Jump to content

_TnT_

oldschool
 • Content Count

  469
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

_TnT_ last won the day on November 3

_TnT_ had the most liked content!

About _TnT_

 • Rank
  Spridzeklis
 • Birthday 02/11/1994

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

17836 profile views
 1. Man jau kā tipiskam jailbreikerim patiktu, ja tiktu iekļauti arī nažu dueļi, bet tādā gadījumā !kz obligāti ir jāslēdz arā. Vēl varētu revidēt spawn spotus, daži tiešam spēlētāju nostāda lielā disatvantedžā. Visādi citādi laba ideja jaunam serverim, good job, boomix. Edit Fluxītim: ja mani iemet stūrī un mani jau pretinieks ar AWP scopo, nezinu vai tādus spotus ir jāatstāj. Nevajag pieņemt, ka visi šajā serverī spēlējošie ir mm droti.
 2. Es tev serverī jau minēju, ka vari prasīt unbanu pēc 2 nedēļām, tavas vadīšanas prasmes nebija pārliecinošas un noteikumus būtu japarlasa. Ja Outpace apžēlosies, tad tevi unbanos, ja nē, tad uzmeklē mani serverī pēc 10. novembra.
 3. Izskatās, ka Dutcha draugi sarosījušies un cep sūdzību par katru mazāko sīkumu. Atšķirība starp Dutcha situāciju un manu ir tāda, ka es uzreiz atvainojos cilvēkam, ja izdaru free damage (un to pats apzinos), nevis pasaku viņam, lai 'neraud'. Jāpiemin, ka tavs draugs jau iepriekš no manis bija saņēmis brīdinājumu par free damage un savas bravūrīgās attieksmes dēļ arī izpelnījās CT BAN. 1. FreeDamage - tev pašam nav kauns šo minēt kā pārkāpumu? Es ņēmu līderi ar abiem peles klikšķiem, jo neviens cits to nedarīja un tā sanāca, ka cilvēks uzleca virsū lodēm. 2. FreeKill - apskatījos
 4. Silence sakarā ar šodienas tavu un gurixa saraksti par okupantiem. gurix gagots uz 2 dienam un tev silence uz 1 dienu, jo abusoji kā pa mic tā čatā. 1. Demo pirmie roundi - Link 2. 3. Reāli nesaprotu ko tu kā maza meitene skrien rakstīt sūdzību par katru sodu, it kā tu pats nezinātu, ka esi pārkāpis noteikumus. Tikai tērē manu un BT laiku. Edit for krey: še, lasi - https://en.wikipedia.org/wiki/Ultranationalism.
 5. 1. Tu esi ticis sodīts no manas puses par līdzīga veida pārkāpumiem ar slay jau iepriekš, kā arī pēdējā mēneša laikā arī esi nopelnījis 2 CT banus. 2. Nevienā momentā es 'nebļāvu', bet gan normāli tev pajautāju, jo no sava skatupunkta īsti nesapratu kāpēc man iešāvi. Pirmo reizi noignorēji, otro reizi atbildēji čatā, lai 'neraudu'. Pārkāpums nav nekāds lielas, protams, bet neesi tu pasaules naba un servera noteikumi attiecas arī uz tevi. Turklāt atbildēji diezgan necienīgā veidā, manuprāt, bans likumsakarīgs. @Outpace Please TC vai, ja uzskati, ka Dutcham tomēr taisnība,
 6. Sajaucu tevi ar citu spēlētāju, kuram niks saturēja līdzīgu simbolu kombināciju kā tev. Jau esi unbanots, atvainojos.
 7. Bans par attieksmi. Tev rebudijs aizrāda par sliktu mikrofonu, bet labprātīgi tu pāri neej, tiec pārmests. Tad vēl čatā bravūrīgi uzraksti, ka vienalga iesi CT tad, kad adminu nebūs online. Manuprāt, likumsakarīgs CT bans. Ja ne mēnesi, tad nedēļu noteikti pasēdēt vajadzētu, pārdomāt uzvedību. Nesen vēl pieteikumu uz ACC rakstīji... @Outpace Atstāšu šo tavā ziņā.
 8. 1. Konkrētās mapes tiek tik bieži spēlētas, jo ir populāras. Serverī ir daudzas labas nepopulāras kartes, tomēr uzliekot tās, cilvēki pazūd. Varbūt 'too recent played maps' varētu pagarināt par 1 karti, bet tas ir maksimums, domāju. 2. Word Game spēle I guess varētu būt useful, bet jautājums vai boomix to veidotu. 3. Stuck komandu nē, jo tagad /kz vairs automātiski rounda sākumā (nav saprotams kādēļ tas vispār bija uzlikts). 4. Par shopu nepiekrītu, cenas ir sabalancētas un kā jau minēts, CT shopā vajadzētu pēc iespējas mazāk itemu. 5. Nightcrawler day man patika 1.6, much
 9. Viens no tiem indivīdiem, kurš, piesakoties uz adminu, cenšas sev spodrināt spalviņu. ANTI, iemesli: 1. Ir nopelnījis vairākus mutes/gagus pēdējo divu mēnešu laikā (saskaitīju sešus). 2. Čata vēsturē var atrast interesantas lietas. Piesakoties uz adminu: ~One week earlier: 3. Kas vispār ir šis? Izskatās pēc tava Tinder intro. Ja nevari godīgi savākt rekomendācijas, tad vismaz būtu atradis cilvēku, kurš māk sakarīgi rakstīt.
 10. Sveiciens, večuk. Prātīgi šodien ar grādīgo.
 11. Viens no tiem spēlētājiem par kuru ir grūti izteikties, ietilpsti tajā pelēkajā masā un ar neko daudz neatsķiries no citiem. Protams, nav problēmu ar uzvedību, bet es nedomāju, ka šobrīd ir akūta nepieciešamība pēc adminiem. Kā jau minēts, lincēns droto diezgan un ar viņu tev konkurēt pagaidām neizdodas. Pārkāpējus arī neesi reportējis pārāk daudz. Personīgi man pietrūkst tā proaktīvā skatījuma uz serverī notiekošo, izskatās, ka pa reizei ienāc uzspēlēt un tas arī viss. Pagaidām ANTI.
 12. _TnT_

  IDENTY 11 gadi!

  Jāpiekrīt fazijam - ir sajūta, ka viss ir pateikts, bet tomēr nepamet prieka sajūta, ka projekts šo gadu laikā ir tik daudz sasniedzis. Paldies visiem (gan atbalstītājiem, gan heiterīšiem), ka padarat manu dzīvi krāsaināku. Izskatās, ka neatkarīgi no vecuma gaming vidi es nekad nepametīšu. Protams, iegriežos reti, bet cenšos serverī uzturēt kārtību un tajā pašā laikā ieviest nedaudz jautrības. Novēlu Identy projektam šādā pat tempā sasniegt 15 un tad jau arī 20 gadu jubileju, galvenais ir piesaistīt jaunus cilvēkus un idejas. Congratz.
 13. Kas tu vispār tāds esi? Serverī pāris reizes manīts, tomēr izcelies tikai ar savu necenzēto vārdu krājumu. ANTI.
 14. Ideja man patīk, noteikti iegrieztos serverī, bet šaubos, ka šis būtu ilgtermiņa variants. JB bija vipi, modeļi etc., kas padarīja serveri kaut cik rentablu. Domāju, ka, ja ver jaunu serveri, tam ir jābūt custom made ar kādu odziņu, nevis standarta Retake. Pretējā gadījumā, kā jau minēja iepriekš, tas bieži būtu vai nu pilns vai pilnīgi tukšs.
×