: PGLCS22 (Available until: 31.05.2022) Badge Code: MTHRSDY22
 7. akka

  IIHF 2022 PČ.

  Latvija 1:2 ASV, pirmie iemetīs ASV Latvija 2:4 Somija, pirmie iemetīs Somija Latvija 3:1 Norvēģija, pirmie iemetīs Norvēģija Latvija 1:3 Čehija, pirmie iemetīs Latvija Latvija 2:1 Austrija, pirmie iemetīs Latvija Latvija 4:1 Apvienotā Karaliste, pirmie iemetīs Latvija Latvija 2:4 Zviedrija, pirmie iemetīs Latvija Rezultatīvākais: Balcers Pirmais, kurš gūs vārtus: Oskars Batņa Vieta PČ Latvijai: 7 Zelts: Somija Sudrabs: Kanāda Bronza: Zviedrija
 8. Naylla ar mērkaķīti Eneq ar frogu Naylla ar saltiņu paldies visiem kas piedalījās, paldies visiem kas pacentās, visi pārējie kas nonāca balsošanā saņem 2idc par centību! p.s visi kas tika balsošanā dabūs awardiņu, paldies par uzmanību! visi kas grib idc, steamid64 man pm identijā, paldies!
 9. Čau! Paldies katram par piedalīšanos olu krāsošanā, bet pēc kārtīgas visu olu novērtēšanas, ir izvēlētas 7 labākās! ( grūti bija izvēlēties, tāpēc aizkavējās nedaudz balsošana! Tālāk ir nepieciešama Jūsu palīdzība noskaidrot, kuras ir 3 labākās no labākājām, tādējādi palīdzot pirmās vietas ieguvējam saņemt 10 IDC, otrās - 7 IDC, savukārt trešās vietas ieguvējs tiks pie 5 IDC! Tāpēc balsojam aktīvi un godīgi! :) (fake accounti - banet! ) Paldies arī visiem pārējiem kas piedalījās, paldies par baltajām, tukšajām olām, paldies par duplikātiem, paldies par naidu kurinošām olām, paldies arī tiem kas nepiedalījās! ( kopā bija iesniegtas ~100 olas )
 10. postā var ierakstīt rezolūciju
 11. nebrīnaties kāpēc mednieku konkurss vairs nenotiek!
×