Jump to content

boomix

MAIN
 • Content Count

  187
 • IDcash

  0.78€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32
 • Time Online

  220d 18h 8m 31s

boomix last won the day on December 3

boomix had the most liked content!

About boomix

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

6223 profile views
 1. Atradu vēlvienu opciju, kas strādā ārzemju serveros Visi, kam nav prime, tiek atzīmēti ar "Free 2 play" tagu
 2. boomix

  YouTube Rewind 2018

  Shitwind 2018 , frontnaij galvenā tēma? Uggh
 3. boomix

  Ziemassvētku karaoke konkurss

  Labasziemīšas! Ziemassvētki tuvojas ātrāk, nekā kaņepis iziet tinder jau trešo reizi. Tieši tādēļ, izveidoju konkursu, kurš pāris gadus nav bijis, bet man ļoti patika tā ideja. Karaoke konkurss, kur katram ir iespēja iedziedāt savu ziemassvētku dziesmu un tikt pie foršām balviņām. Noteikumi: Dziesma jāiedzied pašam (atskaņot audio fonā, vai manuāli pats pieliek klāt, var ar ģitāru spēlēt) Dziesmai ir jābūt no dziesmu saraksta, kas pieejams apakšā Audio fails jāievieto failiem.lv Failiem.lv links ir jāsūta boomix/akkam iekš PM, kur tā vēlāk tiks pievienota balsošanai (lai būtu godīga vērtēšana, nevis vērtē pēc nika) Noteikumu pārkāpšanas gadījumā Tu tiec diskvalificēts no konkursa. Dziesmu saraksts: https://www.youtube.com/watch?v=jmQDzcfJdIs (Uzsniga sniedziņš balts) https://www.youtube.com/watch?v=aTrT5xfQILM (Last christmas) https://www.youtube.com/watch?v=u0yAWWpqFHQ (Jingle Bell Rock) Balvas: vieta : 15€ uz paypal + VIP uz 30 dienām CS:GO serverī + custom ikoniņa forumā par uzvarētu konkursu vieta : 10€ uz paypal + VIP uz 20 dienām CS:GO serverī vieta: 5€ uz paypal + VIP uz 10 dienām CS:GO serverī Iesūtīt dziesmas var līdz 20. decembrim Novēlu visiem veiksimi konkursā, lai labi skan un patīkami balti sagaidīt ziemassvētkus. Un tiem, kas nevēlas iedziedāt, gribu pateikt tikai to, ka pēc pāris gadiem jums pašiem varētu būt liels prieks atskatīties uz iedziedāto un pabūt foršā nostaļģijā. Cheers.
 4. boomix

  Mīmu topiks

  Every ID user, including mī
 5. boomix

  Ingame skaņas problēma

  Te dažas lietas, ko vari izmēģināt: snd_rebuildaudiocache konsolē HRTF izslēdz Pārslēdz uz windowed režīmu Noņem jebkādus launch parametrus no CS:GO Atsūti savus speaker settings, lai tos arī var apskatīties
 6. boomix

  Mobilo sakaru operatori (aptauja)

  Nice, tikko pamēģināju Pirmajā screen pa kreisi ir tarifu plāns 9,50€, neierobežots internets. Izlec kā liela reklāma, kuru tu nevari nepamanīt. (VPN ieslēgts, cits browseris) Palielināta bilde: Pirmajā screen pa labi ir bez VPN, default browseris ko izmantoju visam, nekādus izdevīgus tarifa plānus nepiedāvā, labākais ir 11.50€ , 2GB mēnesī Te screen ar labāko piedāvājumu: Kopsummā, norm scamaz esošajiem bites klientiem, kuri jau kādu laiku ir pie bites.
 7. boomix

  Rainis meklē Aspaziju tinderī!

  Otrā daļa tinder sarakstēs, izbaudam kridž devu
 8. boomix

  IDenty.lv - Giveaway

  Apsveicu Robertu Viti!
 9. boomix

  Sveicam: Clubstep

  Cungratz nubstep, novēlu tev vēl būt ban team statusā tikpat ilgi cik jau esi bijis, strādā kārtīgi un klausi vecākus
 10. boomix

  Arēnas ieteikums

  Kā jau @gepardC teica, diezgan useless + jāveido attiecīgs plugins, kurš tavus killus tikai resetos, nevis visu score. Ta kā pagaidām iztiksim, paldies par ieteikumu!
 11. boomix

  CSGO arena servera ieteikums

  Rediģēju pluginu, tagad arī trešā opcija pie vote ir izslēgta, nevajadzētu būt nekādām problēmām. Paldies par ieteikumu!
 12. boomix

  Sveicam: SMUKŠS, blurryface

  Apsveicu SMURkŠ!
 13. Serveru adminu grupas, sadalītas pēc līmeņiem un komandām: Youtube: Pieejamās komandas: Grupas nozīme: Tiek piešķirta tikai Youtube strīmeriem, kuri aktīvi uzturās IDenty.lv serveros un youtube ir sasnieguši vismaz 1000 abonamentus. Pieteikties grupai: Piesakot savu strīmu youtube sadaļā https://identy.lv/youtube/apply , strīmojot no IDenty.lv serveriem. Admin: Pieejamās komandas: Grupas nozīme: tikai administratora privilēģijas attiecīgajā serverī. Visiem šīs grupas lietotājiem ir vienāds immunity (var aizskart viens otru), neatkarīgi no tā, kad ir piešķirta admina grupa. Pieteikties grupai: Var ikviens lietotājs, kurš uzskata, ka ir tiesīgs būt par IDenty.lv admina grupas pārstāvi. Ieteicams ir arī izlasīt zemāk norādīto topiku, saistībā ar pieteikumu. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Server Admin (SA) Pieejamās komandas: Grupas nozīme: pārvaldīt zemāk esošos adminus. Var jebkurā laikā paziņot par problēmām Main grupai, saistībā par problēmām ar parastajiem adminiem, kur bez brīdinājuma parastā admina grupa var tikt noņemta. Imunitāte SA grupai ir lielāka par parasto adminu grupu, tādējādi, mazākie admini nevar targetot šo grupu. Grupas pārstāvji ir tiesīgi izteikties sūdzībās, kur viņi nav iesaistīti (jo ir lielāks redzes loks par attiecīgajiem spēlētājiem). Grupas pārstāvjiem ir iespēja apstiprināt jebkuru admina pieteikumu. Īpašu gadījumu apstākļos, IDenty.lv administrācija arī šo lēmumu var apstrīdēt. Pieteikties grupai: Grupai nav iespējams pieteikties, grupa tiek piešķirta pēc IDenty.lv administrācijas ieskatiem, pašiem aktīvākajiem adminiem, balstoties uz šiem kritērijiem 1. Grupas pārstāvis ir sasniedzis vismaz 18. gadu vecumu. 2. Admins norādītajā serverī ir nospēlējis vismaz 1. gadu 3. Par attiecīgo grupas pārstāvi nav bijušas nopietnas sūdzības. 4. Admins ir parādījis sevi no labākās puses un visu laiku ir bijis aktīvs, gan serverī, gan IDenty mājaslapā. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Multi admin Pieejamās komandas: Grupas nozīme: Grupa tiek piešķirta cilvēkiem, kuri ir bijuši SA grupas pārstāvji un vēlas pakāpties augstāk (var būt arī izņēmuma gadījumi). Grupa tiek piešķirta visos IDenty.lv serveros, lai attiecīgais grupas pārstāvis nepieciešamības gadījumos var sodīt kādu pārkāpēju arī citā serverī. Pieteikties grupai: Grupai nav iespējams pieteikties, grupa tiek piešķirta pēc IDenty.lv administrācijas ieskatiem. Vērtēšanas kritēriji, lai iegūtu šo grupu - aktivitāte, lojalitāte, zināšanas, pieredze, u.c.
 14. boomix

  Musician.

  Vankaa, soo good 10/10 šito tagad tik uz riņķi visu laiku laižu
 15. boomix

  Sveicam: conca, Jake

  Sveiciens jake, veselību, laimi un mazāk svaru tev! Sveicu arī savu saimnieku, konč, tev arī novēlu, daudz prieku un neļaut mājdzīvniekiem pie kājām gulēt
×