Jump to content

faz

Moderators
 • Content Count

  1464
 • IDcash

  1.00€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  256d 5h 49m 51s

About faz

 • Rank
  fake BanTeam
 • Birthday 12/31/1993

Profile Information

 • Vārds
  Uga Čaks
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Sarežģīti

Recent Profile Visitors

11571 profile views
 1. faz

  Identy dzejnieki.

  edit : Fak, es aizmirsu, ka jāsāk ar F burtu Labi, ka zupa atgādināja vēlreiz atvērt šito šļuru Tā nu es te bēdīgs sēžu ar glāzi konjaka Akka kārtējo reizi savas māsas numuru man nesaka Ko nu darīt, kā lai izdzīvo? Vismaz nav jādomā par kaņepja smadzeni blīvo. Feina šitā spēle, kurā jāmežģa mēle Diez vai toms saprot, ka viņš ir jelgavas pērle? Varbūt vēl stenlijs varētu beigt spēlēt krievu dotu Tad neviens viņu negribētu nošaut ar lētu gloku Vienmēr prieks, ka forums dzīvs un aktīvs Žēl tik, ka ernests nekad nebūs pilngadīgs. Mazliet gan dusma, ka krāj laikus organizators juniors Bet man pašam piespiest dislike ir bailīgs čurions Vispār mums maz ārzemju viesi un tie paši klusi Tāpēc, ka boomix runā pa ruski tikai mazdruski Pīrāgs savā vācijā, ljoxa musulmaņu anglijā Kad beidzot mēs šausim pub2 identijā? Vēl jāuzdirš kaut kas šitiem lola kapātājiem Jūsu spēle ir kā Indija ar baigi daudz ielas kakātājiem! Kas te vispār notiek, kad atkal būs identy meets? Laikam tikai tad, kad Zanei ar Merkūru vairs nebūs beefs. Mani var droši diskābelizēt, jo ir 4:20 no rīta, esmu piedzēries un slinkums skaitīt tos vārdus un iekļauties noteikumu normās. Gribēju vienkārši izpausties, jo galīgi nečučās. Props par topiku!
 2. faz

  Musician.

  :DDD tas vidjiks. Bet nav tik slikti, biju aizmirsis par šo dziesmu. Positive vibes from J5
 3. faz

  IDC skrāpē laimē

  Mans mīļākais radio ir radio boomixam ir 50 draudzenes un man tas besī, jo fakboju dzīve nav rožu pastaiga. Šis posts nav spams, es vienkārši esmu debīls un man vajag to biļeti, jo man patīk putni debesīs, zaļi meži un toma milzīgā galva. Prieks šeit uzturēties un rakstīt visu, kas ienāk prātā. Paldies visiem par uzmanību - dāmām, kungiem un ernestam! Bučas
 4. faz

  Musician.

  Kāpēc šādu dziesmu nav vairāk? Daudz labāk par to "bitch don't kill my vibe" Lamar, ko esmu dzirdējis iepriekš. Ir nice! Straight classic from Bahamadia! (Iečeko EP songlistu un apskaties, cik aizmirstus dimantus producējis Darrin Ross) Be radiant as the Sun and bumpin' like a base drum Not the chub stuff, but I be the one Doing justice on a drum patter'on Spun like threads on a beamer Bahamadia's hotter than a radiator heater
 5. Instaban for the whole season
 6. faz

  Musician.

  Nav slikti. Noteikti labāk par četrrindīšu karaļiem 7/10 Nujabes!
 7. Coslpayeri, kura cosplayo alexstraszu Man praktiski jebkāds suvenīriņš liktos coolio
 8. the fuck I just witnessed? Kind words in a moba game?
 9. faz

  Musician.

  Traks. Daaaaaudz labāk par tiem četrrindīšu karaļiem, kurus tik bieži tagad jādzird. Varbūt retā Lamar dziesma, kura neliekas nemaz tik slikta. More than a decade of hits that'll live forever! "Nowadays it's like everybody's losin' it Instead of them preservin' this gift, they're all abusin' it It's not drama, they want us reachin' for the llamas Causin' hysteria, the new hip-hop criteria And they forgot about the blood, sweat and tears Now we see the results of all the blunts, chicks and beers"
 10. wMw

  Gang Starr - One of the Best Yet

  1. novembrī

  Spoiler

  1) The Sure Shot (Intro)
  2) Lights Out (Feat. M.O.P.)
  3) Bad Name
  4) Hit Man (Feat. Q-Tip)
  5) What’s Real (Feat. Group Home & Royce 5’9″)
  6) Keith Casim Elam (Interlude)
  7) From A Distance (Feat. Jeru The Damaja)
  8) Family And Loyalty (Feat. J. Cole)
  9) Get Together (Feat. Ne-Yo & Nitty Scott)
  10) NYGz/GS 183rd (Interlude)
  11) So Many Rappers
  12) Business Or Art (Feat. Talib Kweli)
  13) Bring It Back Here
  14) One Of The Best Yet (Big Shug Interlude)’
  15) Take Flight (Militia, Pt. 4) (Feat. Big Shug & Freddie Foxxx0
  16) Bless the Mic

   

  1. faz

   faz

   YESSS!!! Bad Name jau skan tagad ikdienā

 11. faz

  Musician.

  Classics, love it! I swear, I don't do drugs
 12. faz

  PUB VIP

  Par šo jau runājām sen atpakaļ (nevaru atrast topiku) un visi palika pie viedokļa, ka atstājam damage indicator ieročiem, bet ņemam nost granātām kā tas bija sākumā plānots. Es teiktu, ka te ir vairāk viedokļa atšķirības, jo neviens pie mums īsti nav sūdzējies par to, ka citu damage indicator viņiem būtu atņēmis spēlētprieku (at least not that I know of), tad jau viss ir čībās, manuprāt! Bet prieks, ka kāds ievēro un ceļ gaismā lietas, kas liekas pārāk op. Ja nu vairāk cilvēkiem ir topika autora viedoklis, tad varam taisīt vote un funktierēt iznākumu!
×