Jump to content
simplijs

NOTY - 2017. gada nominācijas

Recommended Posts

Administrācijas pārstāvis - Visi ir čakli malači, taču boomix un akka ir ieguldījuši ļoti daudz pūles un foršas realizētas idejas šajā projektā! Kā arī ļoti labi izvērsās lielā apvienošanās gada sākumā.


Moderators - gan simplijs, gan kaliburs ir braši sargi forumā un bieži var redzēt, ka dod patiesus warnus un visu forumu sakārto pa plauktiņam


Banteam - Jā, Tiger visu gadu ir bijis liels malacis, taču iedošu balsi Outpeisam, lai viņam arī tiek tā laimīte un cik es skatos, čalis arī ir palicis nedaudz nopietnāks saņemot BT titulu, well done.


Pub Admins - Šeit gan ir liels stop, jo es bieži neredzu adminus šeit iekšā.. laikam jau iedoši atkarim, jo veci esmu vairākkārt saticis, liekas foršs un esmu redzējis viņš sodām spēlētājus. Kā arī tik labi šauj, ka izbanoja no servera.


JailBreak Admins - Šitā ir vistraģiskākā daļa, jo visi jb admini ir man tuvi draugi! :( Taču vienu soli uz priekšu ir Ntree, jo čalis ir ļoti labsirdīgs un protam superīgi labi kopā strādāt. Un ikreizi kad pieceļos no rīta, paskatos identy monitor-tabulā un vienmēr redzēšu, ka ntree būs serverī, tātad aktīvs serverī. Runner-up būtu Rebudijs - tas arī ir insein admins.


Lietotājs- hands down merkūrs. pat nekomentēšu.


Palīgs - Nu nav citu variantu kā Walter, ļoooti daudz man palīdzēja ar mappinga pamatu ielikšanu, jo es no sākuma nesapratu kā appieties ar mapping. Parunājot ar Walter viss palika skaidrs un uzklausīs mani steam messendžerī katru reizi un aši spēs atbildēt


Sliņķis - Tik labi nepazīstu 2/3 identiešus un tāpēc skatīšos no ''jb admina'' saraksta. Vispiemērotākais būtu scooby, tas vecīts ir kaut kur dziļi lapās ielīdis, ka vairs nekur viņu nevar atrast.


Aktīvais - Šī nominācijas ir, noteikti, visgrūtākā, jo nenāk īsti neviens cilvēks galvā uz ašo momentu. Drošivien, ka tas pats boomix, vienmēr būs steamā ''online vai ingame'' un ja kaut ko pajautāšu, atbildēs momentāli.


SPAMERIS - Klaavushka ar saviem dzimšanas dienas spamiem. :D


Girl next door - Nav sanācis ar visām iepazīties, taču nominēšu Kičiņu, jo atceros, ka viņa manā sasveicināšanas topikā uzrakstīja diez-ko smieklīgu komentāru, tik nevaru atrast to topiku.


Labākā pērle - Crabz remiksi par mani #1  un  sequel #2    (čalis ir tizls, taču ļoti foršs :D) un MeiZ... tas vienkārši tizls! #1 un #2


Čaklais - bez šaubām BOOMIX. Tik daudz un sick plugini tika uztaisīti pa šo gadu. Tik lieli plugini, ka pat tu tiki shoutoutots bananagaming kanālā, un ne tikai vienreiz. 


Mūziķis - Ehh, nesekoju līdzi tam topikam, bet laikam jau go hard, jo spamo identy plugdj chatā un mēģina to atkal padarīt aktīvāku 


Link to comment
Share on other sites

Un arī šeit, līdz balsošanas beigām ir palikušas vien nepilnas 3 dienas, tāpēc par katru nomināciju, cilvēks, kurš ieguvis visvairāk balsu saņems 1IDC, ko varēsi izmantot IDenty serveros, lai iegādātos veikala piedāvātos brīnumus, kā arī speciālu 2017. gada award ikonu rooster-16.png, kas rotās profilu.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvisakka, uztur visus mūsu daudzos serverus, kā arī ir aktīvs visur.

Moderatorsexcaliburpārzin savu amatu, ļoti aktīvs gan serveros, gan forumā. Vienmēr izpalīdz un atbild uz izsaukumiem.

Banteam - TIGER, lai cik dažādas bija sūdzības, tīģeris tika ar tām galā un savu darbu padarīja teicami.

Serveru admins - simplijs, aktīvi uzturās un pārmāca mazos serveros un forumā. Arī seko līdzi un labo noteikumus.

Pub Admins - 1PWA, grūti spriest par šo nomināciju, jo pubs tikai nesen atvērts un nav online time, bet Mārtiņš likās aktīvākais.

Arenas adminsspxcedxg, manuprāt, aktīvākais am admins, jo, apskatoties banlisti, viņa niks vienmēr iekrīt acīs.

JailBreak Adminsrebudijs, neskaitāmas stundas pavada serverī un izcili pilda savu darbu.

Lietotājscrybaby, pozitīvs cilvēks, bieži pamanāms čatā. :)

PalīgsWalter, aktīvs un viegli sasniedzams, kā arī mudina akkuci un bombixu ielikt mapes, kas ir pozitīvi.

Sliņķis - Laura jeb ttt, arēnā admins ir, bet praktiski tur nespēlē. :lol:

AktīvaisOutpace, overall aktīvākais biedrs, vienmēr var satikt kādā no ID serveriem vai forumā.

Oldschool mindfuck, kārtīgs ol'school, viņu nevar nepamanīt serveros vai forumā, jo vienmēr izceļās ar spilgto personību. 

SPAMERIS - Legitness, iespamos visur, kur drīkst un kur nedrīkst.

Girl next door - Kičiņa, šeit bez variantiem, jo bieži ienāk sasveicināties čatā un pakūdīt merkūru.

Labākā pērle - faz, vienmēr uzjautrina ar kādu postu vai komentāru, piemēram, šis un šis.

Čaklaisboomix, nav divu domu, ka šim projektam izdarījis visvairāk tieši viņš. Bez viņa mums nebūtu visas foršās fīčas serveros. Much respect un thank Mr. bombix. :D

Mūziķis - šī izvēle bija sarežģītākā, jo Musician topiks ir aktīvākais forumā un izsekot tam līdzi ir grūti. DannyG, Go Hārds., mindfuck, excalibur un crybaby iekrita acīs visvairāk ar savu mūzikas gaumi un aktivitāti. :wub: Tomēr balsi atdodu Go Hārdam. sava spītīguma dēļ ievilkt kādu plugā. 

Link to comment
Share on other sites

Paldies par balsojumiem, daudz nomināciju, daudz balsu, daudz nozīmīgu un izplaīdzīgu cilvēku šai gadā bijis.

 

Administrācijas pārstāvis – boomix

Moderators – Excalibur

Banteam – Tiger

Serveru admins – Walter

Pub admins – Kaņepis

Arenas Admins -  Clubstep

Jailbreak Admins -  Mercedes un Rebudijs

Lietotājs -  Merkūrs

Palīgs -  Boomix

Sliņķis – Surenous

Aktīvais- Walter

Oldschool – Kaņepis

Spameris- Legitness

Girl next door -  Kichinja

Labākā pērle – fazijs

Čaklais -  Boomix

Mūziķis – Go Hārds.

 

 

Esam noskaidrojuši savus gada varoņus, katrs nominants pēc sava (-iem) IDC raksta privāti discord/pm boomixam ar linku uz šo postu un norādot savu SteamID + cik IDC balstoties uz šo topiku sanāk. Liels paldies Go Hārdam, kurš palīdzēja ar balsu skaitīšanu. Liels paldies visiem ID lietotājiem, katram no mums ir iespēja šogad pacensties, lai decembrī mūsu nikneimi rotātu nomināciju sarakstus. 

Tā kā Zalters bija nolēmis, ka vēlas arī kādam dāvināt pateicību, tika uzdots akkam izlemt, kurš ir pelnījis ID Gada cilvēka/ārpus nomināciju gada palīga titulu un akka teica, ka tas ir Zatlers un es - simplijs. Zatlers izvēlējās 10IDC novirzīt uz simplija steamid. :smaids: :troll:

 

PALDIES VISIEM VĒLREIZ! Laimīgu jauno gadu!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×