Jump to content

Walter

Moderators
 • Content Count

  658
 • IDcash

  0.12€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16
 • Time Online

  507d 3h 26m 1s

Walter last won the day on February 7

Walter had the most liked content!

About Walter

 • Rank
  Veterāns
 • Birthday 10/30/1999

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

9584 profile views
 1. divas vienādas mapes nelikšu, bet lego versiju ieliku.
 2. nav tur nekā. TC.
 3. sveiks. ct-unban tu biji iegādājies [2020-07-09 20:10:04.] bet bans tev tika uzlikts 2020-07-09 20:22:11. paldies par sūdzību, bet tev nāksies pirkt jaunu ct-unban. TC.
 4. pasēdēju internetā un palasīju par tavu "associate ban", tāda lieta eksistēja 2015 gādā (laikam), bet nekas daudz par to nebija rakstīts. iegāju valve mājas lapā un tur arī nekas netika par to minēts, bans netiek dots teammatiem par to ka kāds viņu komandā spēlē ar čītiem, viņiem tiek atņemti ranks/xp u.t.t bet vac-bans netiek dots. kā arī identy.lv neatbild par tavu un tava brāļa rīcībām. ja pat bans ir uz tava profile uzlikts tad noteikti tas ir pelnīts, mēs skinus / vipus u.t.t nepārliekam uz citiem profiliem. (izņemot ļoti ļoti ļoti retos gadījumos)
 5. pieņemts, uz testa laiku.
 6. cik skatos visiem šeit par pieteikuma paraugu ir pie dirsas, ja jūs nevarat pat pacensties pieteikumu uzrakstīt normāli, tad kāda vispār ir jēga no šī visa? atteikts.
 7. šeit ir viss paskaidrots. paldies outpace. ;) pieteikums atteikts.
 8. uzraksti sakarīgu pieteikumu, tad arī redzēsim ko varam darīt lietas labā. atteikts.
 9. iespēju jau tev var dot, cik redzu arī awp serverī sobrīd ir vajadzīgi admini, esi dazreiz nenopietns, bet ticu ka serverī spēli labi uzvesties. došu tev rec.
 10. Tev jau pateica visu šeit. Pērc prime viss.
 11. kad ej iekšā serverī, un ja tevi izmet, atver konsoli (`) un iekopē visu ko tev tur rāda šeit, tad skatīsimies ko varam darīt lietas labā. kā arī tikko paskatījos tavu profilu, redzu ka tev ir 2 [FREE TO PLAY] profili, kas nozīmē ka tev iespējams nāksies pirkt "prime", lai turpinātu spēlēt identy.lv serveros. bans tev uz abiem profiliem nav. ip-bans arī nav.
 12. Atteikts. bet palasot pārējos komentārus, izlēmu kad došu tev iespēju rakstīt atkal pieteikumu pēc 2 nedēļām, un tad redzēsim vai aktivitāte ir mainījusies uz labo pusi, un ja tu kādu nosūdzi tad lūdzu paņem screenshotu. * Uz jautājumu cik stundas mēs gribam lai admins pavada serverī? vismaz 1-2 stundas dienā būtu forši, saliekot 6-7 adminus kopā, tad serverī būtu jābūt kādam adminam sasniedzamam. * Par reportiem, sūdzības privāti ? paņem screenshotu katru reizi kad nosūdzi kādu privāti, un lai screena redz ka admins ir apstiprinājis ka "nosūdzētais" ir sodīts, vai arī uztaisi sūdzību, tas ir viegli un ātri. (tip: izmanto ShareX visi screeni saglabājas imgur.com) * vēl viena lietas kas man nepatīk, cik zinu JB ir atdzīvojies jau kādu laiciņu bet tu tur nospēlēji tikai pēdējas 2 nedēļas, un tad skrien pēc admina. https://i.imgur.com/NWbOuEd.gifv @Jallerkad būs brīvāks laiks pielabošu pieteikuma punktus. paldies.
 13. jb_UpToNoGood_B5 pārāk maza, nebūs. jb_invicita pārāk maza, nebūs. jb_rgaming_standart_a1 pārāk maza, nebūs. jb_nrx_v9_gs mape crasho / nebūs jb_mario_rescue_v1_2 ieliku. jb_paradise_v2 pārāk maza, nebūs. ba_jail_fg_revolution_v1 crasho , nebūs jb_oyunhavuzu pārāk maza, nebūs. jb_nm_kistroll_b1b ieliku. ba_jail_fg_lightsout_v4 ieliku. vajag nav failu jb_dust2 nekā tur nav, nebūs ba_jail_109_construction_c pārāk saspiesta mape, nebūs ba_jail_modern_castle_csgo liela mape ar 4 spēlēm, nebūs. jb_armageddon_znt_v3 bugi, nebūs. jb_clouds_final5 pēdējo reizi kad bija serverī, īsti negāja labi, bet pamēģināsim atkal, ieliku jb_healon_v1 pārāk maza, nebūs. jb_hostile2_default ieliku un būtu jau bijis labi ja tu būtu uzrakstījis kuras mapes netiek lietotas... TC.
×