Jump to content

R0DEmental-

Lietotājs
 • Content Count

  178
 • IDcash

  0.00€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • Time Online

  73d 40m 25s

R0DEmental- last won the day on April 4

R0DEmental- had the most liked content!

1 Follower

About R0DEmental-

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

2402 profile views
 1. Paldies visiem par dalību, kā arī atsevišķi paldies sponsoriem par šo giveaway! 19.72 IDC giveaway ir noslēdzies Un šī giveaway veiksminieks ir...... Apsveicu! Veiksminiekam atsevišķi jāpateicās sponsoriem! :) IDC nosūtīti.
 2. NaVi, jo russkij eto sila
 3. par anti afk uz visiem 100, savādāk ej serverī, bet tur 4-5 purni regulāri stāv un farmo IDC boxus.
 4. Besī, kad tieši Tevi met ārā no servera slotu rezervācijas dēļ, jo Tev nav VIPa? Vai arī tiki banots serverī (pamatoti), bet izjuti riktīgas lomkas no tā, ka kārtējo dienu netiec serverī? Gribi kaut ko no ta iegādāties, bet Tev nav naudas? Man ir risinājums!!!! Izlozēšu rīt, 5. aprīlī, plkst. 12:00 19.72 IDC! Pirksts uz augšu un Tu piedalies giveaway'ā! GL t0p sp0ns0r list: 1. I'm super sad (5 IDC) 2. Es (3 IDC) 3. Guļiks (3 IDC) 4. Kebabz (3 IDC) 5. Nezinkas (2.37 IDC) 6. Hazzijs (1.52 IDC) 7. latvianguy (1.11 IDC) 8. Aquatic (0.50 IDC) 9. Mercury (0.22 IDC) Ja vēl kāds labprātīgi vēlās piebiedroties, tad līdz izlozei to var darīt, ja pēc - tad Tu man vienkārši atdod 4 free savus IDC, kuri tpt man nav vajadzīgi
 5. ja apsolies nobanot tos 3 pedinus no manas sudzibas, tad rec
 6. pa nakti sezh specos un kraj stundas (jkjk), REC :D
 7. Sačinīt, lai demo recordo. https://prnt.sc/rp43x8
 8. Pārkāpēja profils / steamid / niks : https://steamcommunity.com/profiles/76561199028961122/ Mape / Serveris / Datums / - atrast var šeit (piem .) :awp_veneza / AWP / 30.marts Pārkāpums (piem. wallhack,): kaut kāds ļevijs un šķībs aims, iespējāms, ka kubi arī. tryhardo slēpt sūdu ar savu ļoti oversūdīgu movementu p.s. awp servera demo, cik sapratu, ka neierakstās :D sooo.. p.s.s. paspeju ierakstit demo (bet tikai cita mape), kamēr tur trijotne izklaidējās 4os no rita ar sudu : https://failiem.lv/u/rw769ey7 https://steamcommunity.com/profiles/76561199040635630/ - otrais čubriks ar aimbattenu un tas Ar4as iemestais profils arī tur bija ar aimbattenu, kas demkā tika piefiksēts.
 9. labak anti, jo man patik ar nazhiem speleties. bet nu ja editosi postu, tad es editoshu ari savu postu admini vajadzigi, bet neesi vienigais "kandidaats"
 10. aizmirsu laikam audio settings render laikā uzstādīt :D
 11. Čau! Tātad, mēs ar labu čomu no kojām izlēmām izveidot savu it kā "label", pagaidam vienkārši kopīgais kanāls, kurā tiks publicētas mūsu atsevišķi vai kopīgi producēta EDM mūzika, lielākoties, rave mūzika, un arī mix'i, ko pārsvarā darīs čoms, jo viņš tagad ļoti intensīvi mācās uz DJ seta strādāt. Kā mēs nonācām līdz tādam nosaukumam. Labi, visiem skaidrs, kas ir Dormitory, un skaidrs arī, kāpēc Dormitory, bet nozīmi 44 pagaidām neviens nezina. Viss ļoti vienkārši - es dzīvoju 404 istabā, coms 324, respektīvi, paņēmām mūsu istabu numurus pēdējo ciparu un salikām kopā :D yea, interesting. Kāpēc mēs izlēmām to izveidot? Mums abiem ir kopīgas intereses elektroniskās mūzikas producēšanā. Mums abiem, ļoti labu atpakaļ, radusies ideja izveidot kopīgu "label" (šajā gadījumā pagaidām tikai kopīgais channel), līdz ar to mēs izlēmām nesēdēt tupus un netaisīt tikai priekš sevis, bet arī tagad sākt to publicēt, izlēmām beidzot darboties, neskatoties arī uz ļoti saspringtu grafiku, vismaz man, bet tas nav šķērslis. Vismaz eksperimenta pēc būtu vērts pamēģināt, why not, ja daudz maz sanāks, sāksim arī gāzt piķi iekšā attīstībai (ko jau vajadzētu biku jau darīt), kā arī papildināsim mūsu sastāvu ar jauniem un kreatīviem cilvēkiem. Ļoti liels lūgums palīdzēt mūsu kanālam ar some activity (sub, comments, like/dislike). Es būšu ļoti pateicīgs. Kā arī uzklausīšu Jūsu ieteikumus saistībā ar mūsu channel vai konkrēti mūziku, vai arī kāda kritika, bet vēlāms konstruktīva kritika :D . Paldies par Jūsu uzmanību! <3 Mūsu channel - https://www.youtube.com/channel/UCQSSjikE65QNnLVvKizJ9UQ Mans sc - Mana čoma sc (pārsvarā mix'i, kurus veidoja caur DJ setu) -
×