Jump to content
Krokodils

jailbreak random

Recommended Posts

"bet admini taču, ir pietiekami daudz". Nepārmetu nevienam, bet rekur pierādījums, ka tomēr, dažos brīžos, kāds lieks admins ir vajadzīgs. Krokodil, laikam tev pirmā reize šādā spēļu community, kādreiz vēl nebija tik daudz mazo, kuri spēlēja datorspēles un izrādija savu stulbumu, bet tagad to paliek aizvien vairāk. Jāpierod pie tā. Iemet atsevišķi par viņiem sūdzības un viss.  :gaben: 

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kādā sakarā Jūs cenšaties te tik nopietni to uztvert? Normāls video ar smieklīgiem brīžiem serverī. Jūs no JB gaidījāt ofisa nopietnību? Ak, jā, Jūs līdz ofisam tikuši neesat, pat nezinat, kā tur ir. Es pateikšu priekšā, ofisā, jā, ir nopietnība, kamēr tas skar darba jautājumus, līdzko darbs tiek aizmirsts, tie cilvēki ir draugi ar labu humora izjūtu, ar kuriem vienmēr var izsmieties, šeit ir tas pats, šad tad vadīšana ir nopietna, šad tad pilnīgs bērnudārzs, bet ja, Jūs, skolnieki, te sākat kaut ko ļečīt par nenopietnību, vot tas jau ir nenopietni. Nav jēga censties pieaugt ātrāk par savām biksēm, izbaudiet šo laiku.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kādā sakarā Jūs cenšaties te tik nopietni to uztvert? Normāls video ar smieklīgiem brīžiem serverī. Jūs no JB gaidījāt ofisa nopietnību? Ak, jā, Jūs līdz ofisam tikuši neesat, pat nezinat, kā tur ir. Es pateikšu priekšā, ofisā, jā, ir nopietnība, kamēr tas skar darba jautājumus, līdzko darbs tiek aizmirsts, tie cilvēki ir draugi ar labu humora izjūtu, ar kuriem vienmēr var izsmieties, šeit ir tas pats, šad tad vadīšana ir nopietna, šad tad pilnīgs bērnudārzs, bet ja, Jūs, skolnieki, te sākat kaut ko ļečīt par nenopietnību, vot tas jau ir nenopietni. Nav jēga censties pieaugt ātrāk par savām biksēm, izbaudiet šo laiku.

 

Neviens nav aizliedzis jokus un jautrību, toties prāta robežās.

Video vairs nav jautrība, bet gan idiotisms.

Link to comment
Share on other sites

Ko tu gribēji ar šo parādīt? Cik mūsdienu jaunatne ir sabojāti un nesaprot neko ko saka?

Ej prom no šejienes ar savu video.

Kāds vismaz parāda reālo situāciju serverī un cenšas kaut kā atdzīvināt forumu, kamēr tu turpini smirdēt ar savu sūdu visos topikos un katrā savā teikumā. :/

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kādā sakarā Jūs cenšaties te tik nopietni to uztvert? Normāls video ar smieklīgiem brīžiem serverī. Jūs no JB gaidījāt ofisa nopietnību? Ak, jā, Jūs līdz ofisam tikuši neesat, pat nezinat, kā tur ir. Es pateikšu priekšā, ofisā, jā, ir nopietnība, kamēr tas skar darba jautājumus, līdzko darbs tiek aizmirsts, tie cilvēki ir draugi ar labu humora izjūtu, ar kuriem vienmēr var izsmieties, šeit ir tas pats, šad tad vadīšana ir nopietna, šad tad pilnīgs bērnudārzs, bet ja, Jūs, skolnieki, te sākat kaut ko ļečīt par nenopietnību, vot tas jau ir nenopietni. Nav jēga censties pieaugt ātrāk par savām biksēm, izbaudiet šo laiku.

 

Kas vienam šķiet smieklīgs, tas otram šķiet īpaši debīls. Kāda atmosfēra serverī, tāda tauta arī pievienojas spēlēšanai. Kā jau breiks teica - visu normas robežās un varēs jautrību izbaudīt arī bez jēliem jokiem. Nezinu gan, kas tur bija smieklīgs, bet šobrīd vienīgais serveris, kurā tiešām var uzspēlēt bez mentālas lēkmes - tas ir pubs... jo tur neviena nav. Un ja nu uzrodas tauta, tad ne tuvu tāda tipa kā tie "mammas joku" sludinātāji.

Link to comment
Share on other sites

šitā jau var pārdozēties ar autismu  :O

visi jau it kā zina kādu vēzi var dabūt pievienojoties jb ..

 

Jb ikdienā tā nav,es uzskatu ka vajadzēja arī pozitīvās lietas iekļaut video savādāk visi sāk domāt ,ka jb ir daudz trakāks nekā viņš ir.

Link to comment
Share on other sites

Jb ikdienā tā nav,es uzskatu ka vajadzēja arī pozitīvās lietas iekļaut video savādāk visi sāk domāt ,ka jb ir daudz trakāks nekā viņš ir.

 

Nu cik es ieeju tur, viss itkā normāli, bet paskatoties uz šo video izskatās savādāk :D

Link to comment
Share on other sites

Es tik nesaprotu vienu , admini ir pieteikami , bet pa dienu tie nav, tad jau labāk paņemt tikai 5 adminus, kuri ir patiešām redzami aktivitāte, un nepieļaut kautkādu šadu bērnudārzu!

Link to comment
Share on other sites

Nav tā ,ka admini ir pietiekami ,jo citreiz ir protams ,ka serverī ir kādi 3admini online bet tiešām ir bieži kad nav neviens un neviens nenāk uz !calladmin.

Par tēmu šādi brīži ir kad ir ct pokemoni vai arī viens gudrelis iesāk par kko runāt un tas sākas ,kā "trends" serverī uz kādu laiku piemēram random tagi. *Cough* *Cough* 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×