Jump to content

latvianguy

CS:GO Admin
 • Content Count

  594
 • IDcash

  0.10€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14
 • Time Online

  46d 1h 58m 32s

latvianguy last won the day on March 12

latvianguy had the most liked content!

About latvianguy

Profile Information

 • Vārds
  Markuss
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecībās ar

Recent Profile Visitors

5960 profile views
 1. Varbūt ar jauna moda pielikšanu vajadzētu nedaudz uzgaidīt, tikai un vienīgi, jo dažas dienas atpakaļ atvērās AWP serveris. Ļoti gribētos atsaukt atmiņā 1.6 laikus, ka šis mods bija populārs, arī latviešu komūnos. Taču vajag sataisīt viņu tā, lai cilvēki tur grib spēlēt, un tur paliek. Paintballs ka mods, nenoturēs aktīvi 10 cilvēkus visu dienu. Bet, katrā ziņā esmu par.
 2. Pārkāpēja profils / steamid / niks - https://steamcommunity.com/profiles/76561199014141119/ // Заяйка Mape / Serveris / Datums / - atrast var šeit (piem .) - 31.03.2020 // awp_pocu_awp // AWP serveris Pārkāpums (piem. wallhack,) - aimbot un wallhack Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu) - https://failiem.lv/u/9z4qhws3#/ - video ar kā viņš čīto
 3. Viņš šeit ir pietiekami ilgi, viņš ir OG useris, viņš ir normāls šāvējs un ir bijis admins jau iepriekš. REC.
 4. Labs pieteikums, labs kandidāts, labāks nekā randoms ar stundām. REC!
 5. "Vienmēr noderētu kāda papildus roka" komentāri incoming. It kā jau atbilsti visiem kritērijiem, un arī no JB spēlētāju puses nāk rekomendācijas, taču adminu nu pa visam godīgi pietiek. ANTI.
 6. signed by latvianguy, gz. Dzimšanas dienā novēlu tikt ārā no Level 8, tā lai apsteidz zupu un Clubsteps prasa boostu vēl vairāk nekā iepriekš.
 7. Throwbacks uz to kā zupai sākumā atteica pieteikumu, bet viņš acc nopelnīja savā vecumā. Tu neesi nopelnījis acc ar pilnībā neko, neviens requirements nav izpildīts, var teikt. + tas ko @Arccaiemeta augstāk. (Lai gan es domāju, par to ko raksta čatā baigi nevajadzētu skatīties, jo daudziem gan jau ta uzvediba mainas uzreiz ka viniem iedod statusu). Šeit nav tā kā agrāk 1.6 ucoz komūnos kur tev acc par blatu iedos, nopelnīt vajag. Došu anti. Sorry, no hard feelings, tpt jb nespeleju, bet anti.
 8. Te nav pat ko piebilst, lai pat tu atbilstu visiem kritērijiem. ANTI.
 9. Es protams nesaku, ka doma ir slikta. Es jau uztaisīju main topiku par Retake serveri ar aptauju, kura beidzās 50/50. Ja taisa Retake serverus ar Identy playerbase, tad ir jātaisa tādi vairāki. Bet, tas jau ir runāts, tas būtu tas pats, ja Identijā uztaisītu FFA DM. Ir daudzi labāki Retake serveri, un zināmāki FFA DM serveri, tad kapēc lai kāds spēlētu tiešu mūsu serveros? Katrā ziņā, virzoties vairāk uz off-topic, it kā jau Latvijā ir retake serveris - no Chill. Tajā serverī latviešus neredzēt vispār, pilns ar ārzemniekiem. Cik zinu, Identy mērķauditorija ir latvieši, un šeit domā par izklaidi, un labu laika pavadīšanu. So, cik saprotu viņi warmup serverus taisīt negrib. @LowSkillL ☾☜☯☞☽Tas, ka tev izbesīja spēlēt Chill AWP serverī, nenozīmē, ka mums viņu pēkšņi vajag.
×