Jump to content

latvianguy

Lietotājs
 • Content Count

  533
 • IDRuby

  0♦
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  37d 22h 35m 56s

About latvianguy

 • Rank
  Diamond Coin Gang
 • Birthday 07/12/1998

Profile Information

 • Vārds
  Markuss
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecībās ar

Recent Profile Visitors

5359 profile views
 1. Šis apmēram x1000 reizes labāks, bet nu expected from YouTube. Ja reiz decade, varēja arī nobeigt ar rewind, nevis kaut kādu 3min ideju. Augstāk nolinkoju labāku Rewind, plāns labs normālajam rewind, bet execution pretty shit. This one's better.
 2. apsveicu tevi tu nba 2k spēlētājs!
 3. Gz kreisās rokas spēlētājs, kas vēl nav pievienojies #brokycult movementam un gz dzivniekam, jo viņš kaut kur pālī guļ.
 4. @elementonfire Cau broky number 2, kad busi major tad visam identy tickets.
 5. Sveiciens jaunjelgavas lielākajam doggy filter lietotājam, no Liepājas lielākā idiota!
 6. Nedomāju kad varēsi būt admins, paskatījos čata history un tur daudzi komentāri, kā (es skrēju a viņš prosta mani caur smoke, es vinu pat neredzeju bet man jau preffire galvā), nē nu protams tas nav pietiekams iemesls lai liktu ANTI, bet tas nozīmē kad var būt daudzu banu. Es uzticēšos barovsky un snek viedoklim, jo viņi ir uzticami spēlētāji, kas māk šaut. Viņi serverī uzturās daudzāk un drošvien arī zin cik liels tev tas skill gap. Cik uzšāvu tevi neredzēju, varbūt bad timing. Forumā varētu nedaudz vairāk pasēdēt lai var iepazīt, lai gan tas nav faktors, jo serverī 450hr. Gribētu izmocīt tev to REC, bet pagaidām ANTI.
 7. Gz arenas admin number1!
 8. latvianguy

  PUB VIP

  Pats izmantoju šaujot caur wallbangable sūdiem vai arī smoke. Normāli un gudri cilvēki ies prom no smoke un no tās sienas par kuru uz viņiem sprayo veselu mag ārā nevis stāvēs un gaidīs kamēr viņus nošauj. Tie kas stāv un tiek nošauti tādās situācijās, arī ir tādi paši kas taisa šādus topikus vai runā par to. Neviens normāls cilvēks, nemaksās 4 eiro par granātam un armoru, un slotu var nopirkt atsevišķi. Kaut kam jau jānāk klāt, lai ir worth the price.
 9. Go hard, at your 21, go hārd. gz.
 10. It kā surfā nav ļoti daudz cilvēku, vai arī es vienkārši neskatos uz to cik tur īsti ir, bet katrā ziņā arī šodien arēnā biji komunikabls, un diezgan netoksisks cilvēks. Kā jau teici esi bijis arī admins surf serverī iepriekš. Cerams šoreiz nebūs tikai uz mēnesi vai diviem un prom. REC
 11. Simple sveiciens simplijam. gz.
 12. Pēdējo reizi kad redzēju Atty tas bija healā or some shit, gz vecais puika.
×