Jump to content

Arcca

CS:GO Admin
 • Content Count

  265
 • IDcash

  33.96€
 • IDRuby

  0♦
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  226d 19h 25m 36s

5 Followers

About Arcca

Profile Information

 • Vārds
  Artūrs
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

3085 profile views
 1. Redzēts serverī ir, kamēr es pats tur savā nodabā lurkoju. Es tajā serverī neatrodos pietiekami bieži, lai mans viedoklis būtu ļoti vērā ņemams, bet manuprāt nebūs problēmu, cik nu var nospriest pēc runas manieres, kamēr viņš runāja ar 2 citiem lietotājiem. +1
 2. Arcca

  PUB VIP

  Un labam spēlētājam, kas nemet nades pa labi un pa kreisi, un zina kā tās izmantot, armor+nades būs vēl jo vairāk overpowered nekā noobam damage indicator, jo tas tāpat nesapratīs kur un kad vajag taisīt yolo spray.
 3. Arcca

  PUB VIP

  jo tas ir negodīgi pret citiem tiem, kuriem nav VIP <- un granātas/armor/kit nav negodīgi? Tad principā damage indikatoru nevar, jo tas ir negodīgi, bet free nades var, bet tas arī ir negodīgi? Tad varbūt vispār nekādus vipus nevajag, jo tas ir negodīgi. Protams, ka tas ir overpowered, par to jau nav ne runas. Equipment katru raundu kas ir 2500 + 400 arī ir overpowered, bet par to nav tik interesanti sūdzēties kā par damage indicator. That's the whole idea.
 4. Arcca

  Jauns serveris?

  Nu tad es atkārtošos vēlreiz par jau aprunāto PUB 2.0. Lielos vilcienos - 3-5 populāras workshop maps kā Santorini, Italy, utt. Un ik pa brīdim vismazāk balsotā tiek nomainīta. Testa nolūkos būtu nepieciešams mazs resursu ieguldījums, jo viens pubs jau eksistē, un jauns game mode nav jācep augšā. Why? Jo peak stundās pubs ir pilns, cilvēki netiek iekšā, un 90% gadījumu riņķo 3 mapes, kas daļai no cilvēku jau sāk apnikt.
 5. Tev "izdevās tiešām labi šāvieni"? Yeah, okey, ielikšu arī savus 2 centus, jo arī es biju vakar serverī. Problēma ir tāda, ka nu neviens tā nešauj, kādas galvas Tu tur ar savu deagle liki principā nepārtraukti. Aizdomas par aim bija visu laiku, bet tie shoti nebija pietiekami obvious, lai būtu instant ban (rekur tāpēc arī bans ir par silent aim). Tas, ka Tu neredzi, ka admini ko teiktu, nenozīmē, ka adminu privātais čats klusē. Šobrīd situācija ir tāda, ka esi kā pilnīgs randoms ienācis serverī, šauj kā būtu jau 20 gadus ar deagle vien skraidījis pa mapēm un esi labākais deagler šajā kontinentā. Un tad interesanti butu zināt kāds tad score būtu šaujot ar M4/AK, jo ar tiem laikam ir pārāk viegli, tāpēc jāskraida apkārt ar deagle. Un ja vien neesi kaut kāds LAN destroyer jau no 1.6 laikiem, par ko es stipri šaubos, tad viss te ir tāds mazliet shady, un bans visticamāk ir pamatots. Lai vai kā, tieši par šo demo uzreiz neko nevaru pateikt, jo pašreiz atrodos ofisā, bet kad parādīsies brīvs brīdis, mēģināšu uzmest aci arī šim.
 6. žri davai suka Okey, +1 uzreiz.
 7. Pēc populāra pieprasījuma (2 cilvēki ieminējās), atgriežam pie dzīvības "conversation starters". Links uz iepriekšējo topiku - https://identy.lv/forum/topic/26663-conversation-starter-3/ Šis gan būs nedaudz citādāk, un es ceru, ka vismaz kaut kādā veidā sanāks diskusija, nevis vienpusējs viedoklis visiem klātesošajiem. Ienāca prātā ideja nedaudz parunāt par laiku kā konceptu kā tādu. Jautājums tīri vienkāršs, bet būs par ko padomāt. Un topikā zemāk lūgums mēģināt izklāstīt savu domu gājienu. Laiks ir vispārēja, nemainīga, mūžīgi eksistējoša konstante (līdzīgi kā telpa, kurā atrodamies), ko mēs, kā cilvēki, esam "atklājuši", un kādā vēstures brīdī sākuši izmantot, lai "sinhronizētos" ar pārējiem cilvēkiem uz šīs zemes? Vai arī laiks ir vienkārši koncepts, ko mēs kā cilvēki esam izgrudojuši, lai labāk izprastu un spētu paskaidrot pasauli sev apkārt, līdzīgi kā ar matemātiku un fiziku?
 8. Sūdīgs humors. Pun intended.
 9. Un kur ir atbildes variants - par citu cilvēku tualetes apmeklējumiem nedomāju, un nejūtu nepieciešamību apspriest savējos?
 10. Cheers, @akka&& @vovans!
 11. Priekā! (tiem, kas var)
 12. @crynersWooo, sweet 16. Congrats.
 13. Mācies labāk troļļot, šobrīd Tavi mēģinājumi ir pilnīgi garbage.
×