Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/06/21 in all areas

 1. _TnT_

  Identy Gudrības

  Ja līders māca, tad jāklausa. 870117343_lincensmaca.mp4
  8 points
 2. 20 e un atvedisu tev vinu miskastes maisa
  8 points
 3. ibim

  ---slikts---- admins

  neko nevaru teikt daudz bet ja ir cilvēks kur š garīgi slims galvā un mentāli nu tad sorry bet linceens viens no tiem klausās kkadus haterus lai mani kiko ara no ct vai bano un visu to arī dara es nesaprotu jēgu spēlēt kkadu jailbrak serveri ja ir abāļi kā šis cilvēks bano bez iemesl admin abuso un utt nedomāju ka šis cilvēks ir nopietns priekš adminu privlēģijām.
  4 points
 4. Nu bet es lidoju un mani pagrūda https://clips.twitch.tv/PlumpDeafRuffKappaClaus-JbBS7I5wz8Io0oqb
  4 points
 5. viksnins

  CS:GO Spams

  4 points
 6. akka

  ts3 free badge

  IMMORTALRP SWEETTREAT SPARTA PIETSMIET
  4 points
 7. wMw

  Mājsēde Tavā dzīvē

  Esmu kļuvis produktīvāks.
  4 points
 8. Cilvēki ir pieraduši, ka nekas nestāv uz vietas un vienmēr ir kustībā. Šeku reku Covids, un gribot negribot mums katram jāapstājas un jāpasēž mājās. Uz jebkuru lietu var skatīties dažādi - kāds visu šo mājsēdes laiku ir pavadījis besoties facebookā par visiem uzliktajiem ierobežojumiem, kādam piemetusies depressija, stress utt. Šāda situācija ir, tur neko nevar darīt, so make the most of it. Visu šo mājsēdes laiku, vismaz es, cenšos ieguldīt laiku sevī, respektīvi, darīt lietas, kurām nepietika laika pirms mājsēdes. Tas katram atkal ir savs - izlasīt grāmatu, ieguldīt laiku kādā savā idejā, kurai iepriekš vienkārši nebija laika piesēsties. Nezinu, vai mājsēde man personīgi nākusi par labu, vai par sliktu, bet viennozīmīgi cenšos to izvērst savā labā. Neķeriet krenķi, viss būs labi, jauku dienu,
  4 points
 9. faz

  Musician.

  Biju aizmirsis par šo skaisto būtni un pašu dziesmu! Major props! 10/10 Kad man kāds prasa, kāpēc es ienīstu mūsdienu popmūziku - jo manu tīņu laiku popmūzika bija šāda. Kas tik tajā dziesmā nenotiek, nemaz nerunājot par vidjiku.
  4 points
 10. https://www.epicgames.com/store/en-US/p/dead-by-daylight Ja nu kāds vēl nav ieclaimojis, līdz 9 decembrim var for free.
  3 points
 11. 3 points
 12. FluxzshAAa

  Valorant spams

  I claim this topic as my own
  3 points
 13. Minataur

  Mekleju vecu personu

  Sveiki, es mekleju vecu speletaju, pec nick Crabz, ja kadam ir kada ideja kur vins ir, butu labi ja es dabutu kontaktu ar vinu. Speleja jailbreak daudz vinsh
  3 points
 14. linceens

  ---slikts---- admins

  Es tev man liekas 4x teicu, lai ej ārā no ct, jo bija par maz T un Tu pēdejais iegāji. Es tev teicu ja neiesi - banošu. Pietiek auklēties, nesaprati ar vairākām reizēm un turpināji savus cringe tekstus iekš čata.
  3 points
 15. Nu bet es negrūdu, mani pagrūda https://www.twitch.tv/raw_lv/clip/WonderfulSmallToadRedCoat-pfLk0VWiz2T0LE7A
  3 points
 16. Arcca

  Identy pokers v2

  Pēc populāra pieprasījuma no viena cilvēka, laižam vaļā otro reizi. Augšā poll, kurā dienā labāk - sestdien vai svētdien, bet laiks abās dienās viens - 19:00 pēc Latvijas laika (bļaujat, ja baigi neder, un vajag mainīt, skatīsimies). Šķiet, ka iepriekšējais setups bija pietiekami labs, tikai šoreiz bišk ātrāku blindu celšanu uzliksim, lai neievelkās visu nakti. Buy in - 5 eiro, + 2x rebuys pirmās stundas laikā. Pieņemu iemaksu Swedbank, Luminor, Revolut, Paypal. Stack: 2000 10/20 blinds 8 minūšu raundi, kad ceļās blindi. Balsojam par dienu, ja der abas - tā arī ieliekam. Ja zinat 100%, ka pievienoties varat abās dienās, tad varat jau uzreiz iemaksāt par dalību. Tā kā pie galda esošais video/voice baigi labi nešancēja, būtu labi, ja kāds uztaisītu channelu TS, tad tajā arī spēles laikā sēdēsim, lai būtu vismaz kaut cik īsta galda sajūta. Vietu skaits ierobežots, max - 10.
  3 points
 17. J A Y

  UNBAN

  Cik maksā unban ? pa visiem maniem acc kopā?
  3 points
 18. Paco

  Kur Tu bāzt piķi

  Jautājums, Tev būtu lieki 300 euro, kur Tu tos liktu? Somiņā, datorā, brillēs, skropstās.. Vēlme - iemesls Noteikumi - Euro ir tavi, tikai Tev paredzēti. Tie nav ģimenes budžetā, mamma par to nenosodīs Tevi un nevienam Tu neesi parādā.
  3 points
 19. Clubstep

  Musician.

  5/10 Totāls bangerīc @faz @exsup
  3 points
 20. Arcca

  Hearthstone Spams

  Jātdzīvina 5 gadus vecs topiks.
  2 points
 21. Incomftw

  Spotify Wrapped 2021

  Miyagi one love bet klausos gan spotify , gan yt premium
  2 points
 22. Ilzvux

  Spotify Wrapped 2021

  haha, tiesi tapec es maucu uz konci, dua lipa one luvvvvvvv, piekta vieta gan reciga, iesaku paklausities :D protams, lielaka dala seit nebija dzimusi kad tadu muzonu klausijas :) luzeri
  2 points
 23. inwiity

  Musician.

  8/10
  2 points
 24. Naylla

  Mekleju vecu personu

  25 eur un atsūtīšu pa omnivu
  2 points
 25. lv kristaps

  Sveicam: aurum

  Sveicieni !! Mazs dzejolīts tev par godu Ne jau vienmēr jābūt klāt, Jubilāru sumināt, Var jau arī klusi sveikt, Nosūtīt un vārdus teikt, Vēlēt daudz? Nē, tomēr vienu, Sagaidīt tev Pastardienu!
  2 points
 26. 2 points
 27. Uztaisi sūzību pēc parauga, lai banteam var izskatīt, tad arī pie taisnības varēsi tikt. DZERA tev iedeva topiku ar paraugu. gl ps. izvēlies vārdus, kādus izmanto, beigās pats norausies
  2 points
 28. DZERA

  ---slikts---- admins

  Večukiņ :) ar tādu atieksmi tu diez vai ko panāksi Jauku tev dienu :)
  2 points
 29. IDENTYlv

  Sveicam: Ilzvux

  Šodienas gaviļnieki Ilzvux svin savu 2021. dzimšanas dienu Veselību stipru, Allaž gaitu ņipru, Brīnišķīgu omu, tūkstoš labu domu. Garlaicību nepazīt, visus darbus padarīt, Izklaidēties arī prast, visur dzīvē prieku rast. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
  2 points
 30. man jau skiet ka vasja bija lielakais ienaidnieks
  2 points
 31. @Ilzvuxes esu mils jauks fors cilweks es esu ka dawana bet ja godīgi, tad man nav nekas pret @[email protected]@stn ( kam vajadzēs - sapratīs )
  2 points
 32. excalibur

  Musician.

  9
  2 points
 33. inwiity

  Musician.

  4.5/10
  2 points
 34. faz

  Sveicam: Clubstep

  Sveiciens un bučas! Novēlu nenokļūt 27 club, visu to labāko un zaļāko!
  2 points
 35. 2 points
 36. lollka

  Mājsēde Tavā dzīvē

  Hz, mājās tpt visu laiku sēž, mošk šad tad aizmirstu uz veici līdz 19:00 aiziet, bet var jau vēl uz cirkuli aiziet ja ktko steidzami vajag. Dzeršanai tāpat netraucē, var mājās iedzert.
  2 points
 37. Kārtējais topiks, kurā nav vērts iedziļināties. Es tikai priecājos, ka nav jāpavada 2-3h dienā lai dotos uz ofisu.
  2 points
 38. Labrīt kungi vajag jūsu palīdzību ! identy esmu jau ilgi un esmu nospelejis dazadus serverus daudz laika . pasu csgo ari jau 2.5k stundas , un pirmo reizi tads atgadiijums ka nobano par aimbot! 1. Pilnais bana info izraksts no konsoles-Disconnect: You have been banned from the server SERVER: ██ [LV] ★ ARENA 1v1 <128 Tick> #IDenty.lv ADMIN: Console REASON: [Little Anti-Cheat 1.6.2] Aimbot Detected TOTAL: permanent TIME LEFT: permanent 2. Paša paskaidrojums par situāciju - Iisti nezinu ko paskaidrot mieriigi speeleeju no riita kaa parasti , peekssnni izmet ara un uzraada ka esmu nobanots par aimbot 3*. Demo fails no tavas csgo mapītes vai GOTV - auto-20211111-1004-am_water_idnew.dem.bz2
  2 points
 39. lollka

  Laptopa Updeitu questen

  Pamēģini šitos: 32bit: https://www.intel.com/content/www/us/en/download/15567/intel-graphics-media-accelerator-driver-windows-7-and-windows-vista-zip.html 64bit:https://www.intel.com/content/www/us/en/download/15568/intel-graphics-media-accelerator-driver-for-windows-7-windows-vista-64-bit-zip.html
  2 points
 40. essenceN

  Musician.

  5
  2 points
 41. Paco

  Musician.

  WC kkā pagājis garām, bet šis ir labs gabals. Tie piedziedātāji tik visu padara labāku. Es kādu laiku rakājos pa saviem zelta krajumiem, līdz atradu kādu pienācīgu, ko likt priekšā iepriekšējam. E-40 ir baigais pipars un viens no vecajiem, kurš vēl šodien var šo to pamācoši norādīt.
  2 points
 42. eskort meitenee
  2 points
 43. exsup

  Musician.

  8.7/10
  2 points
 44. 300 Euro ruletee uz zalo (high risk high reward)
  2 points
 45. varētu adminiem piemest komandu , kas scramblo vai balanco teamus, jo pagaidējais teambalance ir vienkārši fuu un varētu ieviest arī kādus ķip meneša konkursus, tur most hs% , most awp kills, most clutches etc .
  2 points
 46. Kingle* / Roberts

  Musician.

  7/10
  2 points
This leaderboard is set to Riga/GMT+02:00
×