Jump to content

veterans

oldschool
 • Content Count

  310
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11
 • Time Online

  106d 2h 24m 55s

veterans last won the day on June 22

veterans had the most liked content!

6 Followers

About veterans

 • Rank
  Forex Farons
 • Birthday 09/04/1997

Profile Information

 • Dzimums
  Neteikšu

Recent Profile Visitors

5205 profile views
 1. veterans

  androi vs ios

  Esmu android lietotājs, bet man nav pretenzijas pret abiem. Vienīgais kas mani kaitina apple lietotājos ir to lietotāji, līdzīgi kā vegāni viņi noteikti tev uzreiz pateiks, ka lieto apple, ja redzēs, ka tev ir androids. Nu vismaz tiem kuriem tas toms.
 2. Ja es būtu fazijs teikt visu to zaļāko, tā kā es neesmu, tad visu to zilāko. <3
 3. O jaunākais ID biedrs nieka 99gadi.
 4. veterans

  Musician.

  Ja ir mood var ko tādu klausīties, ikdienā gan neklausītos. Vairāk uzbur galvā kādu romantisko filmu kur čalis ķipa throwbacko kā ir pavadījis laiku kopā ar meiteni. Don't ask me, dod tādu vibiņ. 7/10 Krč es neesmu big ass fans šim fujakam, bet es klausos to kas man patīk un šis man patīk.
 5. 6/9, jo miskaste uz homescreen, bet ar Endomondo 420/777 un tad atkal iehito fakts, ka ir tiktoks un snapchatC, so 6/9. Samsunk 10.. laikam.
 6. Tikai tad ja ir iespēja šaut ar revolveri, jo ar pārējiem ieročiem pārāk viegli.
 7. man ir vēlviens, Ja Jāņu naktī velkā šortus, tad odi sakodīs kājas.
 8. Bruņurupuči ir zbis, kad biju sīks biju saķēris un turēju 3litrenē, tad atnāca žurka ar spieķi un pateica, ka balīte beigusies un savāca viņus.. Biju bēdīgs. Bet ja nopietni - suns ir nice ja ir māja, jo dzīvoklī turēt sunīti ir mocības. Kaķis tur labāk der.
 9. @faz uzrakstīja, ja blizards aizvērs HOTC, tad viņiem visiem 38den un viņi sabijās un saprata, ka labāk atstā vaļā.
 10. ak nē viņi ielika sātanu arī iekš HOTC fuck me.
 11. OKei, pēc Akkas lūguma noskatījos demku un aizdomās turāmais ir pelnījis banu tikai un vienīgi par to, ka izmanto skaņu arenas serverī. Other than that, nekā tādu neredzu. Tur random usp šoti, bet visiem gadās un par tiem banot ir joks.
 12. Latviju, jo tur ir toms, cilvēki nespēj to novērtēt cik Latvijā ir toms, Daba, cilvēki utt. Jā politika ir mazliet dirsā un algas arī, bet ja spēj pelnīt ar kaut ko citu un nav toms 9h maximā pie kases un nav jāuztraucas par to, ka jumts uzkrīt uz toma, tad Latvija ir zbis. + Latvijā ir izskatīgākās meitenes, dažām ir skaidas galvā, bet toms. Latvija ir zbis un tie kas grib maukt kur citur padomājat kas ir tie faktori kāpēc jūs gribat pārcelties. jeb bez toma... Latviju, jo tur ir forši, cilvēki nespēj to novērtēt cik Latvijā ir labi, Daba, cilvēki utt. Jā politika ir mazliet dirsā un algas arī, bet ja spēj pelnīt ar kaut ko citu un nav strādāšana 9h maximā pie kases un nav jāuztraucas par to, ka jumts uzkrīt uz galvas, tad Latvija ir zbis. + Latvijā ir izskatīgākās meitenes, dažām ir skaidas galvā, bet tas kā kurai. Latvijā ir ļoti labi un tie kas grib maukt kur citur padomājat kas ir tie faktori kāpēc jūs gribat pārcelties. // toms cenzūra v1.2 enabled, edited
 13. veterans

  Musician.

  Klausīties var, bet man necepī bīts un es esmu cilvēks, kurš vairāk izvēlās mūziku pēc skanējuma. 7/10 neesmu īpašs fans šim te brīnumam, bet šo noklausoties maan iepatikās vibe.
 14. Sveiciens boomer, novēlu lai EURRUB beidzot nokrīt.
×