Jump to content

lollka

Moderators
 • Content Count

  493
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

lollka last won the day on July 8

lollka had the most liked content!

6 Followers

About lollka

 • Rank
  ID bronzas biedrs
 • Birthday 05/26/1999

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

6310 profile views
 1. Domāt jau tu vari, bet nezināsi pirms nepārinstalēsi. Citās spēlēs tas nenotiek? Jo moš tad kāda sarunāšanās programma vainīga.
 2. CSGO pašu esi mēģinājis pārinstalēt, un neko baigi nemainīt audio iestatījumos?
 3. Moš kāds no apakšējiem 2 ķekšiem?
 4. Uztaisīju mazu kodiņu, ar kā palīdzību pats var uzstādīt savu backgrounda bildi Identyā. Kā uzlikt: 1. Novelkam https://addons.mozilla.org/lv/firefox/addon/greasemonkey/ vai https://chrome.google.com/webstore/detail/tampermonkey/dhdgffkkebhmkfjojejmpbldmpobfkfo?hl=lv 2. Uzspiežam lai pievienotu jaunu scriptu: Greasemonkey: Tampermonkey: 3. Ierakstam tur šo kodiņu 4. Saglabājam Ja gribam nomainīt background, ejam uz uzstādījumiem: Un sāna varēs uzlikt linku uz background bildi: Kods fast huiņa, uz pus sekundi rādas parastā bi
 5. Atšķirībā cik daudz iedzeru
 6. Sveiciens abiem gaviļniekiem!
 7. Sveiciens abiem gaviļniekiem!
 8. Nu pag tad tev nav problēma ar wifi, ja tev ir vads. Tu te kaut ko jauc kopā. Wifi izmanto lai aizvietotu vadu, 4G lai dabūtu internetu no provaidera. Antenu izmanto priekš 4G, pievieno pie modema, lai labāk ķertu netu no torņa.
 9. Ā nu tad nafig tu mini operātors, wifi jau nav aktarīgs no operātora, bet gan no ierīces un vides. Tādā gadījumā tu esi nopircis antenu ko nevajag tev. Tavā gadījumā vajag rūteri normālu. Bet man neticās baigi ka pie tik liela pinga vainojams wifi, ja nu vienīgi signāls wifi slikts. Kādēļ neizmanto vadu?
 10. Nu pag, tev ir problēmas ar wifi vai ar 4g? to jau viegli notestēt, piespraud pie vada, ja same shit, tad jau 4g problēma.
 11. Un kādu antentu tu esi nopircis?
 12. Viņa minētie antenas parametri domāti priekš 4G LTE celluar, ne priekš WLAN (2.4G/5G). Parasti tās antenas, kas nāk soho rūteriem klāt ir pietiekamas. Ideja par kanālu maiņu ir diezgan laba, ja problēma slēpjas iekš WIFI, jo daudzu rūteru softs piemēslo pirmos channelus un pārējos neķer. Te var rasties atkal problēma, ka ja tev nav AUTO, un kādam rūteris AUTO tomēr iemet tavā kanālā, var atkal perfromance papisties. Viegls risinājums būtu vnk nopirkt rūteri kas var Wifi laist 5ghz, tie jau vairs nav dārgi. Pašlaik nedaudz pēc tava teksta sanāk, ka tev ir kaut kāds mobile provider ar
×