Jump to content

ljoxa

Redaktore
 • Content Count

  143
 • IDcash

  0.00€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22
 • Time Online

  24d 6h 23m 30s

ljoxa last won the day on November 18

ljoxa had the most liked content!

About ljoxa

 • Rank
  lorix
 • Birthday 04/29/1993

Recent Profile Visitors

5884 profile views
 1. ljoxa

  YouTube Rewind 2018

  Katru gadu ar nepacietību gaidu YouTube rewind un ar katru gadu palieku ar vien vairāk vīlusies. Šis gads ir sliktākais no visiem, kas jebkad ir bijuši - lielākā daļa cilvēku tajā video man bija nezināmi, neizskatās, ka viss gads būtu atspoguļots. Mēsls, ne rewind. Ja kas, reference uz Pewdiepie ir atrodama 3:26.
 2. ljoxa

  Heroes of the Storm Spams

  SHUT UP AND TAKE MY MONEY
 3. ljoxa

  Mīmu topiks

 4. ljoxa

  Mobilo sakaru operatori (aptauja)

  Trīs gadus atpakaļ pārvācos uz citu valsti, bet turpinu lietot ZZ priekšapmaksas karti. Katru mēnesi papildinu pa 3 eiro, lai numurs nepazūd un braucot uz mājām vai uz kādu citu Eiropas valsti, man ir iekrājusies paprāva summiņa. Vienīgais ar zonu tā jocīgi - vasarnīcā Daugavpils pusē ir jākāpj uz bēniņiem, lai kaut ko saķertu, bet kad esi kaut kādā Dominikānas Republikas nekurienē, tad zona iet uz aidā, pat labāka, nekā otrai sim kartei (angļu numuram).
 5. ljoxa

  Sveicam Aigaru

  Kš, kš, kššššš... BĻODA, aidzim dzimpuks! Sveicu!
 6. ljoxa

  Latvijas valsts simtgade

  Šo pašu svētāko Tu neaizmirsti: vai celies debesīs, vai jūras dzīlēs nirsti, vai draugu pulkā dali savu prieku, vai viens pats satiecies ar pretinieku - Tu esi Latvija! /Autors: Ojārs Vācietis/ No sirds sveicam visus mūsu IDenty.lv lietotājus un Latvijas iedzīvotājus ar šo lielo un skaisto apaļo skaitli! Latvija ir piedzīvojusi gan labus, gan sliktus laikus - novēlam, lai turpmāk tā turpinātu zelt un augt! Cienīsim savu zemi, tradīcijas, valodu un cilvēkus sev apkārt! Dievs svētī Latviju! IDenty.lv administrācija
 7. ljoxa

  Ārzemju latviešiem

  - Kur jūs pašlaik dzīvojat? Dzīvoju Apvienotajā Karalistē. - Cik ilgi jau esat ārzemēs? Nedaudz vairāk kā trīs gadus. - Vai pietrūkst mājas Latvijā? Ļoti pietrūkst ne tikai mājas, bet viss pārējais, kas ir Latvijā. - Vai jums ir doma kādreiz atgriezties uz dzīvi Latvijā? Jā. - Ar kādu iemeslu pametāt Latviju? Brīvprātīgi piespiedu kārtā jeb mīlestības dēļ. - Vai tev ir kas tāds, kas tev liek lepoties ar latviešiem kā tādiem? Kāda noteikta īpašība kas piemīt tavai tautai, kura tev liek atcerēties par to, no kurienes esi nācis. Es lepojos ar to, ka latviešiem ir savas unikālas tradīcijas, kas citiem varbūt nav. Mēs esam zaļi domājoši, mums patīk daba un miers.
 8. ljoxa

  -Show Your Destkop

  5/10 Garlaicīga, melna darbvirsma.
 9. Pagājušo nedēļ saņēmu vēstulīti darba e-pastā no pieklājīgās ķīniešu Hannas
 10. ljoxa

  Sveicam: DZIVNIEКS

  SSSSSSUPRA BIRTHDAY BISH!!!!
 11. ljoxa

  Helovīni ir klāt!

  Liepājnieki nu dien slikti saģērbušies Helovīniem, vismaz puisis neapjuka un zināja, ko dot mošķiem.
 12. ljoxa

  Helovīni ir klāt!

  Jau priekšnamā čīkst dēļu grīda, Gar logu melns boomix skrien... Un vannas istabā kāds mīdās, Aiz ledusskapja kaut kas lien. Būūūūūūūūūūūūūūū! Beidzot pienākuši visu mošķu svētā nakts - Helovīni! Iesakam uzmanīties no nakts briesmoņiem, jo Helovīnos tie rūc un kož - tā kā pavadiet savu laiku labi! Zinām, ka Latvijā šī diena netiek īsti svinēta, bet esam ievērojuši, ka katru gadu arvien vairāk notiek Helovīna tematiskās ballītes un lielie ved mazos pie kaimiņiem pēc saldumiem un jokiem. Ja tu esi svinētajs vai arī taisies svinēt pirmo reizi, neaizmirsti iemest komentārā bildi ar savu Helovīna prikidu - mēs novērtēsim! Labākajam kostīmam / makeup balva forumā! Boo Felicia, IDenty.lv administracija
 13. ljoxa

  Musician.

  10/10 viena no manām mīļākajām Ziemassvētku dziesmām
 14. ljoxa

  Atradu draudzeni iekš tinder

  Tev tās meiteņu daļas ir jālasa sievišķīgā balsī vai palūdz man, es tev ierunāšu. Starpcitu... .
 15. ljoxa

  ljoxa

×