Jump to content

Mr.Mercury

oldschool
 • Content Count

  1430
 • IDcash

  0.01€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29
 • Time Online

  350d 21h 58m 58s

Mr.Mercury last won the day on June 15

Mr.Mercury had the most liked content!

About Mr.Mercury

 • Rank
  ID zelta biedrs
 • Birthday 01/05/1996

Profile Information

 • Vārds
  Ģirts
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

19407 profile views
 1. Tas Steps sanarkojies kaut ko, cukuru vēnās par daudz. E.V patiesībā labi skaitīja,fināls gan tāds švaks un Wiesulim visu cieņu, bet šogad likās ka kaut kas pietrūka! Kāpēc, lai viņš nenāktu skaitīt, ja ir labas balvas? stundas laikā nopelnīt 1k un telefonu ar lietu kas padodās, tur jābūt stulbam lai nepiedalītos!
 2. Dobelē drīz cilvēku skaits sāks pazemināties un apbedījumu vietas palielināsies. Bet nu apsveicu, jāpērk tagad "žurka",būs vieglāk ID meitenes sacopēt
 3. Mr.Mercury

  TOTO Spams

  Dažas no manām pēdējām likmēm
 4. @ Clubstep : gribas to golu aizvest vakariņās un vakara beigās izpist
 5. *DEAD* IRRELEVANT‎ : buy a kid loser
 6. Pat īsti nezinu ko teikt, velviens vakars un velviena nereāla spēle, nepietiek ar to, ka Liverpool no 0:3 atguvās pret Barcelonu uzvarot ar 4:0 un tiekot tālāk uz ČL finālu, tagad vēl šis, kad pirms spēles Ajax pirmo spēli uzvarēja ar 1:0 viesos un vakardienas spēlē pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 2:0 pret Tottenham, Tottenham vajadzēja iesist 3 vārtus 45 minūšu laikā un vēl zinot, ka Tottenham galvenais uzbrukuma līderis,Kane, nespēlēja, likās samērā nereāls uzdevums, bet man par prieku, jo esmu Tottenham fans, pateicoties trīs Lucasa vārtiem viņi to spēja izdarīt. Es , protams, nemāku teikt par visām ČL spēlēm, kas ir bijušas pagātnē, bet no tām kuras esmu redzējis, šīs abas man paliks ilgi atmiņā, tie kas neseko līdzi nesapratīs, cik ļoti šīs abas spēles bija pārsteidzošas iznākuma ziņā, bet tie kas seko līdzi sapratīs. Pieminēšu vēl to, ja būtu likts totalizātors un kombinēti iznākumi, ka Liverpool tiek tālāk un Tottenham, pirms otrās spēles, kofs būtu aptuveni 60-70, liekam 10e un izce;lam 600eur, tas tā informācijas pēc ;D! Gaidam finālu un atbalstam Tottenham :D!!
 7. Pats pirms spēles domāju, ka šajā spēlē viss skaidrs, nebūs nekādi pārsteigumi, vēl uzzinot to ka divi no trim sākumsastāva uzbrucējiem( Salahs un Firmino) nespēlēs, tad vispār nodomāju ka Liverpool nereāli atspēlēties, bet nu jā, notika negaidītais, vispār skatoties spēli, biju nesaprašanā par barcelonas "šķidro" aizsardzību, trešie vārti, kur stāv trīs aizsargi blakus Liverpool spēlētājam un pat neizleca, par ceturtajiem vārtiem vispār nerunāsim, visa komanda atslēdzās. Ja mēs paskatamies nākotnē tad pastāv tāda iespēja ka gan ČL finālā, gan EL(Europa League) satiekas tikai Anglijas klubi. ITS COMING HOME!!!! Šovakar par Tottenham !!!
 8. Mr.Mercury

  IIHF 2019 PČ.

  Latvija 3 -1 Austrija Latvija 2-1 Šveice Latvija 3-0 Itālija Latvija 1-2 Čehija Latvija 1-4 Krievija Latvija 2-3 Zviedrija Latvija 3-1 Norvēģija
 9.  1,45 Silvi tas tu? 

×