Jump to content

faz

Moderators
 • Content Count

  1451
 • IDcash

  1.00€
 • IDRuby

  0♦
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  254d 13h 29m 56s

About faz

Profile Information

 • Vārds
  Uga Čaks
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Sarežģīti

Recent Profile Visitors

10939 profile views
 1. faz

  Musician.

  Classics, love it! I swear, I don't do drugs
 2. faz

  PUB VIP

  Par šo jau runājām sen atpakaļ (nevaru atrast topiku) un visi palika pie viedokļa, ka atstājam damage indicator ieročiem, bet ņemam nost granātām kā tas bija sākumā plānots. Es teiktu, ka te ir vairāk viedokļa atšķirības, jo neviens pie mums īsti nav sūdzējies par to, ka citu damage indicator viņiem būtu atņēmis spēlētprieku (at least not that I know of), tad jau viss ir čībās, manuprāt! Bet prieks, ka kāds ievēro un ceļ gaismā lietas, kas liekas pārāk op. Ja nu vairāk cilvēkiem ir topika autora viedoklis, tad varam taisīt vote un funktierēt iznākumu!
 3. faz

  Musician.

  So I guess tagad vienkārši vajag plūstošas četrrindītes un bumpy beatu This ain't rap, it's something different. Lyrics, peep em'!
 4. faz

  Musician.

  Izklausās kā kaut kas Džima Kerija parodēts. Praktiski 4 minūtes of random lyrics galīgi ne priekš manis. Sober-October ir klāt un es aizstāju alkoholu ar oktobrim cienīgu muzonu (halloween is coming, bitches)
 5. Varbūt labāk noņem pats savu sūdu un nopērc spēli kā to dara normāli cilvēki!
 6. faz

  Jauns serveris?

  Kāpēc gan pubv2 nevarētu taisīt kā casual serveri, nevis competitive? Pārsvarā, tas ko esmu dzirdējis kā argumentu ir bijis : "Random mapes nevar spēlēt competitive, jo cilvēki nezinās callus vietām". Un mana atbilde ir who gives a fck? Kāpēc gan agrāk varējām stundām maukt de_storm - mapi, kuru jaunie dust2 smerdeļi vispār nebija redzējuši 1.6 serverī ar dead-voice un dead-chat enabled, bet tagad nevaram uzspēlēt de_boomixa_dibens (nu, vai jebkādu jaunu mapi, kuru cilvēki nepazīst)? Tāpēc, ka izlepuši esam, that's why! Es daudz labprātāk uzšautu nestandarta mapes casual serverī, ne kā 3x divās stundās spēlētu de_mirage competitive serverī un es domāju, ka neesmu tāds vienīgais. edit for @Clubstep : Puba šī brīža game-mods ir competitive, casual ir kas cits.
 7. @Vasja spēlē, jautā šim!
 8. Es čatā bieži vien apceļu tomu, tāpēc neaizdomājos, ka kādu citu arī tā sauc.
 9. faz

  Ček zis aut

  Nezinu, ko es vakar biju saēdies, bet no tevis rakstītā nopratu, ka esi palīdzējis video filmēšanā Atvainojos, tad mani "asprātīgie" komentāri bija nevietā! Dziesmai nav ne vainas, ja patīk tāda mūzika. Es, personīgi, neesmu šādas mūzikas cienītājs, tad ko nu es saprotu? Bet noteikti dziesma ir 3x kvalitatīvāka par dziesmas video! Good work!
 10. faz

  Ček zis aut

  Ok, šis man lika sasmieties well done To be fair, man ļoooti nepatīk tas filtrs, kas uzlikts, jo izskatās pēc kaut kā līdzīga tam prikolam, kad taisi selfiju uz androīda un viņš tev piedāvā "smukāku seju" uztaisīt, bet īstenībā izskatās max nedabiski un citplanētiski. Nesapratu īsti arī to domu tiem čaļiem ar speedo saulesbrillēm pie jūras, jo ārā taču apmācies! Sākumā domāju, ka viņa čomi nāk mierināt viņu, bet viņš no viņiem pēkšņi aizbēga un vēl nozaga lietussargu, wtf? Un tās sarkanās botas arī kādam nozaga, jo pie jūras viņam nu čista viņas nebija kājās. Bet nu, vismaz paspēja uz to Rīga - Saulkrasti vilcienu un tad viņi bučojās laimīgi četras dienas no vietas (vismaz tā izskatījās pēc n-tajiem kadriem). Bet ja bez jokiem, tad priekš mazbudžeta vidjika nav nemaz tik slikti! Props!
 11. Dirstcords ir priekš maziem puikām un pedofīliem!
 12. faz

  [PUB] em1

  Momenti, kur redzams aims vai wh? Nezinu, kuru demku jūs tur skatījāties, bet es neko banojamu tur nesaskatu. Par cik paši redzējām, ka viedokļi atšķiras, varam sarunāt, ka pierakstam klāt aizdomīgos momentus ar savu komentāru, lai sūdzības gadījumā bana saņēmējs varētu arī kaut kā aizstāvēties? Grūti kaut ko pateikt pretī vārdiem "insane reakcija, daudzi raundi vispār xd un tev raustās crosshairs". Visu laiku esam strādājuši pēc "banojam par simts procentīgiem momentiem", nevis daram visu cap-ļap! Paldies, banu šoreiz atļaušos noņemt! Atstāšu topiku vaļā un došu atļauju saturīgiem komentāriem par demo redzēto, citu komentāru autorus sagaida wārnas!
 13. Šim jāmeklē cits risinājums, jo cik es saprotu, ja reģistrējies ar steamu, tad viņš forumā rāda to nikneimu, kas uzlikts steamā. Moš vnk filtrs jāuztaisa, kas samaina uz identy.lv? @boomix @akka ? Bet prieks, ka ziņo par šādām lietām!
 14. faz

  Musician.

  Awesome dziesma! Bieži dzirdu pa radio un diez vai kādreiz apniks. Jazz, Soul and Hip-Hop =
×