Jump to content

R0DEmental-

Lietotājs
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  47d 50m 2s

R0DEmental- last won the day on May 26

R0DEmental- had the most liked content!

About R0DEmental-

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1720 profile views
 1. R0DEmental-

  Musician.

  8 izdomāju iemest kādu CCCP produktu iepatikās šī dziesma, visvairāk iecepī tas čalis, kurš uz klavierēm močī, real og cyberpunk. https://youtu.be/x4xCSVl833I
 2. R0DEmental-

  Musician.

  neklausos lvhh
 3. varetu awp serveri uzbliezt (awp lego chist ne :D). agrak revenge bija diezgan populars awp serveris, csgo pirmsakumos to vien drotoju un pielikt mazas mapes vakaros, kad cilveku maz. jo default mapcycle jau legit atspelets. nedomaju, ka butu slikta ideja.
 4. R0DEmental-

  Musician.

  bik ausis sap 5
 5. beidzot uzrakstiji. stabili rec. biezi vien reporto parkapejus caur chatu. lai to nedaritu, admin pieejas noderes. galvenais, neaizraujies ar privilegijam un neklusti iedomigs. haha, bet nu 100% ka viss safe bus, par to shaubu nav.
 6. Pēteris vergo Anglijā JVD
 7. R0DEmental-

  Musician.

  6/10 jauku nostalgia
 8. Sveicināti! Sadarbībā ar Anemone, izlēmām izveidot aptauju par AoE 2 HD turnīra rīkošanu identy'ā! Aptauja ir sekojoša - Vai Jūs piedalītos šajā tournamentā un vai ir jēga viņu šeit rīkot, balstoties uz to, ka ne visiem šī spēle ir pieejama, pa cik nav pirkta un ne visi ir gatavi viņu pirkt par 19 eur (Steamā), vai pa 10-15 (g2a). Savukārt, tiem, kuriem ir, vai, iespējāms pirks, nobalso, vai vajag šāda tipa tournamentu? Kā arī nepieciešams zināt, cik cilvēkiem ir šī spēle. Anemone garantē īpašu balvu uzvarētājam - Ekskursija + pikniks ar Anemone & sponsoru Aspaziju Dobeles pilsdrupās p.s. pls no hate me p.s.s. par turnīru es 100% legit, par balvu/-ām visi jautājumi pie viņas. (legit)
 9. Dāvis kasa pautus ASD
×