Jump to content

Walter

Moderators
 • Content Count

  624
 • IDcash

  0.01€
 • IDRuby

  0♦
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  473d 3h 27m 54s

About Walter

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

8799 profile views
 1. Sveiks, apskatījos tavu [IP] un pārbaudīju to serverī, Tev ir divas iespējas kā tikt serverī, NOPĒRC PRIME, vai arī tiec atpakaļ savā main acc. TC.
 2. Čau, cik dzirdēju tu tikai nesen arī dabūji savu pc/laptopu atpakaļ, uzmetu aci uz taviem statiem identy serveros, teikšu godīgi nav tie labākie. Kā arī atceros tev pa reizei uznāk tas kašķis ka tu vienkārši pazūdi, vai arī tev pazūd interese csam. Pagaidām atteikts, bet nākošo pieteikumu tu vari rakstīt pēc 2 nedēļām, ja tu pierādīsi man ka vari būt aktīvs serverī, rekomendāciju no manis saņemsi.
 3. Daudz laimes. @boomix180 puķes uzdāvini.
 4. Tad ari jūnijā vajadzēja par to domāt, un uzrakstīt sūdzību., tas aizņem tikai 5 minūtes. Unbanu vari iegādāties šeit. https://identy.lv/veikals
 5. Daudz laimes. Pica no manis.
 6. tikko šitas atlidoja man pastā, bet atbilde ir nē , ja vēl tev tas interesē. nav nekāds čakars, viss ir saliks tā kartīti lai nebūtu mudžeklis vienā vietā.
 7. 1.15. JB un AM SERVERĪ VISIEM spēlētājiem jābūt vismaz 3 simboliem nikā, un nedrīkst būt nekādi custom burti utt, šis noteikums neattiecās uz pārējiem serveriem. 1.16. Visos serveros niks nedrīkst būt neredzams, tam ir jābūt unikālam, nedrīkst būt vairāki cilvēki ar ļoti līdzīgiem nikiem, kā arī tajā nedrīkst būt lamu vārdi. 1.15. mutisks brīdinājums/kick/ban uz 10m un ar katru reizi x2 1.16. mutisks brīdinājums/kick/ban uz 10m un ar katru reizi x2
 8. https://identy.lv/csgo/demos atrodi pareizo demo un iemet linku, mēs nemeklēsim to tavā vietā. paldies.
 9. Walter

  ieteikums JB.

  adminu tīrīšanā vienmēr tiek izlozēts admins kurš nopelna idc par labu padarīto darbu, varētu arī viņiem iedot kaut kādu skinu, bet tikai 1 skinu visiem uzvarētājiem, nevis visiem unikālus skinus, savadāk serveris būs pārdirsts ar skiniem. i like this. ---- par tēmu, esmu pret, adminiem nevajag izcelties serverī. gribi skinu? nopērc. ieteikums atteikts. @boomixpaskaties ko @Outpaceun @_TnT_ uzrakstīja, idejas nav sliktas.
 10. Walter

  ieteikumi @jb

  sen jau par šito biju runājis un domāju ka vajag kau kādas limitācijas uz garnātām, kaut vai ir 50/50 iespēja dabūt granātu katru roundu. kad serveris ir pilns. ir pagrūti novadīt kad lido 1000 granātas uz tavu pusi.
 11. bet kurš saka ka mēs visus viedokļus ņemam vērā ? adminu viedokļi vienmēr ir un būs prioritāte, kā arī ir spēlētāji kas var sakarīgi izteikt savu viedokli par kādu spēlētāju, or ko darīt ar ex-adminiem kas agrāk ir adminējuši serverī, viņi arī vairs nevar izteikties? noteikums netiks mainīts, VISI varēs izteikties adminu pieteikumos, tie kas bezpriģelā kaut ko rakstīs tiks sodīti. par lincēna pieteikumu, agrāk man nepatika tava attieksme vai arī kā tu uzvedies, biji mazliet pārāk varens par sevi un domāji ka nekas nevar ar tevi notikt, kā arī biji mazliet dirselīgs. ("specot sēžot daudz ko var pamanīt") bet lasot visus komentārus cik noprotu tu esi mainījies. REC no manis, ja esi kļuvis par labāku personu. ja tiksi pieņemts nepievil mani un nedari sūdus. dankeeee.
×