Jump to content

faz

Moderators
 • Content Count

  1440
 • IDcash

  1.00€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  136
 • Time Online

  251d 20h 45m 42s

faz last won the day on August 15

faz had the most liked content!

About faz

 • Rank
  fake BanTeam
 • Birthday 12/31/1993

Profile Information

 • Vārds
  Uga Čaks
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Sarežģīti

Recent Profile Visitors

10324 profile views
 1. Dirstcords ir priekš maziem puikām un pedofīliem!
 2. faz

  [PUB] em1

  Momenti, kur redzams aims vai wh? Nezinu, kuru demku jūs tur skatījāties, bet es neko banojamu tur nesaskatu. Par cik paši redzējām, ka viedokļi atšķiras, varam sarunāt, ka pierakstam klāt aizdomīgos momentus ar savu komentāru, lai sūdzības gadījumā bana saņēmējs varētu arī kaut kā aizstāvēties? Grūti kaut ko pateikt pretī vārdiem "insane reakcija, daudzi raundi vispār xd un tev raustās crosshairs". Visu laiku esam strādājuši pēc "banojam par simts procentīgiem momentiem", nevis daram visu cap-ļap! Paldies, banu šoreiz atļaušos noņemt! Atstāšu topiku vaļā un došu atļauju saturīgiem komentāriem par demo redzēto, citu komentāru autorus sagaida wārnas!
 3. Šim jāmeklē cits risinājums, jo cik es saprotu, ja reģistrējies ar steamu, tad viņš forumā rāda to nikneimu, kas uzlikts steamā. Moš vnk filtrs jāuztaisa, kas samaina uz identy.lv? @boomix @akka ? Bet prieks, ka ziņo par šādām lietām!
 4. faz

  Musician.

  Awesome dziesma! Bieži dzirdu pa radio un diez vai kādreiz apniks. Jazz, Soul and Hip-Hop =
 5. faz

  Musician.

  Es tam līdz galam dzīšos pakaļ tevis dēļ x50. Jēziņ, piedziedājums aizņem 80% no dziesmas... sorry, bet šitās četrrindīšu mīlas dziesmas man galīgi nesaista. Yep, vēl ar vien ir vasara un es vēl ar vien klausos J5! "Yo, go get your ticket, you'll see snacks and beverages While we get wicked all in your brain cracks and crevices Servicing bulletins to you critical puritans Who be shouting in my vicinity doubting my capability"
 6. faz

  atradu frogu

  :DDDDDDDDDDDDD par žirafixu! Pasveicini jauno draudzeni!
 7. Man, personīgi, jau sen nāk vēmiens no tām mirage, cache un dust2 tekstūrām. Tā doma par pubv2 ar nestandarta mapēm ir jau aizpeldējusi jūriņā?
 8. Jauna babene gerojos : Mazs insights :
 9. Kur demo? ededit : acīmredzot nevienam vairs šis nav aktuāli, veru ciet
 10. faz

  CS:GO Montāža

  Komentāri, manuprāt, lieki, jo man vienmēr ir licies, ka pubā ir daudz grūtāk šaut ne kā mm. Tikai tāpēc, ka cilvēki ir visur un viņu ir 2x vairāk (vai dažreiz pat vairāk). Nu, vismaz mana loģika strādā tā - tu spēlē pret pieciem apmēram-sava-ranka pretiniekiem un apmēram vari paredzēt, kur viņi nāks/skries, un ko darīs. Daudz grūtāk ir paredzēt, kur skries un ko darīs tie 12 cilvēki, starp kuriem ir visādi wtf džeki. Es ar prieku izbaudītu forši saliktus vidjikus, kur paņem -7 vai -8us purnus pub serverī, kāpēc ne? Pašam agrāk bija prieks eco roundā ieskriet mugurā sešiem džekiem un apšaut viņus ar p250. Iesaku likt vidjikus, kuri pašam vienkārši patīk un neklausīties baigi mūsos. Ir tiešām okej, tā tik uz priekšu!
 11. faz

  Musician.

  Tīri normāla un jauka dziesma, ko nu es galīgi negaidīju. Ir nice, paldies! Ir vasara, tāpēc jāklausās J5! "I need some understanding in this world between me and my girl She wants the diamonds and the pearls to be a part of my world Twenty four-sev, but love don't pay the rent So love me when I'm home and cherish the moment Uh-Huh 'cause some of you women are men's mirrors I know some women who dodge balls like Ben Stiller Please understand, it's not to offend or seem bitter But every queen, need a king with her"
 12. faz

  Musician.

  Šitā baigi patika, kad biju mazāks, tikai ne cenzētā versija. Ir okej! Brand Nubian! Positive vibes! Un jā, dziesma ierakstīta pirms 30 gadiem, jaunie kaut kā netiek līdzi.
 13. faz

  Musician.

  Samērā sick songs, jāsaka taisnība. Lirikas gan saprotu varbūt 20 procentus 8/10 props! Ja jau liekam sick beatus ...
 14. faz

  Musician.

  Tīri nice, man patīk! Funky vibes from 82'
 15. Sveiciens abiem labākajiem! Krūmam kā reiz ceturtdienā 18 paliek, jāiet tusēties!
×