Jump to content

Arcca

CS:GO Admin
 • Content Count

  237
 • IDcash

  63.94€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7
 • Time Online

  215d 21h 7m 59s

Arcca last won the day on August 16

Arcca had the most liked content!

5 Followers

About Arcca

Profile Information

 • Vārds
  Artūrs
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

2788 profile views
 1. Mācies labāk troļļot, šobrīd Tavi mēģinājumi ir pilnīgi garbage.
 2. Arcca

  [PUB] em1

  Nu, es neesmu ban team, bet savus 2 centus arī ielikšu. Izgāju cauri visam demo, arī ar 1/2 speed vietām, un arī momentus tinot atpakaļ. Rekur tas, ko es piefiksēju kā shady. 1) sākuma raundos (tad nepiefiksēju precīzi) ar deagle multi headshots. 2) #9 raunds - no mid uz stairs caur sienu nepričom, neviena call nebija par to spotu, reakcija no tā, ka kāds cits sāka šaut uz viņu - bišk par ātru 3) #10 raunds ar awp - reāli, kurš spēlētājs savu cross liek precīzi uz angle, nevis atstāj sev nelielu atstarpi no stūra lai kompensētu reakcijas laiku? Kaut kādi pro spēlētāji - protams, bet identy pubs nav tā vieta, kur tāda līmeņa spēlētāji būtu. 4) Pēc tam 11 raundā no stairs apakšas gan uz rampu, gan palace skatoties - cross ir kaut kur pa vidu, nevis tieši uz stūra kā iepriekš, un uz connector atkal uz pašu stūri tēmē. Pie daudzām stundām jau tā kā vajadzētu būt consistency. 5) 12 raunds atkal no stairs apakšas uz rampu wallbang headshot, kad priekšā jau tā bija smoke (ar visu 1/4x speed un bez xray nevarēju ieraudzīt T tajā vietā) šāviens pilnīgi random. Tajā pašā raundā ielecot no stairs iekš sandwich - skatoties uz palace pielaboja savu preaim uz palace tieši uz cilvēku? Citādi diezgan random mouse movement. 6) 13 raunds, no window uz top mid tieši tāpat kā 10 raundā, BET tagad cross ir ar reakcijas buffer, nevis precīzi uz stūra. Turpinās būt inconsistent af ar savu crosshair placement. 7) 22 raunds - ejot no mid uz short, timing ar scout iescopot tieši konektorā vēl pirms ir iznācis ir diez gan shady. Secinājums? Es šos momentus piefiksēju esot biased un meklējos shady momentus visā demo. Mums visiem gadās vac momenti, te šis tāds iespējams arī varētu būt, šis tas lucky, bet arī pietiekami daudz normāla spēlētāja momenti. Okey, varbūt bišk kaut kas tur nosmird, ka varētu ienākt prātā jautājums - mošk čīto? Bet tas arī ir viss. Valve arī saviem overwatch keisiem pieprasa no spēlētājiem - evident beyond reasonable doubt. Te nav pat tuvu līdz nepārprotamam, nesaprotu par ko @crynersrunā. Bet nu hey, ko es zinu, savā laikā arī Jake es gribēju nobanot.
 3. Ja tas ir izdarāms, tad perfekti. Jo līdz šim tieši tā arī ir darīts uz goda prāta - norunā, ka spelēs vienu bombsite and go. Bet ik pa brīdim uzrodas gudrelis, kurš tāpat aiziet uz otru, tad tas atrisinātu problēmu. Es ar visām četrām par.
 4. Pieteikums pēc rekomendācijas. Serveris: pub.identy.lv Discord: Arcca#9016 Par mani: Nu tad tā. Iesākumā droši vien ar iepazīšanās topiku - https://identy.lv/forum/topic/25122-nu-ta-čau/ - bet ja slinkums lasīt, tad tl;dr ielikšu arī te. Vārdā Artūrs, dzīvoju Ventspilī (bet oriģināli nāku no Vidzemes puses). Darba dienu pavadu ofisā automatizējot testus, ārpus darba ir dažādas lietas. Tas pats CS, vecais labais Netflix, un kas tikai vēl ne. Lauztās kājas komplikāciju dēļ vēl kādu laiku nevaru atgriezties pie klinšu kāpšanas (sadness intensifies), kas ir mans all-time favorite sport ever. Vecums: 26 (topiki paši no sevis neapdeitojas, tāpēc attiecīgais datums - 1. maijs, 1993) Administrēšanas pieredze: Nav. 1.6 laikos nebija opciju spēlēt online, par adminēšanu nemaz nedomājot, tad bija pārtraukums, un sākot ar GO tikai maucu MM, līdz piezemējos šeit. Kāpēc tieši es: Es sākšu ar to, ka atļaušos teikt - nevienam šajā serverī nav tāda pacietība kā man. Man nevelk uz kašķi, un ja kādam ir šķitis, ka esmu bijis aizskarošs - tur es būšu bijis ar kādu pārāk tizlu joku, kas ir bijis nepareizi saprasts. Šaušanas skills man ir kaut kāds viduvējs, bet laikam jau es vienkārši nemāku labāk, ņemot vērā manas gandrīz 2k stundas kopumā. Bet ar to pietiek, lai redzētu spinbotus un acīmredzamos aim/wh. Serverī ienāku, kad ir kāds brīvs brīdis, un nav vēlmes iesākt ko produktīvāku ar savu laiku, tas biežāk ir kādā vakarā pēc darba, un tad jau arī tieši ir vislielākais servera apmeklējums. Ne vienmēr slēdzu iekšā savu mic, jo tomēr nedzīvoju viens pats, un csgo ir sekundārs aiz visa pārējā dzīvē (tieši tā paša iemesla dēļ man varētu nebūt vislielākā aktivitāte no visiem adminiem), bet voice ir vienmēr ieslēgts, ja atrodos serverī. Un vēl biežāk es atrodos tieši forumā, jo arī darbā esot nav grūti atvērt main page un uzrakstīt kādu vārdu čatā. Mani stati: https://identy.lv/csgo/players/info/76561198073201158 100h noteikums - easy, kādreiz stabili turējos top10 all-time, nu jau vairs nav tik daudz - šobrīd #15, kas tik un tā nav slikti. Respekts no citiem: Par šo, protams, izsakās katrs cilvēks pats par sevi. Es jau varu iedomāties vienu otru negatīvu/neitrālu atsauksmi, bet pats personīgi uzskatu, ka ar lielāko daļu pastāvīgo servera un foruma apmeklētāju es esmu visai draudzīgās attiecībās. Pārkāpēju reporti: Oficiāli, man šķiet, ka nav neviena. Bet neoficiāli čatos ar dažādiem adminiem ir neskaitāmi. Extra info: Laikam jau vairs nav ko piebilst, esmu iepriekšējos punktos izteicis visu. Grozīšos galvenās lapas čatā, ja kādam ir kas jautājams.
 5. Mūsu pašu vietējais boomix, kas ne tikai skatās, lai serveri, forums un viss pārējais te elpo, bet arī reizēm šo to pielabo, un varbūt pat pieliek vēl kādu fīču klāt. Domājams, ka visi man piekritīs, ja atļaušos visas komūnas vārdā teikt - paldies par šitā visa pasākuma uzturēšanu pie dzīvības. P.S. Tiem, kas nesaprata par ko ir runa, šeit var uzmest aci - https://sysadminday.com/
 6. Galīgi nē. Esmu spēlējis 2x ar viņu matchmaking (un vajadzēja jau pašam saprast, ka otro reizi nevajag, bet nu), parādīja sevi no sliktās puses - grūti iedomāties kurš vēl būtu tik toxic. Ne viņam ir exceptional game skill, ne arī pacietība, lai varētu strādāt ar cilvēkiem. Neredzu nekādu pievienoto vērtību, ko viņš varētu dot pašreizējai adminu komandai.
 7. Arcca

  Identy Gudrības

  Nubix nu ļoti grib unban, viņš taču nekad nehakotu.
 8. Par šaušanas skillu un no tā izrietošajām čīteru ķeršanas prasmēm lai runā citi, bet kā cilvēks - attieksme and everything along those lines - viennozīmīgs +1
 9. Superhot, Sniper Elite 4, Assassins Creed Odyssey, Slay the Spire. Visas ieliktas listē, kuras spēlēšu vēlāk.
 10. Arcca

  Foruma smaidiņi

  https://emojipedia.org/thumbs-up-sign/ -> : +1 :
 11. Pareizi ir, mums te vajag vienu cilvēku, kurš zinās, kā noteikt kurš čīto, lai negadās kā ar @sry for hax, kur neviens nemāk pateikt - ir wh vai nav. +1
 12. Arcca

  TS3 Viktorīna #1

  Arcca Novēlu visiem veiksmi, jo jums vajadzēs.
 13. 1. Spēlētāju noteikumi serveros Aizliegta: ... 1.4. Citu, ar identy.lv nesaistītu, vietņu/serveru reklamēšana. Kopš kura laika ir sarežģīti palasīt?
 14. Arcca

  junkfood

  Man tuvumā ir tikai hesis, bet es tāpat saku, ka mcd ir labāks.
 15. Pievēršam uzmanību Utility Damage (UD)
×