Jump to content

faz

Moderators
 • Content Count

  1393
 • IDcash

  1.00€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  131
 • Time Online

  242d 23h 49m 43s

faz last won the day on April 9

faz had the most liked content!

About faz

 • Rank
  fake BanTeam
 • Birthday 12/31/1993

Profile Information

 • Vārds
  Uga Čaks
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Sarežģīti

Recent Profile Visitors

9457 profile views
 1. faz

  Musician.

  Nav tā traģiskākā dziesma, bet visā visumā man kanye žests liekas max debīls čuvaks. 6/10 Chali 2na in your ear!
 2. faz

  NBA Spams

  Warriors give up 31 point lead
 3. Šitas labs, nekad nebiju par šo aizdomājies! Es teiktu tā - ja tu stāvi uz zemes, tad tu esi uz zemes. Kā tu esi gaisā, virs zemes, tā tu esi debesīs, tas ir, atrodoties lidmašīnā, lēcot no kāpas utt. Kāpēc? Nu, ja tu izroc bedri, un iekāp viņā, tad tu esi zem zemes. Izkāp no viņas ārā - tu esi uz zemes. Palēcies un tu esi debesīs. Ja vari vēl augstāk palēkties, tad tu esi kosmosā. Izklausās nereāli tizli, bet es nekā citādi to nevarētu izskaidrot Varbūt kāds uzskata, ka debesis ir tur, kur sākas mākoņi, bet mākoņi ir tas pats ūdens, kas ir arī gaisā, ko tu elpo. Tad arī sanāk, ka tu ikdienā elpo mākoņus Tad praktiski sanāk, ka kamēr vakarā tu lēc savā gultā, teorētiski tu uz brīdi atrodies debesīs un ievelc dziļu elpu ar mākoņiem - vismaz tā tas ir pēc manas loģikas. #04.20
 4. faz

  Musician.

  ir ok! agrāk biju baigais the prodigy fans. I heard you like a good flow...
 5. faz

  Musician.

  Ye, ir labs! 8/10 peep the lyrics
 6. faz

  Sveicam: mindfuck

  Sveiciens, Janci! Visu to labāko un zaļāko! Atceries, ka vecums neko nenozīmē, jo man ir 25
 7. faz

  Musician.

  Neesmu triplet flow fans, bet šis galīgi nebija slikti. Tīri patīkama dziesma, kvalitatīvas lirikas, varbūt pēc beat change mazliet wtf sākās, bet neviena dziesma nav ideāla. Es teiktu 8/10, ir okej! J-live rapping this while scratching on them turntables! Peep the talent!
 8. faz

  Kurš Kuru?

  Vecā Megana izskatījās daudz labāk, tagad viņa atgādina pavisam citu cilvēku. Došu balsi par viņu! I'm going oldschool on this one : 1954. gada Grace Kelly vs. 1958. gada Kim Novak. GO!
 9. faz

  Kurš Kuru?

  2003. gada Beyonce bija pārāk laba, tāpēc došu balsi viņai! 2010. gada Maria Sharapova vs. 2007. gada Alizée Jacotey. GO!
 10. faz

  Sveicam: Rausi

  Sveiciens pazudušajam! Cerams, ka viss kārtībā un ir forši. Vēlu visu to labāko, zaļāko un lai ienāc kādreiz ar mums steamspeakā papļāpāt! Bučas! :*
 11. faz

  Musician.

  Ir okej, var klausīties! 7/10 Probably one of the top3 Female MC's all-time! Peep the lyrics!
 12. Sākšu ar to, ka pubā nespēlēju un varbūt mans viedoklis te nav galīgi vajadzīgs, bet : Jau ļoti ilgi kliedzu, ka pubā jābūt dažādībai, tāpēc pievienošos pārējiem un teikšu, ka šādus vote nevajadzētu taisīt. Kā jau robčiks minēja, rtv opcija ir pieejama visiem, ja jau 60 procenti nobalsoja par, tad kāpēc viņi nerakstīja rtv? Ja mēs runājam par to, ka vairāk par pusi nobalsoja, tad tik pat labi tos 3-4 cilvēkus, kuri nobalsoja par mapes maiņu, var pieskaitīt pie tiem, kuri vienkārši negaidīja vote un netīšām uzspieda vieninieciņu mainot ieročus. Nez vai pašam patiktu, ka katrs admins tagad katru mapi taisītu vote ar "mainam?"
 13. Tips on playing a tank
 14. faz

  Musician.

  Hey, summer vibes! Šī pat ir manā ikdienas playlistā, pa laikam uzskan! 8/10 Atkal esmu uzsēdies uz Gangstarr un nevaru beigt apbrīnot Guru lirikas. Cerams, ka kādam aizķersies!
 15. nevaru demku novilkt @boomix edit : nevermind, i'm blonde. novilku un apskatīšos.
×