Jump to content

boomix

MAIN
 • Content Count

  363
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

boomix last won the day on January 1

boomix had the most liked content!

About boomix

Profile Information

 • Vārds
  Sandis
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Klēpjsunīts
 • Attiecībās ar

Recent Profile Visitors

12577 profile views
 1. Izskatās, ka viss sanāca Pagaidām taisu ciet.
 2. Pamēģini caur citu interneta pārlūkprogrammu (browseri) vai arī incognito, vienam no tiem vajadzētu problēmu atrisināt :)
 3. Droši vairāk cilvēki izsakamies, lai varu saprast vairāk cilvēku viedokli par šo
 4. Sveicieni no IDenty administrācijas! Vecā gadā rūpes, raizes, Lai aizmirsties tās sāk, Un pilnas prieku un vēl laimi, Lai Jaunā gada dienas nāk. Izbaudam šo jauno gadu vēl pozitīvāk kā iepriekšējo, pavadam viņu arī jaunajā MU serverī, arī vecajos labajos CS:GO serveros un LAIMĪGU JAUNO GADU!!! Ar cieņu, IDenty administrācija.
 5. Hey, uzliku tev atpakaļ IDC un VIP PLUS :) Nākamreiz, lai zinātu, slots VIPPLUS jau ir iekļauts Cheers
 6. Sveiki visiem IDentiešiem! Mazs saules stariņš - šodienai, un rītdienai - lai arī! Mazs sirsnīgs smaidiņš - cerībai, un ticībai - lai arī! Mazs saules stariņš - dienai šai, un lai ir naktij arī! Tik mazs un kopā spēcinošs, lai sirdī drošs un starojošs! Novēlu visiem priecīgus, mīļus, siltus šogad varbūt ne tik tuvus ziemassvētkus. Serveros JB, ARĒNA, PUB ir ievietots IDCbox Iegādāties IDC tagad ir visizdevīgāk, līdz 26.12.2020 5€ = 10 IDC ( https://identy.lv/idcash ) Ziemassvētku konkurss: Un principā tas arī viss, nekas liels, bet
 7. Sveiki! Ta kā "Pfizer" un "BioNTech" vakcīnas tagad ir oficiāli apstiprinātas Eiropā, vakcinēšanās sāksies visticamāk no nākamā gada, izveidoju aptauju, lai noskaidrotu, cik IDenty lietotāju starpā ir gatavi vakcinēties. Droši izpaužam viedokļus, vai vakcīnas ir tikai, lai mūs visus nočipotu, vai reāli strādās, utt. Cheers
 8. Labi, sava veida taisnība tur ir, daram tā, pagaidām šo topiku atsāsim vaļā. Sākot ar jauno gadu, reizi 3 mēnešos arēnā būs ranku restarts/resets. Uzlikšu serveros notifikācijas saistībā ar resetu, lai nevienam nebūtu pārsteigums un nesūdzētos par pēkšņu reset. Punktu sistēma pagaidām paliks šī paša, varbūt tikai minimālus labojumus veikšu. Ja kādi vēl ieteikumi, droši rakstam.
 9. Par kuru veco ranku sistēmu tiek runāts? Pašlaik iekš tablist tiek rādīti ranki/stati no gameme. Tie tiek izmantoti, lai būtu ļoti vienkārši atspogulot viņus mājaslapā, jo ir cilvēki, kam tas interesē. Pārējie ranki tika izņemti, lai nemaisītu galvu un būtu tikai viena ranku sistēma serverī. Par ranku resetu runājot, domāju uzlikšu, lai būtu resets reizi trīs mēnešos, tikai vajag no sākuma vēl noskaidrot, kas tieši pašreizējajā ranku sistēmā nepatīk, būtu forši, ja izteiktos detalizētāk.
 10. Atliku atpakaļ 1.69 IDC, vari nopirkt vēlreiz. TC
 11. Liels liels paldies visiem sveicējiem, jūs labākie <3
 12. Zinu ka ir iespējams, to līdz šim neesmu kodējis, ta kā tas aizņems noteikti laiku, jo vajadzēs paspēlēties ar kodu mazliet. Pievienoju to do listā sev.
 13. Random weapons, ir iespējams, bet neesmu pārliecināts vai tā tagad ir prioritāte Par pistol roundiem ir pašlaik tā, ka viņi ir maksimāla prioritāte. Ja būs iespējams, tad viņš dos pistol round. Man šķiet ka šāds risinājums ir okay, jo ir cilvēki kas tikai ar pistolēm grib spēlēt. Ja attiecīgi negribi tik daudz ar pistolēm spēlēt, tad vienkārši izslēdz viņus ārā. Just my opinion, correct me if I am wrong Šis ir plānots
 14. Ir pievienotas tagad arī asinis, vajadzētu būt vieglāk saskatīt, kad trāpa pretiniekam. Izmēģinam un dodam ziņu, vai ir foršāk :)
 15. Mazliet tika izmainīts daudzums, jo pārāk daudz vēra vaļā, ja bija reizi 10 min
×