Jump to content

simplijs

Moderators
 • Content Count

  6249
 • IDcash

  2.69€
 • Joined

 • Days Won

  92
 • Time Online

  222d 20h 21m 40s

simplijs last won the day on May 13

simplijs had the most liked content!

About simplijs

 • Rank
  BOSS
 • Birthday 10/07/2004

Profile Information

 • Dzimums
  Neteikšu

Recent Profile Visitors

31727 profile views
 1. simplijs

  Sveicam akku!!

  nepagāja ne 6 gadi. kad es stājos autoskolā viņš jau gadu bija uz šī ceļa, heh.
 2. simplijs

  Spēļu projekti

  netgames - ilva - since - pick - revenge - retry - shame/ifun - identy, tad paralēli vēl visādās miskastēs - unreal - flip - hujnprojekts - playhard vispār jau dafiga visur kur pabūts
 3. Tādā gadījumā ieteiktu uzrakstīt pluginu, kas rēķina katra konkrētā spēlētāja killrate ar awp, nu pieņemsim. Ja konkrētās mapes laikā, pēdējo, teiksim 5 raundu laikā no kopējiem iegūtajiem fragiem ir iegūti 90% (-5% deviation) ar awp, tad liegt awp iegādi kamēr šis procents nesamazinās. To procentu atkal var likt sākotnēji mazāku, teiksim sākot no 60%, bet pieaugot kopējam punktu skaitam uz spēlētāju, procents atkal proporcionāli palielinās, iespēja nopirkt samazinās. Tad vismaz šiem ierobežojumiem būtu reāls prikols. Karoč, vajag algoritmu, nevis tupa liegt, jo redz too much.
 4. kas tie par debīliem ierobežojumiem :DD
 5. simplijs

  Balso par oliņām

  5. un 6. ir out of our galaxy
 6. pēc definīcijas vārds "zīmols" nenorāda tikai uz preču vai pakalpojuma atpazīstamības saukli, bet arī uz uzņēmumu. aptauja interesanta, vienu brīdi gan likās, ka domāts, lai analizētu kā veidot Sizeer reklāmas kampaņas. izpildīju.
 7. simplijs

  IIHF 2019 PČ.

  Latvija - Austrija 3:1 Latvija - Šveice 2:4 Latvija - Itālija 3:1 Latvija - Čehija 2:4 Latvija - Krievija 2:3 Latvija - Zviedrija 1:4 Latvija - Norvēģija 5:2
 8. congratz mazaaaaiiis
 9. it kā tas nav pozitīvi, bet esmu arī pats tāds bijis, attiecībā uz forumu un serveriem, bet tas nepadara par sliktu cilvēku vai sliktu adminu. Neatminos arī, ka bija sūdzības par Tevi kā adminu, tāpēc droši var dot zaļo gaismu, tikai atceries, ka ja uznāk šādi posmi, ieraksties topikā, ka nevarēsi būt aktīvs, mums jau nav jāzin reālo iemeslu, bet vismaz būsi painformējis un rēķināties ar to varēs.
 10. ap šo laiku, man jau vajadzēja būt laimīgam

 11. everyone writes gz because they don't know how to write congratjuleishens keep up
 12. simplijs

  IDENTY 10 Gadi

  diez kāds būs identy, kad akkam būs 35. nē, nu jauki, ka ir kāds, kas tiešām tik daudz velta savas dzīves šādam pasākumam, cerams, ka arī 10 gadu mīts neizgāzīsies, pats gan tomēr netieku, bet priecāšos redzēt feedback. Ceru, ka būs pacietība un vēlme šo projektu uzturēt vēl kādu laiciņu, jo lai vai kā, identy tāpat ir otrais, ja ne pirmais saits, ko atveru dien dienā. jā, es katru dienu te ienāku, tas jau nekas, ka nerakstu.
×