Jump to content

ljoxa

Redaktore
 • Content Count

  259
 • IDcash

  9.02€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32
 • Time Online

  54d 4h 28m 55s

ljoxa last won the day on April 12

ljoxa had the most liked content!

About ljoxa

 • Rank
  lorix
 • Birthday 04/29/1993

Profile Information

 • Attiecību statuss
  Friendzoned
 • Attiecībās ar

Recent Profile Visitors

9343 profile views
 1. Makdonalds viennozīmīgi. Protams, ne Latvijas ēdienkarte, bet tā, kas pieejama, piemēram, Lielbritānijā. No Hesburgera patīk mērces un vistas tortilja. Burgeri... es nezinu, pēdējo reizi ēdot, palika sūdīgi pie dūšas. :D
 2. ljoxa

  androi vs ios

  Nezinu, visu dzīvi Androīds - kaut kā nepievelk iOS. Nezinu, kas tur tik īpašs. Telefons tikai zvaniem/whatsapp, un ik pa laikam paskrullēt Instagramu/TikTok. Ar savējo OnePlus tusēju vismaz 2 gadus, ne reizi nav nokāries vai lagojis, nezinu, kas citiem Androīda nesējiem par vainu. Visas aplikācijas, kuras nāca līdzi varēja nahrenizēt, arī to pašu Facebook. Aplikācijas iet vienlīdz labi kā ar iOS. Apple Pay alternatīva - Google Pay. EDIT: viens no lielajiem mīnusiem iOS telefoniem - nav pieejams dual sim, ja vienīgi nav pirkts Ķīnā (vai Honkongā, neatceros). Zinu par e-sim, bet nevēlos ņemt pieslēgumu un būt kaut kam piesaistīta.
 3. Sveicieni Lindai
 4. Sveicieni svētkos!
 5. ljoxa

  kaķi pret suņiem

  Kiskas labākās, bet, ja varētu, tad labprāt adoptētu arī šādu draugu
 6. Ernests jau berzē plaukstas. :D Neaizmirstat arī nokleimot Criminal Enterprise startera paku, vēl jo vairāk, ja jums jau ir GTAV. Vienīgi, laikam būs arī jānokačā spēle no Epika.
 7. Man liekas, ka tas otrais variants varētu būt interesants. Vienīgais, manuprāt, tādos serveros adminam ir jābūt visu laiku, lai lietotājs nepārkāptu noteikumus un nesāktu vienkārši bezjēgā freekillot un skraidīt ne pa ķeksi. Ernests teica, ka varot nosmieties riktīgi.
 8. Zaķiem šodien darba diena, Olas jāstiepj simtu viena. Tiks tās krāsotas un sistas, Tā, ka bālēs ciema vistas. Saulaini sveicieni šajos pavasara svētkos! Šūpojamies augstu, jo augstu, tas, lai ne tikai pret odiem, bet arī pret šī gada bēdīgi slaveno Covid-19 slimību. Protams, daram to mājas pagalmā vai arī pašūpojamies uz krēsla, kamēr sēžam pie datora un izbaudam karantīnu. Novēlam kārtīgi izdauzīties ar Lieldienu olām kopā ar mājiniekiem un pieēst ar tām pilnu vēderu (ar sāli, protams, lai mazāk melojas). Kā arī novēlam nenokārt degunus - ozona slānis samazinās, kā arī vasara vairs nav aiz kalniem, un cerams, ka viss drīz būs sagājis atpakaļ pa plauktiņiem! Šogad, tāpat kā pagājušogad, dodam jums iespēju izpausties un uzkrāsot savu Lieldienu olu. Kā parasti - oriģinālākajiem krāsotājiem vērtīgas balvas un pārējiem nelielas motivācijas balvas. Lūgums nezīmēt virsū neko aizskarošu, naidu kurinošu, 18+ (Ernesta dēļ) un tā tālāk. Tagad skriešus šurp un zīmēt savu olu! P.S. Jo vairāk olu uzzīmēsi, jo lielāka iespēja tikt pie lielās balvas! Mierīgus svētkus vēlot, IDenty.lv administrācija
 9. ljoxa

  Sveicam: Frogu

  Daudz laimes!
 10. Izskatās, ka laikam būs jauns Nexus čuvaks
 11. Sveicieni svētkos! Lai stipra veselība un gaišs prāts!
×