Jump to content

boomix

MAIN
 • Content Count

  250
 • IDcash

  62.64€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39
 • Time Online

  369d 21h 56m 30s

boomix last won the day on June 27

boomix had the most liked content!

About boomix

Profile Information

 • Vārds
  Sandis
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Klēpjsunīts
 • Attiecībās ar

Recent Profile Visitors

8242 profile views
 1. Apsveicu @bora, atsūti PM detaļas - krekla izmērs, omniva pakomāts, vārds, uzvārds, telefona nurmurs.
 2. boomix

  ieteikumi @jb

  Limitēju pie reizes Dj 10x roundā (čatā arī msg parādas) CT max HP var uzkāpt līdz 150 par killiem. Guntoss tiks salabots pa nakti. Salaboju pie reizes !mct adminiem.
 3. boomix

  ieteikumi @jb

  Pats esmu vadījis, zinu cik grūti ir, kad 5 he tev uzlido virsū. Nu nezinu gan, kā tur var izvairīties no tā. Pagaidām pievienoju +10hp CT par killu, +15HP VIP'am CT side par killu. Čatā parādās ziņa. Ja kādi vēl ieteikumi, droši rakstam tepat. Prieks ka cilvēki beidzot paši iesaistās un domā, kā būtu foršāk un labāk.
 4. Apsveicam @TheZIXIS, atsūti trade url PM!
 5. boomix

  Ieteikumi @jb

  CT par killu duelī tagad saņem 6 punktus. CT ar VIP par killu duelī saņem 8 punktus. Atstāju vēl vaļā, lai vēl kāds var izteikties.
 6. Palasīju par šo tēmu detalizētāk. Serverī visu laiku stāv pievienots plugins, kas nedaudz novēš šo problēmu, bet kopsummā tas ir kas cits, ko īsti nevaru salabot. Problēma ar saistīta ar mapes apgaismojumu. Ja pārslēdzas no kādas jaunākas uz vecāku mapi, tad attiecīgi šis crash notiek vai pazūd pat fps. Vienīgais risinājums pašlaik būtu recompilot visas mapes, lai viņām būtu HDR lightning, bet nu tas ir pilnīgs robota darbs vairākām nedēļām un neviens to nedarīs Tad ir jāizvēlas, vai nu serverī stāv vairākas mapes, bet ir crashi, vai arī mazāk mapes, bet bez crashiem.
 7. Hey! Sen nav bijis nekāds giveaway, jo akka vairs viņus netaisa, tāpēc izdomāju uztaisīt kādu simple one. Nosacījumi Uzspied šim topikam upvote Pieseko IDenty instagram https://www.instagram.com/identy.lv/ Ieraksti komentāru tepat apakšā, kā svinēsi līgo. Šeit skinu varam apskatīt marketā: https://steamcommunity.com/market/listings/730/Desert Eagle | Kumicho Dragon (Minimal Wear) Uzvarētāju izlozēšu 25. jūnijā.
 8. Hey, tas notiek pamatā tikai arēnas serverī vai citos arī?
 9. boomix

  Sveicam akku!!

  Hello! No šodienas pie stūres cilvēkiem pievienojas vēlviens - akkucis. Esam uzmanīgi lūdzu pārvietojoties ar kājām pa Dobeli, jo nevar zināt, varbūt viņš tajā brīdī ir pie stūres. Ejam visi lūdzu viņu apsveikt! Ne katru dienu ir šādi svētki!
 10. Dažreiz arī es varu kļūdīties, jo brīžiem ir sajūta, kas puse serveris skraida ar awp, bet varbūt tas arī nav nekas tik slikts. Man tiešām prieks, ka ir cilvēki, kuri vismaz var izteikties par pārmaiņām un uzstāt to, kas ir pareizi un kas nav. Pašlaik izņēmu ārā pluginu, bet atļaušos vēl cilvēkiem izteikties, iespējams ir vēl kādas idejas/ieteikumi saistībā ar šo tēmu.
 11. boomix

  Sveicam: Arcca

  Daudz laimes!! Vismaz prieks, ka ir kāds, kurš var arī IDenty atrast kādu bugu, jo te tādu nav. Izbaudi dzimšanas dienu, nosvini no visas sirds un atceries, es biju pirmais, kurš tevi divos naktī gribēja apsveikt.
 12. boomix

  Balso par oliņām

  Labdien! Lai kādas pūles tas neprasīja un cik sviedrus, mūsu žūrija ir izvēlējusies TOP 10 labākās olas. Tādēļ tālakais balsojums ir atkarīgs no Jums. Galvenais uzvarētājs tiek pie jauna, mīksta un pufīga ID hoodie ar tevis izvēlētu niku aizmugurē. Balsojam godīgi, jo savādāk atrausieties.
 13. Kopš kura laika mums tik tiešām interesē tādi sīkumi? Paldies, fixed. TC.
 14. PUB serverī pašlaik netiks ievietotas jaunas mapes, varbūt kādas no active duty pool. Iemesls tam ir vienkāršs, custom mapēs neviens nezin nosaukumus, spotus no kurienes pretinieki var nākt un nav vienkārši pieraduši spēlēt tādas mapes, beigās samazinot spēlētāju skaitu serverī vismaz x2. Tas ir testēts ilgtermiņā uz dažādām lielajām mapēm. Tā vietā ir pašlaik doma uz nākošo mēnesi atvērt jaunu PUB v2, kur būs pieejamas tikai custom mapes. Pašlaik neesmu redzējis diži lielu naidu pret F2P. Tie tomēr ir cilvēki un uzlabo arī vienlaicīgi servera aktivitāti. Protams, var nākt arī kādi mazie spēlēt, bet kā justniks sacīja, katrs mēs reiz bijām mazs, tas mums aizliedza spēlēt? Tam ir domāti admini, kuri var nomutēt attiecīgo spēlētāju, ja viņš krīt uz nerviem. TC.
×