Jump to content

skaruu

Moderators
 • Content Count

  666
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13
 • Time Online

  260d 16h 48m 14s

skaruu last won the day on September 13

skaruu had the most liked content!

About skaruu

 • Rank
  piebriedis
 • Birthday 07/04/1999

Profile Information

 • Vārds
  Jānis
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Brīvs

Recent Profile Visitors

18883 profile views
 1. DIEVS! <3 Paldies, protams, visiem pārējiem, kas bija gatavi man palīdzēt! Bučas
 2. Eu nu, večuk, ja nepielec, ka bez demo unbana nebūs, tad šī ir pēdējā apelācija, ko varēji uztaisīt! Par cik demo vairs atrast iespējams nav, jo tas forumā glabājas 48 stundas, un Tu, pirmajās divās reizēs, taisot apelāciju, nevarēji to pievienot šeit, lai to varētu izskatīt un "iespējams" Tevi unbanot, tad nāksies Tev vien pirkt to unbanu par naudiņām. Pats esi liels puika, atradīsi, kur to var izdarīt! Jaunu kontu veidošana novedīs pie nākamā un nākamā, un tā joprojām bana. Pietiks kultivēt stulbumu!
 3. Šķiet, ka Tev jau vienreiz paskaidroja! https://identy.lv/forum/topic/30498-unban-byunknow/?do=findComment&comment=295531 Unbanu vari iegādāties šeit - links
 4. Centos saskatīt ātrumā, kas tur rakstīts, jo programma automātiski aizvērās, bija rakstīts, ka neesot atrasti kaut kādi elementi, un problēma turpina eksistēt!
 5. Labdien, nesen pārinstalēju datoru, jo šķita, ka tas sācis nedaudz bremzēt. Protams, tika izdzēstas visas spēles, tai skaitā pats steams. Okei, ar to nav problēmu, ieinstalēšu no jauna un turpināšu spēlēt kā senāk. Taču šoreiz saskāros ar problēmu, kas mani mulsina nu jau pāris dienas. Cenšoties palaist matchmaking, saņemu šādu ziņu: Tieši tas pats ir mēģinot tikt jebkurā community serverī, taču tad tā ziņa ir garāka, kas saka iespējamos iemeslus (neviens no iemesliem nav pareizs, jo neizmantoju nekādas palīgprogrammas etc). Ziņai līdzi ir links, kas aizmet uz support lapu ar iespējamajiem problēmas risinājumiem, bet ja reiz esmu šeit, tad neviens no tiem nav palīdzējis. Steams ticis pārinstalēts divreiz, cs pat visas trīs, faili ir verify'oti entās reizes.. (Vienīgais, kas palīdzējis problēmu novērst uz neilgu laiku, palaist steam ar administratoru) Varbūt kāds ir saskāries ar šādu pašu problēmu, un viņam ir risinājums. Ceru, ka kāds spēs rast atbildi! Jauku dienu!
 6. Sāksim ar to, ka iedod demo, kurā tevi nobanoja, pretējā gadījumā unbanu nāksies pirkt par naudiņām
 7. Apsveicu melodiju un apsveicu lollku, vēl tikai gads priekšā, ko gaidīt!
 8. Nedēļa pagāja un nevarēji atrast gan īsto sadaļu, gan paraugu, pēc kura taisīt sūdzību?
 9. apsveicu, pīrāg!
 10. paldies, banots
 11. nu jā, ar seklu humoru šādi joki tieši prīmā
 12. Tu laikam caur pakaļgalu smadzenes būsi izslaucījis, naktīs slikti guli, nezinot, kā citi slauka dupsi?
 13. Šķiet, ka Tev vienreiz jau atbildēja.. Ja atkal taisīsi miljons topicus random sadaļās, lidosi! Jauku dienu!
 14. Sveiciens Jēzum Kristum breikam 2019. dzimšanas dienā
×