Jump to content

simplijs

Moderators
 • Content Count

  6306
 • IDcash

  6.30€
 • Joined

 • Days Won

  99
 • Time Online

  223d 22h 7m 12s

simplijs last won the day on July 4

simplijs had the most liked content!

About simplijs

 • Rank
  BOSS
 • Birthday 10/07/2006

Profile Information

 • Dzimums
  Neteikšu

Recent Profile Visitors

33752 profile views
 1. Kāds ir pamatojums uzlikt banu par bildi, kas ir publiski pieejama internetā? Neizskatās, ka šeit kaut kādā mērā ir piemērojami IDENTY soda mēri, jo nav nevienas atrunas par šo. Par to kā viņš tika pie Taviem datiem - atbildīgs esi vien Tu pats. Kārtojiet to savā starpā - bans noņemts. @Bob the builder esi ētisks un nomaini bildi. Ja runa ir par foruma bildi - lūgums vērsties pie moderatoriem, viņiem ir iespēja bildi izņemt.
 2. Jau neskaitāmas reizes par to ir bijis runāts. Vadoties pēc 1.6 BB noieta, tas dabiski nomirs tuvāko mēnešu laikā. Šāds serveris nebūs, lūdzu, sekot līdzi diskusijām lietojot search.
 3. This ir really good. AWP serveris arī good, bet šis ir reāls instruments, ko izmantot veiksmīgai attīstībai.
 4. congratz Elvij!!!
 5. 2019. gadā Liepājas reģionālajā slimnīcā pēc marihuānas smēķēšanas nonākuši 12 bērni un jaunieši, kas ir divreiz vairāk nekā 2018. gadā, kā arī arvien pieaug to pacientu skaits, kuri tiek stacionēti pēc marihuānas lietošanas kopā ar citiem preparātiem. spaisiks vajag?
 6. apsveicu kerkur, audz liels un resns.
 7. surf ir off, monitoru noņemt, jb off, backup noglabāt nebaltām dienām. pamēģināt retake. sākt ar vienu, tad skatīties vai vajag.
 8. simplijs

  Sveicam: faz

  visu to zaļāku, gratz konepis
 9. Monitorings ir monitorings, sodīti tiek abi un bans ir pamatots. https://identy.lv/veikals
 10. Nebūs, ar stundu skaitu, bet tādu attieksmi pret pieteikumu un spēlētājiem aksesu nedabūt. Pārdomā uzvedību, reportus forumā un tiekamies pēc 2 mēnešiem.
 11. man nav apņemšanās, ir tikai jādara, nevis jāplāno kaut ko darīt pēc noteikta laika...
 12. Hey hey IDENTY biedri! Vesels gads mums jau atkal riņķī, vesels gads pārmaiņu un piedzīvojumu. Neieslīgšu garos penteros, bet domāju, ka varētu visi sabalsot par šī gada labākajiem IDenty portāla apmeklētājiem. Ievēro šos pavisam vienkāršos noteikumus Nomināciju saraksts: Administrācijas pārstāvis - 2019. gada aktīvākais, čaklākais, viennozīmīgi svarīgākais ADMIN līmeņa pārstāvis. Moderators - 2019. gada kompetentākais, vienmēr piemēru rādošais un foruma kārtības sargs. Banteam - Ja forumā būs sūdzība, šis ir tas cilvēks, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportus, pārbauda adminu kļūdas un lietotāju sūdzības. Serveru admins - Vienmēr sasniedzams, nekļūdīgs un precīzs, uztur kārtību, ir aktīvs visos serveros un forumā. Pub Admins - Labākais un aktīvākais "Pub" Admins Arenas Admins - Labākais un aktīvākais "Arenas" Admins JailBreak Admins - Labākais un aktīvākais "JailBreak" Admins Bhop Admins - Labākais un aktīvākais "Bhop" Admins Lietotājs - Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu, tie, kuri dzīvo čatā un uztur šeit dzīvību vienkārši esot starp mums. Palīgs - Jebkurš, kurš Tev visvairāk ir palīdzējis, gudrākais, atjautīgākais vai atsaucīgākais. Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem, šeit noteikti ir jāpārskata to darbs, kuri ir kādā no atbildīgajām grupām. Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika. Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool. SPAMERIS - šī gadalaika lielākais spameris, šis gads, salīdzinājumā ar pagājušo bija visai aktīvs, noteikti ir iekritis acīs kāds, kurš ir nemitīgi redzams topikos. Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. Labākā pērle - Šī nominācija noteikti pienākas tam, kurš šajā gadā ir izcēlies ar savu paveikto kuriozā vai oriģinālā veidā, vai tas ir bijis status update, vai tas ir bijis posts, vai ieraksts čatā vai jebkas, kas ir ievērības cienīgs šajā gadā. (ĻOTI vēlams pievienot arī linku/bildi šai nominācijai. Bildei, lūdzu izmantojam spoiler tagus Aktīvākais mūziķis - lietotājs, foruma biedrs, kura mūzikas gaume ir vairāk kā jā un visvairāk izceļās "Musician" tēmā. Memeris - lietotājs, kuram mīmu topikā ir vislabākie, kvalitatīvākie mīmi. Skabarga pakaļā - cilvēks, kurš gada laikā ir visvairāk kritis uz nerviem un izcēlies ar ne to pozitīvāko citu biedru starpā. Čata gariņš - lietotājs, biedrs, kurš gada laikā ir bijis visaktīvākais, biežāk sastopamais dzīvības uzturētājs čatā.
 13. Vēl kādi komentāri no ikdienas spēlētājiem? Aktivitāte ir, reporti skaitīsies, ja bombix apstiprinās.
 14. 1. Dobele. Ja Tu dzīvo bedrē, izlien no tās ārā. 2. Novembra mēnesī vidējais laiks serverī zem 30min sesijā. 3. Pats minēji, ka pēdējās nedēļas laikā nav bijis laika šaut. 4. Nenopietna pieeja aksesa pieteikumam. Balstoties uz 2. - 4. punktu - jaunu pieteikumu drīksti rakstīt pēc mēneša. Uzlabo aktivitāti, ja vēlies aksesu. Kā arī:
×