Jump to content

Arcca

CS:GO Admin
 • Content Count

  370
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Arcca last won the day on September 3

Arcca had the most liked content!

6 Followers

About Arcca

 • Rank
  ID bronzas biedrs
 • Birthday 05/01/1993

Profile Information

 • Vārds
  Artūrs
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

4122 profile views
 1. Tā kā es salinkoju ar FB, tad mans niks ir vienkārši - Artūrs (Unique ID: 198-026-15). Avatars tāds pats kā šeit. Sazināties var tepat forumā.
 2. Pirmais jautājums, kāpēc tieši dīvāns? Ja nepieciešams tikai gulēšanai, tad ļoti ieteiktu skatīties uz gultas rāmi un labu matraci, to nevar salīdzināt ar jebkādu dīvānu. Bet ja nepieciešamība ir specifiski dīvānam, tad es personīgi jau skatos uz šādu ko nopirkt senčiem - https://divaniundivani.lv/lv/couch/223 - laba cena, platums der diviem, ērtumam ir iestrādāts lateksa virsmatracis, un nav tās pretīgās malas, kas limitē garumu guļot - varēs mierīgi karināt kājas pāri. Un arī izvilkšanas mehānisms nav tas trash ar pacelšanu un fiksēšanos, kas ir absolūts murgs.
 3. Godīgi sakot, es tomēr gribētu cilvēku pārliecināt, lai ar šādu budžetu drīzāk skatās lietotas komponentes, un atrod cilvēku, kurš var salikt kopā, ja neuzticas pats sev. Ja tomēr par katru cenu grib ņemt jaunas - es bik pamēģināju sakomplektēt, bet izskatās, ka labāku variantu par @R0DEmental-ielikto būs sarežģīti salikt. Pilnīgi noteikti var ņemt vai nu precīzi tādu, vai arī ņemt to kā base un pabīdīt kādu komponenti. In any case, tam sarakstam var sekot.
 4. Neko neesmu skatījies, other than LTT. Ko nozīmē "ļoti OK cenas"? Vari iemest info ar to kādi bija approx cipari?
 5. I mean, tiek miksētas ēdienu kategorijas, jo kebabs un pice ir generally fast food, suši nu nekādi neskaitās tajā kategorijā iekšā. :D
 6. Alto ir super cool, man šitie ir uz telefona, recommended.
 7. Man personīgi 4x pēc kārtas. Literally unplayable. Demo var skatīties no laika, kad es ienāku mapē (score 10:9), un es pievienojos spēlētājiem nākamajā raundā. auto-20200809-1805-de_dust2.dem.bz2 @boomixfix your shit.
 8. Arcca

  androi vs ios

  BTW, visi tie, kas ir tādā mega sajūsmā par to iPhone silence pogu - OnePlus tieši tāda arī eksistē, un pie tam tai ir ne tikai on/off, bet gan 3 stāvokļi. Ja neesi tādu redzējis, nenozīmē, ka tāda lieta neeksistē.
 9. Arcca

  androi vs ios

  Android, jo man vienkārši viņš patīk labāk. Un jā, esmu lietojis abus.
 10. Vispār vispirsm vajadzētu notestēt, vai pelei ir tāda pati/līdzīga darbība pie cita kompja, lai saprastu, kur ir problēma - pelē vai kompī. Ja jā, tad derētu pačekot tādu pat scenāriju citā aplikācijā - varbūt ar pašu cs instalāciju ir kādas problēmas. Ja viss joprojām atkārtojas, tad mūsdienās lielākajai daļai ir kaut kāds savs softs, kurā iekšā var pamainīt šādus tādus settingus. Šajā gadījumā izklausās, ka varētu pabakstīt DPI, un skatīties vai tas kaut ko maina. Ja still nekas īsti nemainās, tad ir pamats domāt, ka pele vienkārši mirst, tieši sensors, un būs laiks iegādāties jaunu.
 11. Edit: Meh, 5/10 Mi 9T Pro
 12. @Krumspie tā jau iepriekš strādāja, bet kinda sačakarēja čatu, jo ir sarežģīti implementēt tā lai dabūtu tajā pašā čata logā. Līdz ar to es piedāvāju to kā atsevišķu pop-up, lai nav jāmēģina savienot ar esošo čatu.
 13. Boomixam vajag topiku, lai kaut ko darītu, so here goes. Iepriekš bija jau runāts par scroll-to-message fīču, bet laikam jau līdz galam neizdomāja, ja jau pusratā apstājās, un izmaiņas revertoja. Tad ideja bišk citādāka, kam vajadzētu būt daudz vienkāršākai: Pie mention entries pievienot "konteksts" pogu. On click atverās jauns pop-up, kur ir ziņa ar konkrēto message, 10 iepriekšējās un 10 nākošās, tādā veidā ir redzams tuvākais konteksts ziņai čatā. Bet reizēm ar to arī nepietiek, tāpēc pievienot arī "ielādēt vairāk" pogas katrā pusē, lai varētu ievilkt vēl +10 ziņas. Šādā ve
 14. * Izrubīt IDC reklāmas ziņas čatā, ja cilvēkam jau ir VIP.
×