Jump to content

skaruu

Moderators
 • Posts

  791
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

skaruu last won the day on December 15 2020

skaruu had the most liked content!

About skaruu

 • Birthday 07/04/1999

Profile Information

 • Vārds
  Jānis
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Brīvs

Recent Profile Visitors

23412 profile views

skaruu's Achievements

 1. skaruu

  NBA Spams

  KP poo poo garbage, go Valanciunas
 2. Diži sveicieni, priekā!
 3. otro poti dabūju jau jūnijā, sāpēja tik roka, baigais tuņķis pēc abām potēm, bet visādi citādi viss veiksmīgi. Kāds jau kapliču ir noskatījis?
 4. 8/10 Nākamo testu vajag par pieturzīmju lietojumu
 5. Sveiciens šajos grūtajos laikos identiešiem no salaveča ja nu kādam nav ticība, ka tas ir paša taisīts darbs: zsvetku_kartina_1.ai
 6. Administrācijas pārstāvis - @boomix ieprieicināja spēlētājus ar jaunu serveri, par kuru visiem vienalga palika pēc nedēļas; Moderators - @faz sametīs 500 vārnas vienam postam, kad es to būšu aizmirsis izdarīt; Banteam - @Outpace laikam jau tāpēc, ka vienmēr būs kāds, kurš joprojām nezinās noteikumus, līdz ar to, nākas izskatīt vairāk sūdzības; Pub Admins - @re1 piedevām aktīvs BanTeam pārstāvis savā nozarē, nešaubāmi arī apzinīgi pilda savus papildus admina pienākumus; Arenas Admins - @snek` lai arī cik reti iegrieztos serveros, vienmēr viņš ir priekšā un cenšas pārdot savas nobraukātās skritulenes; Lietotājs - @Robcis iztulkoja Hariju Poteru no krievu valodas, paldies viņam par to Palīgs - @faz palīdzēja man sataisīt minecraftu, bet tāpat negāja Aktīvais - @TheZIXIS lietotājs vecs kā zeme, turpina aktīvi uzturēties forumā Oldschool - @DZIVNIEКS pa reizei čatā uzpeld kā sūds un tik pat ātri nogrimst Girl next door - @Ilzvux mācās interjera dizainu, respect par to Labākā pērle - laikam jau šis, parasti fazijs kaut ko spridzina čatā, bet neko nevarēju atrast Skabarga pakaļā - @dagnijs cilvēkam nav ne vainas, bet dažreiz patīk glupības rakstīt čatā Čata gariņš - nespēju uztvert nopietni tos 30k čata topa gariņus, tāpēc došu šo nomināciju @ljoxa, vienmēr padalīsies ar saviem pieredzes stāstiem, interesanti klausīties cilvēkā Kritušais - @Walter galīgi pazudis no apvāršņa jau ilgu laiku, cerams, ka tomēr atgriezīsies Nopietnais - @Arcca jo nosaucu par dalbajobu Simps - @Frogijs īsta lēcējvarde, lēkā no vienas meitenes pie otras Strīmers - @erners jo spēlē NHL 09, baudāms content, cepuri nost. ID Talants - @TALANTS Par cik nespēlēju lielākajā daļā serveru, neizteicos šajās nominācijās. Starp citu, kā ir jāsaprot nominācija "bandīts", apraksts - tēlojis bandītu, īsti nederēs laikam.
×