Jump to content

Walter

Moderators
 • Content Count

  614
 • IDcash

  0.39€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14
 • Time Online

  464d 19h 52m 23s

Walter last won the day on July 11

Walter had the most liked content!

About Walter

 • Rank
  Veterāns
 • Birthday 10/30/1999

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

8571 profile views
 1. tikko šitas atlidoja man pastā, bet atbilde ir nē , ja vēl tev tas interesē. nav nekāds čakars, viss ir saliks tā kartīti lai nebūtu mudžeklis vienā vietā.
 2. 1.15. JB un AM SERVERĪ VISIEM spēlētājiem jābūt vismaz 3 simboliem nikā, un nedrīkst būt nekādi custom burti utt, šis noteikums neattiecās uz pārējiem serveriem. 1.16. Visos serveros niks nedrīkst būt neredzams, tam ir jābūt unikālam, nedrīkst būt vairāki cilvēki ar ļoti līdzīgiem nikiem, kā arī tajā nedrīkst būt lamu vārdi. 1.15. mutisks brīdinājums/kick/ban uz 10m un ar katru reizi x2 1.16. mutisks brīdinājums/kick/ban uz 10m un ar katru reizi x2
 3. https://identy.lv/csgo/demos atrodi pareizo demo un iemet linku, mēs nemeklēsim to tavā vietā. paldies.
 4. Walter

  ieteikums JB.

  adminu tīrīšanā vienmēr tiek izlozēts admins kurš nopelna idc par labu padarīto darbu, varētu arī viņiem iedot kaut kādu skinu, bet tikai 1 skinu visiem uzvarētājiem, nevis visiem unikālus skinus, savadāk serveris būs pārdirsts ar skiniem. i like this. ---- par tēmu, esmu pret, adminiem nevajag izcelties serverī. gribi skinu? nopērc. ieteikums atteikts. @boomixpaskaties ko @Outpaceun @_TnT_ uzrakstīja, idejas nav sliktas.
 5. Walter

  ieteikumi @jb

  sen jau par šito biju runājis un domāju ka vajag kau kādas limitācijas uz garnātām, kaut vai ir 50/50 iespēja dabūt granātu katru roundu. kad serveris ir pilns. ir pagrūti novadīt kad lido 1000 granātas uz tavu pusi.
 6. bet kurš saka ka mēs visus viedokļus ņemam vērā ? adminu viedokļi vienmēr ir un būs prioritāte, kā arī ir spēlētāji kas var sakarīgi izteikt savu viedokli par kādu spēlētāju, or ko darīt ar ex-adminiem kas agrāk ir adminējuši serverī, viņi arī vairs nevar izteikties? noteikums netiks mainīts, VISI varēs izteikties adminu pieteikumos, tie kas bezpriģelā kaut ko rakstīs tiks sodīti. par lincēna pieteikumu, agrāk man nepatika tava attieksme vai arī kā tu uzvedies, biji mazliet pārāk varens par sevi un domāji ka nekas nevar ar tevi notikt, kā arī biji mazliet dirselīgs. ("specot sēžot daudz ko var pamanīt") bet lasot visus komentārus cik noprotu tu esi mainījies. REC no manis, ja esi kļuvis par labāku personu. ja tiksi pieņemts nepievil mani un nedari sūdus. dankeeee.
 7. tātad tu tagad zini kurā serverī tev uzlika banu un par ko, tagad atrodi pareizo demo kurā tev uzlika banu ieliec linku šeit un mēs to izskatīsim vai pa tiešām tu nečītoji. paldies.
 8. https://identy.lv/csgo/demos atver acis. paldies.
 9. Walter

  CS:GO Fragmovie

  0:13 nesapratu kāpēc uz čatu iezumoji ? ir okey.
 10. bans samazināts uz 1 dienu un pārlikts tikai uz arenu nevis uz visiem serveriem, jau esi ticis banots par šo vienreiz, mācībai bija jābūt tad, bet izdomāji to izdarīt vēl reiz. kā arī tu man neiedevi ne demo, ne mapes nosaukumu, ne roundu kurā tas notika, man nācās iet cauri 4 demo un visas skatīties vai pa tiešām tu nečīto. nedari stulbības, paldies. tc.
 11. labi, noskatijos demo, serverī bija 6 cilvēki un mape tik tiešām bija pārāk liela, priekš tik maz cilvēkiem, un viņš uzlika vote vai mainīt vai nē, jums bija iespēja izvēlēties lai viņa netiktu mainīta. bet tu vienīgais biji tas kas negribēja lai mape tiek mainīta, visi pārējie nobalsoja lai mainītu. sūdzība nepamatota. tc.
 12. rec no manis arī, esi aktīvs, neatceros vai tas biji tu vai breiks viens no jums pat ir spējis aizrādīt man par lietām ko daru serverī. bet anyway tu man patīc pieņemts uz testa laiku. serverī admins būs uzlikts, forumā nāksies mazliet pagaidīt. tiek veikti labojumi grupām. tc.
×