Jump to content

Arcca

CS:GO Admin
 • Content Count

  303
 • IDcash

  14.62€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  233d 14h 45m 22s

5 Followers

About Arcca

 • Rank
  Kārtīgs ID biedrs
 • Birthday 05/01/1993

Profile Information

 • Vārds
  Artūrs
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

3417 profile views
 1. Tad drīzāk ir jautājums - kāpēc vispār kaut 1 case taisīji vaļā at this point? Cut your losses un pietiek, jo chance, ka dabūsi high variance momentu, un izkritīs kaut kas labs, ir extremely low. Tak ja gribi nazi vai kaut kādu tur skinu - nopērc marketā, otherwise Tu pārmaksā nenormāli.
 2. Better stop while you're ahead, then. Because tagad - jo vairāk taisīsi vaļā, jo vairāk mēslus dabūsi un lielāks loss būs, probability izlīdzināsies.
 3. @ernersCik tas nazis maksā, un cik konteinerus atvēri, kamēr dabūji šito?
 4. Arcca

  Labs rīts.

  Yet again kārtējais ieteikums, kas tiktu atrisināts ar pub2 serveri. @boomixcik daudz Tev vēl vajag?
 5. Es, @fazun vēl vairāki cilvēki ir gan @boomix, gan @akkapušojuši ideju par PUBV2 jau es pat vairs nezinu cik ilgi, ar selling point, ka tur būtu max 5 workshopa mapes (lai nekonkurē ar main pub, kurā ir standarta competitive pool), reizi nedēļā mazāk izmantoto nomainītu uz citu, to keep it fresh. Tās pašas operāciju mapes, retro arī, why not, all that good stuff. Pie tam, es arī ne reizi vien biju minējis, ka pats personīgi nosponsorēšu to hostingu līdz pirmajiem 3 mēnešiem, so tur vispār nebūtu ko zaudēt. Un ņemot vērā to, ka jau eksistē viens pilnībā nokomplektēts pub, tad pārnest eksistējošos pluginus uz otru serveri nebūtu sarežģīti. Bet nu then again, boomixam to-do liste stāvēja neaiztikta vismaz pus gadu, so yeah.
 6. Arcca

  Diennakts Spams.

  Okey, I guess vismaz šitajā topikā var spamot cik nu cilvēkiem ienāk prātā.. Bet varbūt vienkārši jāuztaisa jauns topiks, lai cilvēki spamo pēc sirds patikas? I mean, conversation starter, kas man iepriekš jau bija. Vajag tikai kādu labu ideju.
 7. Arcca

  IDC skrāpē laimē

  Oh no... Nice spam incoming. At any rate, @boomixvarētu pabeigt vienu "project", pirms ķerās pie nākošā. Jo vispār jau bija arī tā "ID ruby" ideja, pieliki jau arī pie profiliem, bet tā arī viss apstājās. (jāpārliecinās, ka ir 200, so, yeah.)
 8. Šobrīd nevaru paskatīties demo vēlreiz, tāpēc komentārs par to, ko atceros no pašas spēles. Rīt ap pusdienlaiku varu editot komentāru pēc demo apskatīšanas, ja nebūs vēl aizvērts. Nu tātad, viedoklis no manis par to, kāpēc bans: Pirmais shady moments, kad sāku skatīties bija no tuneļiem uz B site, kur crosshair izmainījās precīzi uz head level tieši pirms pretinieks izgāja uz angle. Otrais shady moments ir arī pievienotajā video redzamais - atkal crosshair ir uz head level tieši pirms pretinieks ir redzams, plus arī ļoti suspicious prefire. Pie tā paša ņēmu vērā profilu - noname F2P spēlētājs, Steam profils vispār bez contenta, kas arī parasti ir rādītājs uz throwaway hacking account. Kā arī bija komentārs no cita decent spēlētāja vēl pirms es sāku pievērst uzmanību par to, ka viņam ir kaut kādi čīti. Kā jau teicu - rīt uzmetīšu aci pašam demo vēlreiz, ja būs kāds komentārs, tad tas būs zemāk.
 9. Tā vien liekas, ka game modes, kas ir ar actual šaušanu ir populārākas, nekā movement-based vai RPG-style. Es pilnīgi noteikti būtu par, bet rodas jautājumi par reālo izpildījumu. Jo retake serveri ir pēc būtības 2v2 vai 3v3. Kas nozīmē, ka serveris ir vai nu pilns, vai tukšs, nothing in between. Un ja vien nav opcijas to veidot līdzīgi kā arēnā, par ko es stipri šaubos, tad atliek tikai uzreiz cept augšā vairākus tādus serverus, kas atkal rada citas problēmas. Un vai nebūs atkal piemērs ar mēnesi aktīvu serveri, un visiem apniks? Mana balss par jā - vajag.
 10. Arcca

  Sveicam: faz

  Cheers, have a good one!
 11. Administrācijas pārstāvis - @boomix- Kurš vēl fixo serverus, kad viss ir down un uztaisa VIPPLUS that no one asked for? Moderators - @skaruu- man šķiet, ka onlainā redzu visbiežāk no visiem. Šie cilvēki parasti ir diez gan neredzami, vismaz no lietotāja parastā puses, tāpēc grūtāk tā ievērot, so es lieku pirmo, kas nāk prātā. Banteam - @Outpace- Tā kā ir tikai divi, tad arī tāpēc, ka redzu visbiežāk šeit. Serveru admins - @Walter - reāli, kā ir problēma 2-os naktī, meklē kādu, kas ir online - tā walter ir vienīgais, un bez maz vai instantly gets shit done. Pub admins - @Clubstep- uzmetu aci visam pārējam sarakstam, un man šķiet, ka neviens cits tur neuzturās tik bieži. Par pašu adminēšanu var padiskutēt, bet ņemot vērā, ka pārējie vispār reti kad tiek apspriesti (mani ieskaitot), tas arī ir rādītājs aktivitātei. Arēnu/jb/surf/bhop nespēlēju, nevaru komentēt. Lietotājs - Es teiktu... @Jake- Neatceros dienu, kad viņš nebūtu online vienos naktī. Sliņķis - @boomix- because ToDo list. Aktīvais - @Clubstep- Still tā paša online laika dēļ. Oldschool - @TheZIXIS- Man šķiet, ka ne ar vienu citu no tās grupas es vispār īsti nerunāju, tāpēc easy pick. Spameris - @exsup- kopš kura laika ir pirmais čatā? Okey... Girl next door - @ljoxa- honestly, es te nevienu citu neievēroju vispār. Labākā pērle - @faz- Memeris - @ljoxa- "scrolloju mīmu topiku"...Garbage...Garbage...Garbage... ljoxas posts... Garbage... You get the idea. Skabarga pakaļā - DJkikisa - nav ko lieki tagot, lai lieki neizlien no sava expert lair. Honorable mentions @stnun @daņilag.
 12. Pieteikums kopumā nekāds, šeit par Tevi vispār pirmo reizi dzirdu (bet nu ok, par to gan neko daudz nevar teikt, jo es pats arēnā neuzturos, bet arī forumā neesi redzēts). Apšaubu "aktīvo" adminu saukšanu, jo tieši 6 calladmin izsaukumi visā 2019 gadā nav baigi augstie stati. Un pats labums parādās, ja paskatamies čata vēsturi, kur acīmredzot visi pretinieki ir "nabagi", "bomži", vai arī Tu viņiem uzsauc pusdienas. Hell no.
 13. Nav diez ko gudri likt savā alt-account linku uz main-account, kas ir banots. Un mēģināt ar F2P kontiem apiet banu.
 14. Es joprojām domāju par to, ka man ir jāatgūst zaudētā forma kāpšanā. Pa vienu sezonu diez vai izdosies, bet Saldus sačos skatos uz top 3.
×