Jump to content

Arcca

CS:GO Admin
 • Content Count

  332
 • IDcash

  30.82€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18
 • Time Online

  240d 8h 35m 38s

Arcca last won the day on February 26

Arcca had the most liked content!

5 Followers

About Arcca

 • Rank
  ID bronzas biedrs
 • Birthday 05/01/1993

Profile Information

 • Vārds
  Artūrs
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

3616 profile views
 1. @TheAlzyTieši tāpēc, lai admini neizceltos no pārējiem spēlētājiem? Ja būs kaut kādi random čīteri serverī, kas spēlēs ar wh vai silent aim, un mēģinās vēl to slēpt +/- veiksmīgi, tad tikko kā ieraudzīs nestandarta modeli, tā loģiski, ka vairs netaisīs shady plays. Ja baigi gribētu citus modeļus, tad vienīgi vipiem, bet nevis specifiski adminam, tas nekādā veidā nav loģiski.
 2. @TheAlzyMošk tad arī pieliekam fireworks pa visu serveri un piespamojam čatu, kad kāds admins ienāk serverī? Nu tā, lai patiešām neviens nepalaiž garām.
 3. Daudz gribi. Veikals te, atrodi unban tur - https://identy.lv/veikals
 4. Faze. Jo es principā vairāk sekoju spēlētājiem, nevis komandām. Vienmēr esmu priecājies skatoties kā spēlē olof, kamēr vēl bija fnaticā, tāpat arī JW/flusha. Tajā laikā arī fnatic bija top team, kurai sekoju līdzi. Palika bēdīgi, kad šie sadalījās uz fnatic un godsent, jo bija jau sajūta, ka abas komandas paliks sūdīgākas. Bet kad 2017 FaZe ienāca NiKo, GuardiaN un olof, tā kļuva par komandu, kurai sāku sekot līdzi visvairāk. Kā arī tagad tur ir broky, vairāk iemeslu laikam nevajag, lai būtu top 1 komanda, par ko fanot.
 5. Thank you, beidzot viens normāls pieteikums, laikam memes beidzās. +1
 6. Ok, šitas vairs nav nopietni. Uzraksti normālu pietiekumu, būtu +1. šobrīd -1.
 7. Jebkurā citā serverī liktu anti. Bet tikai tāpēc, ka awp serverī nav neviena admina, un ir nepieciešams kāds, kurš kā minimums var redzēt čītus, teikšu +1. Redzēs kas notiks tālāk tho.
 8. Arcca

  Basebuilder? ;(

  I mean... Kur loģika, ja eksistē kaudze ar serveriem, un nav aktivitātes, tad kāda jēga iemest sarakstā vēl 1 serveri, kurā nebūs aktivitātes? Iesi viens pats spēlēt viņā?
 9. Arcca

  Project A

  Kas tieši līdzīgs? 2 rokas un lidojošs pričendālis pa vidu? Laikam jau maz vajag, lai salīdzinātu. :D
 10. Ņemot vērā, ka jautājums par identy niku ir atsevišķi beigās, un pie tam uzlikts kā obligāti atbildams, pieņemu, ka šī ir vienīgā vieta, kur aptauja tiek publicēta. Statistikas pēc ieteiktu publicēt visur kur tikai var iedomāties, pievienojot sākumā arī jautājumu par to, cik stundas dienā vidēji pavada kaut ko spēlējot, varēs labākus datus beigās izvilkt. Good luck anyway, done.
 11. Arcca

  Project A

  Matchmakings un feisiti visu sabojāja ^ The fuck?
 12. Spēlēju pubā. No Tevis iznāk teksts "nejūt". Nākamajā raundā nošāvu, joka pēc atbildēju ar to pašu - "nejūt". Saņēmu atbildi... Un Tu vēl saki, ka "Esmu ļoti centies un strādājis pie savas disciplīnas, valodas, attieksmes." Nope, no chance.
 13. Arcca

  Project A

  Free to play, nekas nebūs jāpērk (except skins at some point, probably)
×