Jump to content

akka

MAIN
 • Content Count

  10445
 • IDcash

  1284.04€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  482
 • Time Online

  887d 8h 48m 29s

akka last won the day on March 17

akka had the most liked content!

About akka

Profile Information

 • Vārds
  Artūrs
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

149334 profile views
 1. Patīk, ka godīgs, awp serverī adminus vajag un šis ir viens no tiem cilvēkiem kas visu laiku sauc serverī un saka, ka tur čītaks. Un tikko serverī ir vairāk kā 6 cilvēki kuri nav boti, tā danijs uzmet mums loliņu spēlēt un iet awp šaut, PAT TAD KAD CLASH jāspēlē, veiksmi!!! rekomendācija no manas puses. bet ja būsi admins, tad biš mazāk toxic, vismaz serverī, ts3 still vari frogu nomētāt ar vārdiem!!!!!!
 2. urā, freevips visiem kam nav bans. awp serverī meklējam adminus, jo jau kādi 5 reporti bija par čīteriem, thanks!!!! iespēja pieteikties - visiem.
 3. nebūs, paprovē tad kad korona būs pārgājusi
 4. akka

  Sveicam Ingu

  Sveicam šokolādi viņas 24. gadu jubilejā, daudz mīlestības, prieka, laimes un jo īpaši tagad - veselības, tagad noderētu nebāzt snuķi ārā no mājas un atpūsties no cilvēku pūļiem. Bet kad viss šis trakais vīruss būs beidzies, novēlu vēl mazāk uzmest un vairāk satikties ar identiešiem!!! Visu to labo un skaisto Visu, ko vēlies tu sev, To šajā skaistajā dienā No sirds es novēlu tev! Sveicieni no IDenty administrācijas.
 5. a tev random vac bani parādās, katram savi kašķi, domāju, ka uz testu var uzlikt, ja būs problēmas - adminu noņemsim. apsveicu btw, ja ir kādas neskaidrības, tad droši vari rakstīt kādam no administrācijas, vai tiem pašiem adminiem serverī. ( varbūt palīdzēs )
 6. akka

  Sveicam: dagnijs

  audz labāks par frogu, cheers.
 7. akka

  Sveicam: MADYOGA

  sveiciens ne tikai jogijam, bet otram lācim arī
 8. no jb spēlētājiem arī big sveicieni! vlc-record-2020-03-08-02h39m11s-2020-03-08_02-18-23.mkv-.mp4
 9. Sveiciens visām sievietēm! Neaizmirstat apsveikt savas mammas, omes, krustmāti, jo arī tās ir sievietes, luckly.
 10. https://store.steampowered.com/app/406970/The_Uncertain_Last_Quiet_Day/
 11. akka

  IDENTY 11 gadi!

  visi, arī īsākie komentāri dabūja 2 idc, apsveicu!!!! prieks, ka izteicāties, pārņēma tiešām patīkamas emocijas, prieks ka Jūs visi esat ar mums, jo kā jau Jūs zinat, bez Jums nebūtu arī mūsu! p.s 13 IDC ieguva @linceens APSVEICU! no @TheZIXISidc iegūst pagaidām neviens, bet kad iegūs, tad editošu postu!!!! no @daņilagsteam kartiņu, vai lol rp dabūs arī kāds, bet nav zināms kad un kurš, bet tikko būs - editošu topiku!!!! vislielākais paldies @fnixe, ka bīda mani uz priekš un neļauj apstāties, arī tad kad esmu tilted un un un un jāā, paldies! paldies arī par šo
 12. tas brīdis kad no 144 uz 200 nav tāds effekts, bet cilvēki tāpat to dara pakļaujot riskam monitoru, you do you, bet ja gribās vairāk hz, tad nopērc monitoru ar 240, lai arī kaut ko just var.
×