Jump to content

boomix

MAIN
 • Content Count

  161
 • IDcash

  9.75€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26
 • Time Online

  181d 6h 2m 39s

boomix last won the day on October 18

boomix had the most liked content!

About boomix

 • Rank
  laravel lover ^
 • Birthday 12/07/1998

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

5862 profile views
 1. boomix

  Atradu draudzeni iekš tinder

  Hey! No idea why, šodien uznāca vēlme samontēt savas pāris tinder sarakstes iekš video. Ja sasmašosim like pogu pietiekami, tad uztaisīšu arī otro daļu ar šādām
 2. boomix

  Arēna - ACC iegāde, domas

  Nerunāju par nevienu citu serveri, tie, protams, ir izslēdzami. Atbalstu arī par acc noņemšanu bez brīdinājuma, ja tiek pārkāptas jebkāda veida normas. Šāda opcija arī jaunajiem adminiem varētu dot nedaudz pieredzi un arī motivētu pieteikties adminam vēlāk. Par vecumu runājot, noteikt to nav iespējams. Saprotu, nav pārāk patīkami, ja kāds 2x jaunāks par tevi, tevi komandē. Šajā gadījumā redzu tikai 2 risinājumus: Ir strikti aizliegts spēlētājiem, kuri izklausās caur mikrafonu pārāk jauni iegādāties acc, pretējā gadījumā tas tiek atņemts (šāds risinājums tikai ir diezgan muļķīgs, jo var izmantot gan voice changer, gan teikt, ka viņš ir vecs, tikai bez balss lūzuma, utt) Apgriezt komandas vēl mazliet, lai lielā mērā būtu opcija kādu banot ārā tikai par wh/aim (ja nepareizi nobanots, acc tiek noņemts). Mute/gag var izmantot 2x dienā, max 10 minūtes (attiecas tas pats, ja ir sūdzība, acc tiek noņemts). Tādā gadījumā vecumam nevajadzētu būt šķērslim.
 3. boomix

  Arēna - ACC iegāde, domas

  Sveiki! Atkal nāku ar tādu controversial topiku, vēlos lai katrs no Jums izsaka savu viedokli, jo tas šajā gadījumā nevar būt vai pareizs vai nepareizs. Jautājums pavisam vienkāršs, vai arēnā ir pieļaujama opcija iegādāties ACC? Pirms Jūs vēl izsakat savu viedokli, vēlos piebilst: Arēnā admini ir pašlaik ir salīdzinoši maz un jauni nepiesakās dēļ tā, ka paši sev netic. Arēna bieži ir online čīteri un admini neatbild uz /calladmin, tad šāda opcija varētu palīdzēt to situāciju atrisināt. ACC ko varētu iegādāties būtu apgrieztas privilēģijas, tikai /ban , /mute, /gag un /kick . ACC ir salīdzinoši lielas cenas, lai cilvēki nedomātu spēlēties ar viņiem, kuri to iegādājas. Kļūdas gadījumā tas jebkurā brīdī var tikt atņemts un cilvēkam liegta pieeja vēlreiz to iegādāties. Arēnā lielākā daļa auditorijas ir diezgan pieauguši, kam nevajadzētu sagādāt tik lielas problēmas. Arēnas serveris pats sevi nevienā brīdī nav atmaksājis, tādēļ šāda opcija varētu uzlabot to situāciju. Būtu ļoti pateicīgs uzzināt Jūsu viedokli, gan par kādu pieredzi no 1.6 laikiem, kad bija tāda opcija iegādāties acc, gan vispārīgi domas - servera reputācija, spēlētāju sajūtas par to, utt. Paldies visiem, kuri izsakās!
 4. boomix

  HELP PUBG

  Restartē rūteri un visam vajadzētu aiziet
 5. boomix

  ID pirmais merch

  Nope, par piegādi jāmaksā tikai tad, ja man nepieciešams pašam sūtīt. tie arī drīzumā gaidāmi, tikai pacietību
 6. boomix

  ID pirmais merch

  Labdien! Ar prieku varam paziņot ka ID tuvojas 10 gadi kopš esam izveidojuši pašu primo merch ! Tas netikai jūs sasildīs vējainajā rudenī, bet arī aukstajos ziemas vakaros. Ko mēs no Jums prasam? Būtu ļoti jauki, ja Jūs izteiktos saistībā ar visu merch - kādu tipu apģērbus vēlētos, vai niki uz apģērba arī ir nepieciešami, vai būtu interese par kādiem stickeriem, un citus sīkumus. Šeit ir divi jau pieejami unisex džemperīši, pats jau esmu saņēmis savējo un varu galvot, kvalitāte ir ļoti laba un sasilda viņi arī patīkami: Cena, 22€ + 5€ piegāde (bez nika aizmugurē) Pieejamie izmēri: XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL Lai labāks priekšstats, šeit varam apskatīties, kā viņš izskatās dzīvajā. Droši arī atļauju nospiest like bildei. Ja savāksim vismaz 100 like bildei, tad būs skaidrs, ka viņš jums tiešām cepī un izveidosim arī kāda džemperīša giveaway Droši izsakamies, ja kādam jau ir vēlme pasūtīt kādu no attiecīgajiem džemperīšiem, droši rakstat man PM, sarunāsim par apmaksas veidu un piegādes adresi, tad jau kādu 10 dienu laikā viņu saņemsiet.
 7. boomix

  [PUB]

  Vairs puntki netiek ņemti nost, paldies par ieteikumu! TC
 8. boomix

  Admin pieteikums.

  +rec, Pubā vajag adminus, ir pieredze un diezgan laba aktivitāte. Kā jau minēju, foruma postiem nevajadzētu būt noteicošajiem.
 9. boomix

  Jaunās mājaslapas ieteikumi

  Varētu mēģināt community driven, lai cilvēki paši uploado mapes bildes, par to saņemot mazliet IDcash.
 10. boomix

  boomix

 11. boomix

  Sveicam: Outpace

  Daudz laimes! Teicu, ka bots šodien būs gatavs
 12. boomix

  Jaunās mājaslapas ieteikumi

  būs fixed Work in progress Hopefully akka salabos Pievienoju todo listam, būs arī paziņojumi akka salaboja yes, to arī ir ieplānots darīt. Būs visticamāk jāpārveido mazliet čatam dizains un tajā brīdī viņš paliks smuki responsive. Var definēt lūdzu precīzāk, kuri smaidiņi nestrādā? fixed Awardi ir ielikti, drīz arī būs kāds saraksts ar viņiem, par ko viņi tiek piešķirti. būs nav ieplānots, pašlaik paliksim pie tā paša darkmode un lightmode. Abi divi fixed Cenšos labot visu ko varu, darba ir daudz, rokas tikai divas. Paldies, tā tik turpināt ar ieteikumiem
 13. boomix

  IDenty jaunā ādiņa

  Hey visiem! Ta kā ID tuvojas 10 gadu jubileja, mēs ar akku nolēmām iepriecināt visus biedrus ar nelielu dāvanu - jaunu mājaslapu. Vēlējāmies kaut ko diezgan vienkāršu, modernu un mūsdienīgu, tieši tādēļ arī pašlaik ir rezultāts, kādu Jūs to redzat. Labi, aprakstīsim visas jaunās fukcijas: Ilgi gaidītais un sagaidītais: fortnite ladderis Dark mode visai mājaslapa, pieejams uzspiežot augšā uz sava nika Mājaslapa ir mobile friendly IDcash profilā, kurš parādas tikai tad, ja esi savienojis savu profilu ar steam Giphy un guggy plugini, pieejami editorā un varam ievietot personalizētus gifus savā postā CS:GO serveru online tops CS:GO spēlētāju meklētājs šeit Detalizēta spēlētāja informācija no CS:GO statiem - paraugs Forums pārtulkots latviešu valodā - 90% Uzlabots čats, vieglāk apskatāmi smaidiņi, mazāk resursus ēd un vienkārši foršāks kā iepriekš Detalizēti CS:GO bani, ar iespēju meklēt viņus, apskatīties detaļas par viņiem un pieprasīt unbanu no tās pašas vietas. Licencēts forums. Lietotāju karte, vari apskatīties, kuri tev kaimiņos dzīvo - links. Youtube live strīmi ar latviešu tiešraidēm. Youtube jaunākie latviešu video, tajā skaitā arī sindijaLo un Evelīna. Kontaktu sadaļa, ja ir nepieciešams ar mums sazināties jebkādā jautājumā. Atjaunots SSL sertifikāts Jauna reputācijas sistēma PHP, mysql versijas atjaunotas, kas padara lapu vēl ātrāku kā līdz šim. Teamspeak 3 arī pārlikts uz jauno kasti + atjaunta TS3 versija. Jauni awardi, kuri Jums uzliksies automātiski Un daudz vēl citas funckcijas, kuras neesmu pieminējis, bet varēsiet paši atrast pasēžot mājaslapā. Īsumā varu pateikt, šī bija vienreizēja iespēja man pašam iemācīties lietot priekš sevis jaunu PHP framework - laravel, ko vēl līdz šim nebiju izmantojis, bet lietošanas laikā sapratu, cik tas tomēr ir patīkams. Mājaslapā, protams, var būt pieļautas dažādas kļūdas, jo nācās visu programmēt pašam, tādēļ ja kaut ko neparedzētu pamani, droši to raksti šeit Tas arī īsumā būtu viss, paldies ka izlasīji un novēlu mums visiem sagaidīt ID 10 gadu jubileju nu jau jaunā un patīkamākā lapā.
 14. boomix

  boomix

 15. boomix

  Mīmu topiks

  @Čiepa
×