Jump to content

_TnT_

oldschool
 • Content Count

  479
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

_TnT_ last won the day on March 11

_TnT_ had the most liked content!

About _TnT_

 • Rank
  Spridzeklis
 • Birthday 02/11/1994

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

19120 profile views
 1. Būšu vakarā mājās, tad arī ievietošu demo. EDIT: DEMO Momenti: Principā no pirmā rounda līdz 5. roundam, tomēr 16 tick dēļ tie momenti ir ļoti neviennozīmīgi. Tas, kas man pievērsa uzmanību, ir 5. rounda beigas, kad aims automātiski togglojās uz pēdējo ieslodzīto. Ļoti šaubos, ka šādas unnatural kustības var imitēt pats. EDIT2: @searx beidz spamot un gaidi BT lēmumu, lai arī momentu tur ir ļoti maz, savas atmazkas "es ar visu roku flikoju" vari paturēt pie sevis, ļoti žēl, ka ASAPa bana demo nebija pieejams, tur, cik dzirdēju, bija vēl interesantāki momenti.
 2. Paldies visiem par atsaucību, kopā aptauju aizpildīja 48 respondenti. Var TC.
 3. Hello! Vēlētos lūgt Jūsu palīdzību aptaujas aizpildīšanā, kura veicu pētījuma ietvaros. Tas aizņems ne vairāk kā 10 minūtes, būtu super, ja aizpildītu vismaz 40 cilvēki. Lūdzu, nerakstām muļķības un aizpildām aptauju apzinīgi. Paldies. APTAUJAS LINKS
 4. anakingo ir saņēmis CT banu uz mēnesi sakarā ar vienu citu demo no manis (jb_moti2_final). @Outpace vari droši pagarināt jau esošo banu balstoties uz šo demo.
 5. Tātad, momentu nav daudz, bet, manuprāt, pietiekami, lai saprastu, ka spēlē ar [] un aimlock. Pirmais demo (vipinthemix): 12. rounds, beigas, 2 killi ar scout, diezgan unnatural šāvieni Otrais demo (peanut): 1. rounds [4.32] - apzināti iedevu spēlētājam deaglu un viņš uzreiz caur sienu centās vienu no CT nošaut galvā. Tas nav nekāds default spots un tur nemaz ierocis caur sienu nevelk.
 6. Paldies visiem par sveicieniem.
 7. Sveiks, atsūti man lūdzu privāti screenshotu no tas konkrētās vietas, parbaudīšu. Ja tas ir bugs, tad nevajadzētu būt grūti to ar blokiem aiztaisīt. Pagaidām var TC.
 8. Super ideja, pasen nav spēlēts sakarīgā latviešu serverī, pārsvarā tie serveri atveras un pēc mēneša klapējas ciet. Ceru, ka pirmajā nedēļā visiem jau nebūs +all sets un cilvēki nekačāsies top spotos. Ar nepacietību gaidu.
 9. Man jau kā tipiskam jailbreikerim patiktu, ja tiktu iekļauti arī nažu dueļi, bet tādā gadījumā !kz obligāti ir jāslēdz arā. Vēl varētu revidēt spawn spotus, daži tiešam spēlētāju nostāda lielā disatvantedžā. Visādi citādi laba ideja jaunam serverim, good job, boomix. Edit Fluxītim: ja mani iemet stūrī un mani jau pretinieks ar AWP scopo, nezinu vai tādus spotus ir jāatstāj. Nevajag pieņemt, ka visi šajā serverī spēlējošie ir mm droti.
 10. Es tev serverī jau minēju, ka vari prasīt unbanu pēc 2 nedēļām, tavas vadīšanas prasmes nebija pārliecinošas un noteikumus būtu japarlasa. Ja Outpace apžēlosies, tad tevi unbanos, ja nē, tad uzmeklē mani serverī pēc 10. novembra.
 11. Izskatās, ka Dutcha draugi sarosījušies un cep sūdzību par katru mazāko sīkumu. Atšķirība starp Dutcha situāciju un manu ir tāda, ka es uzreiz atvainojos cilvēkam, ja izdaru free damage (un to pats apzinos), nevis pasaku viņam, lai 'neraud'. Jāpiemin, ka tavs draugs jau iepriekš no manis bija saņēmis brīdinājumu par free damage un savas bravūrīgās attieksmes dēļ arī izpelnījās CT BAN. 1. FreeDamage - tev pašam nav kauns šo minēt kā pārkāpumu? Es ņēmu līderi ar abiem peles klikšķiem, jo neviens cits to nedarīja un tā sanāca, ka cilvēks uzleca virsū lodēm. 2. FreeKill - apskatījos
 12. Silence sakarā ar šodienas tavu un gurixa saraksti par okupantiem. gurix gagots uz 2 dienam un tev silence uz 1 dienu, jo abusoji kā pa mic tā čatā. 1. Demo pirmie roundi - Link 2. 3. Reāli nesaprotu ko tu kā maza meitene skrien rakstīt sūdzību par katru sodu, it kā tu pats nezinātu, ka esi pārkāpis noteikumus. Tikai tērē manu un BT laiku. Edit for krey: še, lasi - https://en.wikipedia.org/wiki/Ultranationalism.
 13. 1. Tu esi ticis sodīts no manas puses par līdzīga veida pārkāpumiem ar slay jau iepriekš, kā arī pēdējā mēneša laikā arī esi nopelnījis 2 CT banus. 2. Nevienā momentā es 'nebļāvu', bet gan normāli tev pajautāju, jo no sava skatupunkta īsti nesapratu kāpēc man iešāvi. Pirmo reizi noignorēji, otro reizi atbildēji čatā, lai 'neraudu'. Pārkāpums nav nekāds lielas, protams, bet neesi tu pasaules naba un servera noteikumi attiecas arī uz tevi. Turklāt atbildēji diezgan necienīgā veidā, manuprāt, bans likumsakarīgs. @Outpace Please TC vai, ja uzskati, ka Dutcham tomēr taisnība,
 14. Sajaucu tevi ar citu spēlētāju, kuram niks saturēja līdzīgu simbolu kombināciju kā tev. Jau esi unbanots, atvainojos.
 15. Bans par attieksmi. Tev rebudijs aizrāda par sliktu mikrofonu, bet labprātīgi tu pāri neej, tiec pārmests. Tad vēl čatā bravūrīgi uzraksti, ka vienalga iesi CT tad, kad adminu nebūs online. Manuprāt, likumsakarīgs CT bans. Ja ne mēnesi, tad nedēļu noteikti pasēdēt vajadzētu, pārdomāt uzvedību. Nesen vēl pieteikumu uz ACC rakstīji... @Outpace Atstāšu šo tavā ziņā.
×