Jump to content

veterans

oldschool
 • Content Count

  265
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  100d 16h 58m 56s

5 Followers

About veterans

Profile Information

 • Dzimums
  Neteikšu

Recent Profile Visitors

4351 profile views
 1. veterans

  IDENTY 11 gadi!

  Jau 11 gadu identy ir mana web browsera toolbaara neatņemama stastāvdaļa, bieži vien ienāku uzmetu aci un izeju, bet ir brīži, kad čatā aiziet sarunas par interesantām tēmām un tie ir tie brīži, kad nenožēloju, kā šeit esmu pavadījis tik daudz laika. Paldies visiem kas ir daļa no šī visa brīnišķīgā communitya.
 2. veterans

  Project A

  Manas domas, noformulē šo topiku kaut cik saprotami un smuki, tagad izskatās pēc dirsas. Tas video azarbaidžānas valodā nepalīdz.
 3. Nezinu ko jūs te čakarējaties un cenšaties izdomāt jaunu divriteni joptva. aim_map bo1 pirmais lidz 16. Viss. Cilvēkus sadala randomā, paši sarunā kad spēlē, ir dots noteikts laiks lai izspēlētu piem 1nedēļa or divas. No katra pa 5euro max n thats it.
 4. @fazFazījs ir labākais, jo ēd tomāt maizi ar kečupu, normāli liek sargāt dupsi citiem un patīk zaļā krāsa. Smieklīga lieta ko varu atcerēties spēlējot gerojus fazijam ļoti patīk drāzt sejā pretiniekus un tāpēc, mēs veidojam nevainojamu komandu, jo visi pretinieki tiek drāzti sejā un tādejādi veidojot lielisku "fuck in the face" biedrus. Fazijs ir ļoti emocionāls geimeris bieži vien dusmojas uz dusmīgu Varianu kas viņu pazemo, bet ja fazijs pazemo pretiniekus, tad bieži vien var dzirdēt "kas tas tāds", ja tiek pateikta šī frāze, tad es zinu, ka fazijs drāž pretiniekus sejā tā kārtīgi. Man ir ļoti jautri spēlēt ar faziju un viņam manā sirsniņā ir īpaši zaļš iekārtots stūrītis. #nohomo.
 5. Bučas visās vietiņās visiem kuri palīdzēja, diemžēl mums nesanāca noflipot palika pie 40% vs 60%. Konkursa vadītājs pats vainīgs, staigās apkārt ar logo kas nekādi nesaistās ar Lakrossu un ir atrasts gorillas vektors googlē un piemests ugly teksts. Neko darīt, dzīve iet tālāk.
 6. Yo draugi, vajag jūsu palīdzību, ar bračku izveidojām LOGO vienam kontestam, mani pretinieki maitas spēlēja negodīgi un ierubija social mediju, so do I, būšu Ļoti pateicīgs, ja nobalsotu par mūsu veidoto logo, kas ir @Lax_jungle instagram storyā! Bučas uz abiem vaigiem no manis.
 7. Yo draugi, vajag jūsu palīdzību, ar bračku izveidojām LOGO vienam kontestam, mani pretinieki maitas spēlēja negodīgi un ierubija social mediju, so do I, būšu Ļoti pateicīgs, ja nobalsotu par mūsu veidoto logo, kas ir @Lax_jungle instagram storyā! YkbHPHx.png

  1. daņilag

   daņilag

   Done <3

 8. Skolas laikā krātā dzeram nauda atmaksājās? ^^ Nice investments, apsveicu ar nazi.
 9. Es izpildīju ,bet. Kādas svešvalodas tev pieejams apgūt skolā? nevajadzētu būt "Kādas svešvalodas tev ir pieejamas apgūt skolā?" Kā tu domā, cik vārdi nepieciešami, lai primitīvi sāktu apgūt kādu svešvalodu? - šis jautājums makes no sens, lai sāktu apgūt valodu tev nav vajadzīgs vārdu krājums, bet motivācīja, cilvēks taču nedomā, bļa es nezinu angļu valodā 100 vārdus, tagad valodu nevaru apgūt, jaiemācās 100 vārdi tad tik var. bruh.
 10. veterans

  and one more

  Man liekas interesanti, ka mākslinieki saka "20min" darbs. Hell no, tu esi iegūldījis stundām ilgu laiku studējot un mācoties to programmu, tas ir x dienu un x gadu darbs. Man īsti necepī tie "cowbeli" un liekas, ka nav ar kvalitāti kaut kas.
 11. mini kaņepsim arī dzimene omfg system u dumb.. Sveicieni TIGER
 12. dirsā it's deathwing of the stroms now.
 13. ko jums no BlizCona atvest dravki? ^^ Fazijam - Cosplayeri kas cosplayo stiches vai brightwing? un Ljoxai - kerigan?
×