Jump to content
akka

IDENTY 8 Gadi

Recommended Posts

Šo projektu jau arī zinu visai ilgi, bet neesmu viens no tiem oldschool cilvēkiem, agrāk šeit pavadīju visai daudz laika iekš 1.6 jb, tikai ar citu niku. Projektam gan jau ir bijušas tāpat grūtības un visādas nesaskaņas, bet vienmēr viss ir pāvērsies uz labu. 

 

Priecē šeit redzēt pozitīvus cilvēkus un arī tādu administrāciju, kas domā par jaunumiem ik dienu. 

 

Lai šis viss pastāv vēl daudz gadus.  :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ideāli , daudz laimes ID ! :) Paldies administrācijai , kura uztur visu kartībā un protams lietotājiem bez kuriem nekādīgi :) ID jau esmu ilgu laiku un nenožēloju to ka šeit piereģistrējos , lai gan sākumā šaubas bija :) Brīvdienās no rītiem pieceļoties ar kafijas krūzi , ID ir pirmā vieta kur ieeju :) 

 

Novēlu visu to labāko un daudz daudz pastāvēšnas gadu vēl :) Gratz :)  :presents2:

Link to comment
Share on other sites

Vispār ir diezgan liels randoms, ka es šeit vispār esmu nonācis! Pirmkārt, viss kā es netīšām sāku spēlēt spēles kopā ar faz'u, kurš mani ievilka šajā foršajā komūnā. Ir patiess prieks redzēt enerģiskus cilvēkus identy augšgalā, kas ziedo savu laiku un velta savu darbu, lai pārējie varētu izbaudīt savu brīvo laiko šajos burvīgajos serveros. Lai tāds nūbiks kā es varētu ieiet, pasmieties, atslēgties no realitātes, papriecāties pēc smagās darba nedēļas. Tik pat atsaucīgi šie augstāk stāvošie cilvēki ir arī dzīvē, kaut tu viņus redzi tikai 2x-3x gadā, bet katru dienu dzirdi teamspeak serveros. Patiešām pēdējais pusotrs gads, ko es šeit esmu pavadījis ir brīnišķīgs! Paldies, visiem, kas ļauj palikt komūnai dzīvai, kā arī tiem, kas šeit uzturas, jo kā zināms, bez Jums arī nebūtu Identy! Paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Vov! Pagājuši jau 8 gadi... Esmu IDenty jau no 2012.gada, kad sāku spēlēt 1.6 surfu, un izdomāju reģistrēties forumā lai redzētu status... Un tad jau pēc kāda laika ar Džabaru satikām dažus no ID biedriem neoficialajā ID mītā (Talsos). Un tad arī sapratu, kādi cilvēki šeit ir un tas arī bija iemesls te palikt. Vienkārši prieks skatīties, kā aug šis projekts un prieks par katru no jaunajiem biedriem, kas pievienojas lielajam ID pulkam. #LongLiveIDenty  ;)

Photo by #MADYOGA_Media

thumbnail.jpg  :Kappa:

Edited by Rolanc.
Link to comment
Share on other sites

Mana mūža mīlestība, Identy!

 

KWI

 

Daudz laimes! :)

 

Ak mani mīļie bubuči. :D

Daži no mums ir bijuši sprogaini dadži šeit, daži ērkšķīgi kā rozes adatas, bet daži no mums ir bijuši labsirdīgi un mīļi viens pret otru. Tas ir jebkurā sabiedrības sociālā nozarē, ka kāds no mums vienmēr izcelsies.

 

Skatoties uz šo skaitli, tas ir ievērības cienīgs, jo ar šādu vecumu IDenty jau varētu soļot reālājā dzīves skolas 2. klasē. :D

Bet padomājot par vēsturi, kad vēl biju mazs sīks rižiks ar 15 vai 16. gadiem, un lielo draugu Jāni(Kemito), un vēlvienu Jāni(Binoklis),

sākām būvēt savu nocietinājumu, kuru diezgan smieklīgi un jautri izdomājām. Sēžot skype vismaz kāds 3 va 4h vienkārši runājot un figurējot šo interesanto nosaukumu. (Kā tad nosauksim savu projektu?)

 

Vēl tīņa prātā nevarēju iedomāties, ka kāds tāds spēļu projekts vienkārši ņems un spēs izaugt tik liels, ar tik daudz labprātīgiem, sakarīgiem un inteleģentiem cilvēkiem.

 

Par šo visu man ir liels prieks, ka jūs esat, ka jūs mums viens otram esat. Ka kaut arī kāds no mums ir diezgan paliels kartupelis kādā sfērā, bet šeku reku, kāds no mums tev pamāca lietas, kā to darīt pareizāk. Šo es saucu par projektu, kas ir kā mājas! Jo ir jābūt tādai vietai, kas tevi atbalsta un uzkacina vienviet, darīt labas lietas un spēt savu prātu attīstīt vēl vairāk.

 

Paldies jums!

P.S Pirmie serveri IDenty bija DR, JB, CSDM+PREDATOR kā arī WoW:Burning Crusade. #Hohohoh. :D

Link to comment
Share on other sites

Neatceros, kāpēc es vispār šeit ierados. Atceros, ka toms adminēja bedrē, banoja visus pēc kārtas un dzēsa ārā viņu sūdzības...  tad laikam viņu no turienes izbalsoja un viņš turpināja savus darbus šeit. Dogms bija paņēmis pauzīti un kicka mājaslapa bojāja redzi (tā pat kā šodien), tad nu toms mani uzaicināja uzspēlēt identjika pubā (1.6 ofc) un pasēdēt stīmspīkā. Ar rausi jau biju spēlējis kaut kad pasen atpakaļ, bet akkuci nezināju. Sākumā likās baigais fujaks, jo es viņu nevarēju nošaut, bet ar laiku (apmēram 20 minūtēs) jau sapratu, ka čalis sakarīgs un tāda ir arī pārējā kompānija. Pāris dienas paspēlēju un tad mani nobanoja kaut kāds sms admins. Tad sajutos lepns un nācu rakstīt sūdzību. Banu man noņēma, sadraudzējos ar pāris cilvēkiem (aidzis, klāvs, kaņeps, jogijs), ievilku vēl robi šajā miksā, visi sāka mani apsmiet un kaitināt (jo lorix vēl pievienojās) un nekas diži nav mainījies kopš tās dienas (~ 2 vai 3 gadi atpakaļ?). No foruma čekošanas un sarunām ar tā iemītniekiem jau sen radusies atkarība. Protams, bez drāmas un uguns nevarējām iztikt, bet varu droši teikt, ka nenožēloju, ka esmu ar jums padirsis tik daudz laika. Varēju padot dvieļus NBA, varēju būt terorists vai varēju būt dārznieks zaļākajā kalifornijas pagalmā, bet tā vietā esmu šeit. Ar jums. Spaidu pogas. Bučas visiem un bučas pašam projektam. Prieks, ka apvienojāmies ar bursteļiem, jo tas ir nācis tikai un vienīgi par labu!  :wub:  :happy: 

 

Link to comment
Share on other sites

Woop Woop 8 gadi jau :O

 

Visi te stāsta savus piedzīvojumus un kā nonāca līdz šim portālam ko sauc par Identy, tad nu jāpadeldē pirkstiņi un arī kkas jāuzrdrukā...

 

ID te esmu sen sen sen, kad tikko atvērās JB ( vēl atceros ka Waziku bija teici: "JB jau nedēļu atvērts, noteikumi būtu jau jāzina")... Abi ar Melno Kaķi atnācam te apmēram uz to laiku, OK kaut kad vēl bija ieiets DR, bet tieši JB bija tas laiks, kad mēs abi ar Kaķi palikām iD un kkaut kad piereģistrējāmies arī Forumā.

Kaut kādā veidā nokļuvām skype grupā ar visu tā laika ID spici (hehe) un vēl dažiem cilvēkiem ( Mania, Benis, Yoga, Valcha, Rižais, Racha un vēl kādi, ko vairs neatminos :D) Tas laikam arī bija lielākais iemesls kpc paliku, jo ne tas CS bija galvenais, bet gan wnk komunikācija - sēž skype, runā un fonā uzspēlē kontru, vai kādu pokerīti, tetri vai vienkārši pļāpā par viskautko...  Praktiski ko gribu pateikt - nejau kruti serveri vai jaunākā dizaina forums padara Identy par IDenty, bet gan cilvēki, kas šeit uzturas... 

Spilgts piemērs tam - Kādreiz viss ID stāvēja uz Mārtiņa (1PWA) personiskās kastes, un tā kā Mārtiņš nav no tiem veiklākiem cilvēkiem (hehe, no offence, tho) tad viņš uzlēja tēju uz šis kastes un ID serveri un forums pazuda uz kādiem 2 mēnešiem( vai vairāk???!), taču @ skype visi tāpat 4iloja un pavadīja jautru laiku. Un kad Mārtiņš izdomāja uztaisīt pub uz sava laptopa, tad tur tāpat cilvēki salasījās daudz, pat ja nebija foruma....

 

Šo gadu laikā @ ID esmu piedzīvojis 2 apvienošanās, un teikšu tā - šī apvienošanās noritēja daudz mierīgāk, jo kad ID ar Retry apvienojās, tad ilgu laiku un diezgan pamanāmi bija IDentieši un Retry`ieši ( tieši sī savstarpējā sadalīšanās), šobrīd tas īsti nav, vismaz nemanu ( varbūt tāpēc jo neesmu vairs tik aktīvs, jo nav tik daudz laika kā kādreiz...)

 

Man prieks ka tāds ID vēl pastāv un ir iespēja šeit ienākt... kaut nostaļģijas pēc...

Vienīgi žēl ka forums vairs nav tik ražīgs kā kādreiz.. vismaz čats. Ja kādreiz ienāc vakarā, tad čatā notiek rosība nepārtraukti, tad tagad čats ir diezgan neaktīvs... Tas laikam tāpec ka visi tagad sēž TS3, i guess...

 

 

Īsumā tiem kas negrib lasīt:

 

IDenty - tie esam mēs (ID lietotāji), gribi šeit foršu atmosfēru, sāc to veidot pats, neviens tavā vietā to nedarīs!

 

 

 

Congratz ID with stepping into 2nd class (hehe)

Link to comment
Share on other sites

Ir tik jocīgi apzināties, ka Identy ir tik pat gadu, cik manam mazajam brālim. Neesmu kopš pirmssākumiem, bet vienmēr esmu zinājusi par Identy eksistenci, kopš piereģistrējos bedrē, jo viņiem ļoti patīk runāt par Identy. Lēnām visi, kurus tur iepazinu (dzifnieka un rausite) pārcēlās uz Identy, nu un paķēra līdzi arī mani. Sāku spēlēt DD2 serverī, bet forumā nereģistrējos, līdz vienu dienu izdomāju, ka man vajadzētu pastalkot 'Šov jor fejs' topiku un sākt iepazīt Identy lietotājus (hello 16.02.14). 

 

Starp citu, fazix, mēs ar tevi un dzifnieka spēlējām Terraria un runājām pa skype, bet tad es vēl biju labs cilvēks un tevi neapcēlu, līdz vienu dienu kāds pasauca runāties TS3. Tā nu sākās trakie Identy laiki, runas, smiekli un spēlēšana. 

 

Man ir tikai viena mīļbilde ar Identiešiem (2015):

4a6DisS.jpg

Ceru, ka Identy spēs noturēties vēl vairāku gadus, lai mūsu bērni arī sāktu šeit savas gaitas. Haha. :D
 

Edited by Lori
Link to comment
Share on other sites

eh, vēl viens gadiņš klāt, šis gads, manuprāt, ir bijis viens no tiem visspilgtākajiem, un liels paldies visiem, kuri nepameta identy un palika šeit arī pēc 6 mēnešu bezserveru pauzes. tā ir uzticība un tas ir vislielākais atbalsts. :wub:

 

liels paldies tehniskajiem developeriem, kemijs, klāvs, boomix. akka arī vēl maybe mazliet, bet cik ta akka no koda. :<

Link to comment
Share on other sites

Cs 1.6 pazuda, bet parādijas cs go

Nopirkšu kadu dienu pc un bušu atpakaļ serveros.

Esmu jau te nepilnus sešus gadus ja nemaldos. Tik daudz kas ar Identy piedzīvots utt. Veiksmi identy un daudz laimes

Link to comment
Share on other sites

Veseli 8 gadi!

 

Grūti noticēt ka laiks tā skrien. Pa šo laiku, esmu iepazinis  daudz foršu cilvēku, ar kuriem tiešām prieks runāt un var ideāli pavadīt laiku. Paldies par iespēju būt daļai no šī projekta. Paldies par to ka jūs grūtos brīžos neēsat nolaiduši rokas un esat mēiģinājuši projektu noturēt pie dzīvības un neļāvāt visam izzust vējā. Esmu pārliecināts ka ar šādu administrāciju projekts pastāvēs vēl ļoti ilgu laiku. Protams cilvēki vienmēr nāks un ies. Un kādreiz kautkas neies pēc plāna - bet neskatoties uz to nekad nēesat nolaiduši rokas. Paldies visiem kas šeit uzsturās, kas šeit tikai tagad ierodās - Paldies ka esat IDENTY!

 

Prieks būt šeit, un prieks būt daļai no IDENTY.lv

 

p.s insane žīds

 

Edited by SMUKŠS
Link to comment
Share on other sites

Esmu lietotājs tikai kopš 15. janvāra, tāpēc varbūt nebūšu tas, kas varēs pastāstīt kādu interesantu atgadījumu vai atmiņas par šo komūnu. Lai nu kā, esot šeit tikai mēnesi, esmu sastapies ar dažnedažādiem cilvēkiem, kuri atšķiras viens no otra ar labām īpašībām, kas priecē - neesmu sastapies ar nevienu negatīvi noskaņotu cilvēku, kas var šķist jocīgi, taču tā ir. Jauka gaisotne šeit valda vienmēr, arī uzturoties serveros, vienmēr būs kāds, kas izspļaus kādu joku. Arī Latvijā jaunieši spēlē datorspēles, tāpēc neesmu pārsteigts, ka šis portāls pastāv jau 8 gadus. Liels prieks par cilvēkiem, kuri ir ieguldījuši savu laiku, lai es, parasts mirstīgais, pēc garas darba dienas varētu iegriezties šeit un labi pavadīt laiku. Novēlu jums izturību un noturēt labu aktivitāti un šos pozitīvos cilvēkus vēl 8 un vairāk gadus! Priekā! 

Edited by crybaby
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×