Jump to content

Mr.Mercury

oldschool
 • Content Count

  1422
 • IDcash

  0.01€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28
 • Time Online

  348d 14h 28m 42s

Mr.Mercury last won the day on May 18

Mr.Mercury had the most liked content!

About Mr.Mercury

Profile Information

 • Vārds
  Ģirts
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

19043 profile views
 1. @ Clubstep : gribas to golu aizvest vakariņās un vakara beigās izpist
 2. *DEAD* IRRELEVANT‎ : buy a kid loser
 3. Kaut kas šitāds notiks? Bet nu jā, atrodi citu nodarbi, kā pavadīt savu laiku!
 4. Pat īsti nezinu ko teikt, velviens vakars un velviena nereāla spēle, nepietiek ar to, ka Liverpool no 0:3 atguvās pret Barcelonu uzvarot ar 4:0 un tiekot tālāk uz ČL finālu, tagad vēl šis, kad pirms spēles Ajax pirmo spēli uzvarēja ar 1:0 viesos un vakardienas spēlē pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 2:0 pret Tottenham, Tottenham vajadzēja iesist 3 vārtus 45 minūšu laikā un vēl zinot, ka Tottenham galvenais uzbrukuma līderis,Kane, nespēlēja, likās samērā nereāls uzdevums, bet man par prieku, jo esmu Tottenham fans, pateicoties trīs Lucasa vārtiem viņi to spēja izdarīt. Es , protams, nemāku teikt par visām ČL spēlēm, kas ir bijušas pagātnē, bet no tām kuras esmu redzējis, šīs abas man paliks ilgi atmiņā, tie kas neseko līdzi nesapratīs, cik ļoti šīs abas spēles bija pārsteidzošas iznākuma ziņā, bet tie kas seko līdzi sapratīs. Pieminēšu vēl to, ja būtu likts totalizātors un kombinēti iznākumi, ka Liverpool tiek tālāk un Tottenham, pirms otrās spēles, kofs būtu aptuveni 60-70, liekam 10e un izce;lam 600eur, tas tā informācijas pēc ;D! Gaidam finālu un atbalstam Tottenham :D!!
 5. Pats pirms spēles domāju, ka šajā spēlē viss skaidrs, nebūs nekādi pārsteigumi, vēl uzzinot to ka divi no trim sākumsastāva uzbrucējiem( Salahs un Firmino) nespēlēs, tad vispār nodomāju ka Liverpool nereāli atspēlēties, bet nu jā, notika negaidītais, vispār skatoties spēli, biju nesaprašanā par barcelonas "šķidro" aizsardzību, trešie vārti, kur stāv trīs aizsargi blakus Liverpool spēlētājam un pat neizleca, par ceturtajiem vārtiem vispār nerunāsim, visa komanda atslēdzās. Ja mēs paskatamies nākotnē tad pastāv tāda iespēja ka gan ČL finālā, gan EL(Europa League) satiekas tikai Anglijas klubi. ITS COMING HOME!!!! Šovakar par Tottenham !!!
 6. Mr.Mercury

  IIHF 2019 PČ.

  Latvija 3 -1 Austrija Latvija 2-1 Šveice Latvija 3-0 Itālija Latvija 1-2 Čehija Latvija 1-4 Krievija Latvija 2-3 Zviedrija Latvija 3-1 Norvēģija
 7.  1,45 Silvi tas tu? 

 8. Kyle Selma Hayek vai Jennifer Lopez
 9. Mana balss aizies Alexandra Daddario vienmēr viņas acis ir piesaistījušas Jennifer lawrence VS Margot Robbie GO!
 10. Mr.Mercury

  Musician.

  Kas pie velna ir tas...... 2/10
 11. Man ir pazīstami cilvēki, kas ir braukuši tur gan vienreiz gan vairākas reizes, darbs nav viegls, protams, tu vari aizbraukt iztērēt naudu un atbraukt atpakaļ neko nenopelnījis, bet tas ir no tevis atkarīgs, kā jau daži te teica, no tavām komunikācijas prasmēm un kā tu spēj pārliecināt cilvēku, ka tas ko tu pārdod ir tiešām laba lieta un noderēs ikvienam , bet nu kurš darbs ir viegls, katrā darbā ir jāiegulda pūles, ja vēlies labi nopelnīt un tomēr pie reizes apgūsti labas komunikācijas prasmes, uzlabo angļu valodu, iepazīsti jaunus cilvēkus, apskati jaunas vietas un vasaru vari pavadīt citādāk kā parasti.
 12. Kāda veida atkritumu šķirošanas tehnoloģiju Jūs uzskatāt par labāku? Sadedzināšana
×