Jump to content

ljoxa

Redaktore
 • Content Count

  186
 • IDcash

  0.00€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25
 • Time Online

  45d 15h 12m 8s

ljoxa last won the day on June 23

ljoxa had the most liked content!

About ljoxa

 • Rank
  lorix
 • Birthday 04/29/1993

Profile Information

 • Attiecību statuss
  Friendzoned

Recent Profile Visitors

7278 profile views
 1. ljoxa

  TS3 Viktorīna #1

  ljoxa Veiksmi, draugi!
 2. ljoxa

  Sveicam: Ieva.

  Sveicieni jubilejā!
 3. Es ar savu datoriņu, Līgo nakti pavadīju, Citi brida papardēs, Es ieniru portālā. Kas tie tādi sasēduši, ID lapu atvēruši? Tie jau mūsu ID zēni, Runā daudz, bet kustas lēni. IDenty.lv administrācijas vārdā, vēlamies novēlēt jums skanīgu līgošanu un lustīgu jāņošanu! Cerams, ka esat apbruņojušies ar labu garastāvokli, sulīgu gaļiņu, atspirdzinošiem dzērieniem un pretodu līdzekļiem, lai pilnvērtīgi nosvinētu svētkus! Lai neaizmirstama gada garākā diena un īsākā nakts! Bučas! Administrācija
 4. ljoxa

  Pirmā CS mape?

  Es teiktu, ka tā bija vai nu assault, vai nu viena no šīm mazajām poolday/fy_snow Sāku spēlēt 1.6. 2007. gada beigās, kad viens no klases biedriem atnesa uz skolu savu laptopu un visiem rādīja, kā viņš māk šaut. Es gadījumā zem tā posta Facebook neiekomentēju kaut ko, ka tev parādījās?
 5. Man izskatās tā: ja tie ir tikai dēļi, kas lūst, tad principā beigās būs tas pats kuģis, jo iekšas un citas kuģa detaļas gan jau, ka nav taisītas no dēļiem. Viss ir tas pats, izņemot pašu korpusu? Tas ir tas pats, ja es pārkrāsošu mašīnu vai nomainīšu bamperi - mašīna būs tā pati. Tad es vēl aizdomājos... ja sabrūk māja, bet uz tiem pašiem pamatiem uzbūvē jaunu - manās acīs tā būtu tā pati māja, tikai jauna? Grūti noformulēt.
 6. Izskatās, ka jaunajā sezonā gaidāmi skini un iespējams, ka būs jauns events
 7. Brauktu uz ASV, jo es tur justos drošāk un būtu vairākas vietas, kuras gribētu apskatīt. Vārīta liellopu mēle vai vistu akniņas?
 8. ljoxa

  Spēļu projekti

  Pats pirmais komūns, kurā biju piereģistrējusies bija laptopi (vēlāk - balticservs (pamira)), pēc tā tupēju mostwanted, tad chill (pamira), tad codic (pamira), tad boxg (lai vieglas smiltis ), tad since (arī beigās pamira). Man liekas, ka varētu būt vēl kāds komūns, bet es īsti nevaru atcerēties. Pēc tā bija aptuveni 2 gadu pauze, kad nekur neuzturējos un spēlēju ārzemju serveros. Nejauši uzgāju heal, kur piereģistrējos, lai spēlētu 8ball turnīrā. Čatā lasīju, cik daudz nodirš identy, bet es nesapratu, kas par prikolu un kāpēc nodirš. Kaut kā pāris mēnešu laikā pārgāju uz identy, jo mani ex-healiešu draugi sāka sēdēt šeit.
 9.  

   

  1. Show previous comments  1 more
  2. Mr.Mercury

   Mr.Mercury

   Kas tā par žurku

  3. ljoxa

   ljoxa

   @Mr.Mercury tas ir Toļiks - sfinksas mazulītis

  4. Kingle* / Roberts

   Kingle* / Roberts

   Lul

   šis tik ir, kaut kas 

 10. Nē. Mācīties nenozīmē, ka tev tieši ir jāmācās kaut kas, lai būtu gudrāks. Tev nāk sava veida pieredze it visā, ko tu dari. Pieredze = esi kaut ko iemācījies, piemēram, piecelties no krēsla. Ja sākumā tu jerkojies un knapi varēji nostāvēt, tad ar laiku tev sanāk piecelties uz abām un stabili stāvēt. Visa informācija, ko uzver ar acīm/ādu/ausīm/ožu, arī "mācīšanās". Piemēram, man pirmo reizi garām pabrauc kaut kāda mašīna, kura ved kravā sapuvušas olas, un pieņemsim, ka es nekad tādu smaku neesmu jutusi. Es "iemācīšos", ka, vot, no šīm sapuvušajām olām nāk tāda smaka un nākamreiz zināšu, kas tieši izdod to smaku. To es būšu iemācījusies brīvprātīgi piespiedu kārtā - pat to neapzinoties.
 11. ljoxa

  Aptauja - uzkrājumi

  @akkaņe smešno Aizpildīju.
×