Jump to content

skaruu

Moderators
 • Content Count

  613
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

skaruu last won the day on February 17

skaruu had the most liked content!

About skaruu

Profile Information

 • Vārds
  Jānis
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Brīvs

Recent Profile Visitors

17083 profile views
 1.  

  1. Paco

   Paco

    

   Spoiler

    

    

  2. exca

   exca

   Biju uz teātri, "PIAFA". Interesants life story viņai. Legendary

  3. wMw
 2. Es parasti nemēdzu neko sliktu par cilvēkiem teikt, tāpēc centīšos maigi izteikties, neaizskarot tevi Citreiz, linceen, liekas, ka ar galvu vispār nedraudzējies, jo uzvedies kā mazs bērns gan šeit, forumā, gan arī serveros, tiešām tik grūti izlasīt tos noteikumus un iegaumēt tos, nevis rakstīt katru nedēļu apelāciju, jo atkal esi izdarījis kaut ko nepareizi? Es, protams, pēdējā laikā neesmu redzējis nevienu apelāciju, varbūt tomēr esi pieņēmies prātā un sācis piedomāt pie savām darbībām serverī. Diez gan lielīgs esi un bāz sejā to, ka esi iztērējis tur entās naudiņas serverī, ar ko tur lepoties? Būtu labāk ieguldījis savā nākotnē, drīz tomēr pilngadība (tbh, nezinu, cik vecs esi), mašīna, izklaides, sievietes, tam visam vajadzīga nauda, bet tu, kā mazs bērns, tērē džeilbreikā naudiņas, lai būtu pārāks par citiem. Tautā iemīlēts forumā arī neesi, skatoties uz tavu reputāciju, pacenties piedomāt pie attieksmes, jo tā ir svarīga ne tikai dzīvē, bet arī internetā, jo tas parāda, kāds cilvēks esi aiz ekrāna. Grūti teikt kaut ko labu, jo nespēlēju džeilbreiku, nerunāju ar tevi tīmspīkā, tāpēc sorry, ja kaut kādā mērā Tevi aizvainoju, turies un visu to labāko! Peace brotha!
 3. šauj jau Tu labi, jā, taču attieksme un uzvedība gan serverī, gan forumā ir krimināla. Biju vienreiz serverī, spēlēji zem cita segvārda, un no Tevis tāda žults nāca ārā, ka pašam pilnīgi ausis svīda. Forumā esi lecīgs, izsaki nievājošas, trulas un vienkārši liekas piezīmes, uzskati sevi pārāku par citiem. Piedod, bet šoreiz anti, jo, teikt, ka esi mainījies un random banus neliksi, ir tas pats, kad alkoholiķis teiktu, ka beigs dzert, cilvēkam attieksmi mainīt ir ļoti grūti. Padomā par to!
 4. skaruu

  Sveicam: Rausi

  Sumināts he Rausi
 5. skaruu

  GTA 5 giveaway

  Speciāli izveidoju instagram kontu, lai būtu iespēja piedalīties giveaway.. Lai nu kā, labprāt beidzot forumā redzētu gamblingu, pokeru, jebkuras azartspēles, kas liek pazust kā laikam, tā arī veselajam saprātam. Būtu jauki, ja forumam varētu pievienot custom backgroundu, kā arī iespēju mainīt navigācijas krāsu, pieskaņojot to backgroundam. Izveidot identy streamus, ar superdupermega kruto aizsardzību, lai, kā fazijs saka, troļļi nespētu tikt iekšā, un identijam nesanāktu baigās ziepes, kuros varētu skatīties sporta pārraides, filmas, un tajā pašā laikā diskutēt par tām ar citiem, kas ir pievienojusies, blakus esošajā čatā. Pievienot laimes ratu, kurā iespējams uzgriezt idc, katri 10 + reputācijas punkti ir viens laimes rata grieziens. Būtu patīkami arī redzēt vairāk foruma konkursus, gribētos, lai to kāds uzņemtos.. Kā arī mazāk bēdu, vairāk prieka!
 6. congrajulashions jubilejā to meme lord @danie2la
 7. skaruu

  IDENTY Bhop serveris?

  Prieks dzirdēt! Beidzot arī es varēšu mazāk čakarēt savus nervus pubā un relaksēti uzspēlēt bhopu, malači!
 8. Sumināts pilngadībā, puis!
 9. Apsveicu visas sievietes dzimšanas dienā!
 10. Sveiks, pamēģini verify'ot spēles failus, ja tas nestrādā, tad atliek tikai pārinstalēt spēli. Ja tomēr abas lietas Tev nestrādā, sazinies ar boomixu, viņš Tev noteikti spēs palīdzēt! Jauku dienu!
 11. aQIumIq.png

  fazijs lielākais fans

 12. skaruu

  Pīraga bikses

  Btw pro tip. Vēl vienas bikses noder /pīrāgs 2k19 bet laikam kā saka, treneri nekad nespēlē
 13. Tie bindi čīteriem ir defaultā, kas spamojas čatā, tāpēc arī tiki automātiski izbanots, jo serveris detectoja bindu ar mājaslapu, kurā iespējams iegūt csgo čītus. Nākamreiz esi lūdzu uzmanīgāks, atļaušos personīgi noņemt banu, ja tiksi banots vēlreiz, bans būs jāpērk par naudiņām!
×