Jump to content

Arcca

Lietotājs
 • Content Count

  392
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Arcca last won the day on December 23 2020

Arcca had the most liked content!

6 Followers

About Arcca

Profile Information

 • Vārds
  Artūrs
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

4424 profile views
 1. Pareizi ir, ka pirkt tagad vēl nevajag, kāds brīdis jāgaida. Bet, tas netraucē taisīt pērkamo sarakstu jau tagad, un skatīties, vai neiebrauksi kādā bottleneck. In any case, būvējot jaunu kompi, vispirms izdomā, vai gribi pilnīgi visu no nulles salikt kopā, vai arī izmantosi kaut ko no jau esošā. Piemēram izmantojot jau esošo case un storage jau atļaus bik vairāk ielikt procī un videnē. Neuzrakstīji kāda barošana Tev ir, līdz ar to nevar saprast, vai ar to pietiks, vai arī ar jaunām komponentēm vajadzēs jaudīgāku. Un nekad nevajadzētu Būtībā vajadzētu skatīties uz Ryzen
 2. Arcca

  Covid vakcīna

  Pirmkārt - nav runa par tikai sevis pasargāšanu, bet tieši par visiem tiem, kuri ir paaugstināta riska grupā. Pasargājot sevi no vīrusa, tādā pašā veidā pasargā arī apkārtējos no inficēšanās no Tevis. Otrkārt - kamēr daļai cilvēku saslimšana var būt ļoti vieglā formā, citiem var rasties plaušu komplikācijas visa atlikušā mūža garumā. Tur nav nozīmes cik labā fiziskajā formā esi, ja nepaveiksies, tad varbūt pat pats būsi pateicīgs, ka ir tādas komplikācijas, nevis esi nomiris.
 3. Arcca

  Atskats uz 2020

  Tā kā pēdējā 2020 gada diena ir pienākusi, un mēs visi zinām, kāds gads tas vairāk vai mazāk ir bijis - ar covidu un visām no tā izrietošajām sekām... Paskatīsimies uz šo visu vismaz nedaudz pozitīvi - komentārā ierakstam katrs vismaz vienu tādu vislabāko lietu, kas ar jums šajā gadā ir notikusi. Vienalga par kādu tēmu, vienkāršī kas jums pašiem, neskatoties uz visu pārējo šogad, ir sagādājis visvairāk prieka. Un tad laimīgu to jauno 2021! Priekā!
 4. @Kingle* / Roberts šoreiz pacēla pirmo vietu, došu ziņu kad nākošais turnīrs parādīsies, paldies!
 5. Vēl 3 brīvas vietas, drīz arī izsūtīšu visiem linku uz galdu.
 6. Update - varam pieteikties un iemaksāt, lai paņemtu sev vietu. Pierakstamies šeit: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-s4dfsKvvbvoLbJc5DAZmP8XkpP4QtuJGJWKYSTj838/edit?usp=sharing Ping - @Kingle* / Roberts, @exsup, @Chuu, @linceens
 7. Nevienam nav iedota prioritāte, so maksāšana pie galda. Ja ir revolut / Swed, tad nav īsti problēmu, tie maksājumi notiek uzreiz.
 8. Par vietām grūti teikt, savu +1 ir pateikuši 5 no ārpuses, 2 šeit, so teorētiski ir. Nevienam spotu nevaru garantēt, sestdien ap diviem - pirmais kas nāks, dabūs vietu, ja nebūs pilns.
 9. Ja nezodz piečuku no mammas maka, un ir revolut/swed, tad nav problēmu, manis pēc. :)
 10. Plānojam for fun uzspēlēt sestdien (26.12.2020.), pulksten 14:00 uz aptuveni 2 stundām. Izmantosim webu - https://www.pokernow.club/ - jo tas atļauj privātus galdus, custom settingus un galvenais: voice/video. Plānotais galda konfigs: Buy-in: 5 eiro (tiksiet pie galda pēc apstiprināta pārskaitījuma vai nu caur Swed, vai Revolut) Rebuy: 2x pirmās stundas laikā Chips: 2000 Initial blinds: 10/20 Tournament type, 8min raundi, winner takes all. Uzrakstam komentāru, ja gribam piedalīties, nosūtīšu pievienošanās linku, kad sāksies spēle. Max 10
 11. Arcca

  Covid vakcīna

  Izskatās, ka visiem patīk dzīt jokus, mest iekšā visus memes, ko var iedomāties. Laikam jau pieturēšos pie savas "Nopietnais" kategorijas, un teikšu kā ir - abi ar sievu vakcinēsimies pie pirmās izdevības. Te vispār nav nekādu jautājumu par vajag vai nevajag. Sazvērestības teorijām vieta ir citur.
 12. Administrācijas pārstāvis - @boomix - still working hard(-ish), ja nav boomixa, nav identija. Moderators - @lollka - šķiet, ka čatā atrodas nepārtraukti, taisa ciet sūdainos acc pieteikumus, un vispār konstanti kaut kur parādās. Banteam - @Outpace - kā joprojām neesi nojūdzies no JB sūdzībām un apelācijām, es nesaprotu. Pub Admins - @Clubstep- jo aktivitāte tomēr rāda savu. Arenas Admins - @WaCco - arēnā atrados minimāli, bet vienīgais, kurš vispār ir ievērots. Lietotājs - @Jake - Godīgi sakot, man nav baigā iemesla kāpēc, bet neviens cits īpaši neizceļas. Sliņķ
 13. Ko, jau 22? No malas nepateiktu, bik par daudz. :D Cheers!
 14. Ir opcija izrubīt ieroča izvilkšanas animāciju, lai jau iespawnojot var instantly šaut? Te viss notiek tik ātri, ka jau tā animācija vien no sākuma čakarē.
×