Jump to content

Arcca

Lietotājs
 • Content Count

  150
 • IDcash

  11.80€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  129d 7h 39m 49s

Arcca last won the day on January 3

Arcca had the most liked content!

4 Followers

About Arcca

 • Rank
  Foruma augstumos
 • Birthday 05/01/1993

Profile Information

 • Vārds
  Artūrs
 • Dzimums
  Vīrietis

Contact Methods

 • Skype
  arccaz

Recent Profile Visitors

1895 profile views
 1. Arcca

  Dusmas vai realitāte ?

  Pāris komentāri - neviens Tevi te nezina, pirmo reizi parādījies, šauj kā nenormāls, gan jau tāpēc arī dabūji banu. Uzraksti apelāciju, pagaidi, dabūsi unban, dzīve no tā nebeigsies, ka bišk pagaidīsi. Tas, ka drukā par to savu gaming station un pusi dzīves spēlējot CS, ir tukši vārdi, jo klapēt klaveni mēs visi protam. Otrā lieta - ja reāli gribi lai kāds lasa Tavus garadarbus, normāli nostrukturē savu domu, un izmanto kaut dažas rindkopas, jo šobrīd ir burtiski teksta siena, kuru nav iespējams lasīt, acis krustā iet. Un treškārt - negācijas, aizvainojumi? Mazāk jāķer pie sirds par katru vārdu, dzīve paliks nedaudz jaukāka, un nebūs jājūtas aizvainotam par niekiem kā tādam bērnam. Calm down.
 2. Arcca

  1.6 serveris iespējams?

  Let the downvotes commence! Maybe that's just me, bet man liekas, ka jūs esat dīvaini. 1.6 ir novecojusi spēle, un ir novecojusi jau gadiem ilgi. Es varbūt vēl saprastu cs:s, bet 1.6, tiešām? Tikai tāpēc, ka pirms nez cik gadiem bija populāra, nenozīmē, ka to vajag uzturēt pie dzīvības. Tak ne jau bez iemesla mūsdienās ir csgo, jo tas ir uzlabots visos veidos. Lai vai kā - te jau iepriekš minēja, uzspēlēs max nedēļu, divas, un pēc tam varēs priecāties, ja būs 5v5 serverī, kas jau būtu ļoti optimistiski. Par surf vai citu game mode nemaz nerunājot. Lielākā daļa cilvēku te piemin nostaļģiju, un tas arī ir viss. Nostaļģija ātri pāriet, un cilvēki atgriezīsies mūsdienās, nevis turpinās sēdēt 10 gadus pagātnē, 1.6 serverī. Protams, no otras puses - ir, un vienmēr būs cilvēki, kas spēlēs 1.6, tieši tāpat kā vienmēr būs cilvēki, kas spēlēs Pong, oriģinālo Super Mario, un pirmo Colin McRae ralliju. Tas, ka vēl "eksistē" spēlētāji, nav nekāds arguments. Neredzu nekādu jēgu skatīties pagātnē ar tik vecu spēli, tērēt tam resursus, lai atkal nokonfigurētu un uzturētu to 1.6 serveri, kamēr tajā pašā laikā varētu veltīt resursus, lai ietu uz priekšu. Bet nu hey, izskatās, ka te strādā demokrātija, cilvēki sagribēs to serveri un boomix uztaisīs, un tad varēsim vērot kā tas serveris "attīstīsies". Protams, pastāv arī iespēja, ka es kļūdos, un 1.6 serveris būs best thing ever, un tad cs:go pubs nomirs, because reasons, or whatever. Tad es varēšu apēst savu cepuri. Tikai nevajag domāt, ka palaižot 1.6 būs 2 pub serveri, kas peak stundās būs pilni, jo tas nu gan nekad nenotiks.
 3. Arcca

  PUB

  Ir tik grūti atrast piesprausto topiku ieteikumiem serveriem?
 4. Prereq: 2 monitori ar dažādu izšķirtspēju. Repro (100%): 1) Atver identy uz monitora kam ir augstāka izšķirtspēja. 2) Pārvelc web logu uz otru monitoru. 3) Scroll. @boomix
 5. Arcca

  Identy Gudrības

  @faz Jo vajag bez konteksta.
 6. Neviens F2P vairs nespēlēs. Bet makes sense it kā.
 7. Arcca

  NOTY 2018. gada nominācijas

  Nomināciju saraksts: Administrācijas pārstāvis - @boomixFixing them bugs, kā es kaut ko iemetu, tā gandrīz vienmēr skatās kas notiek. Moderators - @excaJo pieturās pie noteikumiem precīzi pa vārdam, te tas +1wp man bija, kas pēc noteikumiem technically bija pelnīts, bet pēc konteksta nebija. Banteam - @OutpaceSkatoties tās sūdzības, kas parādās no JB... Es priecājos, ka šis nav sajucis prātā. Serveru admins - @WalterNav kārtības? Tūlīt būs kārtība. Pub Admins - @Kingle* / RobertsKaut kā bieži atrodās serverī. I wonder why. Un ja ir problēma serverī, padodu ziņu viņam, un viss notiek. Lietotājs - Man jau šķiet, ka aktīvākie cilvēki agrāk vai vēlāk iegūst kaut kādu amatu. Lai vai kā, moderatori arī ir lietotāji. @fazjo cik ir runāts čatā, tā vienmēr sakrīt domas, vairāk vai mazāk, and he's just a fun dude. Sliņķis - @boomixSkatīt izcelto pirmajā punktā -> "It's a feature". Aktīvais - @aliveTev vajag draudzeni. Oldschool - @MADYOGAIenāks tad, kad neviens negaidīs, un pateiks visu ko domā. SPAMERIS - Gribēju jau teikt, ka akka, bet... @exsupnu tik ļoti cenšās panākt, ka jādod. Girl next door - Uhhh... @CLOUDLETA? I guess? Baigi neievēroju, bet šis niks ir iekritis prātā, nu tad lai. Labākā pērle - Skabarga pakaļā - Drīkst nominēt visu JB komūnu, kas cep augšā sūdzības? Labi, joks, nemaz neraksti to komentu, you know who you are. Nav neviena, ko šim nominēt. Čata gariņš - @akka, kas negrib atdot savu čata kroni exsupam.
 8. Arcca

  CSGO Lagi.

  Interesanti. Ja šis atkārtojas konstanti un 100%, iespējams, ka @boomix ir kāda ideja vai server-side logging, kas varētu palīdzēt atrast kādu anomāliju starp useriem.
 9. Arcca

  CSGO Lagi.

  @Eernijsrunā muļķības. Basically, šitā problēma ir bieži reportota. Visur pings normāls, cs taisa problēmas. Un pie tam ar to pašu pazīmi, kur kādu laika periodu ir normāls, un tad uzlec 10-15x lielāks ping un tāds arī paliek. Īsti skaidra risinājuma šim nav, jo nav zināms source, un ja zinātu source, tad būtu arī fixed bug valve pusē, un šitāds bug neklejotu apkārt kādus gadus 4. Daļa cilvēku ir teikuši, ka verifying game files palīdz, citi saka, ka full re-install pēc tam, kad ir pilnībā notīrīti pēc dzēšanas paliekošie dati (reg entries, etc) ir safiksojis, citiem palīdz standarta soļi, ko piedāvā google pēc "csgo high ping help" meklēšanas, vai kaut kas tāds. (Edit: citiem nepalīdz vispār nekas, un pings nemainās, who knows) Best of luck, your guess is as good as mine.
 10. Arcca

  Pāris ieteikumi par idcshop & idcbox

  + tikai un vienīgi par challenges ar box (ņemot vērā, ka pats box jau ir implemented), pārējos nē, nav ko būt tik entitled.
 11. Arcca

  CSGO/slikts edits

  Tas visticamāk ir pie renderēšanas settingiem, iespējams, ka 1080i nevis 1080p presetu uzliki. Iegūglē interlacing vs progressive, ja interesē vairāk.
 12. Arcca

  CSGO/slikts edits

  Pirmais solis nākamajam editam - pilnīgi noteikti tiec vaļā no interlacing. Tās ir tās vertikālās strīpas pa visu video ātras kustības laikā.
 13. Arcca

  IDC ziemassvētku kaste

  Drop % publiskosi?
 14. Arcca

  CSS issues

  1) pievienots video ar repro. 2) tikko pievienojot postam failu identy.mp4
 15. Arcca

  Meklēju Tidal Ģimenes Biedru

  Kas vainas lietot bezmaksas spotify?
×