Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/24/19 in all areas

 1. 23 points
  akka

  atradu frogu

  šodien biju zoo, atradu @Frogs @MADYOGA arī netālu čučēja beigās arī boomixu pamanījām rīt pirmdiena, visiem veiksmi.
 2. 13 points
  boomix

  atradu frogu

  Es par to pašu, tu arī tur esi sastopams
 3. 9 points
  boomix

  ts3 licences atjaunošana

  Viss savākts, tas tikai parāda, cik IDenty tiešām ir saliedēts un foršs community <3 TC un tad jau līdz nākošajam gadam
 4. 9 points
  faz

  ts3 licences atjaunošana

  Dirstcords ir priekš maziem puikām un pedofīliem!
 5. 9 points
  faz

  [PUB] em1

  Momenti, kur redzams aims vai wh? Nezinu, kuru demku jūs tur skatījāties, bet es neko banojamu tur nesaskatu. Par cik paši redzējām, ka viedokļi atšķiras, varam sarunāt, ka pierakstam klāt aizdomīgos momentus ar savu komentāru, lai sūdzības gadījumā bana saņēmējs varētu arī kaut kā aizstāvēties? Grūti kaut ko pateikt pretī vārdiem "insane reakcija, daudzi raundi vispār xd un tev raustās crosshairs". Visu laiku esam strādājuši pēc "banojam par simts procentīgiem momentiem", nevis daram visu cap-ļap! Paldies, banu šoreiz atļaušos noņemt! Atstāšu topiku vaļā un došu atļauju saturīgiem komentāriem par demo redzēto, citu komentāru autorus sagaida wārnas!
 6. 7 points
  excalibur

  Sūdzība [jb] Nezinkas

  Tak beidz tēlot dārzeni, punktu spēļu laikā traucēt aizliegts. Sēdi ar banu un norimsties, ja nē arī no foruma atpūtīsies ar savu piesārņošanu.
 7. 7 points
  Arcca

  SysAdmin - Boomix

  Mūsu pašu vietējais boomix, kas ne tikai skatās, lai serveri, forums un viss pārējais te elpo, bet arī reizēm šo to pielabo, un varbūt pat pieliek vēl kādu fīču klāt. Domājams, ka visi man piekritīs, ja atļaušos visas komūnas vārdā teikt - paldies par šitā visa pasākuma uzturēšanu pie dzīvības. P.S. Tiem, kas nesaprata par ko ir runa, šeit var uzmest aci - https://sysadminday.com/
 8. 6 points
  Arcca

  jb servera admini

  Mācies labāk troļļot, šobrīd Tavi mēģinājumi ir pilnīgi garbage.
 9. 6 points
  Clubstep

  TIMELAPSE OF THE FUTURE

  Masterpiece. Lai gan 29 minūtes, totally worth it. Pat nepamanīju kā laiks paskrēja. Mūzika, klipi, teksti - perfekti.
 10. 6 points
  Outpace

  Fixi #3?

  [PUB] *Salabot/removot vipiem custom nažus citādi var teamkills taisīt (credits to meteorits & heisis) "gif" veidā *[INFO] Ranku resets 1. augustā. Salabot laiku. * [INFO] IDC shop pieejami custom raundi?! Raksti !idcshop <- removot jo nav tāda [Forum] *Uzlikt identy.lv/veikals kkādu "Apstirpinājuma" pogu lai uzspiežot netīšām insta nenopērkas * Salabot serveru monitorus lai rāda pareizi.
 11. 5 points
  ljoxa

  ts3 licences atjaunošana

  Man bučas nevajag, pietika ar sirdstrieku, kad ieraudzīju aktuālo PayPal GBP - EUR kursu.
 12. 5 points
  elementonfire

  CS:GO Spams

 13. 4 points
  excalibur

  Musician.

  skaista meiča, bet dziesma nav mana gaume. 6/10
 14. 4 points
  akka

  ts3 licences atjaunošana

  šodien ir pagājis gads kopš visi kopīgi nopirkām licenci ts3 serverim -link- , tagad atkal sākas jauns gads un viņi mums atgādināja, ka mums beigusies licence izslēdzot ts3, paldies TS3 čuvakiem, bet tieši tāpēc arī top šis topiks. varam atkal kopīgi samest vajadzīgo summu? vai varbūt gribat izmantot diskordu? ja nu ir kāds kas grib noziedot un palīdzēt mums, tad paypal - identy@identy.lv ja vēlās ziedot pa taisno no kartes, sazinās pm. Summa kas jāsavāc - 100$ jeb 88€ visi kas noziedos dabūs gaisa buču no boomixa un varbūt vēl kaut ko, sadomāsim. Ziedotāju saraksts @ljoxa20€ @Outpace8€ @Arcca10€ @TIGER30€ @TheZIXIS30€ @veterans10€ @bulletmeister13€ @faz15€ @skaruu15€ @Walter20€
 15. 4 points
  Arcca

  [PUB] em1

  Nu, es neesmu ban team, bet savus 2 centus arī ielikšu. Izgāju cauri visam demo, arī ar 1/2 speed vietām, un arī momentus tinot atpakaļ. Rekur tas, ko es piefiksēju kā shady. 1) sākuma raundos (tad nepiefiksēju precīzi) ar deagle multi headshots. 2) #9 raunds - no mid uz stairs caur sienu nepričom, neviena call nebija par to spotu, reakcija no tā, ka kāds cits sāka šaut uz viņu - bišk par ātru 3) #10 raunds ar awp - reāli, kurš spēlētājs savu cross liek precīzi uz angle, nevis atstāj sev nelielu atstarpi no stūra lai kompensētu reakcijas laiku? Kaut kādi pro spēlētāji - protams, bet identy pubs nav tā vieta, kur tāda līmeņa spēlētāji būtu. 4) Pēc tam 11 raundā no stairs apakšas gan uz rampu, gan palace skatoties - cross ir kaut kur pa vidu, nevis tieši uz stūra kā iepriekš, un uz connector atkal uz pašu stūri tēmē. Pie daudzām stundām jau tā kā vajadzētu būt consistency. 5) 12 raunds atkal no stairs apakšas uz rampu wallbang headshot, kad priekšā jau tā bija smoke (ar visu 1/4x speed un bez xray nevarēju ieraudzīt T tajā vietā) šāviens pilnīgi random. Tajā pašā raundā ielecot no stairs iekš sandwich - skatoties uz palace pielaboja savu preaim uz palace tieši uz cilvēku? Citādi diezgan random mouse movement. 6) 13 raunds, no window uz top mid tieši tāpat kā 10 raundā, BET tagad cross ir ar reakcijas buffer, nevis precīzi uz stūra. Turpinās būt inconsistent af ar savu crosshair placement. 7) 22 raunds - ejot no mid uz short, timing ar scout iescopot tieši konektorā vēl pirms ir iznācis ir diez gan shady. Secinājums? Es šos momentus piefiksēju esot biased un meklējos shady momentus visā demo. Mums visiem gadās vac momenti, te šis tāds iespējams arī varētu būt, šis tas lucky, bet arī pietiekami daudz normāla spēlētāja momenti. Okey, varbūt bišk kaut kas tur nosmird, ka varētu ienākt prātā jautājums - mošk čīto? Bet tas arī ir viss. Valve arī saviem overwatch keisiem pieprasa no spēlētājiem - evident beyond reasonable doubt. Te nav pat tuvu līdz nepārprotamam, nesaprotu par ko @crynersrunā. Bet nu hey, ko es zinu, savā laikā arī Jake es gribēju nobanot.
 16. 4 points
  boomix

  Some fy_ maps @ CS:GO Pub

  Aizmirsu pateikt, pluginu arī uzreiz ievietoju serverī. Kad mazāk cilvēki būs online, raunda sākumā būs msg, uz kura bombsite ir jāplanto. Jebkurā gadījumā, turpinam droši izteikties.
 17. 4 points
  Arcca

  [PUB] Arcca

  Pieteikums pēc rekomendācijas. Serveris: pub.identy.lv Discord: Arcca#9016 Par mani: Nu tad tā. Iesākumā droši vien ar iepazīšanās topiku - https://identy.lv/forum/topic/25122-nu-ta-čau/ - bet ja slinkums lasīt, tad tl;dr ielikšu arī te. Vārdā Artūrs, dzīvoju Ventspilī (bet oriģināli nāku no Vidzemes puses). Darba dienu pavadu ofisā automatizējot testus, ārpus darba ir dažādas lietas. Tas pats CS, vecais labais Netflix, un kas tikai vēl ne. Lauztās kājas komplikāciju dēļ vēl kādu laiku nevaru atgriezties pie klinšu kāpšanas (sadness intensifies), kas ir mans all-time favorite sport ever. Vecums: 26 (topiki paši no sevis neapdeitojas, tāpēc attiecīgais datums - 1. maijs, 1993) Administrēšanas pieredze: Nav. 1.6 laikos nebija opciju spēlēt online, par adminēšanu nemaz nedomājot, tad bija pārtraukums, un sākot ar GO tikai maucu MM, līdz piezemējos šeit. Kāpēc tieši es: Es sākšu ar to, ka atļaušos teikt - nevienam šajā serverī nav tāda pacietība kā man. Man nevelk uz kašķi, un ja kādam ir šķitis, ka esmu bijis aizskarošs - tur es būšu bijis ar kādu pārāk tizlu joku, kas ir bijis nepareizi saprasts. Šaušanas skills man ir kaut kāds viduvējs, bet laikam jau es vienkārši nemāku labāk, ņemot vērā manas gandrīz 2k stundas kopumā. Bet ar to pietiek, lai redzētu spinbotus un acīmredzamos aim/wh. Serverī ienāku, kad ir kāds brīvs brīdis, un nav vēlmes iesākt ko produktīvāku ar savu laiku, tas biežāk ir kādā vakarā pēc darba, un tad jau arī tieši ir vislielākais servera apmeklējums. Ne vienmēr slēdzu iekšā savu mic, jo tomēr nedzīvoju viens pats, un csgo ir sekundārs aiz visa pārējā dzīvē (tieši tā paša iemesla dēļ man varētu nebūt vislielākā aktivitāte no visiem adminiem), bet voice ir vienmēr ieslēgts, ja atrodos serverī. Un vēl biežāk es atrodos tieši forumā, jo arī darbā esot nav grūti atvērt main page un uzrakstīt kādu vārdu čatā. Mani stati: https://identy.lv/csgo/players/info/76561198073201158 100h noteikums - easy, kādreiz stabili turējos top10 all-time, nu jau vairs nav tik daudz - šobrīd #15, kas tik un tā nav slikti. Respekts no citiem: Par šo, protams, izsakās katrs cilvēks pats par sevi. Es jau varu iedomāties vienu otru negatīvu/neitrālu atsauksmi, bet pats personīgi uzskatu, ka ar lielāko daļu pastāvīgo servera un foruma apmeklētāju es esmu visai draudzīgās attiecībās. Pārkāpēju reporti: Oficiāli, man šķiet, ka nav neviena. Bet neoficiāli čatos ar dažādiem adminiem ir neskaitāmi. Extra info: Laikam jau vairs nav ko piebilst, esmu iepriekšējos punktos izteicis visu. Grozīšos galvenās lapas čatā, ja kādam ir kas jautājams.
 18. 3 points
  Rusifacijs

  Musician.

  6/10 , neklausos tāda veida mūziku
 19. 3 points
  boomix

  Name tag exploit

  Hey Paldies par ieteikumu, kādu laiku jau gribēju šo salabot. Baigi sarežģīta situācija, jo rediģēt jau esošo Steam IPB extension var salauzt kaut ko citu viņā, jo viņš jau tā ir max buggy, katru dienu error logus tik met ārā . Izveidoju kaut ko vienkāršu, ka visas atstarpes nikos tiek aizstātas ar "-", attiecīgi links arī neparādas. Varbūt nav baigais fix, bet nu labāk kā iepriekš noteikti ir.
 20. 3 points
  boomix

  ts3 licences atjaunošana

  70€ savākts. Ziedotājiem attiecīgi iedošu gan forumā, ts3 ikonu, kā arī free VIP ts3. Atjaunoju arī augšā sarakstu. Tiešām liels paldies Jums visiem!
 21. 3 points
  TheZIXIS

  ts3 licences atjaunošana

  nav nekada update uz to cik butu jau savakts?
 22. 3 points
  skaruu

  ts3 licences atjaunošana

  aizskaitīju nedaudz gaidu daudz skūpstus @boomix
 23. 3 points
  Outpace

  ts3 licences atjaunošana

  Noapaļoju to dīvaino skaitli Kaut vai neizmantoju to programmu tik daudz vairs, why not help.
 24. 3 points
  Mr.Mercury

  TOTO Spams

  Futbola sezona ir atkal atsākusies un man par prieku, veiksmīgi, kā sezonu iesāksi, tā to turpināsi, cerams:D
 25. 3 points
  faz

  Musician.

  Es tam līdz galam dzīšos pakaļ tevis dēļ x50. Jēziņ, piedziedājums aizņem 80% no dziesmas... sorry, bet šitās četrrindīšu mīlas dziesmas man galīgi nesaista. Yep, vēl ar vien ir vasara un es vēl ar vien klausos J5! "Yo, go get your ticket, you'll see snacks and beverages While we get wicked all in your brain cracks and crevices Servicing bulletins to you critical puritans Who be shouting in my vicinity doubting my capability"
 26. 3 points
  faz

  Some fy_ maps @ CS:GO Pub

  Man, personīgi, jau sen nāk vēmiens no tām mirage, cache un dust2 tekstūrām. Tā doma par pubv2 ar nestandarta mapēm ir jau aizpeldējusi jūriņā?
 27. 3 points
  boomix

  Some fy_ maps @ CS:GO Pub

  Mans variants atkal būtu ieviest sistēmu, nevis kur uzliek mazu mapi, bet kā 1.6 laikos, mape vienkārši ierobežojas uz vienu bombsite. Attiecīgi, ja kādi 6 cilvēki tik online, raunda sākumā parāda, kurā bombsite var bumbu tikai noplantot, otrā fiziski to nebūs iespējams izdarīt. Būtu priecīgs, ja vēl kāds varētu izteikt savas domas saistībā ar šo
 28. 3 points
  boomix

  griefing PUB meteorits

  Hey! Paldies par sūdzību. Meteorītam noņemts VIP par apzinātu griefing un bugs arī ir salabots. TC.
 29. 3 points
  simplijs

  Fixi #3?

  delete these buttons under here https://identy.lv/csgo/admins
 30. 3 points
  Clubstep

  Bans pub clubsteps

  1.2. Necieņas izrādīšana pret citiem spēlētājiem un/vai servera administratoriem. Serverī tevi brīdināju par abusive weapon tagiem. Ja netiks nomainīti, sekos bans. Šeit tas pats princips, kas ar niku maiņu vai rakstīšanu admin čatā. Vienīgais risinājums ir bans, jo spēlētājs ignorē aizrādījumu.
 31. 3 points
  akka

  [PUB] Arcca

  pieņemts
 32. 3 points
  akka

  SysAdmin - Boomix

  ja vien attiecības ar meiteni varētu uzturēt tikpat labi kā identiju
 33. 2 points
  Šizofrēniķis.

  Musician.

  7/10
 34. 2 points
  anakingo

  Sveicam: cryners, breiks

  daudz laimes prieka veselibas nauda un speles un matmeatkasdjcxjaduijc pag man stroke
 35. 2 points
  Rubijs

  Sveicam: cryners, breiks

  Apsveicu
 36. 2 points
  dawix

  Sveicam: cryners, breiks

  sveicu, jā
 37. 2 points
  oof

  Sveicam: cryners, breiks

  Apsveicu abus!!
 38. 2 points
  MADYOGA

  atradu frogu

  blyn at*isies un ļauj man gulēt
 39. 2 points
  Paco

  Name tag exploit

  Ienākot kārtējam nelaimes putnam, vēlējos ieteikt, ko darīt ar radušos situāciju. Tā vietā, lai norādītu ko darīt, reklamēju gambling site. Administrācija varētu ierobežot simbolu izmantošanu nikā?!
 40. 2 points
  bulletmeister

  ts3 licences atjaunošana

  Atzīmējos arī maksātāju sarakstā.
 41. 2 points
  Walter

  unban (pub) cheats

  uz redzēšanos.
 42. 2 points
  Kaspars.

  Musician.

  4/10 nav mans stils.
 43. 2 points
  linceens

  Musician.

  10/10
 44. 2 points
  excalibur

  Musician.

  8.6/10
 45. 2 points
  boomix

  Fixi #3?

  Forumā veikalam pieliku confirmation popup Pieteikties adminam poga tagad aizmet uz forumu Sūdziba par adminu poga noņemta nost Serverī server advertisments izņēmu nevajadzīgās ziņas Fixed arī VIP knife damage spiežot G (Ja šis fix izraisa kādas problēmas, uzreiz rakstat) Piešķīru @Outpacearī 1IDC tīri par foršu ieteikumu sarakstīšanu. Mazliet haotiski sarakstīts, bet viss atrisināts, TC.
 46. 2 points
  cryners

  Bans pub clubsteps

  bans beidzies. nenomainīsi tagus, vai atkārtosies līdzīga attieksme, būs ilgāks bans.
 47. 2 points
  Vankaa*

  Musician.

  10/10
 48. 2 points
  undead

  Ideja! ko darīt ar bhop.

  vajag minecraft serveri
 49. 2 points
  akka

  atā admini

  Hey, tā kā pēdējā laikā cilvēki sāk pieprasīt adminu tīrīšanu un tieši šodien man nav garastāvoklis, tad arī uztaisīsim tādu maziņo. Uzreiz varu pateikt - nav vērts apvainoties, tas ka Tev noņēma adminu neliedz to Tev vēlāk iegūt atpakaļ, protams ne tik viegli, bet tāpat. Tīrīšanu veicu pēc vairākiem faktoriem, uzreiz vēlos piebilst to, ka adminiem būtu jābeidz spēlēties ar sev pieejamajām komandām, savādāk pavisam slikti būs, šoreiz uz to tikai tā paskatījos, papētīju kā uzvedās čatā un tas arī viss, bet nākošreiz viss būs nedaudz savādāk. Adminiem kuriem ir immunitāte šajā tīrīšanā - Mercedes, exca, justNiks PUB Servera admini - paldies re1 par izrādīto aktivitāti 5 IDC esi nopelnījis, pārējiem lūdzu piedomāt par aktivitāti, vai paziņot neaktivitātes topikā. Admini kuri atstādināti - excaaljux, ĶinēnsLV Admini kuri paliek - Clubstep, preacher, re1, ❀ Roubelc ❀ JB Servera admini - paldies Nezinkas par tiešām lielo aktivitāti 10 IDC Tavā kontā, Ba`Gvel arī saņem 5 IDC. Admini kuri atstādināti - ZATLERS paliek bez admina un servera administrātora, paldies par iepriekš veltīto laiku adminējot, DopeScott, rek, Admini kuri paliek - _TnT_, Ba`Gvel, Mercedes`, Nezinkas, exsup AM Server admini - paldies, ka vispār kāds admins ir. Admini kuri atstādināti - Clubstep, Wendyy♥, ✪ darkXX Admini kuri paliek - gepardC, WaCco^, BHOP Servera admini - šis serveris nav tas kur baigi vajadzētu adminus, bet tāpat tos kam tur entās dienas nav online - noņēmu. Admini kuri atstādināti - Irrelevants, Frogs, Bora, Sariuss Admini kuri paliek - Chucky, lollka pa lielam viss ir diezgan sūdīgi, adminus vajag vēl, vismaz katrā serverī ~ 5 KOPĀ, ja ne vairāk ( neskaitot bhop, tur viss pārāk vienkārši - mute all un viss ) Tie kam bija vairākos serveros admini, neskatoties uz to, ka paziņoja par neaktivitāti - tāpat adminu noņēmu, jo skatoties darbības, var redzēt, ka tikai 1 serveri pievērš tādu kārtīgu uzmanību un nav jēga dalīt to uz vēl kādu. Droši visi jaunie censoņi var rakstīt pieteikumus uz adminu, izskatīsim, pārrunāsim un tad jau arī izdomāsim ko ar Jums darīt. paldies par uzmanību, topiku sāku rakstīt pirms 3 dienām, tāpēc jaunos adminus nemaz nerakstīju klāt. ata p.s admini, lūdzu beidzam spēlēties ar komandām un atceramies, ka noteikumi attiecās uz visiem - arī Jums., nākošajā tīrīšanā būs daudz, daudz savādāk tas viss. p.s.s par idc rakstīt man privāti PM.
 50. 2 points
  dawix

  CS:GO Spams

  Katru reizi, kad atrodu sev draudzeni:
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
×