Jump to content

_TnT_

oldschool
 • Content Count

  461
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
 • Time Online

  219d 53m 35s

_TnT_ last won the day on March 16

_TnT_ had the most liked content!

About _TnT_

 • Rank
  Spridzeklis
 • Birthday 02/11/1994

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

16955 profile views
 1. Viens no tiem indivīdiem, kurš, piesakoties uz adminu, cenšas sev spodrināt spalviņu. ANTI, iemesli: 1. Ir nopelnījis vairākus mutes/gagus pēdējo divu mēnešu laikā (saskaitīju sešus). 2. Čata vēsturē var atrast interesantas lietas. Piesakoties uz adminu: ~One week earlier: 3. Kas vispār ir šis? Izskatās pēc tava Tinder intro. Ja nevari godīgi savākt rekomendācijas, tad vismaz būtu atradis cilvēku, kurš māk sakarīgi rakstīt.
 2. Sveiciens, večuk. Prātīgi šodien ar grādīgo.
 3. Viens no tiem spēlētājiem par kuru ir grūti izteikties, ietilpsti tajā pelēkajā masā un ar neko daudz neatsķiries no citiem. Protams, nav problēmu ar uzvedību, bet es nedomāju, ka šobrīd ir akūta nepieciešamība pēc adminiem. Kā jau minēts, lincēns droto diezgan un ar viņu tev konkurēt pagaidām neizdodas. Pārkāpējus arī neesi reportējis pārāk daudz. Personīgi man pietrūkst tā proaktīvā skatījuma uz serverī notiekošo, izskatās, ka pa reizei ienāc uzspēlēt un tas arī viss. Pagaidām ANTI.
 4. _TnT_

  IDENTY 11 gadi!

  Jāpiekrīt fazijam - ir sajūta, ka viss ir pateikts, bet tomēr nepamet prieka sajūta, ka projekts šo gadu laikā ir tik daudz sasniedzis. Paldies visiem (gan atbalstītājiem, gan heiterīšiem), ka padarat manu dzīvi krāsaināku. Izskatās, ka neatkarīgi no vecuma gaming vidi es nekad nepametīšu. Protams, iegriežos reti, bet cenšos serverī uzturēt kārtību un tajā pašā laikā ieviest nedaudz jautrības. Novēlu Identy projektam šādā pat tempā sasniegt 15 un tad jau arī 20 gadu jubileju, galvenais ir piesaistīt jaunus cilvēkus un idejas. Congratz.
 5. Kas tu vispār tāds esi? Serverī pāris reizes manīts, tomēr izcelies tikai ar savu necenzēto vārdu krājumu. ANTI.
 6. Ideja man patīk, noteikti iegrieztos serverī, bet šaubos, ka šis būtu ilgtermiņa variants. JB bija vipi, modeļi etc., kas padarīja serveri kaut cik rentablu. Domāju, ka, ja ver jaunu serveri, tam ir jābūt custom made ar kādu odziņu, nevis standarta Retake. Pretējā gadījumā, kā jau minēja iepriekš, tas bieži būtu vai nu pilns vai pilnīgi tukšs.
 7. _TnT_

  ieteikums JB.

  Katram adminam par neko varbūt liekas too much, bet "ceļojošais" modelis, kuru var saņemt viens admins par priekšzīmīgu aktivitāti/nopelniem lets say mēneša griezumā gan nebūtu slikta doma.
 8. Piekrītu visam, kas šeit rakstīts. Pēdējā laikā uzvedies labāk, bet kaut vai esmu CS:GO tikai nedaudz vairāk nekā gadu, esmu manījis kā vienu momentu tu centies uzvesties priekšzīmīgi un otru momentu atrodi veidus kā radīt haosu serverī (bugot, monitoringot, apiet noteikumus u.c). Neparedzamība arī būtu mana lielākā baža par tevi šajā amatā, trūkst nopietnības. Drīzāk uz ANTI pusi.
 9. Beidzot nāci pie prāta un pieteikumu uzrakstīji. Noteikumus pārzina ļoti labi, komunikabls un sakarīgs cilvēks. REC
 10. Izskatās, ka esi too confident about yourself, jo sevis slavināšanas pieteikumā netrūkst. Es nevaru komentēt neko par bhop serveri, bet, kad tev bija acc @jb, tad kā admins biji pilnīga 0 un ienāci serverī reti un arī tad, lai paspēlētos ar privilēģjām. Liecies nenopietns. Anti. Ja jau bērnudārzs tevi nobiedēja JB serverī, tad kur garantija, ka bhop nenotiks tāpat? Nav pārmetums, just something to think about.
×