Jump to content

ljoxa

Redaktore
 • Content Count

  234
 • IDcash

  3.70€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  50d 23h 24m 52s

About ljoxa

 • Rank
  lorix
 • Birthday 04/29/1993

Profile Information

 • Attiecību statuss
  Friendzoned
 • Attiecībās ar

Recent Profile Visitors

8504 profile views
 1. ljoxa

  IDENTY 11 gadi!

  Atnācām pēc kūkas mēs, Bet jubilārs tāds apjucis – Tad, kad kasti vaļā plēš, Dāvanā vecs IDC. Šodien mūsu mīļais IDENTY.lv ir kļuvis par gadu vecāks. Vai jūs varat iedomāties, ka mums jau ir 11 gadi? Vēlamies apsveikt visus mūsu lietotājus - gan tos, kas tikai nesen ir pievienojušies mūsu draudzīgajam komūnam, gan tos, kas ir ar mums no paša sākuma. Liels paldies, ka palīdzat IDENTY komūnai dzīvot un attīstīties! Novēlam mūsu dārgajam IDENTY vēl 11 gadus un vēl daudzus aktīvus un foršus lietotājus! Kas jauns noticis pēc IDENTY 10 gadu jubilejas? Forums ir palicis aktīvāks - mēs esam kopistiski sarakstījuši vairāk kā 5000 foruma postus. Tas, protams, pateicoties 'skrāpē un laimē' akcijai, kuru @boomix šobrīd nedaudz tūnē, lai neturpinās spams (es ceru). Esam arī tikuši pie jauna foruma rekorda - 26. janvārī, mūsu forumā 24 stundu laikā bija ielogojušies 132 lietotāji (paspēju ieķert datus pirms jocīgā foruma atgadījuma, jo tagad rādās stipri lielāks skaitlis, kas nav korekts). Liels paldies, mīļie draugi! Par godu IDENTY dzimšanas dienai, labākajam apsveikumam esam sarūpējuši iespēju tikt pie 11 IDC! Tas var būt gan dzejolis, gan no sirds asarām sarakstīta eseja, gan video/foto apsveikums, gan zīmējums... Viss, kas jums nāk prātā. Kā parasti - uzvarētājus noteiks lielie-sarkanie un jūsu draugi-lietotāji. Pārējie sveicēji tiks pie nelielas motivācijas balvas. Labu dienu vēlot, IDenty.lv administrācija P.S. Valentīndienas balvu ir laimējis @Sm. ar savu draugu @♡︎ Akmens ツ. PM @boomix par balvas saņemšanu.
 2. Kas ir mīlestība? "Kad mans spēļu biedrs iziet ārā no spēles, lai ietu gulēt, es sāku raudāt, jo man viņš nežēlīgi pietrūkst." Andrītis (23) Vai tev arī ir šāds spēļu kompanjons, kurš liek tavai sirdij skriet ātrāk? Kāds, ar ko tu šauj kopā PUB serverī vai ARĒNĀ? Kāds, kas palīdz tev uzlabot garastāvokli? Mēs dodam iespēju laimēt divus VIPPLUS serverī pēc jūsu izvēles vienam mēnesim - tev un tavam draugam! Kā piedalīties? Ietago savu draugu (jābūt reģistrētam forumā) un pāris teikumos apraksti, kāpēc tieši jūs esat labākie un saderīgākie spēļu biedri vai apraksti kādu smieklīgu atgadījumu, kas jums abiem ir noticis spēles laikā. Piemērs: "Es un @ljoxa kopā spēlējam jau 10 gadus un mums patīk vārīt ziepes. Es bieži traucēju viņam spēlēt, bet viņš netur ļaunu prātu uz mani. Katru raundu metu virsū flash, bet viņš tāpat mani uzbūstos vai nodropos AWP. Mēs abi esam nūbi, bet divi nūbi ir spēks." Uzvarētājus izvēlēsies sarkanie spēki, balstoties uz oriģinalitāti un citu lietotāju saspaidītajām sirdīm un likes. Lai labākais pāris vinnē! Uz nopietnākas nots - sirsnīgi sveicieni mīlestības svētkos! Nobučojat savus vecākus, bērnus, suni, kaķi, žurku, balodi, draugu, draudzeni, IDentiju, sievu, vīru, omes un opjus! Mīlestība, protams, būtu jāizrāda katru dienu, ne tikai Valentīndienā. Tā kā cenšaties iepriecināt savus mīļos biežāk, jo dzīve ir īsa un neparedzama! Ar mīlestību - IDenty.lv administrācija
 3. Daudz laimes, Mikus!
 4. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Jūs visi kā viens liels aitu bars ar saviem 'x' un 'copy paste' postiem. Vai tiešām ir tik grūti uzrakstīt četrus līdz piecus teikumus ar kaut ko jēdzīgu? Nav nemaz tik grūti veltīt divas minūtes laika, lai pastāstītu kādu īsu piedzīvojumu vai šī rīta notikumu.
 5. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Besī, ka gājēji nemāk normāli iet pa ielu. Tu ej pa savu pusi, līdzīgā virzienā, kā brauc mašīnas, redzi, ka priekšā cilvēks arī tāpat iet, bet kaut kāds pretīmgājējs domā, ka ir kruta visu laiku mainīt puses pa kuru iet un tad tu nonāc strupceļā un ir jāiet cauri starp diviem pretīmnākošiem cilvēkiem (un vēl lēnākā gaitā, bet laiku vilkt nevar), jo viens no viņiem ir faking zombijs, kurš ieurbies telefonā.
 6. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Parunāsim par bruksismu (zobu griešana miega laikā). Kāds no jums to dara vai varbūt to dara jūsu partneris/brālis/māsa labākais draugs? Kā jūs naktī guļat, ja viņš/viņa griež zobus? Bet, ja pats griežat, jums no rīta žoklis vai zobi nesāp?
 7. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Lūdzam visu varenajam spēkam, lai visiem iedod pa piecām IDenty naudām, jau ir apnicis saņemt nulli. Bumbiks varētu pēdējā dienā uzlikt lielākas iespējas kaut ko vinnēt, lai mums, bērniem, būtu prieciņš.
 8. ljoxa

  Sveicam: Vasja

  Cienījamais vasja, Jauki sveicu Jūs dzimšanas dienā! Labu dienu vēlot, ljoxa
 9. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Iemācieties sarakstīt savus tekstus, nav interesanti lasīt wikipēdijas vai kādas citas enciklopēdijas rakstus. Es gribu lasīt, ko jūs ēdāt brokastīs, pusdienās, vakariņās, kā jūs labi vai slikti izgulējāties, ko plānojat darīt, kad pēc skolas vai darba atnāksiet mājās. Lai man ir kāda normāla lasāmviela, kad sēžu uz poda.
 10. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Šodien ofisā ir ļoti auksts. Boileris ir uzslēgts uz septiņdesmit vienu grādu pēc Celsija. Pie kājām nolikts maziņš sildītājs, kas knapi izpirž ārā siltumu. Rokas un degungals ir labi nosaluši. Varētu uzvilkt cepuri, bet tad tas būtu diezgan nepieklājīgi. Kaut kas arī ir paņēmis manu karstā ūdens plašķi (lai kā arī to štruntu nesauktu), nav ko pielikt sev klāt.
 11. ljoxa

  Datorgaldi.

  9.9/10 (kā tu ar to stūri priekšā vari pasēdēt? ) Nospēru vīra kasti, jo viņš sev nopirka labāku. Mans pieticīgais latops nolikts maliņā "Netflix un gulēt" reizēm. Īsti nezinu, kas par iekšām, kaut kā nepētīju. Galvenais, ka iet spēles, kuras es ikdienā spēlēju. Un te kā mūsu datorgalds izskatās kopumā. Krēslu nav, jo mēs sēžam uz parastiem koka IKEA krēsliem, jo pagaidām īsti nav jēgas no datorkrēsla. Dibeni nesāp, ir nopirkti mīksti krēsla paliktņi.
 12. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Pirmajā janvārī nopirku hiacinti papīra podiņā. Viņa bija pavisam maziņa un tikai ar lapām. Ir pagājušas trīs nedēļas un viņa ir tā izstiepusies kā stabs lauka vidū. Uzplauka trīs ziedu kāti, vēl divi gaida savu kārtu. Tās, maitas, visu laiku krīt katra uz savu pusi, jo galvas ir par smagu. Tā es katru vakaru tās galvas pārbīdu, lai vismaz atstutējas pret sienu. Smaržo labi, vēl labāk ir aiztaisīt istabu ciet un tad attaisīt. Ļoti labas. Rekomendēju.
 13. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Neraža. Izdomāju, ka laba ideja uzvilkt baltas krosenes un doties uz darbu. It kā lietus nav, stāv bieza migla, ielas izskatās sausas. Atvelkos uz autobusa pieturu, paskatos uz krosenēm un viņas ir apšļakstītas ar dubļiem. Kā??? To neviens nezinās. Bēdīgākais - atkal jāmet iekšā veļas mašīnā... bet es viņas tik tikko izmazgāju! #rant
 14. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Pēdējā mājas uzkopšanas daļa. Beidzot pienākusi stundiņa tīrīt vannasistabu. Atļauju podā ielietajam šķidrumam vēl nedaudz pasēdēt. Sāku ar putekļu tīrīšanu - manuprāt, vannasistabā putekļi salido visvairāk, jo mums ir jocīgs vannasistabas sildītājs, kurš pūš siltu gaisu kā fēns. No viņa laikam arī lido viss šitais. Tad ķeros klāt pie izlietnes, uzsmidzinu vannasistabas tīrāmo un tad ar švammīti beržu. Beržu, beržu un skaloju nost. Ar tualetes papīru satīru nost piles, lai nav švīku. Metu papīru uz zemes. Tad ņemu stikla tīrāmo un apsmidzinu dušas kabīnes stiklus no ārpuses. Ar papīra dvieli noslauku. Pienākusi kārta tualetes podam. Ņemu tualetes birsti un sāku berzēt, cik spēks atļauj. Beržu, beržu, beržu. Kad beidzu berzt, atstāju birsti tualetes podā, lai pamērcējas tīrīšanas līdzeklī. Ar mitrajām antibakteriālajām salvetēm aptīru poda malas un poda sēžamo štruntu. Aiztaisu vāku. Paņemu no grīdas mazo paklājiņu, izpurinu viņu iekšā dušas kabīnē, jo tur savācas mati, spalvas un hujņas visādas. Eju pēc putekļu sūcēja. Atnāku atpakaļ, izvelku no poda birsti, pa to laiku vācu tualetes papīrus, kurus es tīrot nometu uz zemes un metu podā to visu skalot. Kamēr skalojas, es pielieku birsti klāt, lai to arī izskalo. Nolieku birsti vietā. Izsūcu grīdas vannasistabā un tad ar mitrajām salvetēm pārbraucu pāri grīdai un sienas apmalēm. Parauju dušas striķīti, lai ieslēdzas siltais ūdens, ielienu dušā un ņemu līdzi vannasistabas tīrāmo un švammi. Sapūšu no iekšpuses visas virsmas un beržu, beržu, beržu. Kad beidzu visu berzt, tad slēdzu iekšā dušu un skaloju visu nost. Kāpju ārā no dušas, visas kājas un biksas slapjas, neko darīt. Uzlieku uz grīdas atpakaļ paklājiņu un beidzot laiks atpūsties, un uztaisīt brokastis.
 15. ljoxa

  Diennakts Spams.

  Varētu uzrakstīt pēdējo mājas uzkopšanas daļu, bet bail, ka viss aizies vējā, jo vakar nestrādāja Skrāpē un Laimē. No rīta slikti izgulējos, lēni rāpoju uz autobusa pieturu, tur atkal bars ar cilvēkiem, 10 tukši autobusi brauc garām, bet piestāt izdomā tikai pilnie. Nākas apsēsties blakus cilvēkam, kurš aizņem 1,5 sēdvietas, bet oh well.
×