Jump to content

ljoxa

Redaktore
 • Content Count

  128
 • IDcash

  0.00€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20
 • Time Online

  19d 23h 57m 31s

ljoxa last won the day on September 21

ljoxa had the most liked content!

About ljoxa

 • Rank
  lorix
 • Birthday 04/29/1993

Recent Profile Visitors

5616 profile views
 1. ljoxa

  Atradu draudzeni iekš tinder

  Tev tās meiteņu daļas ir jālasa sievišķīgā balsī vai palūdz man, es tev ierunāšu. Starpcitu... .
 2. ljoxa

  ljoxa

 3. ljoxa

  Jaunās mājaslapas ieteikumi

  Vajadzētu salabot čatu, lai tas ir telefonistiem draudzīgāks. Atstarpi starp niku un čatu samazināt, kā arī ļaut tekstam iet nākamajā atkāpē, lai nav jāskrollo pa labi, pa kreisi.
 4. ljoxa

  Sveicam: veterans

  Sveicu otrajā pilngadībā! go gerojus
 5. ljoxa

  Sveiks, Septembri!

  Labprāt atgrieztos skolā, kaut vai uz gadu 12. klasē.
 6. ljoxa

  Sveiks, Septembri!

  Sveiciens visiem IDenty.lv lietotājiem! No sirds sveicam visus skolēnus, studentus un skolotājus (topošos skolotājus arī) Zinību dienā. Novēlam izturību, zinātkāri un vēlmi pilnveidoties. Lai visiem sekmīgs un aizraujošs mācību gads! Sākot ar šodienu, esam izdarījuši pāris lietiņas serveros, kas vairākumam varētu būt iepriecinošas: PUB serverī beidzot ir veikts resets, nākamais ir paredzēts 1. decembrī - tā kā droši varat būvēt savus status uz augšu. JB serveris arī ir piedzīvojis ID punktu (IDP) resetu, jo tāds kādu laiciņu nav bijis un mūsu serverī sāk spēlēt arvien vairāk jaunas sejas. Nākošais resets ir paredzēts 2019. gada septembrī. Resets ARENA serverī - gribam paziņot, ka jau pavisam drīz būs automatizētā resetu sistēma, kas veiks resetus automātiski pēc noteikta laika posma. Ja jums ir kādi ieteikumi IDenty.lv foruma/servera pilnveidošanai, droši atstājiet savus ieteikumus šeit. Jauku dienu vēlot, IDenty.lv administrācija
 7. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Vēl neesi redzējis manu muguru, @@simplijs
 8. ljoxa

  Sveicam: ernerino

  Apsveicu, mazais minecraft māju dedzinātāj!
 9. ljoxa

  attiecības ar meiteni

  Neko nedari. Tā tas tajos bezrūpīgajos tīņu vecumos notiek. Gan meitenēm, gan puišiem tā interese vienam pret otru ātri mainās, it īpaši, ja uzrodas jauna interese un tu vairs tik ļoti nepievelc kā sākumā, kad tikai sākāt draudzēties. Vienkārši samierinies un dzīvo tālāk - kad nāks laiks, tā īstā meitene pati uzradīsies. No tavas puses nedaudz stulbi likt tās meitenes bildi. Ja tev viņa tik tiešām patīk, tad tu viņu paturētu noslēpumā nevis rādītu visiem un teiktu "o, kāpēc meitenes tādas un šitādas", kas manās acīs izskatās kā "rekur, tieši šitā meitene ir tāda un šitāda".
 10. ljoxa

  Bilžu spēle

  Gribu redzēt kaut ko garšīgu
 11. ljoxa

  Sveicieni Līgo svētkos

  Līksmi, prieku Līgo svētkos, Arī veiksmi Papardgrēkos! Siers, alus, uguns liesmas, Draugu pulkā jautras dziesmas! Novēlam jums lustīgu un jautru līgošanu! Ēdiet Jāņu sieru, dzeriet putiņas no alus, leciet pāri ugunskuram (tikai uzmanīgi, jo dzērumā (arī skaidrā prātā), liekas, ka ir superspējas un domās liekas, ka mākat bhopot irl), kā arī, ja neesiet vēl atraduši, novēlam atrast savu papardes ziedu! Lai līgošana izdotos uz urrā, ņemiet vērā šos ticējumus: Kas Jāņu naktī spēlē spēles, tas visu vasaru turpinās spēlet; Jāņos nedrīkst pieminēt čūskas, lai IDenty.lv forumā nenāk; Lai pieburtu adminu, jāatrod jāņtārpiņš un jāieliek iecerētajam adminam kabatā, tad viņš darīs visu, ko saka būrējs; Ja Līgo vakarā pie datora piespraudīsi pīlādžu zarus, tad varēs čītot; Ja Jāņu naktī kailam apstāties vārtu starpā, tad var ieraudzīt akku un boomix; Līgo vakarā jārunā ar IDentiešiem, tad visu gadu nebūs jāstrīdas; Jāņu naktī lopi kūtī geimeru valodā runājot; Kad dara Jāņu alu, nevar laist klāt boomix, citādi alus nerūgst un kļūst bezalkoholisks. IDenty.lv administrācija
 12. ljoxa

  Novērtē biedru ar gifu!

  Kad fazix dod high five
 13. ljoxa

  Heroes of the Storm Spams

  Jauns spēles personāžs 'Yrel'
 14. ljoxa

  Balvas

  Ģimenes loceklis - Saņem lietotājs, kurš ir sasniedzis 200 dienas forumā. Pamatskolnieks - Saņem visi kuru reputācija ir vairāk kā 500 Ievērotais - Saņem lietotāji, kuru profila skatījums ir pārsniedzis 4000 Sveiciens - Saņems visi kuri ir izveidojuši čau topiku. (https://identy.lv/forum/index.php?/topic/21010-jeu/) Populārs posts - Iegūst lietotājs, kura raksts / posts ir saņēmis vismaz 30 "like". (https://identy.lv/forum/index.php?/topic/16702-%C5%A1ow-your-face/page-30&do=findComment&comment=231463) Skaistule - Saņems meitenes kuras būs ievietojušas vismaz 1 bildi 'show your face' topikā (https://identy.lv/forum/index.php?/topic/16702-%C5%A1ow-your-face/page-30&do=findComment&comment=231463) Mājdzīvnieks - Saņems lietotājs, kurš ir ielicis vismaz 1 bildi mājdzīvnieku topikā (https://identy.lv/forum/index.php?/topic/25458-%C5%A1ow-your-pet/?view=findpost&p=275640).
×