Jump to content

IDENTYlv

Lietotājs
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  13m 37s

About IDENTYlv

 • Rank
  IDENTY.LV
 • Birthday 02/19/2009

Profile Information

 • Dzimums
  Neteikšu

Recent Profile Visitors

5656 profile views
 1. IDENTYlv

  Sveicam: TALANTS

  Šodienas gaviļnieki TALANTS svin savu 23. dzimšanas dienu Šodien tortē sveces spraustas Jubilāram seja raustās, Jo ir zināms, ak mans mūžs Visas tās būs jānopūš. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 2. IDENTYlv

  Sveicam: _TnT_

  Šodienas gaviļnieki _TnT_ svin savu 25. dzimšanas dienu Veselību stipru, Allaž gaitu ņipru, Brīnišķīgu omu, tūkstoš labu domu. Garlaicību nepazīt, visus darbus padarīt, Izklaidēties arī prast, visur dzīvē prieku rast. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 3. IDENTYlv

  Sveicam: anakingo

  Šodienas gaviļnieki anakingo svin savu 18. dzimšanas dienu Šodien tortē sveces spraustas Jubilāram seja raustās, Jo ir zināms, ak mans mūžs Visas tās būs jānopūš. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 4. IDENTYlv

  Sveicam: Rhino

  Šodienas gaviļnieki Rhino svin savu 17. dzimšanas dienu Ir katram ziedam sava rasas pērle, Kas visās vararavīksnes krāsās mirdz. Kā gribētos to satvert saules starā Un dāvināt to tev no sirds!!! Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 5. IDENTYlv

  Sveicam: CLOUDLETA

  Šodienas gaviļnieki CLOUDLETA svin savu 26. dzimšanas dienu Visi vēlē šo un to, Es to pašu labāko, Pilnu punci piēdies, Tortes kastē ievelies! Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 6. IDENTYlv

  Sveicam: Vasja

  Šodienas gaviļnieki Vasja svin savu 22. dzimšanas dienu Visi vēlē šo un to, Es to pašu labāko, Pilnu punci piēdies, Tortes kastē ievelies! Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 7. IDENTYlv

  Sveicam: upacka

  Šodienas gaviļnieki upacka svin savu 23. dzimšanas dienu Šodien tortē sveces spraustas Jubilāram seja raustās, Jo ir zināms, ak mans mūžs Visas tās būs jānopūš. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 8. IDENTYlv

  Sveicam: SiekaluMeerciite

  Šodienas gaviļnieki SiekaluMeerciite svin savu 16. dzimšanas dienu Ir katram ziedam sava rasas pērle, Kas visās vararavīksnes krāsās mirdz. Kā gribētos to satvert saules starā Un dāvināt to tev no sirds!!! Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 9. IDENTYlv

  Sveicam: Mr.Mercury

  Šodienas gaviļnieki Mr.Mercury svin savu 23. dzimšanas dienu Visi vēlē šo un to, Es to pašu labāko, Pilnu punci piēdies, Tortes kastē ievelies! Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 10. IDENTYlv

  Sveicam: faz

  Šodienas gaviļnieki faz svin savu 25. dzimšanas dienu Veselību stipru, Allaž gaitu ņipru, Brīnišķīgu omu, tūkstoš labu domu. Garlaicību nepazīt, visus darbus padarīt, Izklaidēties arī prast, visur dzīvē prieku rast. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 11. IDENTYlv

  Sveicam: Eernijs

  Šodienas gaviļnieki Eernijs svin savu 22. dzimšanas dienu Šodien tortē sveces spraustas Jubilāram seja raustās, Jo ir zināms, ak mans mūžs Visas tās būs jānopūš. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 12. IDENTYlv

  Sveicam: Melns Kaķis

  Šodienas gaviļnieki Melns Kaķis svin savu 23. dzimšanas dienu Veselību stipru, Allaž gaitu ņipru, Brīnišķīgu omu, tūkstoš labu domu. Garlaicību nepazīt, visus darbus padarīt, Izklaidēties arī prast, visur dzīvē prieku rast. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 13. IDENTYlv

  Sveicam: sur1k

  Šodienas gaviļnieki sur1k svin savu 18. dzimšanas dienu Šodien tortē sveces spraustas Jubilāram seja raustās, Jo ir zināms, ak mans mūžs Visas tās būs jānopūš. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 14. IDENTYlv

  Sveicam: Punis

  Šodienas gaviļnieki Punis svin savu 26. dzimšanas dienu Veselību stipru, Allaž gaitu ņipru, Brīnišķīgu omu, tūkstoš labu domu. Garlaicību nepazīt, visus darbus padarīt, Izklaidēties arī prast, visur dzīvē prieku rast. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
 15. IDENTYlv

  Sveicam: boomix

  Šodienas gaviļnieki boomix svin savu 20. dzimšanas dienu Veselību stipru, Allaž gaitu ņipru, Brīnišķīgu omu, tūkstoš labu domu. Garlaicību nepazīt, visus darbus padarīt, Izklaidēties arī prast, visur dzīvē prieku rast. Sveicieni no IDenty.lv administrācijas!
×