Jump to content

Recommended Posts

Hey hey IDENTY biedri!

Sniegpulkstenītes vairs nav aiz kalniem, mainīgā Latvijas ziema ir pagājsi un aiz loga norisinās spraiga cīņa starp pavasari un ziemu. Kā jau ierasts, gadalaikam mainoties, arī ID tiek atklātas nominācijas. Atskaites punktu ņemam 02.12.2016., kad ID apvienojās ar suds.

 

Lietotājs tiks apbalvots ar +1wp ja netiks ievēroti šādi noteikumi:

1. Nebūsi pamatojis katru nomināciju ar nominācijas cienīgu viedokli;

2. Ja būsi nominējis pats sevi;

3. Ja tev nebūs vismaz 20. postu.

 

Nomināciju saraksts:

 

Administrācijas pārstāvis - Ziemas labākais, centīgākais administrators.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas.

JB Admins - Labākais servera admins.

SURF Admins - Labākais servera admins.

AM Admins - Labākais servera admins.

BHOP Admins - Labākais servera admins.

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu.

Palīgs - Jebkurš, kurš Tev visvairāk ir palīdzējis.

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika.

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool.

SPAMERIS - šī gadalaika lielākais spameris.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve.

 

 

Paraugs kā aizpildīts, nu aptuveni šāds:

Banteam - protams, ka Dzivnieks Nekad nav bijušas problēmas ar banteam pienākumiem. Visas sūdzības izskata un visu atpazīst, pieņem pareizo lēmumu un ir baigais lohs. lol,  jk, toms neko vispār nedarīja un pīkstēja kā mazs tampons.

Bet ja nopietni, tad TIGER, par cik ir vienīgais no banteam sastāva.

 

Par balvām vēl padomāsim, ja ir kāds, kas ir gatavs labākajiem kaut ko nosponsorēt - piesakās PM. Awards noteikti būs. :smaids:

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Es uzskatu, ka šo nomināciju ir pelnījuši divi cilvēki : boomix un akka. Šo abu cilvēku darbu varam redzēt sākot no serveriem līdz forumam, lai gan ir arī daudzas citas lietas, kuras ,visticamāk, nenonāk līdz parastajiem lietotājiem. Good job and keep it up !


Moderators - Simplijs, nav īsti ko pielikt, aktīvi darbojas forumā..


JB Admins - Rebudijs, atvērts un saprātīgs jaunietis?! Vienmēr aktīvs gan serverī, gan forumā un ir pierādijis savu spēju racionāli analizēt situāciju un izpaust savu viedokli.


Lietotājs- Jorens, vienmēr sēž forumā un taisa drāmas un čelendžus..


Palīgs - Mercury?! Nav neviena cita kurš pagaidām nāktu prātā.


Sliņķis - Manuprāt, mēs visi esam slinki, varbūt kāds vairāk un kāds mazāk bet overall yeah .. visi esam slinkojuši.


Aktīvais-Walters, ļoti aktīvi darbojās pa serveriem, discord un ts3.


Oldschool - Mercury, diezgan bieži forumā sēž un ir prieks ar viņu pa reizei "uzsist" klaču.


Girl next door - Kičuks ( Kičiņa) , cik esmu redzējis ,tad forumā ļoti aktīvi uzturas !


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Grūti izlemt šeit boomix  un  akka ir daudz darījuši mūsu labā sākot no foruma līdz serveriem. Es par abiem


JB Admins -Laikam jau tad rebudijs, lai kādas nesaskaņas bijušas ar viņu tomēr viņš izrādīja aktivitāti un darījis savu darbu viss aktīvāk un labāk.


SURF Admins - Pieņemu, ka holderbergs katru reizi, kad es gāju serverī bija serverī darīja savu darbu.


BHOP Admins - akka, jo aktīvi uzturas un parūpējas par mapēm tur.


Palīgs -  Ar ķibelēm vēršos pie boomix, izlaboja nepareizu banu utt.


Aktīvais -  Jorens, jo forumā daudz čatā uzturas esmu to ievērojis.


Girl next door - Lori, jo  no viņas tikai pagaidām esmu manījis aktivitāti.


Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Ja godīgi tad visi kas pašlaik augstāk stāvoši ir ļoti labi pastrādājuši taču nominēšu boomix'u par to, ka palīdzēja ID atkal uzplaukt un par to, ka cilvēks ir ieguldījis daudz laika šajā projektā.


 


Moderators - Noteikti, ka simplijs. Pagaidām tiešām ļoti aktīvs, cenšās visur iesaistīties, gan foruma ziņa, gan serveru. Ka tik mums labāk. Dara savu darbu perfekti so nominēju viņu.


 


Banteam - Īsti nezinu vai tāds ir? Šeit nominēšu rebudiju, izskata visas sūdzības.


 


AM Admins - SMUKŠS, domāju ka savu darbu viņš paveic ļoti labi un sakarīgi. Pat ja pēc tā viņam uzrodās +10 heiteri. Vairāk šādus arēnā. ty


 


Lietotājs- Jorens, katru dienu ienāk čatā, varbūt ne vienmēr to gudrāko lietu izspļauj bet nu still. Tāpat arī forumā gan serveros ir bieži bijis ieraudzīts.


 


Aktīvais - Spētu nosaukt vairākus bet tomēr atkal nominēšu rebudiju. Cilvēks redzams visos ID serveros, kā arī forumā ir online redzams ļoti bieži.


 


Oldschool - LIN?RDS, lai arī cik weird stuff netiek redzēts no viņa puses gan čatā gan forumā viņš tomēr manuprāt ir aktīvākais os pārstāvis.


 


SPAMERIS - Mercury, manuprāt chatbox or forumu overall vispār nepamet.


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Piedodiet citi administrācijas locekļi, bet šeit noteikti ir jābūt akkai vai boomix. Ņemot vērā kādu laiku un pacietību ziedojuši serveru uzlabošanai, labošanai, mapju ievietošanai.


Moderators - Došu šo nomināciju simplijam, jo visbiežāk no visiem Moderatoriem redzu tieši viņu.


Banteam - rebudijs, jo vienmēr ātri izskata un ir on point


BHOP Admins - Walters, jo diezgan bieži ir iekšā serveŗī un vienmēr ir diezgan pozitīvs un neatteiksies papļāpāt, un savus pienākumus pilda godam.


Lietotājs- Jorens, vienmēr pagadīsies kādam pa kājām. Toties ļoti aktīvs forumā un serveros arī bieži parādas.


SPAMERIS - Mercury. Vienmēr pagadīsies jebkurā topikā un čatā jebkurā laikā gandrīzvai..


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - visi baigi aktīvi, bet skatos, ka pagaidām neviens nav nominējis manu saulstariņu Kemčiku, tāpēc būsu jauka un atdošu balsi Tev.

Moderators - simplijs, cenšās forumā uzturēt kārtību un aktivitāti

Lietotājs-  Merkurijs, vienmēr aktīvi rosās gan čatā gan topikos.

Palīgs - akkucis, esmu mainījusi priekštatu par šo cilvēku, proti uz labo pusi, esi atsaucīgs un neatteiksi izpalīdzēt.

Sliņķis - faziks, gan profesijā gan amatā esi slinks, māk tikai ar kociņu darboties.

Aktīvais - Linārdiņš, arī vienmēr grozās čatā, palicis komunikabls un atvērts.

Oldschool - Tas būtu man mīļais draugs krekeris, kurš vairs īsti nav krekeris, bet gan cepumiņš, sad

Girl next door - nu protams mana maziņā Kičiņka, vienmēr ir bijusi jauka pret visiem un draudzīga.

pss. pls piedodiet, es nespēlēju cs un nesekoju līdzi cs dzīvei, spēlmaņus nepazīstu.:(

Edited by conca
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Akkucix/Boomix/Kemix/Klāvix/Rausix/Walterix, jo šitie džeki atdzīvināja identjiku. Kā nu kurš mācēja : dažs ar foruma iekustināšanu, cits - ar tehniskajiem darbiem webā un serveros. Cepuri nost džekiem, malači!


Moderators - Simplijs : aktivitāte forumā, nabagu sodīšana, topiku kontrole un "guess who" sadaļas vadīšana. Jap, es teiktu, ka labākais moders.


Banteam - Rebudijs, kurš uzņēmies atbildību par sūdzībām/pārkāpējiem. 


JB Admins - Nespēlēju JB, jo man nepatīk klausīt cilvēkus, kuri ir 8us gadus jaunāki par mani.


SURF Admins - Nespēlēju SURF, jo man nepatīk slīdēt.


AM Admins - Nespēlēju AM, jo man nepatīk šaut bērnus.


BHOP Admins - Nespēlēju BHOP, jo man reibst galva, ja par daudz salēkājos.


Lietotājs- Jorex. Statuss nav, bans gan bieži ir. Un ar visu to tā pat ir max aktīvs čumaks.


Palīgs - Rausis ar labajiem vārdiem visvairāk palīdzējis. Wink, wink


Aktīvais - Cracker, čata konstants iemītnieks. Prieks, ka vienmēr ir kāds, ar ko papļāpāt.


Oldschool - Vēlreiz atdošu balsi Cracker'am. Forumā parādās katru dienu un aktīvi piedalās arī sarunās čatā.


SPAMERIS - Jorex ar saviem horoskopiem :D


Girl next door - Lorix par Bilžu spēli un Minecraft topiku, Kičix par aktīvu postošanu un Konča par aktīvu "ko viņa uzrakstīja?" čatu


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - akka. Izteikts ID līderis. Atbildējis uz visiem manis uzdotajiem jautājumiem, nepieciešamības gadijumā palīdzējis. Manuprāt veiksmīgi pilda sava amata pienākumus, pārējie ir tīra tehniskā puse. Gala vārda teicējs.


Moderators - Simplijs. Kārtīgs uzraugs. Atbild par identy pārvāldes izvirzītajiem foruma noteikumiem un to ievērošanu, kā arī par sabiedrisko kārtību un pilsoņu tiesībām.


Banteam - Rebudijs. Pilda vienu no svarīgākajiem un atbildīgākajiem amatiem kopienā.


AM Admins - quattro#. Uz doto brīdi viss aktīvākais un kompotentākais servera uzraugs kāds arēnā pieejams.


Palīgs - Boomix.  Tehniskā puse, nepiciešamības gadijumā var palīdzet ar risinajumu.


Sliņķis - Boomix.  Aizvien nav salabota SV problēma arena serverī. Šī problēma jau sākas kad pastāvēja suds. Neilgi pēc bursta un identy apvienošanās tika iegādāta servera kaste par saziedotajiem 600 eiro. Officiāli šī servera kaste tika veiksmīgi palaista 2. janvarī un pēc Rauša teiktā ir jūtami būtiski uzlabojumi, es tikai nezinu kādi. Nezinu kur jūs to kasti hostējat, bet man ir priekšlikums. Kā būtu ja mēs samazinam servera slotu skaitu, lai sv nepārsniedz 3-5 barjeru. Uztaisam premium slotu, kas maksā 5 eiro mēnesī, tad nu tie kas gribēs un spēs atļauties maksās par kvalitatīvu spēlēšanu, savukārt tie kas nevarēs gaidīs kamēr atbrīvosies slots.


 


Edited by TROPS
Link to comment
Share on other sites

Es te ieliku tās nominācijas, kuras tiešām varu pamatot 


 


Administrācijas pārstāvis - lai arī cik daudz cilvēku strādātu administrācijā, es ticu, ka šie visi cilvēki strādā vienlīdz atbildīgi un vienlīdz labi, taču visvairāk savā uzturēšanās laikā esmu ievērojis akku, kurš aktīvi iesaistās gan foruma dzīvē, gan arī serveros.


Moderators - iepriekš būdams os statusā, šis cilvēks arī bija ļoti aktīvs iekš foruma, taču tagad iegūstot moderatora statusu, viņš aizvien aktīvāk uztur forumu kārtībā, atbrīvojoties no liekām runām topicos, vai arī cenšas sapurināt lietotājus aktīvāk iesaistīties foruma darbībās, un tas ir simplijs.


AM Admins - iepriekš pavadot savu brīvo laiku AM serverī, ļoti pamanīju, cik ļoti kvalitatīvi un prasmīgi strādā admins SMUKŠSjo vienmēr serverī tika ieviesta kārtība, nenācās klausīties šīs liekās tirgus sarunas, kas ļoti priecēja, tāpēc nomināciju piešķiru šim jaunietim.


Lietotājs-  Ja runājam par serveri, tad tas varētu būt quattro, jo aktīvi šauj AM serverī, kā arī labi dara savus admina pienākumus pēdējo dažu nedēļu laikā. Šķiet, ka par forumu neko nevarētu diži piebilst, jo katrs esam aktīvs cik vien varam! 


Aktīvais - noteikti tas ir Jorens, jo vienmēr viņš šeit ir manīts, gan topicos, gan čatā. Kā jau minēja iepriekš, kaut guvis banus, vienmēr atgriezies un uzturējis tādu pašu aktivitāti.


SPAMERIS - nevēlos nevienu aizskart, taču piešķiršu šo nomināciju Merkūram, jo vienmēr viņš tiek manīts tieši čata sadaļā, kurā ļoti aktīvi sūdzas par savām problēmām, kā arī pārmet citiem.  


Girl next door - kā pateicībā par to, ka šī daiļā būtne pielika savu roku mainkraft servera izveidē, piešķiršu šo nomināciju Lori.


Edited by crybaby
Link to comment
Share on other sites

administrācijas pārstāvis - boomix, akka, klāvs, walters, par šiem 4, zinu, ka neslinko


moderators - simplijs, dara savu darbeli uz visiem 100 :)


jb admins - Dopescott, šķiet, nav bijis brīdis, ka ieejot serverī neredzu viņu


oldschool - lincītis, aktīvāks par aktīvu + vēl funny guy


spameris - mercurijsss visur kur var iepostot, tur visticamāk arī būs iepostojis


girl next door - lorix, bieži posto mc bildītes n shit


Link to comment
Share on other sites

Es esmu ļoti bēdīgs ka vairs nav GFX nominācijas. Ko man tagad darīt? :(

 

 

Administrācijas pārstāvis - negribas likt ne boomixu ne akku, tikai tapēc ka piespiež man visu laiku taisīt kautko, bet teikšu akka jo boomix ir boomix, tur paskaidrojumu nevaig.

 

Moderators - ZZS līders jeb fazijs. Moderātoram ir zaļa krāsa, fazijs mīl zaļu krāsu - tātad fazijs mīl būt moderātors.

 

Banteam - rebudijs, tapēc ka man tā patīk.

 

AM Admins - Man ja godīgi neviens nenāk galvā kurš būtu izcēlies ar kārtības ieviešanu serverī, bet teikšu quattro lai nav tukšums šeit.

 

Lietotājs- Teikšu Mercury

 

Palīgs - Grūti teikt, bet runājot no pēdējām palīdzībām, tad 1pwa

 

Sliņķis - Piedod, bet madyoga. Ziema liek par sevi rādīt.

 

Oldschool - simplijs, jo viņs ir nu ļoooti ilgi šeit.

 

Girl next door - Ļoha for sure. nav paskaidrojumu!

Edited by SMUKŠS
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - Vienozīmīgi, ka akka, jo vienmēr ņemās pa forumu, atjaunina un uzlabo to ar vien labāk un labāk, kas mūs arī visus priecē.


JB Admins - rebudijs. Vienmēr soda un pilda savus pienākumus akurāti un bez problēmam, kā arī ir galva uz pleciem.


Sliņķis - MadYoga, jo ļoti reti bija nācis online un neko nedarīja. Tikai pa retai reizei kaut ko čatā uzraksta un pazūd miglā.


Aktīvais - Kičiņš. Parasti redzama gan čatā aktīvi čatojot, gan "foruma spēlēs" kurās aktīvi posto.


Girl next door - Kičiņš. Jauka, skaista, draudzīga meitene kurai patīk kaitināt Tomiņu un izspļaut pa reizei kādu jociņu.


 


 


 


 


 


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - akka, jo boss.


Moderators - Simplijs, uzrauga forumu, kā arī taisa konkursiņus.


Banteam - Rebudijs? Ir citi?


JB Admins - Neeju tur.


SURF Admins - Neeju tur.


AM Admins - Rausis, atcerējās apsveikt vārda dienā.


BHOP Admins - TALANTS, vienīgais bhop admins kurš sakarīgs. ;)


Lietotājs- Aigars, smieklīgs džeks.


Palīgs - 1PWA, palīdz.


Sliņķis - boomix, pārāk daudz reizes jāprasa laidz palīdz.


Aktīvais - Mercury.


Oldschool - Yogijs, ir uzturējies identy no paša sākuma, cik es zinu.


SPAMERIS - jorens.


Girl next door - KIchins. Forša meitene. (sorx rausi).


Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - akkaboomix, pārsvarā redzu šos abus uzlabodami serverus.


Moderators Simplijs,Klāvs abi dūšīgi uzrauga forumu.


Banteam Rebudijs, jo laikam esot vienīgais, bet dara savu darbu kā pienākas. 


JB Admins - Rebudijs, pārsvarā, kad es tur ieeju, redzu rebudiju kārtībnieka lomā.


SURF Admins - Neeju tur.


AM Admins - eevee, bieži pamanu, ka apklusina pārāk daudz runīgo cilvēku.


BHOP Admins - Rausis, nedodas tur visbiežāk kā citi admini, bet izturas ļoti laipni un uzjautrina spēlētājus nekā citi admini.


LietotājsAigars, bieži pamanu forumā, reizēm izspļaudamu kādu jociņu.


Palīgs 1PWA, kā nekā, ''minecrafts'' bez viņa nebūtu. (Atdod man acc, lai titāniku varu pabeigt)


Sliņķis - Pagaidām nevienu neesmu nofiksējis.


Aktīvais - Merkurijs/Jorens, visbiežāk pamanāmākie forumā, kas uzsit sarunu.


Oldschool - Yogijs, kad sāku Identijā spēlēt, viņš bija Identija boss, tāpēc mana balss uz Jogija.


SPAMERIS jorens/Merkurs , abi, kas parasti strīdas viens ar otru.


Girl next door - Ljoxa, Tā jau dotu Merkuram, parasti tur raud forumos, bet tas tāds jociņš, tā dodu Ljoxai, tiešām aktīva meitene komūnā, palīdzēja ''minecrafta'' ziņā un izveidoja jautro spēli, ''bilžu spēle''.


 

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - akka


Moderators - rebudijs un fazijs, (simplijs tikai formāli)


Banteam - rebudijs.


JB Admins - rebudijs


SURF Admins - holderbergs


AM Admins - ŠMUKŠS un quattro#


BHOP Admins - akka, Walters, Rausis un TALANTS


Lietotājs- Jorens


Palīgs - 1PWA


Sliņķis - boomix, jo Lācim nekas nav jādara. :loh:


Aktīvais - Jorens


Oldschool - Cracker un LIN?RDS, Lācis neskaitās. :loh:


SPAMERIS - Mercury.


Girl next door - Lori.


 


Katram pa 1IDC, pēc awards vērsties pie melnajiem PM.


Neaizmirstam par ieteikumiem un tiekamies atkal jūnija sākumā. :)


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×