Jump to content

boomix

MAIN
 • Content Count

  235
 • IDcash

  90.06€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36
 • Time Online

  337d 21h 20m 18s

boomix last won the day on April 12

boomix had the most liked content!

About boomix

 • Rank
  pieduros
 • Birthday 12/07/1998

Profile Information

 • Vārds
  Sandis
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Klēpjsunīts
 • Attiecībās ar

Recent Profile Visitors

7777 profile views
 1. Dažreiz arī es varu kļūdīties, jo brīžiem ir sajūta, kas puse serveris skraida ar awp, bet varbūt tas arī nav nekas tik slikts. Man tiešām prieks, ka ir cilvēki, kuri vismaz var izteikties par pārmaiņām un uzstāt to, kas ir pareizi un kas nav. Pašlaik izņēmu ārā pluginu, bet atļaušos vēl cilvēkiem izteikties, iespējams ir vēl kādas idejas/ieteikumi saistībā ar šo tēmu.
 2. boomix

  Sveicam: Arcca

  Daudz laimes!! Vismaz prieks, ka ir kāds, kurš var arī IDenty atrast kādu bugu, jo te tādu nav. Izbaudi dzimšanas dienu, nosvini no visas sirds un atceries, es biju pirmais, kurš tevi divos naktī gribēja apsveikt.
 3. boomix

  Balso par oliņām

  Labdien! Lai kādas pūles tas neprasīja un cik sviedrus, mūsu žūrija ir izvēlējusies TOP 10 labākās olas. Tādēļ tālakais balsojums ir atkarīgs no Jums. Galvenais uzvarētājs tiek pie jauna, mīksta un pufīga ID hoodie ar tevis izvēlētu niku aizmugurē. Balsojam godīgi, jo savādāk atrausieties.
 4. Kopš kura laika mums tik tiešām interesē tādi sīkumi? Paldies, fixed. TC.
 5. PUB serverī pašlaik netiks ievietotas jaunas mapes, varbūt kādas no active duty pool. Iemesls tam ir vienkāršs, custom mapēs neviens nezin nosaukumus, spotus no kurienes pretinieki var nākt un nav vienkārši pieraduši spēlēt tādas mapes, beigās samazinot spēlētāju skaitu serverī vismaz x2. Tas ir testēts ilgtermiņā uz dažādām lielajām mapēm. Tā vietā ir pašlaik doma uz nākošo mēnesi atvērt jaunu PUB v2, kur būs pieejamas tikai custom mapes. Pašlaik neesmu redzējis diži lielu naidu pret F2P. Tie tomēr ir cilvēki un uzlabo arī vienlaicīgi servera aktivitāti. Protams, var nākt arī kādi mazie spēlēt, bet kā justniks sacīja, katrs mēs reiz bijām mazs, tas mums aizliedza spēlēt? Tam ir domāti admini, kuri var nomutēt attiecīgo spēlētāju, ja viņš krīt uz nerviem. TC.
 6. boomix

  Arena

  Ta kā šajā jautājumā dalās viedokļi, pievienoju arēnas serverī !ws !knife tikai VIPiem. Vienlaicīgi VIPiem nāk arī citas privilēģijas klāt, bet par to vairāk lasat serverī rakstot !vip. TC.
 7. Hey! Jau kādu laiku man IDenty bija ienākusi doma uzcept jaunu sadaļu, kur cilvēki varēs izpausties un likt dažādu materiālu, ar ko bieži čatā vai kādā whatsapp grupā dalamies viens ar otru. Tikai šoreiz, lai tie paliek uz ilgāku laika periodu, nevis kā čatā, 5 minūšu laikā tiek aizspamoti un neviens vairs to nekad neredz. Dalīties varam ar jebkāda veida memes vai informatīviem video, par kuriem saņemsi balsojumu no pārējiem lietotājiem. Šeit reputāciju neskaita pie tavas kopējās reputācijas un komentāri neuzrādas tavā profilā, bet viss ar laiku. Varam dalīties gan ar bildēm, gan video no facebook. instagram, youtube, utt. Droši ejam un izmēģinam: https://identy.lv/activity Ja ir kādi bugi, kuri visticamāk tur arī ir vai kādi ieteikumi, droši rakstam tepat komentāros, visu centīšos izlabot un sačiņīt. Pašlaik šo izlieku, lai redzētu, kā citi uz šādu sadaļu skatās, cik aktīvi izmantos un vai ko foršu arī ieteiks.
 8. Update 10.04.2019 Pievienots serverī ugunsdzēšamais aparāts Iegādāties var tikai CT Maksā 200 IDP Var izmantot 10 reizes Delay pēc katras izmantošanas 5 sekundes Šeit varam apskatīties, kā viņš ingame izskatās Papildus tam Pievienota jauna mape jb_cs4frags_remake_beta02_fix1 Daži shopa bugi izlaboti Sākam gatavoties lieldienām
 9. boomix

  Spawn Time

  Atradu nepieciešamo cvar, uzliku ka pēc 15 sekundēm no raunda sākuma vairs nespawnosies. TC
 10. boomix

  boomixam svētki

  3 dienas no vietas zubrītas, autoskolā 29/30 #stulbās3.5TarSavuZīmi CSDD stabilais 30/30. Paldies akkam par viņa morālo atbalstu un teorijas apmācību.
 11. boomix

  GTA 5 giveaway

  Wheel of fortune ir izlēmis, pie GTA V tiek @bora. Apsveicam laimētāju, un boratam jāsazinās ar mani steam, kur aizsūtīšu key.
 12. Implementēju @Arccavariantu. Tagad visi editi notiek iekš galvanā input, editu var pārtraukt ar escape vai nodzēšot visu edit ziņu Atstāju vēl uz brīdi vaļā, ja nu kāds grib izteikties.
 13. boomix

  BHOP fixi.

  Fixed Ranku sistēma tagad balstīta, kurš visvairāk punktus savāks https://i.imgur.com/UKkaKXA.png Izdzēsu vecos laikus Done Mazliet papētīju šito bugu, izskatījās ka kaut kas saistīts ar botu replay un userID, precīzāk pašlaik neko nevaru pateikt. Ieliku potenciālo fix, bet laiks rādīs, vai mans fix strādās vai nē. Izņēmu vienīgo nestrādājošo auru, vēlāk iespējams pievienošu kādas jaunas auras Pievienoju divus modeļus pie IDC store, bet būs vēl Pievienots VIP , gan augšā veikala sadaļā, gan serverī pie !idcshop Fixed Papildus tam Pievienoju jaunos nažus, ws Pievienoju flashlight uz F pogas, vai arī iebindo `bind f sm_flashlight` Automātiski krievi, somi, zviedri tiek mutēti (parasti tie mikrafonos visvairāk bļaustās) Pievienota komanda !rokas , ja pazūd rokas
 14. boomix

  GTA 5 giveaway

  Labas dienas! Izlozējam officiālo GTA 5 spēles atslēgu, kuru vēlāk varēsiet aktivizēt, vai uzdāvināt kādam draugam, ja Jums šī spēle jau ir. Lai pieteiktos giveaway, viss, kas tev jāizdara: Pieseko IDenty facebook lapai https://www.facebook.com/identylv un, protams, neaizmirsti uzspiest like. Pieseko IDenty instagram lapai https://www.instagram.com/identylv Pievienojies IDenty steam grupai https://steamcommunity.com/groups/identy Ieraksti apakšā komentāru, ko jaunu vēlētos redzēt mājaslapā. Tik vienkārši, un viens no jums tiks pie jaunas spēles. Atslēga būs jāaktivizē caur rockstar games. Giveaway sponsorē - Mr.Guuflis Uzvarētāju izlozēs 05.04.2019
×