Jump to content

skaruu

Moderators
 • Content Count

  709
 • IDcash

  2.30€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  282d 16h 51m 27s

About skaruu

 • Rank

 • Birthday 07/04/1999

Profile Information

 • Vārds
  Jānis
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Brīvs

Recent Profile Visitors

19661 profile views
 1. skaruu

  Diennakts Spams.

  Tagad vairs nevar iekopēt tekstu un saņemt biļeti, man ir jāpiepūla pirksti, lai uzrakstītu divsimt simbolu garu tekstu, un rezultātā tāpat dabūšu savus nulle idc. Taču ceru, ka šī reize būs tā veiksmīgā, jo mans laiks ir ļoti svarīgs, un es to esmu iztērējis, rakstot šo bezsakaru. Diez te jau ir divsimt simboli, man sāk nogurt rokas, turot datoru klēpī, neērtā pozā. Un tagad deklamēšu nelielu runu no savas tikko izdotās grāmatas ar nosaukumu - kāpēc man tas ir jādara Kāpēc man tas ir jādara? es uzdevu sev šādu jautājumu, darot to tāpat..
 2. skaruu

  OzzyProst

  Sūdzība nepamatota,tc
 3. skaruu

  Diennakts Spams.

  Dzirnavas ir ierīce, ar kuras palīdzību cietus materiālus var sadalīt mazākos gabalos maļot, sasmalcinot vai griežot. Pastāv dažāda veida dzirnavas — ūdensdzirnavas, ko darbina ar ūdensratu vai hidroturbīnu, vējdzirnavas, ko darbina vējš. Mūsdienās biežāk tiek izmantotas ar elektrību darbināmas dzirnavas Senākais dzirnavu izmantošanas mērķis bija graudu pārstrāde miltos. Pirms dzirnavām šis darbs tika paveikts ar akmens plākšņu, piestas, graudberžu palīdzību.16. gadsimtā p. m. ē. Indijā un 4. gadsimtā p. m. ē. Eiropā sāka iegūt smalku malumu starp rotējošām virsmām.
 4. skaruu

  Diennakts Spams.

  Hokejs ir komandu sporta veids, kuru spēlē uz ledus. Tas ir ātrākais komandu sporta veids pasaulē — spēlētāji uz slidām ir spējīgi sasniegt ļoti lielus ātrumus, bet ripas lidojuma ātrums var pārsniegt pat 160 km/h. Saskaņā ar Starptautiskās hokeja federācijas reitingu, pašlaik spēcīgākās valstis šajā sporta veidā ir Kanāda, Zviedrija, Somija, Krievija un Čehija. Hokejs kļuvis īpaši populārs valstīs, kurās ir vēss klimats, lai gan mūsdienās tam nav īpaši lielas nozīmes, jo lielākoties tas tiek spēlēts slēgtās hallēs, nevis laukumos zem klajas debess.Spēles starp komandām, kurās ar nūjām tiek sists pa ripām līdzīgiem objektiem, ir tikušas spēlētas jau kopš ļoti seniem laikiem. 4000 gadus veci zīmējumi apbedījumos Ēģiptē attēlo sporta veidu, kas līdzinās lauka hokejam.
 5. skaruu

  Diennakts Spams.

  Labvēlīgais Tips ir latviešu mūzikas grupa no Rīgas, kas izveidota 1992. gadā. Grupas solists ir Andris Freidenfelds, pazīstams arī kā Fredis. Labvēlīgais Tips ir viena no mūzikas un dziesmu tekstu ziņā humoristiskākajām Latvijas grupām, tās mūzikas stils popmūzika ar roka, šlāgermūzikas un ska elementiem. Labvēlīgais Tips ir ieguvuši piecas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas. Grupa kopš 1994. gada rīko mūzikas festivālu "Dziesma manai paaudzei". Labvēlīgo Tipu 1992. gadā dibināja solists Andris Freidenfelds un ģitārists Ģirts Lūsis. Iesākumā grupas darbība bija vairāk kā joks, nekā nopietns pasākums, grupa uzstājās dažādos Latvijas mūzikas pasākumos. Reāli grupas darbība aizsākās 1995. gadā, kad tai pievienojās taustiņinstrumentālists Normunds Jakušonoks, Andris Ābelīte un Kaspars Tīmanis. Grupas debijas albums "Alumīnija cūka" klajā nāca 1995. gada 1. aprīlī, kas aizsāka grupas tradīciju albumu izdot tieši 1. aprīlī.
 6. skaruu

  Diennakts Spams.

  Kupidons, arī Urāns XXVII, ir Urāna pavadonis. Tas ir devītais pavadonis pēc kārtas, skaitot no Urāna. Pavadonis tika atklāts 2003. gada 25. augustā ar Habla kosmisko teleskopu uzņemtajos attēlos. Pavadoni atklāja astronoms Marks Šovalters un NASA Eimsa pētniecības centra zinātnieks Džeks Lisauers. Tam tika piešķirts pagaidu apzīmējums S/2003 U2. Starptautiskā Astronomijas savienība pavadonim vēlāk piešķīra nosaukumu Kupidons. Kupidons ir tēls Viljama Šekspīra traģēdijā „Atēnietis Timons”. Kupidons ir neliels pavadonis, tā diametrs ir apmēram 18 km. Nelielais izmērs un tumšā virsma, visticamāk, bija par iemeslu tam, ka to neatklāja jau 1986. gadā, kad Urāna sistēmu pētīja starpplanētu zonde „Voyager 2”.
 7. Saku uzreiz, šis nebūs diss, Dzīve ir pārāk īsa, lai es būtu jūsu ienaidnieks, Skatoties uz identy no gaišās puses, Šis projekts neliekās nemaz tik sūdīgs. Lai arī aiz loga no ziemas nav ne miņas, Identy čatā vienmēr var redzēt bargas ziņas, Bet kopumā kolektīvs ir tīri jauks, Jo drīzumā lāzertagu spēlēt mauks. Mīlestība gaisā virmo, Taču citi vienā drāmā dzīvo, Saglabāsim tomēr vēsu prātu, Citādāk Siekala sados mums ar mietu. Šeit jau esmu gadus trīs, Cerams, ka faziju satikšu atkal drīz, Čalis dzīvē tik pat smuks kā bildē, Iedos atlaidi, nosaucot kodu identy el vē. Dzejolis sanācis samurgojums liels, Taču izdomāt ko tādu ir tīrais nieks, Paldies jums liels par uzmanību, PM nosūtu konta numuriņu.
 8. skaruu

  Diennakts Spams.

  Padomju Sociālistisko Republiku Savienība (PSRS) bija totalitāra lielvalsts, kas pastāvēja no 1922. līdz 1991.gadam. Tā izveidojās pēc Krievijas pilsoņu kara, sabrūkot Krievijas Republikai un visai varai koncentrējoties lielinieku partijas rokās. PSRS konstitūcija 1936.gadā definēja valsts iekārtu kā proletariāta diktatūru, vēlāk - kā sociālistisko demokrātiju, kopš 1977. gada kā "attīstītu sociālismu". Padomju Savienība anektēja Latviju 1940. gada 5. augustā, bet bija spiesta atzīt tās neatkarību 1991. gada 6. septembrī.
 9. skaruu

  Diennakts Spams.

  Skorpioni ir zirnekļveidīgo kārta. Tie ir plēsīgi 1—16 cm gari nakts dzīvnieki un kserofīli, kas galvenokārt dzīvo sausās vietās. Skorpionus klāj cieta, stipri hitinizēta ķermeņa sega. Pēc ārējās formas un pēc funkcijas var izšķirt trīs ķermeņa daļas: galvkrūtis , priekšējo vēdera daļu - priekšvēderu un asti; aste un priekšvēders kopā veido vēderu . Galvkrūtis sedz kopējs muguras vairogs ; abiem pirmajiem galvkrūšu ekstremitāšu pāriem, helicerām un pedipalpām ir spīles . Priekšvēderā koncentrējas elpošanas un vairošanās orgāni , kā arī zarnu trakta svarīgākās daļas. Skorpioni ir mazkustīgi. Dzīvdzemdētāji .Tie apdzīvo klajas, sausas, bieži vien tuksnešainas smilšainas un mālainas platības
 10. skaruu

  Diennakts Spams.

  Pasaulē ir vairāk nekā 40 delfīnu sugu, un izmēros tie ir, sākot no aptuveni 1,2, līdz pat teju astoņiem metriem lieli. Lielākā daļa delfīnu nemīl lielus dziļumus, bet labprātāk mitinās seklākos okeāna ūdeņos un/vai biežāk peld tuvu ūdens virsmai. Ir piecas delfīnu sugas, kuras mīt saldūdenī. Viņu pastāvīgās mītnes ir upes. Delfīni ir ļoti draudzīgi. Par to liecina arī tas, ka viņi bieži pietuvojas cilvēkiem un ceļo grupās, kas var būt kā divi, tā pat 40 delfīnu lielas. Viņi reti redzami peldam vieni paši. Viņi darbojas komandās. Peld kopā, meklē barību kopā, audzina un apmāca savus bērnus kopā un pārliecinās, ka ikviens ir kaut ko padarījis, ka neviens nepaliek apdalīts.
 11. skaruu

  Diennakts Spams.

  Skudras – ticat vai neticat – sistemātiski ir rados ar medusbitēm, kamenēm un lapsenēm; skudras, tāpat kā medusbites, kamenes un lapsenes, ir plēvspārņu kārtas dzēlējplēvspārņu jeb iežmauglapseņu apakškārtas kukaiņi. Skudras, tāpat kā medusbites, kamenes un lapsenes, ir tā sauktie sabiedriskie kukaiņi. Latvijā atklātas 42 skudru sugas – aptuveni piecpadsmitā daļa no pasaulē zināmajām sugām. Un nebūt ne visām šo insektu sugām tīk nodarboties ar būvniecību – dažām nav īstu, pašdarinātu mājokļu, tās itin labi iztiek ar šādām tādām pagaidu mītnēm, ko pielāgo savai būšanai.
 12. skaruu

  Diennakts Spams.

  Bites jeb bišveidīgie kukaiņi ir kukaiņi, kuri ir radniecīgi lapsenēm un skudrām. Ir zināms vairāk nekā 20 000 bišu sugu, kuras iedalītas deviņās dzimtās. Savukārt visas šīs dzimtas ietilpst bišu virsdzimtā. Bites apdzīvo visus kontinentus, izņemot Antarktīdu. Bites var bū gan vientuļnieces, gan veidot lielākas vai mazākas saimes. Šī informācija šķita ļoti noderīga un pamācoša, cerams, ka kāds, izņemot mani, būs spējīgs smelties zināšanas šajā plašajā aprakstā par bitēm. Gaidām silto laiku un bišu atgriešanos no ziemas miega.
 13. uzskatu, ka bans pamatots, raunds ar revolveri, geparda nogalināšanas raunds un raunds iepriekš, kurā pēc pretinieka nogalināšanas crosshairs ielockojas sienā pa kreisi
 14. Sveiciens svētdienā! 2020. žurkas gads jau rit pilnā sparā, kā arī ir apkopoti NOTY 2019 rezultāti. Un 2019. gada labākie - Administrācijas pārstāvis - @boomix Moderators - @skaruu Banteam - @Outpace Serveru admins - @Walter Pub Admins - @Clubstep Arenas Admins - @WaCco JailBreak Admins - @exsup un @Mercedes Bhop Admins - @Frogs Lietotājs - @Jake Palīgs - @Arcca Sliņķis - @boomix un @excalibur Aktīvais - @Jake Oldschool - @TheZIXIS SPAMERIS - @Hazzelis Girl next door - @ljoxa Labākā pērle - @faz Aktīvākais mūziķis - @Vankaa* un @SiekaluMeerciite Memeris - @ljoxa Skabarga pakaļā - @DJkikisa Čata gariņš - @Jake Paldies tiem, kas piedalījās balsošanā, 2019. gada labākie, palieciet tik pat forši! Līdz nākamajam NOTY!
×