Jump to content

ljoxa

Redaktore
 • Content Count

  215
 • IDcash

  2.10€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  49d 4h 19m 32s

About ljoxa

Profile Information

 • Attiecību statuss
  Friendzoned
 • Attiecībās ar

Recent Profile Visitors

8344 profile views
 1. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Turpinu savu sestdienas tīrīšanas rituāla stāstu. Kad virtuve satīrīta, dodos uz guļamistabu. Sāku ņemt nost gultas veļu, aizeju uz koridoru un izpurinu palagu, jo vienmēr kaut kā ar kājām atnesam gružus un vilnas kamoliņus. Nometu veco gultas veļu kaut kur stūrītī čupiņā. Aizeju pēc putekļu sūcēja, pārsūcu matrača protektoru no saviem matiem, jo man viņi ir miljons mati, kas izbiruši pa visu dzīvokli. Paņemu mitrās antibakteriālās salvetes, pārbraucu pāri pa gultas rāmja augšu, palodzi, abiem naktsgaldiņiem un kumodes. It kā no putekļiem uz nedēļu esam brīvi. Izvelku no skapja tīro gultas veļu: uzlieku palagu, uzvelku spilveniem pārvalkus un tad mokos ar segas pārvalku. Glīti saklāju, lai uz 15 minūtēm prieks, jo tāpat vēlāk nejauši "apsēdīšos" vai pāriešu pāri gultai un viss izņurcīsies. Savācu netīro veļu, kas ir nomesta stūrītī, pārliecinos, vai kaut kur vīrs nav noslēpis kādu zeķi un nometu visu koridorā. Gaidam, kad izmazgāsies pirmā veļa. Atkal ņemu savu putekļu sūcēju, izsūcu visu grīdu. Pēc sūkšanas noteikti aizeju pēc šķērēm un nogriežu savus matus, kas ir satinušies birstēs. Guļamistaba gatava.
 2. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Mans tipiskais sestdienas rīts: Pamostos ap 10:00 un pa taisno dodos pie sava kafijas automāta, lai sagatavotu ūdeni kafijai. Aizeju pa darīšanām, lai varu ieliet podā tīrīšanas līdzekli, jo surprise, surprise, sestdienas man ir domātas mājas uzkopšanai. Dodos atpakaļ uz virtuvi, iemetu kafijas automātā kādu no kapsulām. Vislabāk man patīk Cosi vai Colombia no Nespresso klāsta. Ieslēdzu savu mazo JBL skaļruni un uzslēdzu kādu random Spotify radio (kas ir bāzēts uz mūziku, kuru parasti klausos). Sāku lēnām dzert kafiju. Brokastis no rīta neēdu, jo vienkārši kopš skolas laikiem tā pierasts. Ja kaut ko ēdu, tad paliek slikti. Turpinu... Skatos, o, veļasmašīna pilna (pārliecinos, ka nav kāda baltā drēbe tumšajās vai gaišajā veļā kaut kādas sarkanas apenes), iemetu tur 2 Smol mazgājamās kapsulas, vienu kausiņu Comfort mīkstinātāja un slēdzu uz 60 minūšu mazgāšanu. Tad izvelku no plaukta indukcijas plīts tīrāmo un vispārējo virtuves tīrīšanas līdzekli. Sāku ar plīti, jo tas ir pats pirmais rindā (L veida virtuvīte). Novācu traukus, ja tādi ir, noņemu no nosūcēja restes. Ielieku restes mērcēties karstā ūdenī ar Fairy. Man patīk tas Fairy, kurš ir sudrabotā pudelē, manuprāt, vislabākais no visiem. Eju atpakaļ pie plīts, uzšļakstu nedaudz plīts tīrāmo. Tur, kur ir piededzis, tā nedaudz vairāk, lai kārtīgi noēd. Paņemu speciālo lupatiņu, samitrinu ar remdenu ūdeni un sāku plīts tīrīšanu. Ar apļveida kustībām viss labi notīrās. Noskaloju lupatiņu un ar tīru lupatu pārbraucu vēlreiz. Tad finišam paņemu papīra dvieli un pārslauku vēl, lai nav švīkas. Ņemu vispārējo virtuves tīrīšanas līdzekli un iepūšu papīra dvielī. Ar to notīru nosūcēja augšu, jo nedaudz apputis ar putekļiem, tad vēl notīru flīzes pie plīts, jo tauki, maitas, šļakstās, kur tiem patīk. Ok, eju tālāk... ņemu tosteri, izvelku drupaču ķērāju un pašu tosteri normāli virs izlietnes pakratu, lai izbirst drupačas. Paņemu antibakteriālās salvetes un viegli aptīru augšu un drupaču ķērāju. Notīru darba virsmu ar tām pašām antibakteriālajām salvetēm. Nu it kā viss ok. Paskatos, vai augļu traukā nav kāds mandarīns, kurš sācis pelēt. It kā nav. Pieeju pie izlietnes, novācu un noslauku traukus, kas tur atpūšas pie notecēja. Sasmidzinu visu izlietni un notecēju (nezinu kā sauc to vietu, kur liek traukiem izžūt), un ar trauku mazgājamo švammīti, visu izberzēju, jo Anglijā kaut kādi jocīgi rozā nosēdumi no ūdens. Vēlāk apskaloju ar ūdeni un atkal ar papīra dvieli nosusinu, lai nav švīkas. Švammi izmetu ārā, jo reizi nedēļā lieku vietā jaunu. Varbūt caurulē ieleju kaut kādu indi, lai ēdienu pārpalikumi izšķīst, bet to reti, varbūt reizi 2-3 mēnešos. Aizeju pēc sava Vax putekļusūcēja, uzlieku minimālo režīmu, bet lai birstes griežās. Izsūcu virtuves grīdu no drupačām. Ok, virtuve gatava. Eju uz vannasistabu un turpinu tīrīšanu tur.
 3. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Kad ledusskapī nekā nav, tad es ņemu divas kviešu miltu tostermaizes, noziežu ar sviestu, sagatavoju divas goudas šķēles, kurām pa vidu ielieku Brunsvikas šķiņķi. Uzkarsēju pannu un lieku iekšā pirmo maizes šķēli, galvenais, lai sasmērētā puse ir pret pannu. Lieku virsū siera/šķiņķa pildījumu un otro maizes šķēli, tikai ar sviestu uz augšu. Cepu katru pusi 3-4 minūtes, kamēr ir zeltīti brūns. Ļoti garšo un varētu šīs sviestmaizes ēst visu laiku.
 4. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Kur tu to izlasīji? Brexit būs 31. janvārī. Līdz gada beigām ir pārejas periods, varbūt to pārejas periodu vēl pagarinās. Dzirdēju, ka taisās par £500 000 ieskandināt Big Benu Brexita dienā.
 5. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Nu, divas dienas pēc kārtas saņēmu 0 IDC, tad 1 IDC un vakar bija 0.1 IDC. Cerēsim, ka šodien tikšu pie lielā laimesta. Varēšu kādam vēlāk to visu laimestu pārsūtīt, jo es nezinu, ko es par tiem IDC varētu nopirkt.
 6. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Mans šodienas plāns: Sēdēt darbā, sēdēt darbā, sēdēt darbā, paēst pusdienas, sēdēt darbā, sēdēt darbā, pasapņot par vakariņām, sēdēt darbā. Tad 'o, jau seši vakarā!' un doties uz mājām. Varbūt pa ceļam ieiet veikalā nopirkt kaut ko neveselīgu (ēst veselīgi ir so 00s). Atbraukt mājās, pakaitināt vīru, uztaisīt kaut ko paēst vakariņās. Uz darbu gan neko netaisīšu ēst, piektdienas darbā ir takeaway dienas. Pasēdēt pie datora. Gultā paskatīties netflix. Gulēt.
 7. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Rekur, mana 4 gadus vecā bakalaura darba sastāvs (kopēts no anotācijas spāņu valodā). El contorno del trabajo: El primer capítulo consiste en la descripción del proceso de gramaticalización desde el punto de vista de diferentes estudiosos. La definición de gramaticalización es descrita. Las fases y los mecanismos de gramaticalización son explicados. También se explica el proceso de las palabras léxicas convirtiendo a los morfemas. El segundo capítulo se refiere a la comparación de los datos etimológicos recopilados del diccionario etimológico y de diferentes estudiosos. La comparación de sentidos entre morfemas y la palabra de la cual el morfema se ha desarrollado supuestamente es hecha. Selección de morfemas para investigación adicional. El tercer capítulo se refiere a la exploración del significado de morfemas en el significado de los derivados y conclusión de los datos obtenidos. Las conclusiones han sido hechas como un capítulo separado.
 8. Administrācijas pārstāvis - @boomix, jo ienes mājaslapā un serveros jaunas idejas un fīčas. Moderators - @faz, jo viens no biežāk ir redzētajiem 'zaļajiem' lietotājiem. Banteam - @cryners, tik ļoti vēlējās tikt pie banteam statusa, kas viņam, protams, ir izdevies un, manuprāt, pienācīgi dara savu darbu. Serveru admins - @Walter, bieži nespēlēju ID serveros, bet, ja ir kāda problēma, tad šis lietotājs ātri būs palīgā. Pub Admins - @Clubstep, cik sanāk uzspēlēt PUB, tad viņš tur ir manīts visbiežāk. Značit aktīvs un bieži uzturas serverī.. Lietotājs - @exsup, man liekas, ka viņš šeit dzīvo 24/7. Palīgs - @boomix, atnāks, salabos, uzklausīs. Sliņķis - @boomix, neskatoties uz to, ka nominēju kā administrācijas pārstāvi un palīgu, tad, teikšu godīgi, ka pagājušogad bumbiks ir nedaudz palaidies, laikam tāpēc, ka ir full time darbā un vairāk laika pavada ārpus datora. Malacis! Aktīvais - @exsup, nezinu, vai tik pat aktīvs serverī, bet, kā jau teicu iepriekš, viņš burtiski šeit dzīvo. Oldschool - @akka, vecais labais aksis, ID nebūtu tāds, kāds tas ir tagad. SPAMERIS - @Hazzelis, pēdējā laikā tik tiešām pēkšņi aktīvs gan čatā, gan liekot jaunus rakstus forumā. Girl next door - @Zanny, visaktīvākā meitene gan forumā, gan serveros. Labākā pērle - Nezinu, vai tagot @boomix, vai nē, bet par šo todien biju labi pasmējusies. Ekrānšāviņš no jūlija 'ID quiz', kurš norisinājās TeamSpeak. Skabarga pakaļā - šeit varētu nominēt vairākus lietotājus, bet šoreiz N/A. Čata gariņš - @Arcca un @TheZIXIS, kā ieeju, tā abi kaut ko čato.
 9. Esmu ciemos, not mine, bet palīdzēju bērniem rotāt
 10. Šogad izpildīju 3 lielas apņemšanās, tāpēc nākamajam gadam apņemšanās ir mazāk. Laikam tā galvenā apņemšanās ir mazāk tērēties un ietaupīt vairāk naudas priekš, iespējams, lielākā pirkuma manā dzīvē.
 11. ljoxa

  Sveicam: Punis

  Daudz laimes, punišer!
 12. ljoxa

  Latvijai 101

  Maza mana tēvuzeme Divu roku platumā. Mīļa mana tēvuzeme Divu roku siltumā. Dziļa mana tēvuzeme Visa mūža garumā. (K. Skujenieks) Sirsnīgi sveicieni visiem Latvijā un ārzemēs dzīvojošajiem tautiešiem Latvijas neatkarības pasludināšanas gadadienā! Būsim vienoti un rūpēsimies par savu tēvzemi - tā mums ir tikai viena! Novēlam Latvijai saules mūžu nodzīvot! Labu dienu vēlot, IDenty.lv administrācija
 13. Sveicieni abiem puikiem lielajos svētkos!
 14. ljoxa

  Musician.

  6/10 kaut kā ne īpaši patīk jaunais KW albums
×