Jump to content

_TnT_

oldschool
 • Content Count

  456
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  216d 20h 44m 29s

About _TnT_

 • Rank
  Spridzeklis
 • Birthday 02/11/1994

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

16803 profile views
 1. Kas tu vispār tāds esi? Serverī pāris reizes manīts, tomēr izcelies tikai ar savu necenzēto vārdu krājumu. ANTI.
 2. Ideja man patīk, noteikti iegrieztos serverī, bet šaubos, ka šis būtu ilgtermiņa variants. JB bija vipi, modeļi etc., kas padarīja serveri kaut cik rentablu. Domāju, ka, ja ver jaunu serveri, tam ir jābūt custom made ar kādu odziņu, nevis standarta Retake. Pretējā gadījumā, kā jau minēja iepriekš, tas bieži būtu vai nu pilns vai pilnīgi tukšs.
 3. _TnT_

  ieteikums JB.

  Katram adminam par neko varbūt liekas too much, bet "ceļojošais" modelis, kuru var saņemt viens admins par priekšzīmīgu aktivitāti/nopelniem lets say mēneša griezumā gan nebūtu slikta doma.
 4. Piekrītu visam, kas šeit rakstīts. Pēdējā laikā uzvedies labāk, bet kaut vai esmu CS:GO tikai nedaudz vairāk nekā gadu, esmu manījis kā vienu momentu tu centies uzvesties priekšzīmīgi un otru momentu atrodi veidus kā radīt haosu serverī (bugot, monitoringot, apiet noteikumus u.c). Neparedzamība arī būtu mana lielākā baža par tevi šajā amatā, trūkst nopietnības. Drīzāk uz ANTI pusi.
 5. Beidzot nāci pie prāta un pieteikumu uzrakstīji. Noteikumus pārzina ļoti labi, komunikabls un sakarīgs cilvēks. REC
 6. Izskatās, ka esi too confident about yourself, jo sevis slavināšanas pieteikumā netrūkst. Es nevaru komentēt neko par bhop serveri, bet, kad tev bija acc @jb, tad kā admins biji pilnīga 0 un ienāci serverī reti un arī tad, lai paspēlētos ar privilēģjām. Liecies nenopietns. Anti. Ja jau bērnudārzs tevi nobiedēja JB serverī, tad kur garantija, ka bhop nenotiks tāpat? Nav pārmetums, just something to think about.
 7. Pirmkārt: Šeit atrodams paraugs pēc kura rakstīt sūdzību: Otrkārt: Ja tiešām esi iegādājies unbanu, bet kaut kāda iemesla dēļ tas nav noņemts, sazinies ar @boomix vai @akka
 8. _TnT_

  IDENTY 10 Gadi

  Nu ko mazie un lielie droti, sveiciens ID 10 gadu jubilejā, lai arī šeit esmu ar lieliem pārtraukumiem, tomēr gadus 6 esmu pavadījis aktīvi zipājot. Interesantākais ir tas, ka @JB par lielāko daļu spēlētāju esmu gadus 10 vecāks, kas liek aizdomāties, ka varbūt laiks mest mieru.. bet nu lai kā tur būtu, paldies visiem vecajiiem krabjiem, ka šāds projekts pastāv un daudziem, tai skaitā man, ir iespēja to saukt par virtuālajām mājām. Nedaudz parakājos vēsturē un atradu ar ID saistītus smieklīgus video, cerams kādam uzsitīs nostaļģiju. 1. Iepazīstaties, ID zvaigzne - Merkūrs. 2. ID pionieris - akka, max rage, must see. 3. Un šis man vienmēr tuvs video - 1.6 JB vecie laiki.
×