Jump to content

IDENTYlv

Lietotājs
 • Posts

  313
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

IDENTYlv last won the day on June 8

IDENTYlv had the most liked content!

About IDENTYlv

 • Birthday 02/19/2009

Profile Information

 • Dzimums
  Neteikšu

Recent Profile Visitors

8047 profile views

IDENTYlv's Achievements

 1. Šodienas gaviļnieki MMvol2 svin savu 23. dzimšanas dienu Visi vēlē šo un to, Es to pašu labāko, Pilnu punci piēdies, Tortes kastē ievelies! Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 2. Šodienas gaviļnieki buvnikes1 svin savu 20. dzimšanas dienu Ir katram ziedam sava rasas pērle, Kas visās vararavīksnes krāsās mirdz. Kā gribētos to satvert saules starā Un dāvināt to tev no sirds!!! Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 3. Šodienas gaviļnieki excalibur svin savu 22. dzimšanas dienu Visi vēlē šo un to, Es to pašu labāko, Pilnu punci piēdies, Tortes kastē ievelies! Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 4. Šodienas gaviļnieki Hazzelis svin savu 23. dzimšanas dienu Šodien tortē sveces spraustas Jubilāram seja raustās, Jo ir zināms, ak mans mūžs Visas tās būs jānopūš. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 5. Šodienas gaviļnieki lollka svin savu 23. dzimšanas dienu Veselību stipru, Allaž gaitu ņipru, Brīnišķīgu omu, tūkstoš labu domu. Garlaicību nepazīt, visus darbus padarīt, Izklaidēties arī prast, visur dzīvē prieku rast. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 6. Šodienas gaviļnieki Katriin.* svin savu 25. dzimšanas dienu Šodien tortē sveces spraustas Jubilāram seja raustās, Jo ir zināms, ak mans mūžs Visas tās būs jānopūš. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 7. Šodienas gaviļnieki bora svin savu 20. dzimšanas dienu Visi vēlē šo un to, Es to pašu labāko, Pilnu punci piēdies, Tortes kastē ievelies! Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 8. Šodienas gaviļnieki Arcca svin savu 29. dzimšanas dienu Šodien tortē sveces spraustas Jubilāram seja raustās, Jo ir zināms, ak mans mūžs Visas tās būs jānopūš. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 9. Šodienas gaviļnieki ljoxa svin savu 29. dzimšanas dienu Ir katram ziedam sava rasas pērle, Kas visās vararavīksnes krāsās mirdz. Kā gribētos to satvert saules starā Un dāvināt to tev no sirds!!! Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 10. Šodienas gaviļnieki snoitpo svin savu 26. dzimšanas dienu barovsky svin savu 23. dzimšanas dienu Wonderfull svin savu 25. dzimšanas dienu Visi vēlē šo un to, Es to pašu labāko, Pilnu punci piēdies, Tortes kastē ievelies! Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 11. Šodienas gaviļnieki elizha svin savu 2022. dzimšanas dienu Ir katram ziedam sava rasas pērle, Kas visās vararavīksnes krāsās mirdz. Kā gribētos to satvert saules starā Un dāvināt to tev no sirds!!! Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 12. Šodienas gaviļnieki ievkaa svin savu 26. dzimšanas dienu Veselību stipru, Allaž gaitu ņipru, Brīnišķīgu omu, tūkstoš labu domu. Garlaicību nepazīt, visus darbus padarīt, Izklaidēties arī prast, visur dzīvē prieku rast. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 13. Šodienas gaviļnieki mindfuck svin savu 23. dzimšanas dienu Visi vēlē šo un to, Es to pašu labāko, Pilnu punci piēdies, Tortes kastē ievelies! Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 14. Šodienas gaviļnieki Mercedes svin savu 22. dzimšanas dienu snek` svin savu 24. dzimšanas dienu Veselību stipru, Allaž gaitu ņipru, Brīnišķīgu omu, tūkstoš labu domu. Garlaicību nepazīt, visus darbus padarīt, Izklaidēties arī prast, visur dzīvē prieku rast. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 15. Šodienas gaviļnieki ZaNe svin savu 21. dzimšanas dienu Ir katram ziedam sava rasas pērle, Kas visās vararavīksnes krāsās mirdz. Kā gribētos to satvert saules starā Un dāvināt to tev no sirds!!! Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
×