Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/18/19 in all areas

 1. 31 points
  Hey! Sen nav bijis nekāds giveaway, jo akka vairs viņus netaisa, tāpēc izdomāju uztaisīt kādu simple one. Nosacījumi Uzspied šim topikam upvote Pieseko IDenty instagram https://www.instagram.com/identy.lv/ Ieraksti komentāru tepat apakšā, kā svinēsi līgo. Šeit skinu varam apskatīt marketā: https://steamcommunity.com/market/listings/730/Desert Eagle | Kumicho Dragon (Minimal Wear) Uzvarētāju izlozēšu 25. jūnijā.
 2. 15 points
  akka

  Identy Gudrības

 3. 15 points
  Vasja

  Meklejam par 100IDC

  Iespejams, pazudis šis cilvēks (visticamāk tāpat ka jau viņsaulē aizgajušais Rausis)
 4. 13 points
  exca

  IIHF 2019 PČ.

  Tātad, PČ hokejā Latvijas izlasei ir noslēdzies un diemžēl, tas notika grupu turnīrā, kurā guvām kopēji 9 punktus uzvarās pret Austriju, Itāliju un Norvēģiju. Manuprāt turnīrs pat ar netikšanu 1/4 finālā bija izdevies un emocijām pilns, pat ja bija tā kvēlākā vēlme un ticība, ka varēsim tikt arī tālāk. Ne brīdi nebija šaubu, ka varam aizķerties pret grandiem un domāju, ka mūsu spēle arī to pierādīja ļoti labi. Anyways, pietiks te purkšķināt, tabula arī ir aizpildīta ar visām prognozēm un awardus (ja tāds tiks jebkad izveidots) varēs lūgt veseli 20 cilvēki! Pirmo vietu dala: @stenlijsar @Nigz Otro vietu dala: @oMa, @Kanepis., @Adidas, @MedusKūka, @Žorensun @Mr.Mercury Trešo vietu dala: @exca, @DannyG, @latvianguy, @simplijs, @re1, @skaruu, @Krums, @SiekaluMeerciite, @Legitness`, @justNiks, @Detuchiun @nazitislv Paldies visiem par prognozēm un tiekamies jau nākamgad. :latvia2: Ja kādam baigi vajag tabulu, prasam privāti or čatā, vienā skrīnā viss nesalien jo ļoti daudz jūs mums te bijāt.
 5. 11 points
  akka

  UNBAN [pub] cheats Tadzhx

  noņēmu banu, gadījumā ja @crynersredzēs aizdomīgas lietas - banu uzliks atpakaļ, bet ļoti šaubos, ka tā būs. tīri zināšanai - nav jāraud citos projektos, ka Tevi izbanoja ārā no identija, paldies.
 6. 10 points
  Outpace

  [FREE] The Sims 4 / GRID 2

  https://www.origin.com/gbr/en-us/store/the-sims/the-sims-4/ + https://store.steampowered.com/app/44350/GRID_2/ Tie kuri no iepriekšreizes nav paņēmuši free.
 7. 9 points
  boomix

  Sveicam akku!!

  Hello! No šodienas pie stūres cilvēkiem pievienojas vēlviens - akkucis. Esam uzmanīgi lūdzu pārvietojoties ar kājām pa Dobeli, jo nevar zināt, varbūt viņš tajā brīdī ir pie stūres. Ejam visi lūdzu viņu apsveikt! Ne katru dienu ir šādi svētki!
 8. 8 points
  Ba`Gvel

  jb bagvels

  1) JB serverī nospēlētas 120 stundas zem viena nika. Ir 2) Vecums vismaz 16 gadu. Ir 3) 30 ierakstu skaits forumā. Ir 4) Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem. Esmu nodevis privāti pārkāpejus adminiem. Sīkāki dati: 1) Tavs vārds un spēles niks: Mani sauc Dāvids, csgo - Ba`Gvel. 2) Pastāsti par sevi (vai ievieto adresi uz savu sasveicināšanos): Dzīvoju Liepājā, pārtraucu studijas un šobrīd strādāju, brīvajā laikā uzšauju cs. Pārtraucu studēt, jo īsti negribējās un sapratu, ka tas novirziens nav priekš manis, kas zin iespējams rudenī atsākšu studijas. Esmu jautrs un pozitīvs cilvēks, diezgan grūti nokaitināms. Patīk sports, aizeju citreiz pamētāt bumbu vai arī uzspelēt tenisu, galda tenisu. Sekoju aktīvi līdzi nhl un nba, it īpaši mūsu latviešu spēlētajiem. Uzlieku ik pa laikam, kādu likmi arī. Lieku, ja es zinu, ka es to spēli skatīšos. Brīvdienās sanāk aizbraukt uz laukiem, laukos vienmēr būs ko darīt, būs kāds darbs, kas ir neizdarīts. Mani lauki atrodas tuvu Durbes ezeram, tātad pa vakariem sanāk arī pamakšķerēt (piedzerties) , ja nebraucu uz laukiem, tad visticamāk to pavadīšu mājās un uzspēlejot cs. 3) Kāda ir tava administrēšanas pieredze?: 1.6 identy surā adminēju, 1.6 smsniks jb. 4) Kāda ir tava unikalitāte, kāpēc mums būtu jādod tev acc?: Esmu atbildīgs un pēdējā laikā sanāk, ka admini nav serverī vai arī ir viens admins un serverī valda neliela nekartība. 5) Tava tiešā adrese uz JB statiem : https://identy.lv/csgo/players/info/76561198124228204 6) Tavuprāt, esi atpazīstams iekš serverī / forumā?: Serverī esmu un iespējams, ka forumā arī. 7) Komentārs par sevi: Grūti komentēt, esmu pozitīvs jaunietis.
 9. 8 points
  exca

  JailBreak @ Prometejs

  ja godīgi, tad galīgi vienalga par tiem nosacījumiem, es vispār jb nesaskatu nevienu normālu kanditātu adminam, izņemot ba`gvel. es viņam esmu 100x teicis, lai raksta pieteikumu, un kā neredzu, tā neredzu. pārējie visi tur liekās tik nenopietni, galīgi negatavi un zaļi priekš admina, it īpaši tādi, kā Tu. neņem ļaunā, bet nu nē.
 10. 8 points
  akka

  Mīmu topiks

 11. 7 points
  Arcca

  Sasniegumi serveros

  Iepriekš minēju @boomixka vajag papildināt pub status ar vairāk info. Līdz ar to ienāca prātā, ka varētu būt arī sasniegumu saraksts, ar ko "palielīties", kas varētu atrasties pie spēlētāju info kā jauna sadaļa. Un lai būtu ko pacensties katram no spēlētājiem, tie sasniegumi iekļautu gan vieglus, lai kurš katrs to varētu dabūt, gan arī šo to sarežģītu, jo nebūs interesanti, ja 3 dienās puse servera savāks 100% sasniegumus. Vērts pieminēt, ka tajā sarakstā būtu gan globāli (cipari skaitās kopā visu laiku, netiek resetoti), gan arī vienas kartes ietvaros iegūstami sasniegumi, kas nonullējas sākoties nākamajai. Neesmu pārliecināts, vai iekļautu arī tikai VIP iespējamus sasniegumus, bet iespējams, ka arī tas nenāktu par sliktu. Un lai padarītu lietas interesantākas, uzreiz varētu iemest arī kādus piemērus, ko es ar tiem sasniegumiem domāju: Atrasties uzvarētāju komandā beidzoties kartei. Atrasties zaudētāju komandā beidzoties kartei. Sasniegt resultātu 15-15. Izspēlēt vismaz 1 reizi visas servera mapes. Iegūt X kills ar Y ieroci. Pabeigt karti ar K/D virs 1.0 (un 2.0) Pabeigt karti ar K/D zem 0.5. Pabeigt karti ar Assists vairāk nekā Kills. Iegūt X MVP. Kamēr augstākminētie būtu pietiekoši vienkārši sasniedzami, vajag arī kaut ko tādu, kas vairs nav vienkārši, kā piemēram: Iedot 99 damage pretiniekam, un nomirt. Nosist kādu ar Smoke/Flash/Decoy. Atrasties komandas augšā pēc punktiem, bet zaudēt karti. Defuse bomb, kamēr ir vēl dzīvi teroristi. Plant bomb, kad ir mazāk nekā 1s palikusi raundā. Un tamlīdzīgi. Cilvēkiem varētu būt vēlme biežāk ienākt serverī, lai mēģinātu kādu vienu otru sasniegumu ieskaitīt, ja pievienotu VIP-only (iemest ar cirvi, nosist ar cirvi, etc) sasniegumus, tad iespējams arī vairāk cilvēku nopirktu to. Šeit komentāros arī varētu nākt klajā ar savām idejām - kādus vēl sasniegumus paši gribētu redzēt, jo šobrīd tā ir tikai ideja, vajag publikas viedokļus.
 12. 7 points
  exca

  Mīmu topiks

 13. 7 points
  Vankaa*

  Mīmu topiks

 14. 6 points
  ljoxa

  Mīmu topiks

 15. 6 points
  exca

  [UnBans] un pārskats uz Bana iemeslu

  nepiedošu par atņemto laiku. cheats/scripting = perma bans. unbanu vari nopirkt šeit gl
 16. 6 points
  akka

  Mīmu topiks

  ieeju identijā un errors
 17. 6 points
  akka

  Jaunais AWP/Scar/G3SG1 Restriction.

  scar - banned awp - limited uz 3 komandā
 18. 6 points
  faz

  UNBAN [pub] cheats Tadzhx

  Neredzu neko banojamu. Vienreiz vienu džeku a1 ar awp izšāva caur smoke un pēc tam ierija pats no kaņepša tādu pašu šāvienu. Tieši pirms bana noswitchoja uz pretinieku, kas izlīda no kreisā stūra - nekas indīgs neizskatās, pēc tam vnk prefairoja virsū skrienošu čali, kas bija tikai loģiski. Man, personīgi, prasās kāds moments, kur 100% var teikt "jā, tur ir čīti", tāpēc bieži ir daudz noderīgāk saglabāt aizdomīgās demkas un pēc tam banot uz simts procentīga pamata. Te, reāli, ir viena ceturtdaļa no mapes, kurā vispār ir kaut kāds gameplejs. Slinkums skaitīt, cik konkrēti tie ir roundi, bet man neliekas, ka tie ir vairāk par septiņiem, astoņiem. Un, sorry, ja par astoņiem roundiem var atļauties banot spēlētāju, tad tur ir jābūt 100 procentīgiem momentiem, kur neapšaubāmi var teikt, ka spēlētājs lieto palīgprogrammas! Un šis nav tāds gadījums. Gaidam @cryners ar galavārdu un citu viedokļi ir laipni lūgti!
 19. 6 points
  TheZIXIS

  JailBreak @ Prometejs

  Sveicinats augsti godajamais, Prometej. Izskatot visus si pieteikuma punktus, man ar nozelu jasaka, ka es nevaresu atbalstit jusu pieteikumu - tadel ANTI. Es ceru, ka sapratisies so lemumu un busiet spejigs/a to pienemt ar atvertu pratu. Sim stastam ir ari pozitiva puse - es no sirds iesaku pieverst nedaudzlielaku uzmanibu kriterijiem un drosi meginat vel reiz pec 2 - 4 nedelam. Ar cienu TheZIXIS p.s. Sis protams ir manas domas, bet hey - skatamies ko musu cienijama auditorija teiks
 20. 6 points
  Outpace

  Sūdzība JB [ZATLERS]

  Ja tu tā fragotu vislaik, ctbanu sen vajadzētu. Par demo tur ir reāli 1solis kur viņš "paskrēja", caur showpos arī nevar redzēt ātrumu lai zinātu vai kkāds modeļa gļuks vai uz milisekundi zatleram kkas nogļukoja. Šoreiz teikšu ,ka slays pamatots, jo reāli neviena spēle nav perfekta un pat nezinu vai uz tik īsu laiku var reāli pārslēgties no iešanas uz skriešanu un atpakaļ. Turpināsi tā fragot, labi nebeigsies.
 21. 6 points
  Ar4a`

  Mīmu topiks

 22. 6 points
  EVOOM

  Musician.

  8/10 Good russki!
 23. 6 points
  elementonfire

  CS:GO Spams

  pirmais laņčiks pacelts
 24. 5 points
  exca

  Foruma smaidiņi

  : exca :
 25. 5 points
  Walter

  JailBreak @ Prometejs

  Atteikts, aktivitāte pa 2 mēnešiem ir parak maza.
 26. 5 points
  justNiks

  Fixi #2?

  +nuke -canals zem [PUB] visam rec.
 27. 5 points
  akka

  HyperTown 2019

  Starp cilvēkiem kuri nobalsoja par - "jā", vai "jā, ja būs bezmaksas biļete" izmantojo random.org veiksim izlozi un sazināsimies ar uzvarētājiem, paldies par uzmanību.
 28. 5 points
  exca

  JB Cipariņš

  TEV NEBŪS ADMINS, TEV JAU OTRO REIZI "ATSAKA" NĒ NERAKSTI VAIRS.
 29. 5 points
  Kingle* / Roberts

  Musician.

  100
 30. 5 points
  lehai<3 cs.money

  sudziba @jb "WoW Its Josh"

  Spelejot jb serveri ieveroju aizdomigu speletaju, ar nickname WoW Its Josh, sakuma viss likas labi, lidz bridim, kad dzirdeju WoW Its Josh background'a pazistamu skanu (no austinam). saja video klipa var sastapt tiesi tadu pasu skanu, kada bija dzirdama no WoW Its Josh austinam. Tada ir pieejama tikkai ar cheatiem un specialiem konfigiem cheatu ietvaros. Vel skatoties demo, pamaniju ka vinam bija ari daudz, kas cits aizdomigs, piemeram sava cauri smoke, parbaudija kamers galvas speletaja limeni, lidz to nosava un devas talak, itka zinatu, kur vajag parbaudit un kur ne, flcikoja un saka saut pa speletaju, par kuru vinam nebija nekada informacija ne dota ne sadzirdama. ap 7. raundu vins izsledza pec manam domam wallhack un iespejams auto spray, bet 8. vai 9. raunda ap 4. minuti bija dzirdama ta skana. atvainojos par nepareizo gramatiku un tamlidzigam lietam.. vinkarsi nav laiks un nav latviesu valoda uz klaviaturas. aizdomiga speletaja steam profils: https://steamcommunity.com/profiles/76561198089369359 taa "skana" ir kad vins sauj pa kadu speletaju un ir nevis parasta default csgo skana, bet tada metaaliska. +vel freeday 3;20 var redzet ka bhopo auto-20190520-2024-jb_moonjail_v2.dem auto-20190518-2026-jb_snow_v2.dem
 31. 5 points
  Walter

  Jailbreak Cipariņš

  ?????? nopietni ? tev nav man jāraksta privāti par katru kļūdu ko tu pieļauj. atteikts. nav gadi, nav stundas, neesi nopietns lai tevi pieņemtu par adminu.
 32. 4 points
  xaotic

  Conversation starter #3

  @Arcca Tagad, kad es vairāk par šo tematu aizdomājos - Jā, tas joprojām būs cits kuģis. Lai aizstāvētu savu viedokli, vienīgais veids, kā es to varēju izdomāt ir - vai es esmu tā pati persona, kas es biju pirms 10 gadiem? Proti, vārds man ir tas pats, tīri sociāliem iemesliem. Katru gadu mūsu atomi nomaina vecos, tādēļ es neesmu tā pati persona, bet brīdis, kad es kļūstu pilnīgi atšķirīgs, ir ļoti subjektīvs. Mēs vienkārši iedodam lietām/būtnēm vārdu, jo cilvēkiem tā ir vieglāk sazināties/dzīvot. Tātad, cilvēki, kuri redzēja šo koka kuģi ostā or whatever pirms viņš aizburoja prom, redzēs, ka viņš izskatās tāds pats, dara tādu pašu darbu/funkciju, un domās, ka tas ir tas pats kuģis, bet tas ir pilnībā cits kuģis.
 33. 4 points
  barovsky

  MTA DayZ ID BACK

  3 dienas serveris max būtu ar cilvēkiem , un pēc tam vairs nebūtu, jo 75% spēlētāji , kuri gribēja spēlēt būtu banoti par buggošanu vai par kaut ko tādu .
 34. 4 points
  Mr.Mercury

  TOTO Spams

  Paldies,Briedi!
 35. 4 points
  xaotic

  Musician.

  10
 36. 4 points
  akka

  Brīvrunu batls 2019

  domas?
 37. 4 points
  Mr.Mercury

  Brīvrunu batls 2019

  Tas Steps sanarkojies kaut ko, cukuru vēnās par daudz. E.V patiesībā labi skaitīja,fināls gan tāds švaks un Wiesulim visu cieņu, bet šogad likās ka kaut kas pietrūka! Kāpēc, lai viņš nenāktu skaitīt, ja ir labas balvas? stundas laikā nopelnīt 1k un telefonu ar lietu kas padodās, tur jābūt stulbam lai nepiedalītos!
 38. 4 points
  xaotic

  Brīvrunu batls 2019

  steps gan bija hella dissapointing, labāk būtu palicis pie narkotiku tirgošanas.. kā jau viņš pats minējā - "brīnos, kā vispār esmu ticis tik tālu".
 39. 4 points
  Walter

  jb bagvels

  rec no manis arī, esi aktīvs, neatceros vai tas biji tu vai breiks viens no jums pat ir spējis aizrādīt man par lietām ko daru serverī. bet anyway tu man patīc pieņemts uz testa laiku. serverī admins būs uzlikts, forumā nāksies mazliet pagaidīt. tiek veikti labojumi grupām. tc.
 40. 4 points
  Clubstep

  Mīmu topiks

 41. 4 points
  Kingle* / Roberts

  Mīmu topiks

 42. 4 points
  Clubstep

  CS:GO Spams

  https://i.imgur.com/5mIq0Up
 43. 4 points
  r0de

  not done yet

  nepabeigts bones (team sesh) stila biits. kritika/ieteikumi. ko pielikt, ko izmainit utml.
 44. 4 points
  r0de

  Musician.

  9/10
 45. 4 points
  Mercedes

  Musician.

  10 ap 40 sakas
 46. 4 points
  akka

  HyperTown 2019

  Festivāla “HyperTown” ietvaros notiks Baltijas lielākais “LAN party” 800 datorspēļu fani 48 stundu garumā festivālā “HyperTown” sacentīsies par uzvaru populārākajos spēļu turnīros. Vasaras sākumā – 1. un 2. jūnijā - Ķīpsalā vairāk nekā 16 000 kvadrātmetru lielā teritorijā jau otro gadu pēc kārtas norosināsies urbānās kultūras un eSporta festivāls “HyperTown”, kur līdzās iespējai izmēģināt virtuālās realitātes spēles un simulatorus, apgūt jaunāko tehnoloģiju priekšrocības, baudīt eSporta līgas finālus un Cosplay jeb fantāzijas tēlu šovu, pirmo reizi norisināsies arī Baltijā lielākais LAN Party. Vērienīgais pasākums notiks atsevišķā hallē un būs gatavs uzņemt kopumā 800 datorspēļu fanus. Ņemot līdzi savu datoru, pasākuma apmeklētājiem būs iespēja 48 stundu jeb divu dienu garumā aci pret aci ar draugiem spēlēt savas iecienītās datorspēles, piedalīties aizraujošos turnīros, gūt spilgtas emocijas un vērtīgas balvas, iepazīties ar domubiedriem un lieliski pavadīt laiku kopā ar savējiem. Simtiem spēlētāju divu dienu garumā cīnās par uzvaru populārākajās datorspēlēs – ko dalībniekiem sola Baltijas lielākais LAN party? Spēcīgas spēles emocijas, spraigi turnīri, pretinieka sastapšana aci pret aci, draugu smiekli, uzvaras prieks un kopā būšana ar līdzīgi domājošiem - tieši tik spilgtus mirkļus dalībniekiem sola pirmais šāda apjoma LAN party Latvijā, kas pulcēs gan League of Legends, CS:GO, PUBG, Fortnite, Dota2 un citu spēļu spēlētājus. Lan party pasākumi, lai arī Latvijā nav plaši izplatīti, citur pasaulē iemantojuši lielu popularitāti. Tajos datorspēļu fani pulcējas vienuviet, lai vairāku stundu un pat dienu garumā spēlētu plecu pie pleca un sacenstos par uzvaru savās iecienītākajās datorspēlēs. Tā ir lieliska iespēja satikt sev līdzīgi domājošos, socializēties un atrast jaunus komandas biedrus savā iemīlotajā spēļu disciplīnā. Festivāla “HyperTown” rīkotais LAN party būs gatavs uzņemt kopumā 800 dalībniekus un tā organizatori būs parūpējušies, lai ikviens apmeklētājs šo divu dienu laikā justos iespējami ērti un labi pavadītu laiku. Datorspēļu fanus gaidīs komfortablas sēdvietas, pieeja internetam, kā arī rozetes elektrībai, bet dalībniekiem jāņem līdzi savas iecienītās spēļu stacijas – portatīvie vai galda datori. Lai sacensību padarītu vēl aizraujošāku, spēlētājiem sarūpētas vērtīgas balvas. Pasākuma laikā darbosies arī kafejnīca ar siltām maltītēm un atspirdzinošiem dzērieniem, kā arī mājīgs atpūtas stūrītis. Tajā, ņemot līdzi savus matračus vai guļammaisus, spēlētāji varēs atpūsties pēc spraigajiem turnīriem. Visu LAN party laiku būs pieejams arī tehniskā atbalsta dienests, kas sniegs palīdzīgu roku, ja radīsies kāda ķibele ar datortehniku. Tāpat abu LAN party dienu garumā darbosies arī profesionāla apsardze, ļaujot dalībniekiem neuztraukties par sava datora drošību un nodoties spēlēm un izklaidei. Kā pieteikties pasākumam? Lai piedalītos Baltijas lielākajā LAN Party, ir jāiegādājas festivāla “HyperTown” LAN party biļete, kas jauniešiem no 16 gadu vecuma garantēs iespēju ne tikai bez papildus maksas apmeklēt visas festivāla izklaides vietas, bet arī piedalīties jebkurā spēļu turnīrā. Tikai LAN party biļete dod iespēju atrasties festivālā arī naktī un turpināt izklaides ar draugiem arī tumšajā diennakts laikā. Dalībniekam vai visai komandai arī jāreģistrējas šeit un jānorāda sev tīkamākā spēļu disciplīna. Turklāt, reģistrējoties vienai no disciplīnām, pasākuma laikā būs iespējams piedalīties arī citās. LAN party tiks straumēts GOEXANIMO youtube kanālā, ļaujot arī līdzjutējiem sekot līdzi spēļu rezultātiem, bet pašiem dalībniekiem pēc turnīra to noskatīties sev ērtā laikā. Par festivālu “HyperTown Rix” Baltijas mēroga urbānās kultūras un eSporta festivāls “HyperTown RIX” norisināsies no 1. līdz 2.jūnijam Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē. Biļetes uz festivālu iespējams iegādāties internetā www.hypertown.pro. Divu dienu biļetes cena iepriekšpārdošanā ir 27,00 EUR, savukārt festivāla vienas dienas biļete maksā 21,00 EUR. Draugu, paziņu un darba kolektīviem biļetes pieejamas par īpaši draudzīgu cenu. Festivāls tiek īstenots sadarbība ar Helio, Acer, GameInsight, Samsung, Swedbank, Red Bull, un Goexanimo atbalstu. Plašāka informācija medijiem: Izloze jau pavisam drīz atsevišķā topikā. Jūsu domas par šo visu?
 47. 4 points
  MelodijAa.

  Sveicam: lollka

  Rawr, piedzeries līdz bezsamaņai.
 48. 3 points
  WALDO // Wonderful.'

  Mīmu topiks

  cerams, ka šeit nedabusu wp par dp.
 49. 3 points
  faz

  Musician.

  Dažviet aiziet mazliet off-beat, bet visumā laba un patīkama dziesma, varētu pat ikdienā mierīgi klausīties (kas ar jaunajiem, priekš manis, ir retums). Dodu 8 Mos Def un Slick Rick ir too sick, bet šovu nozog producents. "Quiet storm, vital form, pen pushed it right across Mind is a vital force, high level right across Soul is the lion's roar, voice is the siren I swing round, ring out, and bring down the tyrant Shocked a small act could knock a giant lopsided The world is so dangerous, there's no need for fightin' Suckas trying to hide like the struggle won't find 'em Then the sun bust through the clouds to clearly remind him Everywhere penthouse pavement and curb Cradle to the grave, tall cathedral or a cell Universal ghetto life, holla black you know it well"
 50. 3 points
  stenlijs

  not done yet

  snare mazliet par skalu, bass laikam ari, nu vismaz sakuma (vai ari man galva klausisanas bridi sapeja). es tev loti iesaku netaisit 'x TYPE BEAT' meslus un ietekmeties no kaut kadiem mainstream izpilditajiem. pilns jutubs ar viniem. klausies loti dazadu muziku, nevis vienu un tada pasa tipa meslu atkal un atkal. tad taisi bitus, ja patiesam patik. pat ja pagaidam nesanak ta, ka gribetos, nemiz - kvalitate prasa laiku.
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
×