Jump to content

anakingo

Lietotājs
 • Content Count

  361
 • IDcash

  8.60€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  94d 19h 17m 13s

anakingo last won the day on March 13

anakingo had the most liked content!

About anakingo

 • Rank
  ID bronzas biedrs
 • Birthday 02/06/2001

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

5817 profile views
 1. o ja es rec lieku si teikuma del, es neesmu deibil ja kas.
 2. REC jo nu labakais. draudzigs, forss un saprotoss
 3. vo, īsi un konkrēti, patika.
 4. Priecigus svetkus vecais! :))))
 5. viņš neliek tev dot rec - viņš interesējās vai dos rec. 2 dažādas lietas, bet tu pārfrāzēji un panāci savu, jo liek anti tā dēļ. MEGA REC, lai gan es tevi tik labi nepazīstu, tu esi pierādījis sevi serverī, ka esi admina vērts. Grūti atrast citus JB spēlētājus, kuri ir nobriedušāki par tevi. Žēl, ja šī screena dēļ nepieņemtu admin, zaudētu labu potenciālu adminu un admini iekšā JB ir reta parādība pēdējās dienās.
 6. anakingo

  Project A

  atgādina cs + war3ft, kas man ir ļoti tuvu sirdij un tas dod hype. Kopumā, koncepts ir nice, tikai vizuāli izskatās meh un ceru, ka devs pie tā piestrādās... lielākais turn down ir 100% opacity krāsu zonas, kas ir ability'iem. Padodiet vēl ziņas, kad release date tuvojas, ir interese pamēģināt.
 7. liels REC! Admini serverī noder - pagaidām īsti redzu tik 2 adminus un tu esi nopietns, uzticams & patīkams spēlētājs, kurš nedara blēņas. Noder jauni spēlētāji pie admin statusa, jo tiem ir lielāka degsme un vēlme uzturēt kārtību serverī. Es uzskatu, ka aktivitāšu dēļ noraidīt tevi būtu muļķīgi, jo tavs rādītājs ir >1h daily, kas ir superīgi, jo droši vien apvieno spēles ar daudzām ārpus mājas aktivitātēm.
 8. anakingo

  IDENTY 11 gadi!

  paldies par visiem šiem jautrajiem gadiem, kas sekoja pēc Burst apvienošanās. Ļoti spilgtas un līksmojošas atmiņas Jailbreak serverī, bless identy serverus un to uzturētājus.
 9. rec! Sen esi pelnījis admin. Palicis nopietnāks un līdzsvarotāks, jb būs labās rokās, kā arī tev nevajag acc, lai pavadītu daudz laiku iekšā serverī.
 10. dabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdabdab
 11. daudz laimes prieka veselibas nauda un speles un matmeatkasdjcxjaduijc pag man stroke
 12. velvienu id csgo 1v1 turnir? plz? :(

  1. Outpace
  2. excalibur

   excalibur

   kaut ko jau var sadomāt tuvākajā laikā. ;)

 13. daudz laimes necnessīt
×