Jump to content

Arcca

Lietotājs
 • Content Count

  407
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Arcca last won the day on October 11

Arcca had the most liked content!

6 Followers

About Arcca

 • Rank
  ID bronzas biedrs
 • Birthday 05/01/1993

Profile Information

 • Vārds
  Artūrs
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

5181 profile views
 1. 3-0 liekam yolo pick, galvenais, ka apakšā pareizi.
 2. Arcca

  Laika apstākļi

  Neaizmirsti vēlreiz šito topiku ielitk arī ziemas vidū, jo daļa cilvēku 100% vasaras vidū saka, ka labāk auksts, un ziemā, ka labāk silts.
 3. Darba vieta gandrīz pilnībā nokomplektēta - custom made stāvgalds, jauns krēsls, vēl tikai būs daži uzlabojumi vēlāk, un varēšu neko nemainīt vairs labi ilgi. Appreciate the cat. :D
 4. Pelīte, kurai nosaukumā "pro" iestūķēts augstāku ranku neiedos. Lietoju G305 - lielisks price vs performance, neredzu absolūti nekādu jēgu kaut ko dārgāku pirkt. Bet būtībā jau vispirms būtu jāskatās kāds pašam ir mouse grip, un jāskatās atbilstoša izmēra, jo kamēr vienam cilvēkam pele deēs perfekti, otram var būt max neērta, jo ir pierasts turēt citādāk. Kaut gan šoreiz laikam nebūs liela atšķirība, vismaz salīdzinot izmērus Tevis minētajai Razer Mamba un manai G305, piemēram.
 5. @dagnijspaceļ pirmo šajā reizē, cerams, ka uz nākamo būs vairāk cilvēku, sabakstam radus, draugus, paziņas, tā lai next time būtu pilns galds! Paldies tiem, kas tomēr piedalījās!
 6. Tā kā votes ir vienādi, un man personīgi ērtāk sestdien, tad sestdien. Spēlējam 18:00, var nogarantēt sev vietu jau ahead of time, iemaksājot man dalības maksu. Info par maksāšanu un pēc tam links uz galdu būs privātajās ziņās.
 7. The fuck, killfeed šito redzēju, domāju, ka standarta shots caur to logu, tāpēc baigi nepievērsu uzmanību.
 8. Paskatīsimies kā šis strādā. Kad? Šajā sestdienā (27.02) vai svētdienā (28.02), atkarībā no balsojuma rezultāta, kā cilvēki labāk gribēs pieteikties - pulksten 18:00. Kur? https://www.pokernow.club/ - jo šeit ir easy uztaisīt custom game, un pievienoties var ar voice & video for fun. Cik? 5 eiro buy-in, pirmās stundas laikā max 2x rebuy. Pārskaitam man pirms spēles sākšanās, lai nav jāčakarējas, un var norezervēt sev vietu pie galda. Pieņemu Swedbank, Luminor, Revolut pārskaitījumus, par to privāti. Uzvarētājam pārskaitu atpakaļ spēles beigās. Config - 2000 stack, 10/20
 9. Par mapēm - pats gribētu, lai mainītos ar nestandarta, kaut vai vecās operāciju mapes and shit, kas bija reāli fun, bet reālistiski viņas netiek spēlētas, nu neko darīt. Outpace ir laba ideja par "eventiem", varbūt tas varētu strādāt, varbūt ne, pirms nepamēģinās - nezinās, bet pievienot map pool kaut ko fresh būtībā izskatās bezjēdzīgi. Salikt savu vip feature set would be pretty damn insane. Pats labi zinu cilvēkus, kas no features paņemtu tikai un vienīgi servera slotu, piemēram.
 10. Arcca

  Covid vakcīna

  Jā, iedomājies, tās divas lietas nav saistītas? Nākošreiz ziņās gribēsi redzēt, ka cilvēku notrieca autobuss, jo iepriekšējā dienā pamēģināja citu piena paku paņemt veikalā? Correlation does not imply causation.
 11. Arcca

  Covid vakcīna

  Yep, un Tu arī tieši esi tas, kurš padod tālāk dezinformāciju un fake news.
 12. Pareizi ir, ka pirkt tagad vēl nevajag, kāds brīdis jāgaida. Bet, tas netraucē taisīt pērkamo sarakstu jau tagad, un skatīties, vai neiebrauksi kādā bottleneck. In any case, būvējot jaunu kompi, vispirms izdomā, vai gribi pilnīgi visu no nulles salikt kopā, vai arī izmantosi kaut ko no jau esošā. Piemēram izmantojot jau esošo case un storage jau atļaus bik vairāk ielikt procī un videnē. Neuzrakstīji kāda barošana Tev ir, līdz ar to nevar saprast, vai ar to pietiks, vai arī ar jaunām komponentēm vajadzēs jaudīgāku. Un nekad nevajadzētu Būtībā vajadzētu skatīties uz Ryzen
 13. Arcca

  Covid vakcīna

  Pirmkārt - nav runa par tikai sevis pasargāšanu, bet tieši par visiem tiem, kuri ir paaugstināta riska grupā. Pasargājot sevi no vīrusa, tādā pašā veidā pasargā arī apkārtējos no inficēšanās no Tevis. Otrkārt - kamēr daļai cilvēku saslimšana var būt ļoti vieglā formā, citiem var rasties plaušu komplikācijas visa atlikušā mūža garumā. Tur nav nozīmes cik labā fiziskajā formā esi, ja nepaveiksies, tad varbūt pat pats būsi pateicīgs, ka ir tādas komplikācijas, nevis esi nomiris.
×