Jump to content

ljoxa

Redaktore
 • Content Count

  174
 • IDcash

  0.00€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23
 • Time Online

  42d 6h 37m 43s

ljoxa last won the day on April 17

ljoxa had the most liked content!

About ljoxa

 • Rank
  lorix
 • Birthday 04/29/1993

Profile Information

 • Attiecību statuss
  Friendzoned

Recent Profile Visitors

6954 profile views
 1. Brauktu uz ASV, jo es tur justos drošāk un būtu vairākas vietas, kuras gribētu apskatīt. Vārīta liellopu mēle vai vistu akniņas?
 2. ljoxa

  Spēļu projekti

  Pats pirmais komūns, kurā biju piereģistrējusies bija laptopi (vēlāk - balticservs (pamira)), pēc tā tupēju mostwanted, tad chill (pamira), tad codic (pamira), tad boxg (lai vieglas smiltis ), tad since (arī beigās pamira). Man liekas, ka varētu būt vēl kāds komūns, bet es īsti nevaru atcerēties. Pēc tā bija aptuveni 2 gadu pauze, kad nekur neuzturējos un spēlēju ārzemju serveros. Nejauši uzgāju heal, kur piereģistrējos, lai spēlētu 8ball turnīrā. Čatā lasīju, cik daudz nodirš identy, bet es nesapratu, kas par prikolu un kāpēc nodirš. Kaut kā pāris mēnešu laikā pārgāju uz identy, jo mani ex-healiešu draugi sāka sēdēt šeit.
 3. Nē. Mācīties nenozīmē, ka tev tieši ir jāmācās kaut kas, lai būtu gudrāks. Tev nāk sava veida pieredze it visā, ko tu dari. Pieredze = esi kaut ko iemācījies, piemēram, piecelties no krēsla. Ja sākumā tu jerkojies un knapi varēji nostāvēt, tad ar laiku tev sanāk piecelties uz abām un stabili stāvēt. Visa informācija, ko uzver ar acīm/ādu/ausīm/ožu, arī "mācīšanās". Piemēram, man pirmo reizi garām pabrauc kaut kāda mašīna, kura ved kravā sapuvušas olas, un pieņemsim, ka es nekad tādu smaku neesmu jutusi. Es "iemācīšos", ka, vot, no šīm sapuvušajām olām nāk tāda smaka un nākamreiz zināšu, kas tieši izdod to smaku. To es būšu iemācījusies brīvprātīgi piespiedu kārtā - pat to neapzinoties.
 4. ljoxa

  Aptauja - uzkrājumi

  @akkaņe smešno Aizpildīju.
 5. ljoxa

  Sveicam: Arcca

  Haha, es vecāka (kaut arī likās, ka tu). Apsveicu!
 6. ljoxa

  Sveicam: ljoxa

  Liels paldies sveicējiem!
 7. Gailis zaķim virsū lēca, Mīcīja un ausī brēca: Šonakt Tu tās olas dēsi, Un pa ciņiem, krūmiem slēpsi, Manas vistas spalvu met, Tās grib ilgāk pagulēt! Sveicam visus šajos burvīgajos pavasara svētkos! Cerams, ka jūsu mājās spīd saule un virmo prieks - olas krāsojas un Lieldienu šokolādes zaķi tiek ēsti nost! Mēs jums novēlam: Uzvaru ik vienā olu kaujā; Pieēsties olas, jo tajās ir spēks un olbaltumvielas, varēsiet pieaugt (pierādījums: Ernestam balss lūzums); Izšūpoties īstās Lieldienu koka šūpolēs, lai mošķi un admini nekož; Lai jūsu olas aizripo vistālāk; Ražīgu talkošanu, tiem, kas ar ģimeni to darīs pirms Lielās Talkas 27. aprīlī; Lai cilvēki jums apkārt ir jauki kā pūpoli, jo toksiskums 2019. gadā ir jāmet malā. KONKURSS: Par godu Lieldienām, esam arī sarūpējuši nelielu konkursu, kurā būs iespēja iegūt IDenty hūdiju. Uzdevums pavisam vienkāršs - pēc iespējas skaistāk un radošāk izkrāsot Lieldienu olu, ko jūs varēsiet izpildīt ŠEIT. Lūgums nezīmēt nepiedienīgus, aizskarošus, rasu naidu kurinošus ķecelējumus uz nevainīgi baltajām olām, savādāk krāsojums tiks anulēts un dzēsts. Olas varēsiet krāsot līdz pat 24. aprīlim, pēc tam būs balsošana un uzvarētāja apbalvošana. Jaukus svētkus vēlot, IDenty.lv administrācija
 8. Man debesis būs tad, ja es nespēšu aizsniegties kaut kam, kas ir virs manis, ar visiem iespējamajiem līdzekļiem. Pietiks uzkāpt uz debesskrāpja un uzkāpt uz mega augstām trepēm, bet es tāpat nespēšu aizsniegt = debesis. Ja jūs lecat ārā no lidmašīnas, jūs jau neteiksiet: "O, es lidoju lejā uz zemi pa debesīm!!!".
 9. Apsveicu dzimšanas dienā, Jāni!
 10. ljoxa

  Sveicam: Rausi

  Apsveicu, Ravšan, pazudušais dēls
 11. Aizpildīju. Varēji vēl ielikt, vai ūdeni dzer no pudelēm vai no krāna. Es būtu nogrēkojusies, jo es dzeru tikai pudeļūdeni.
 12. ljoxa

  Šow your pet

  Manam patīk kauties ar ēnām
 13. Nu, kad šī dziesma būs Spotify? Nerādās jaunā.
×