Jump to content

Walter

Moderators
 • Content Count

  667
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Walter last won the day on August 25

Walter had the most liked content!

About Walter

 • Rank
  Veterāns
 • Birthday 10/30/1999

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

9897 profile views
 1. Velos redzet kaut kadu zimējumu. Vai kaut ko, ko esi uztaisijis, un lepojies ar to.
 2. kā arī lollka teica, citi ir banoti par citu servera reklamēšanu. un viņi nav bijuši unbanoti. kā arī tas ir rakstīts identy.lv noteikumos, reklamēšana ir aizliegta, tu pārkāpi noteikumu, Tu tiki sodīts. bans paliek. unbanu vari iegādāties šeit. https://identy.lv/veikals gribi iet uz chilu? droši ej, bet nesauc identy spēlētājus sev līdzi.
 3. unbanu vari iegādāties šeit ---> https://identy.lv/veikals
 4. Draudziņ tu kavē jau vairāk kā mēnesi, sūdzība ir jāraksta 2 dienu laikā pēc bana saņemšanas.... Unbanu vari iegādāties https://identy.lv/veikals Tas ka tev ir 700 mači Faceita neko nenozīmē. Zinu cilvekus kas ir čitojuši ar vairak spēlēm bet vēl aizvien nav vac banoti. Bans netiks noņemts, tc.
 5. divas vienādas mapes nelikšu, bet lego versiju ieliku.
 6. nav tur nekā. TC.
 7. sveiks. ct-unban tu biji iegādājies [2020-07-09 20:10:04.] bet bans tev tika uzlikts 2020-07-09 20:22:11. paldies par sūdzību, bet tev nāksies pirkt jaunu ct-unban. TC.
 8. pasēdēju internetā un palasīju par tavu "associate ban", tāda lieta eksistēja 2015 gādā (laikam), bet nekas daudz par to nebija rakstīts. iegāju valve mājas lapā un tur arī nekas netika par to minēts, bans netiek dots teammatiem par to ka kāds viņu komandā spēlē ar čītiem, viņiem tiek atņemti ranks/xp u.t.t bet vac-bans netiek dots. kā arī identy.lv neatbild par tavu un tava brāļa rīcībām. ja pat bans ir uz tava profile uzlikts tad noteikti tas ir pelnīts, mēs skinus / vipus u.t.t nepārliekam uz citiem profiliem. (izņemot ļoti ļoti ļoti retos gadījumos)
 9. cik skatos visiem šeit par pieteikuma paraugu ir pie dirsas, ja jūs nevarat pat pacensties pieteikumu uzrakstīt normāli, tad kāda vispār ir jēga no šī visa? atteikts.
×