Jump to content

Outpace

Ban Team
 • Posts

  1429
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Outpace last won the day on September 1

Outpace had the most liked content!

About Outpace

Profile Information

 • Vārds
  Haralds
 • Attiecību statuss
  Kinda retarded, not gonna lie

Recent Profile Visitors

12390 profile views

Outpace's Achievements

 1. 48h pagāja ko varēji demo dabūt, pats vainīgs unbans - identy.lv/veikals
 2. Par cik challengeri nesen beidzās, un jau updated scori ir, tad personīgi 7/9 not that bad. anyway līdz rītdienas (30.10) 12.00 var vēl likt legends pickemus, mani picki for now, maybe pēc laika editošu, hz par 3-0 underdogu: imo, lielākais chance navi uzvarēt majori kā jebkad.
 3. Par cik vakar čatā izteica domas par saviem major pickemiem un bija slinkums uztaisīt kādam topiku, here we are. Bez toxiskuma pls, katram savas domas un pareģojumi :)) anyway mani picki:
 4. OT jau bija kādu ~mēnesi, līdz brīdim kad update iznāca un sāka bugoties,ka nevarēja beigt maču.Par cik boomix jau tad negribēja fixot, nedomāju ,ka tgd būs mainijies. :D Specos prost uzlikt default = off Radio manliekas arī ar "jauno" panorāmas update sačakarēja to visu sistēmu, vienīgais lkm var strādāt, ja disablo motd,bet tad atkal būs citi mīnusi iekš serveriem.
 5. Beidz lietot sūda scriptus IDentyā, šoreiz unbanošu.
 6. varēji vēl precīzāk pagaidīt līdz demo vairs nav pieejami bans paliek
 7. "favoritisms" most retarded jēdziens iekš jb imo. bans paliek, nav ko čakarēties un pēctam nākt raudāt, ja ievilksies pāri nedēļai bans, uzraksti, noņemšu.
×