Jump to content
simplijs

NOTY - 2017. gada nominācijas

Recommended Posts

0rbb7b8p8bwk17xbq7yt.png

Hey hey IDENTY biedri!

Vesels gads mums jau atkal riņķī, vesels gads kā jūtams, ka IDenty portāls ir dzīvs, pēc apvienošanās ar ex-suds projektu. Gada laikā daudz notikumu, daudzu pārmaiņu, pozitīvu vēsmu utt. Neieslīgšu garos penteros, bet domāju, ka varētu visi sabalsot par šī gada labākajiem IDenty portāla apmeklētājiem.

 

Ievēro šos pavisam vienkāršos noteikumus

Lietotājs tiks apbalvots ar +1wp ja netiks ievēroti šādi noteikumi:

1. Nebūsi pamatojis katru nomināciju ar nominācijas cienīgu viedokli;

2. Ja būsi nominējis pats sevi;

3. Ja tev nebūs vismaz 20. postu;

4. Ja Tavs posts būs bez nominācijām, lieks posts, kurā Tu izsaki savu viedokli par šo pasākumu vai jebko citu, ko var definēt kā off-topic.

 

Nomināciju saraksts:

 

Administrācijas pārstāvis - 2017. gada aktīvākais, čaklākais, viennozīmīgi svarīgākais ADMIN līmeņa pārstāvis.

Moderators - 2017. gada kompetentākais, vienmēr piemēru rādošais un foruma kārtības sargs.

Banteam - Ja forumā būs sūdzība, šis ir tas cilvēks, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportus, pārbauda adminu kļūdas un lietotāju sūdzības.

Serveru admins - Vienmēr sasniedzams, nekļūdīgs un precīzs, uztur kārtību, ir aktīvs visos serveros un forumā.

Pub Admins - Labākais un aktīvākais "Pub" Admins

Arenas Admins - Labākais un aktīvākais "Arenas" Admins

JailBreak Admins - Labākais un aktīvākais "JailBreak" Admins

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu, tie, kuri dzīvo čatā un uztur šeit dzīvību vienkārši esot starp mums.

Palīgs - Jebkurš, kurš Tev visvairāk ir palīdzējis, gudrākais, atjautīgākais vai atsaucīgākais. 

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem, šeit noteikti ir jāpārskata to darbs, kuri ir kādā no atbildīgajām grupām.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool.

SPAMERIS - šī gadalaika lielākais spameris, šis gads, salīdzinājumā ar pagājušo bija visai aktīvs, noteikti ir iekritis acīs kāds, kurš ir nemitīgi redzams topikos.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve.

Labākā pērle - Šī nominācija noteikti pienākas tam, kurš šajā gadā ir izcēlies ar savu paveikto kuriozā vai oriģinālā veidā, vai tas ir bijis status update, vai tas ir bijis posts, vai ieraksts čatā vai jebkas, kas ir ievērības cienīgs šajā gadā. (ĻOTI vēlams pievienot arī linku/bildi šai nominācijai. Bildei, lūdzu izmantojam spoiler tagus

[./spoiler])

Čaklais - Čaklais rūķītis, kurš dara daudz laba darba tieši priekš mums, lai mums šeit būtu vēl patīkamāk uzturēties.

Mūziķis - lietotājs, kurš ir visvisaktīvākais Musician topikā, izceļas ar savu mūzikas gaumi un ir iedvesmojis citus.

 

 

 

Paraugs kā aizpildīts, nu aptuveni šāds:

Quote

Banteam - protams, ka Dzivnieks Nekad nav bijušas problēmas ar banteam pienākumiem. Visas sūdzības izskata un visu atpazīst, pieņem pareizo lēmumu un ir baigais lohs. lol,  jk, toms neko vispār nedarīja un pīkstēja kā mazs tampons.

Bet ja nopietni, tad TIGER, par cik ir vienīgais no banteam sastāva.

 

Par balvām vēl padomāsim, ja ir kāds, kas ir gatavs labākajiem kaut ko nosponsorēt - piesakās PM. Awards noteikti būs.  :smaids: Iespējams, ka katram labākajam tiks piešķirti IDC serveros, ko varēs izmantot attiecīgā servera !idcshop piedāvājumam.

Edited by Walter
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis -  Boomix ,jo ir ļoti daudz lietas pats uztaisijis priekš ID u.c. Lai nu cik ilgi viņš  to darija viņš to paveica. 

Moderators - Excalibur, ja nemaldos vienīgais moderators kurš ir bijis aktīvākais.

Banteam - Tiger ,lai nu visu gadu bija vienīgais banteam ,bet tiešām visas sūdzības  skaidri/ātri tika izskatītas.

Serveru admins - Walter, sēž online gandrīz vai 24/7 ir sasniedzams arī gandrīz vai visu laiku.

Lietotājs- Merkūrs, lai nu cik viņš nebūtu banots no čata ,bet nu aktīvs iekš foruma vislaik ir bijis.

Palīgs - Boomix, vienmēr ,ja vienmēr kkur paprasu palīdzību vai ko tamlīdzīgu vienmēr nāk pretī un mēģina palīdzēt. 

Oldschool - Kaņepis, lai nu cik viņš beitotu mani pubā ,bet ir šī titula cienīgs un uzticīgs.

Girl next door - Kičiņš- Vienīgā meitene kura ir aktīva iekš ID.

Čaklais - Boomix, izveidojis daudz pluginus u.c. kuri ir noderīgi iekš ID ,ir arī zināms ārpus ID kā dažādu gamemodu u.t.t. veidotājs kas vien parāda ,ka ir čakls puika. 

Mūziķis - Crybaby, kā beidzas postu limits iekš topika tā vien ievieto jaunu dziesmu.
Edit:

Pub Admins -  Kaņepis ,lai nu cik serveris ir aktīvs ilgi un admini ir 24/7 gandrīz vai tur domāju ,ka kaņepis ir labākais kandidāts šim awardam.

Arenas Admins -  Arēnā nespēlēju bieži ,bet clubsteps un 1PWA liekas vissakarīgākie.

JailBreak Admins - Soapy,jo pēdējā laikā liekas ,ka ir bijis ļoti aktīvs un kādreiz vislaik vakaros/naktī bija ļoti aktīvs.

Bhop Admins-  Domāju ,ka Bora ar Sariusu ir aktīvākie iekš bhopa.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - akkucis, bet es zinu, ka visi loti chakli stradaa( IT IPASHI BOOMIXEENS )


Moderators - excaliburs, VELPROJAM neredzu topiku, bet vins ir gucci virietis un ar lielu atbildibas sajutu un, cik redzu kartiba foruma ir un viss ir superigi


Banteam - nosakuma gribeju rakstit kalibrs, bet tad sapratu, ka vins nemaz nav BT, bet PWA bija diezgan aktiivs so balss vinam aiziet.


Serveru admins - dopesott, foruma es vinu neesmu redzejis ne reizi, bet serveros ir tieshi otradak, katru reizi kad ieeju jailbreaka nav neviens kluss bridis, kad vins aciis nelec.


Lietotājs- crybaby, loti iesaistas muzikas liksana un memu postoshanaa


Palīgs - man te neviens nepalidz un es ar savam problemam cinos pats, bet boomix loti biezhi te palidz cilvekiem ar lietam un diezgan ar panaakumiem sasniedzoshi to dara


Sliņķis - ja varetu tad sevi seit ieliktu, oldschool jau nav gluzi atbildiga grupa, bet LINARDAM vajadzetu uzlabot savu aktivitati, forss dzeks vins ir un redzu, ka visulaiku kriso foruma, bet neko neraksta :@


Aktīvais - DannyB, aktiivs gan foruma, gan serveros super dzeks


Oldschool - Raimoo, seviski labi vinu nezinu, bet zinu, ka vins ir ultra aktivs


SPAMERIS - Legitness, nezinu, kas vins ir, bet zinu, ka jebkuraa svetaa vieta foruma vinu redzu, vienalga, vai vina grupai atbilstiigs topiks vai nee, bet vins tur visticamak bus un kautko ari iepostos.


Girl next door - eli.. nez laikam jau toms? bet es ar meitenem isti nerunaju. bet kicinja ari diezgan atkiva, forsus snapus suta, bet tas laikam arpus identy ietvariem.


Labākā pērle - fazijs, es negribu meklet kadu konkretu linku, tapec, ka es pats nekad neesmu on spot kad notiek visas shis smiekligas lietas, bet ja atver id gudribu topiku, tas neaiznjem nevairak ka pus minuti lai sastaptu kadu fazija peerli, iisaak sakot vins pats ir tada ka maza zala aizjuuras austere.


Čaklais - boomix, domaju si nominacija tev butu daudz piemerotaka par administratora. 


Mūziķis - reizem skiet, ka vienigie kas tur kaut ko posto esam es, kalibrs, danijs dzhii un crybaby, tapec nav isti liels cilveku pulks par ko sheit balsot, visi no manis ir sanemusi kadu balsi, bet kalibram tomer ir vislidzigaka muzikas gaume manai tapec here u go dzekinj


 


p.s atvainojos par loti gramatiski nepareizo tekstu, ceru, ka bijat spejigi izlasit un attiecigie cilveki par sevi saprata kapec tiesi par jums aizgaja vai neaizgaja mana balss, a un man nav garumzimju :)


 

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Waltera darbi nevienmēr izceļās viss vairāk, bet kad pastāsta visu labu ko viņš ir darijis dēļ projekta,hands down,respekt


Moderators - Kalibrs aktīvs gan serverī gan forumā,draudzīgs, izpalīdzīgs nekad nepievils.


Banteam - Cik es zinu Tīģeris pēdējo laiku vienīgais kautko darija,tagad arī outpace ir banteams redzēsim ar laiku.


Serveru admins - Clubsteps aktīvs gan forumā, gan serveros.


Lietotājs- Merkūrs aktīvs, sakarīgs čalis.


Aktīvais - bombix redzu tevi pilnīgi visur


Palīgs - 1PWA vienmēr kad kautko paprasu, izpalīdzēs, ļoti pozitīvs un atsaucīgs čalis, respekt


Girl next door - Kicha online redzu vienmēr ja ne ar rausi tad viena pati.


Labākā pērle - erners vienmēr izceļās ar saviem tekstiem :D


Čaklais - bombix daudz ko izdarijies priekš identy, tik daudz kas jauns, domāju ja ne boomix tad projekts būtu ded


Mūziķis - mindduck katru dienu gaidu kad ieliksi kautkādu gabalu topikā, spotify playlists ir vnk amazing, turpini updeitot


Edited by DannyG
Link to comment
Share on other sites

Tātad izteikšu domas par tām nominacijām, kurām personīgi varu un viņas ir sekojošas:

 

Administrācijas pārstāvis- balsi atdodu boomixjo, manuprāt, priekš serveru izveides viņš ir ieguldījis vislielāko un labāko darbu.

Moderators - manuprāt, excalibur, jo aktīvi un labi tiek galā ar saviem pienākumiem forumā.

Banteam - noteikti, ka TIGER , jo cik noprotu viņš bija vienīgais banteam līdz pieņēma outpace. Ir aktīvs un sūdzības izskatīja ātri.

Lietotājs- kuram gan citam, ja ne Merkūram. Viņš ir aktīvs un uztur aktivitāti ar saviem tekstiem iekš foruma čata.

Palīgs - 100% balsi atdodu WalterPalīdzējis gan man, gan citiem ar neskaidrībām iekš csgo serveriem. Cik man zināms, tad remake'o jailbreak, am un citas mapes

Girl next door - šobrīd vienīgo, kam balsi varu atdot, redzu Kiču , jo vienīgā no id meitenēm uzturas kaut cik aktīvi forumā.

Mūziķis - balss obligāti jaatdod Go Hārdam. Čalītis ne tikai ir aktīvs forumā un "Musician." topikā, ar savu labo mūzikas gaumi, bet arī bieži uzturas un aicina citus iekš id plug.dj.

 

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Es teiktu Akka, kā svarīgākais. Bieži redzams uzturoties forumā un aktīvi iesaistoties darbā.

Moderators Ko nu tur daudz, Excalibur, neteiktu ka biežāk uzturas forumā par citiem modiem, bet nu savu darbu dara godīgi un cienījami.

Banteam - Visdrīzāk liktu arī Excalibur, jo cik redzu tieši viņš izskata vairumu foruma sūdzības un pārkāpumus.

Serveru admins Mercedes, lai gan ir jauns admins, tomēr iekš jb uzturas aktīvi, darbu dara korekti, un praktiski vienmēr uztur serverī labu atmosfēru.

Lietotājs - Merkūrs, lai gan neskaitāmas reizes ticis banots, tomēr visai saprātīgs čalis un aktīvs foruma biedrs ar ko kopā pub uzsist.

Palīgs - Viennozīmīgi Simplijs, izpalīdz jebkurā jautājumā, vienmēr palīdz ja ir radusies kāda problēma, vai tas būtu iekš servera, vai iekš personiskās dzīves. I will say it simply - labākais cilvēks iekš identy  :yoyoyo:

Sliņķis - 1PWA, tik slinks citreiz ka pat slinkums pamestu savu māju. Aktivitāti vajadzētu atgriest kāda bija 2009 gadā. xD

Aktīvais - Walter, pēdēja laikā teiktu viens no aktīvākajiem tieši problēmu risināšana un atmosfēras uzlabošanā.

Oldschool - Kanepis, ne tikai vecs kā pasaule, bet arī foršs čalis ko kopā uzpēlēt un pabļaustīties, vai tas būtu pub vai ts3.

Labākā pērle - Merkūrs, ne tikai izcēlies ar "gudrību" čatā bet arī sasmīdinājis neskaitāmas reizes iekš ts3 un pub.

Čaklais - Boomix, ir pacēlis identy augstākā limenī, un sataisījis serverus kuros mums pavadīt brīvo laiku, atpusties vai vienkārši nosist laiku.

Mūziķis - Go Hārds, izcils rep eksperts un jaunās paaudzes mūzikas pārzinējs.

Edited by Zatlers
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Boomixs, rīko visādus konkurssus, visādas fīčas pievieno serveriem, vienmēr izpalīdz forumā, ja kādam radusies problēma, keep it up.


Moderators - Excaliburs, vienīgais moderators, kuru aktīvi redzu pildot savus pienākumus


Banteam - Excaliburs, parasti ir pirmais, kas izskata visas sūdzības... ar izskata es domāju- ieraksta kādam mazajam, ka jāraksta pēc parauga. :Kappa:


Lietotājs- Balsi atdodu Merkūram, vienmēr redzams čatā, aktīvs arī topicks n shit.


Oldschool - Kaņepis, bieži manāms topickā un cik zinu, spēlē arī Identy serveros, precīzāk pubā.


Girl next door - Kičux, vienmēr paspēj kaut kur kaut ko ierakstīt, tāpēc arī ir iekritusi acīs kā aktīva lietotāja. 


Labākā pērle - Fazijs parasti mēdz iemest ko smieklīgu forumā.


Čaklais - Viennozīmīgi boombixs, kā jau teicu, aktīvi un čakli darbojas ar visiem serveriem, domā visādas fīčas un uzlabojumus, props again.


Mūziķis - wMw, vienmēr nepievils un ienāks plugā, kad saucu, kā arī aktīvs mūzikas topicka apmeklētājs.


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Walter. Lai arī netaisa serverus, bet zinu, ka domā par tiem un iesaka augstākiem, ko pievienot un ko noņemt, tāpat arī taisa mapes un ziedo savu laiku šim projektam, ja varētu balsot par diviem, tad noteikti otra balss aizietu par boomix. 


Moderators - excalibur, lai arī aktivitāti pazaudējis pēdējā laikā dēļ darba, bet apskatot sūdzību sadaļu un citus darbus, tad savu darbu dara ar godu un vērienību. 


Banteam - TIGER, pašlaik vienīgais, ko redzu kā piemērotu banteam biedru un savu darbu dara aktīvi, kas man patīk un citiem arī, pēdējā laikā tikai sūdzības mazāk ienāk, kas par nožēlu. 


Serveru admins - Walter. Cenšas uzturēt savu aktivitāti visos serveros un kārtību arī, tā turpini. 


Pub Admins - OutPace. Redzu, ka cilvēks pašlaik mazāk pavada laiku iekš jailbreak un palīdz uzturēt kārtību iekš pub servera, malacis, ir vēl kur izsisties. 


Arenas Admins - Clubstep. Nezinu, cik aktīvs, bet zinu, ka darbu dara visai akurāti. 


JailBreak Admins - Mercedes`, vispār nedomāju, ka šai personai būs drosme kādreiz uzrakstīt pieteikumu uz aksesu, bet tomēr saņēmās un uzrakstīja, par to es viņu šeit cienu un prieks ar viņu sastrādāties iekš servera. 


Lietotājs- Go Hārds. Vienmēr mēģina uzturēt aktivitāti iekš čata, kad pats atrodas forumā un mudina cilvēkus iet iekš plug.dj. 


Palīgs - boomix. Lai arī mazāk palīdz, bet tomēr palīdz cilvēkiem un arī man, ar viņu problēmām, kad neslinko. 


Oldschool - TnT. Lai arī nesen atgriezies, bet spilgti atceros viņu no vecajiem laikiem iekš 1.6, tāpēc nominēšu viņu kā šī gada oldschool, lai arī nebija aktīvs visu gadu, kas nav loģiski, bet cerams, ka balss tiks pieskaitīta. 


Girl next door - Kičiņš. Lāga meitene, kura ir redzama citreiz iekš čata ar interesantām sarakstēm.


Čaklais - boomix. Nevienu citu nevarētu iedomāties, kas šim projektam taisa tik daudz lietas un attīsta tās, tieši atspoguļojas tas uz pēdējo nedēļu, kas tik nav sataisīts, priecē un tā turpināt!


Mūziķis - Go Hārds. Patīk repa mūzika, ko varu teikt, ka cilvēks izprot attiecīgo lietu un prot teikt dažādas lietas par mūziķiem. 


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Šeit domas svārstās bet savu balsi iedošu Boomix, tomēr cilvēks kārtīgi pacīnījies ar serveriem un to, lai visi tiek apmierināti. :lol:


Banteam - TIGER, jo īsti neviena cita nav kas būtu izskatījis sūdzību, vienīgais walters dažas reizes, bet nu ķer balsi tīģer tomēr esi aktīvākais sūdzību izskatītājs 2k10.


Serveru admins - SIMPLIJS, simplijs tomēr vienmēr atsaucās uz izsaukumiem un izpalīdz kur kāda kļūdiņa ir. Varbūt neatspoguļojās serveros bet tā nu viš i. 


Arenas Admins - Atdodu balsi Clubstep, cik nu varu tad pamanu vienmēr viņu arēnā. Šaubos, ka baigi maigs pret mazajiem puišeļiem un ierāda kur saule riet!


JailBreak Admins - Šeit arī domas nenormāli svārstās jo tomēr ir vairāki pretendenti (manuprāt) kuri varētu saņemt šo balsi. Bet nu iedošu tomēr to High Definition, būšu godīgs, nedomāju, ka būsi piemērots aksesam bet kad ieguvi to, parādīji man tieši pretējo - vajag vairāk adminus, kā Tevi. Soda visus pārkāpējus adekvāti, noteikumus zin no 0 līdz 10, sūdzībās arī atbildi ātrāk par pašu gaismas ātrumu. Gudrs puika, 10/10 jb admins. Ķer balsi cmukul.  :wub:


Lietotājs- Misters Mercury, nu nav citu lietotāju par kuriem iedomāšos, kad izdzirdēšu vārdu ''lietotājs''. Vienmēr aktīvs, gan serveros gan forumā. Super džeks, lai gan patīk viņu apkakāt un pajokoties apkārt tiešām sakarīgs čalis. Ķer balsi vecais gurķi.


Palīgs - Personīgi, vēlreiz atdodu balsi simplijam, cilvēks man entās reizes ir izpalīdzējis visādās jomās. Pat apakšbikses pērkot palīdzēs.


Aktīvais - walter, palasīju augstāk un apdomājos, ka tiešam walteram var atdot šo balsi. īsti komentāru nav, bet vienmēr 24/7 kaut ko dara saistība ar ID. 


Oldschool - mindfuck, Janka, cool dzekins. Khe, pielipis no viņa tas džekiņš. Kārtīgs oldskūls, ienāk pabazerēt ik pa laikam, sanāk arī jb uzkaplēt pa laikam. 


Girl next door - Kichinja, čatā visulaiku var pamanīt, un tie labākie brīži tomēr ir kad apceļ merkūru. :D Manās acīs katrā ziņā aktīvakā meitene.


Čaklais - boomix, te komentārus nemaz nevajag. Paši zinam why.


Mūziķis - Šeit atkal varu izdomāt vismaz 3 cilvēkus kuriem var atdot balsi, BORA, Go Hārds un mindfuck. Tas, kas beigās skaitīs balsis, izlem pats kuram vēlies atdot balsi, es dodu visiem trīs. :D


 


Tas tā, no manis. Ar sasalušām rokām drukāju.  :clapx:  :ty:


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Es došu nomināciju votu boomixam, viņš patiešām ir palīdzējis katram kuram ir problēmas iekš servera, foruma un kā arī caur steamu.


Moderators - Excalibur, ir viens moderātors kuram ir aktivitāte ļoti liela, kā arī viņš te taisa kārtību forumā, tamdēļ arī došu nominācijas votu tev.


Banteam - TIGER,  viens pats viņš ir bījis banteams un izskatījis visas sūdzibas pats par sevi, cepuri nost kad varēja pavilkt visu viens pats un kā arī aktīvs ir forumā, lai izskatītu katru sūdzibu un viņas arī izskatīja. Manējo sūdzibu izskatīja un iedeva pareizo atbildi tamdēļ, še ķer manējo votu.


JailBreak Admins Mercedes,  ir ļoti aktīvs iekšā jailbreaka serverī un taisa kārtību kad ir vajadzīgs, nezinu es par foruma aktivitāti bet cik redzu esi aktīvs, bet tā iekšā spēle tu vari nokārtot lietas bez nekādam šaubām. 


Mūziķis -  DannyG,  es došu tev šo voti esmu sēdejis mūzikas topikā, izklausījies daudz dziesmas kuras esi iepostojis, kā arī visu laiku ir ko paklausīties, un tikai svied un svied iekšā, ļoti laba mūzikas gaume tā arī turpini.


Edited by MixedTaste
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Boomix/Akka, Abi puiši aktīvi uzlabo serveri un neliek mums vilties.


Moderators - excalibur, Aktīvs cilvēks, momentāli izskatīs lietas.


Serveru admins Walter. Šis persona ir ļoti aktīvs visos serveros un arī Teamspeakā, mana balss uz tevi.


Pub Admins - OutPace. Aizvieto mani, kad neesmu. Ļoti pretīmnākošs cilvēks un palīdzēs ar katru problēmu.


Arenas Admins Clubstep. Vienīgais admins, kuru pamanu, kad esmu AM serverī. Turpini iesākto. ;)


JailBreak Admins - Rebudijs, Reti ieeju Jb, bet kad ieeju, tad pirmo ko redzu ir Rebudijs, kas ietur kārtību. 


Lietotājs- Mr.Mercury. Šogad Jorens kritis no troņa, šis gads ir Merkura. Aktīvs lietotājs, ir redzētas antipācijas ar Simpliju, bet to ignorēsim.(Pagaidām)


Palīgs - boomix/Walters Dodu abiem, jo šie puikas vienmēr palīdzēs ar jebkādām nesaskaņām. 


Oldschool - TnT. Esi krietnu laiku pazudis, bet prieks, ka esi atgriezies un dodu balsojumu tev.


Čaklais - boomix. Nav tādu dienu, kad boomix neveic uzlabojumus serverī. Čakls puika, tā tik turpini. ;)


Mūziķis - Go Hārds. Mums ir daudz aktīvi musician posteri, bet Go Hardam ir viena no visinteresantākajām gaumēm mūzikā. Katru dziesmas repertuāru, ko publicēs, man vienmēr patiks klausīties.


Labākā pērle - erners, šoreiz Ernests ir izcēlies būt labākai pērlei. Smieklīgi palasīt, ko Ernests sūta akkam un viņa uzbraucieni vienkārši sasmīdina.


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Akkmix (Akka un Boomix kopā), ļoti liels prieks par PUB serveri un visā visumā šie džeki nav likuši vilties ar jaunajām fīčām. Malači!


Moderators - Excalibur un Simplijs. Kāpēc nominēju divus cilvēkus? Tāpēc, ka Simplijs vienmēr ir bijis mans favorite un arī aktīvākais foruma uzraugs, bet Excalibur arī ir pelnījis šo balsi, jo kaut arī amatā ir tikai kopš augusta, nav skopojies ar aktivitāti un visā visumā ir bijis tāds moderators, kādu jebkurš forums gribētu sev. Labākie!


Banteam - Grūti sekot līdzi sūdzību sadaļai, jo tur nekad nekas interesants neparādās, bet balsi atdošu Excalibur, jo sūdzības izskata ātri, kaut arī ja tikai liek rakstīt pēc parauga. Sadaļu uztur kārtībā, tas ir tas galvenais.


Lietotājs- Go Hārds. ļoti aktīvs lietotājs (it īpaši NBA un Musician topikos) un visā visumā foršs džeks!


Palīgs - Akka man palīdz vienmēr, kad kaut ko uzprasu. Arī tad, ja uzprasu kaut ko stulbu. Labākais!


Sliņķis - Sourenos, jo likās, ka džeks būs aktīvāks forumā. Varbūt sanāks ar šo balsi iekustināt. :D


Aktīvais - Atdodu balsi Walter'am, jo manuprāt džeks ir aktīvākais gan forumā, gan serveros.


Oldschool - Kanepis ir aktīvākais no visiem oldschooliem. Un labākais arī!


SPAMERIS - dodu balsi Go Hārd'am, jo posto daudz un bieži. Redzams aktīvi postojot visur!


Girl next door - Ja runājam par forumu, tad balss jāatdod Kičiņai, jo bieži ienāk čatā sasveicināties un dažreiz ieraksta arī kādā topikā. No meitenēm visaktīvākā.


Labākā pērle - Rolands1990 ar šo topiku. MeiZ ar šo kaku. Draiskulis ar spēriena bēdu stāstu. garais123 ar čītera vidjiku. Un atdošu balsis arī Boomix'am un wMw par viņu photoshop skillu un par tām bildēm, kurās es parādos. Labākie! :D


Čaklais - Čaklākais foruma rūķītis noteikti ir Simplijs. Ja šis nomināciju topiks ir viens piemērs, kāpēc forumā ir foršāk uzturēties, tad var atrast arī daudzus citus šādus topikus, par kuriem atbildīgs Simplijs. :)


Mūziķis - Go Hārds aktīvākais topika postotājs, kaut arī gaume mums nesaskan.


 


Par serveru adminiem balsi nedevu, jo vienīgais serveris, kurā spēlēju(šu) ir PUBs.


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Boomix pirmais un tad akka, jo boomix strādā daudz vairāk un čaklāk, kā nekā visu kodē un taisa no 0.

Moderators - Excaliburs, forumā visu pagaidām dara ātri un labi, pretenziju nav bijušu, kā arī pa laikam izskatīja sūdzības.

Banteam - Tiģeris un Excaliburs, izskata sūdzības ātrāk par mani, un dažreiz pat izskata sūdzības kurām es pat pieskarties negribu, bet still mazliet grūti izlemt jo sūdzības nav tik daudz.

Arenas Admins - Tas tur, kam visu laiku vārdu aizmirstu, clubsteps, laikam (sorry, not sorry), bet nu cik zinu un redzu, viss aktīvākais arenas admins, un arī sudzību par viņu nav.

JailBreak Admins - ouch, šito man pagrūti ir izlemt tāpēc došu (Rebudijam / Mercedes / Ntree)
Rebudijam ar mercedesu - tāpēc ka sēž visu laiku online 24/7, esmu priecīgs ka viņi ir mūsu JB admini.
Ntree, tikai tāpēc ka, kad HighDefinition tika pieņemts par adminu, viņš nāca pretī lai palīdzētu viņam iejusties serverī kā admins un uzzināt komandas.

Lietotājs- Ernests, sasmīdina mani pa laikam ar saviem postiem.

Palīgs - ojj te daudz cilvēkus varētu rakstīt bet personīgi, "Chucky" ir devis daudz padomus un izpalīdzējis ar mapēm / serveru updeitiem. + kad biju tik noguris ka pat nogulēju IDPGAMES viņš nāca pretī un ar rebudiju novadīja manā vietā. +rep viņam par to.

Palīgs (nr2) - Mūsu foršais Zatlers ar saviem konkursiem un ziedojumiem priekš ID attīstības, paldies tev. ;)))  

Oldschool - Kaņepis , un mindfuck, abi divi man acīs iekrituši.

Čaklais - Nāksies šeit dot atkal boomixam balsi jo, kā jau iepriekš minēju, kodē un taisa visus serverus.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - šeit es domāju, ka vislabākais kandidāts ir Boomix, jo uztur taisa un tur kopā visus serverus un forumu. 

Moderators - Excaliburs, jo cik esmu redzējis, tad viņš ļoti bieži ir forumā, kur pat arī ir palīdzējis TIGER sūdzību izskatīšanā.  

BanTeam - šeit droši vien ir jāsaka TIGER, jo līdz šim bija vienīgais ar BT statusu un visas sūdzības izskatīja salīdzinoši ātri un bez sarežģījumiem. 

Serveru admins - šis noteikti ir jādod Walteram, jo forumā uzturās ļoti daudz, kā arī serveros ir bieži atrodams. Ir ļoti izpalīdzīgs pret visiem spēlētājiem un adminiem. 

JailBreak admins - šo bija grūti izlemt, bet domāju, ka šo došu Mercedes. Kaut gan ir jauns admins, tomēr serverī ir visaktīvākais no visiem, jo gandrīz vienmēr paskatoties serveru monitorā redzu viņu serverī. Kā arī ir izpalīdzīgs un objektīvs serverī, problēmu ar viņu nekad nav bijis. gl, vecīt. tev nav dzives mersi xd  

Lietotājs - GoHard. Ar viņu esmu bijis agrāk arī citos forumos un viņš vienmēr ir bijis aktīvs forumā, proti, aktīvi čato, taisa topikus ar kādu interesantu tematu vai vienkārši ieposto kaut ko. 

Palīgs - Boomix/Walter. Grūti izlemt, tāpēc došu abiem, jo abi ir ļoti izpalīdzīgi un uzklausa citu ieteikumus un sūdzības, kā arī bieži nāk klajā ar uzlabojumiem. Tas pats Boomix ir atbildējis uz problēmām forumā, kur citi nezināja risinājumu un Walters nereti ir izpalīdzējis sūdzībās. 

Sliņķis - bija vairāki kandidāti, bet ieliku Surenos, jo kaut gan nesen dabūja mod, nav bijis īsti pamanāms forumā. Varbūt moda pienākumus pilda, bet ir mazāk aktīvs, nekā pārējie modi. 

Aktīvais - Walters, jo ,kā jau iepriekš minēju, ir bieži redzams gan serveros, gan forumā. Manuprāt, aktīvākais admins kopumā. 

Čaklais - noteikti Boomix, jo uztur kārtība visu ID tehnisko daļu - kodē un taisa serverus, pluginus utt.

 

 

Edited by High Definition
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Boomix( un akka) bet Boomix man tieši vairāk prātā iespiedies, vienmēr palīdz visiem, arī aktīvi spēlē serveros un uzlabo tos bigtime. (tik nedod punktus serverī kā akka )


Serveru admins - Walters, bieži redzams visos serveros un uztur kārtību un atjauno attiecīgi noteikumus samērā bieži.


JailBreak Admins - Šeit ir daudzas opcijas šoreiz teikšu rebudijs, jo kārtību ir nodrošinājis vienmēr, kad ir bijis admins, bet ja varētu dod vēl vienu balsi tā būtu mercedesam.


Aktīvais - Atkal Rebudijs, visu laiku bijis teiksim pat pārlieku aktīvs serverī liekot tajā ļoti daudz stundu un uzturot kārtību.


SPAMERIS - Crabz , nav forumā - banots par sliktu uzvedību, bet kad parādas servēri spammo ar pārlieku daudz toxic komentāriem.


Čaklais - Boomix - quality of life updates weekly. Vienmēr strādā pie kā jauna vai vecā un to uzlabo.


 


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Boomix, nav citu variantu, pacēlis identiju latvijā diezgan ar savām prasmēm un pārējo.


Moderators - Simplijs, moderātora darbu pilda vairāk kā jebkurš cits. 1 simplijs = 3 moderi


Banteam - Tīģeris, jo diezgan ilgu laiku bija viens pats un tika ar visu galā


Serveru admins - Walters, lai arī cik ļoti viņš brīžiem kristu uz nerviem, viņš mudina boomixu un mani, lai mēs kaut ko sāktu darīt, ielikt mapi, uztaisīt pluginu, reāli besī...


Pub Admins - Kanepis, pa šo periodu visaktīvākais.


Arenas Admins - SMUKŠS, visi no viņa baidās un ciena, aktīvs agrāk, tagad mazāk, bet still ir pelnījis.


JailBreak Admins - Rebudijs, lai arī bija uz kādu laiku pazudis, still labu iespaidu par sevi atstāja. 


Lietotājs - Merkurijs, nav citu tik aktīvu kā viņš., lai gan citreiz uzvedās diezgan stulbi ... 


Palīgs - Klāvuška, vienmēr palīdzēs, varbūt citreiz aizmirsīs, ka jāpalīdz, bet pēc kādas nedēļas atgādinot, vēl pēc nedēļas izdarīs to ko pateica.


Sliņķis - Surenoz, itkā mods, bet neredzu tādu aktivitāti kādu gaidīju, laikam jāņem nost būs. :lol:


Aktīvais - Daudz aktīvo, nemācēšu teikt.


Oldschool - Kanepis, daudz reizes esmu apbižojis un noņēmis modu, bet viņš tāpat te uzturās, malacis!


SPAMERIS - Simplijs, iespamos visur, jo redz ir neaizskarams un nevar dabūt warnu, i m watching you!


Girl next door - Kičiņa un Mazā, bet Mazā te uzturās mazāk, tapēc kičiņš.


Labākā pērle - Erners, obviously, nav baigi liela bilde tapēc ielikšu te tā smuki. :lol: DvOrDnv.png


Čaklais - Boomix, aktīvi rosās, taisa un vienkārši pazvana kad iet uz veikalu, paldies!


Mūziķis - irrelevant, varbūt man nepatīk visas viņa mūzikas, bet pēdējo reizi kad skatījos tur ko klausīties, tad redzēju ļoti daudz viņa niku.


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - boomix, jo nemitīgi uzlabo serverus. Prieks, ka nav aizmirsis par arēnu. Cepī panelis, cepums viņam.

 

Moderators - excalibur, jo aktīvi uztur forumā kārtību. Vienreiz tomēr paslīdēja un iedeva nepamatotu warnu, jo noteikumus nepārzināja līdz galam, bet to ātri atrisinājām. Visādi citādi, ok.

 

Banteam - TIGER, jo ilgu laiku bija vienīgais līdz Outpace nāca talkā. Sūdzības akurāti izskatītas, verdikti stingri un nemaināmi.

 

Serveru admins - walter, jo citu nav un pat, ja būtu, klāt nestāvētu. Malacis.

 

Arenas Admins - 1PWA, jo redzu visbiežāk. Uztur kārtību serverī, kad manis nav un neļauj spēlētājiem kāpt uz galvas.

 

JailBreak Admins - Jailbreak nespēlēju, bet pieļauju, ka Outpace. Entās sūdzības par viņu bijušas un visas (izņemot 1, laikam) nepatiesas. Kārtīgi pilda savus pienākumus, stingra nostāja pret par noteikumu neievērošanu (hence all the complaints).

 

Lietotājs- Merkurs, jo redzu visbiežāk. Ažiotāžu princese. Vienmēr būs drāmas cēlonis vai vismaz daļa no tās.

 

Palīgs - boomix, jo vienmēr ir novērsis visas ar arēnu saistītās problēmas, kas man bijušas.

 

Sliņķis - ttt, guuflis, holdberg un bruno. Acīmredzot šie manis nosauktie spēlētàji ir AM admini, bet ne reizi neesmu redzējis. Nevienu no viņiem, bet acc vienalga stāv, interesanti.

 

Aktīvais - Outpace. Ja nemaldos, pāri 500 stundām serverī vien. Atkars kas atkars.

 

SPAMERIS - simplijs, jo vienmēr ierakstīs kaut ko, pat ja topiks ir ticis aizvērts un kāds cits jau ir uzrakstījis to, ko simplijs iespamojis. Tik ļoti gribas akku pārspēt postu skaita ziņā, ka nevar neievērot.

 

Čaklais - boomix, jo vienmēr kaut ko uzlabo. Prieks.

 

Mūziķis - Go Hārds, jo vienmēr atverot forumu parādās viņa niks Musician topikā.

Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

cau, ceru, ka neesmu par vēlu. apsveicu visus ar Jēzus piedzimšanu!

 

Administrācijas pārstāvis - visi svarīgi, bet nominēšu simpliju. Varētu teikt, ka id sencis, vienmēr nosvērts un visus mazos pridurikus izskolo, nepieļauj, ka forumā valda haoss.

Moderators - Laikam jau, ka kalibrs, protams, nesaku, ka citi neko nav darījuši, taču kalibru var pamanīt visur - visur tiek uzturēta kārtība.

Banteam - Protams, ka TIGER , jo neviena cita BT locekļa līdz decembra mēnesim nebija, tāpēc uzskatu, ka šis jaunietis ir pelnījis nomināciju, jo sūdzības vienmēr tiek izskatītas ātri.

Lietotājs- Pirms mis Merkūrs ieguva os, viņš bija tas lietotājs, kurš aktīvs bija jebkurā foruma sadaļā, kā arī vienmēr pamanāms čatā.

Palīgs - man neviens nekad nepalīdz :/, bet vienreiz prasīju palīdzību un merkūrs bija laipns un vienīgais atsaucās, tāpēc nominācija viņam (ceru, ka divreiz vienu cilvēku kaut kur var nominēt. ja nē, tad neskaitiet šo)

Sliņķis - Es, protams, nevēlos būt ļaunais un kādam aizrādīt par konkrētās personas aktivitāti, taču imo slinkākais ir bijis surenos, iegūstot moderatora statusu, īpaši pamanāms nebija

Aktīvais - Nezinu, kā ar serveriem, taču ļoti acīs iekritis walter. Vienalga, cik būs pulkstens, ienākot forumā, es vienmēr viņu redzēšu online.

Oldschool - Jancis jeb mindfuck, manuprāt, uzticams biedrs, vienmēr pamanāms gan serveros, gan forumā :wub:

SPAMERIS - iedošu Defam nomināciju, jo šis jaunietis aktīvi svīst csgo spamā un posto savus panākumus, kā arī neveiksmes

Labākā pērle - Īsti pat nezinu, kuru pērli lai ņem, jo fazijam visas ir pērles, par šī džekiņa izteicieniem vienmēr varēs pasmieties

Čaklais - Cik esmu ievērojis, tad boomix ir tas, kurš aktīvi ņemas gar serveriem, lai tie vienmēr būtu up to date un izskatās, ka spēlētāji ir apmierināti.

Mūziķis - Viennozīmīgi Go Hārds, varbūt mūsu gaumes atšķiras, taču vienmēr esi pamanāms gan mūzikas topicā, gan plugā.

 

ļoti žēl, ka diez gan daudzas nominācijas netika pieminētas, vienkārši vairs nespēlēju cs un nevaru izteikties par serveriem n shit. :)

Link to comment
Share on other sites

Balsošana norisinās līdz 31.12., tad kkādā brīdī sākšu skaitīt.

 

Administrācijas pārstāvis - Gribas nominēt gan akku, gan boomixu, gan Walteru, gan Klāvu, bet bļin grūti. Balsi laikam tomēr atdodu par boomixu, šeit bez komentāriem - panelis, idc sistēma, serveru bugi, uzlabojumi un jauns serveris...

Moderators - Lai arī tiešām tikai no augusta, excaliburs ir pierādījis sevi un spējis uzturēt forumā kārtību. Nenožēloju ne dienas, kad viņam piešķīru modu, jo aizvieto mani, palīdz fazam vai tieši otrādāk, fazs piepalīdz excaliburam. Good boy, good boy.

Banteam - Pa lielam jau slinko, bet bez viņa šogad nebūtu īsti sanācis tikt galā ar reportiem un sūdzībām, te ir Tīģeris, sorry, Autpīs, tu vēl par maz esi bantīms. :D

Serveru admins - Tā vien šķiet, ka no tiem adminiem, kam ir aksess vairākos serveros, īpašu aktivitāti var novērot no Outpace puses, droto gan vienu, gan otru, visu laiku redzu dzīvojam discord. Teiktu, ka viņam pienākas šī nominācija. ;)

Pub Admins - Kaut kā gribētos teikt, ka Ka [tevi] nepis, jo cik ieeju, tā šis jau ir priekšā. 

Arenas Admins - Nav divu domu, ŠMUKŠS ar Clubstepu ir kā adata pakaļā AM serverī. Abi super aktīvi, bez sūdzībām un kļūdām, tomēr, ir bijuši nepatīkami banu reason no Šmukša, tāpēc balsi atdodu par Clubstep - piemērs citiem adminiem. ;)

JailBreak Admins - Es teiktu, ka visa gada laikā mani ir uzrunājis anakina darbs, ir bijušas pārrunas, ir saprasts un uzlabojusies attieksme. Šeit ir daudz adminu, kurus var minēt, tas pats Outpace, Mercedes, daļēji arī jaunākie admini Zatlers, High Definition un rebudijs. Tomēr, anaking ir šoreiz vadībā.

Lietotājs- Merģirtcury, Tu esi visu gadu kritis uz nerviem un tomēr esi krutākais lietotājs. Mazliet autisma piesitiens, bet still šī ir tava nominācija!

Palīgs - Grūti spriest, vienmēr šajā nominācijā ir likts 1PWA, bet kaut kā neatminos, kad tas rižiks man palīdzēja. Es gan teiktu, ka boomix, īpaši csgo problēmās, tajā sadaļā viņa risinājumus var atrast diezgan bieži.

Sliņķis - Kemijs. ;dd Gada sākumā kaut ko vēl manīju, bet tad nozuda ar visu strīmošanu un PUBG or smthn. :D

Aktīvais - Merģirtcury vismaz no redzamākajiem, kā ir forumā, tā pļūtī čatā. Uztur gaisotni. Čist, visa gada garumā merkūrijs ir turējis stafeti.

Oldschool - Stabil Ka [tevi] nepis. Lai arī to oldschoolu mums dikti daudz, šitais ar saviem mammas jokiem izcēlās.

SPAMERIS - akka, paļubomu, tur nav divu domu. Paskatās viņa postus, manuprāt, gandrīz 1k pieaugums pa gadu. :<

Girl next door - Da mļin Kiča, jau kuro reizi. Apceļam rausi, viņa piedurās, beigās baigais joks sanāk.

Labākā pērle - faziiiiix ar Aigara dzimšanas dienas quote. Kapitāli norēcos lasot. :D

SPIED MAIGI

Čaklais - Te atkal ir boomix, puikam ideju vairāk kā laika, reāli kaut kāda ideju mašīna, visu gribas īstenot, ka neatliek baigi laika pašam un jau nepabeigtajiem darbiem. Tomēr, cenšās, izdara un mums visiem šeit ir patīkamāk, turklāt identy kļūst par vēl pilnvērtīgāku un prestižāku komjunitiju ID mērogā un, ņemot vērā serveru apmeklētājus, Baltijas un Skandināvijas daļēji arī. :3

Mūziķis - LIL FAZIX no shit, jo viņa mūzikas gaume tiešām ir on point, vienmēr ir atšķīries no visiem citiem, ka neklausas to mūsdienu repu, bet pieturas ja ne 100%, tad 90% gan pie oldschool gabaliem. Ir šis tas arī palicis pašam, ko ielikt playlistē no viņa musician topika postiem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - akka, jo pietiekami daudz deva punktu jailbreikā  :Kappa: ,protams arī aktīvs un pamanāms visādos darbos / update, gribētos nominēt arī walteru,kurš arī bija iesaistīts visādos darbos ,bet nebija tik pamanāms.


Moderators - excaliburs, aktīvs , ātri izskatīja sūdzības  un uzturēja foruma kārtību


Banteam - TIGER, pamatā bija ''the one and only'' lielāko gada daļu .


Palīgs - boomix, nu ja kādam parādās problēmas, tu vienmēr palīdzi. Esmu pamanījis ,ka bora , arī aktīvi iesaistās un palīdz daudziem.


Sliņķis - surenos, max sliņķis tu neesi ,bet pirms moderātora iegūšanas ,man liekas, ka biji daudz aktīvāks


Aktīvais - merkūrs,  serveros tā īsti tevi neesmu sastapis ,bet forumā esi visbiežākais apmeklētājs.


Oldschool - kaņepis , laikam,ka vienīgais ,kas mazāk vai vairāk uzturas servers un forumā.


SPAMERIS - Legitness, pašlaik kaut kur pazudis, bet  ,kad ienāk forumā tad visur ieraksta kādu tekstiņu.


Girl next door - kičiņa, laikam ,vienīga meitene ,kas te ik pa kādam brīdim iegriežas


Labākā pērle - tagad nenosaukšu visus tos ,kuri dod Outpīsam  jaunas iesaukas :D


Čaklais -  atkal došu boomixam,jo ja nebūtu boomixa ,tad mums nebūtu visu šo foršo lietiņu iekš serveriem


Mūziķis - nezinu... , izvēle bija grūta ,bet izšķīros par labu Go Hārdam ,jo cik es redzu, viņš vienmēr ieliek kādu dziesmu mūzikas topikā un ļoti bieži čatā visus sauc uz plugdj.


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×