Jump to content
akka

IDENTY 8 Gadi

Recommended Posts

Man ir ļoti liels prieks, ka jau 8 gadi IDENTY ir dzīvs un noteikti vēl ilgi turēsies.

Atmosfēra un cilvēki šeit ir tieši tādu kādu vajag un tas man dod to spēku lai šeit paliktu mūžiem.

Visi strīdi utt, tas ir sīkums un pagātne. Paldies visiem, kuri mani šeit vēl spēj paciest, it īpaši liels paldies Tev akka!

Daudz Laimītes IDENTY!!! :wub:

Edited by Ēriks
Link to comment
Share on other sites

Prieks, ka semijs mani seit ievilka un es iepazinu jus visus, ar daziem kadu reizi satiekamies un iedzeram un diskutejam par identy nakotni, ar kadu pat uzspelejam to basketbolu B)

Bring back 1.6 jb, lai var atkal ar savu bandu pataisit iesvetibas jauninajiem un tikt atvalinatam uz 2 nedelam!!!

Daudz laimes ID!! <3

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, kad identy`am palika 7 gadi, bija uzlikts votings vai identy tiks līdz 10 gadiem. Pagaidām izskatās labi. xd

 

Sveicieni identy`am arī no manis, tikai žēl, ka nevaru izbaudīt identy serverus vairāk. rip 1.6

Link to comment
Share on other sites

Prieks, ka zinu par komūnu nu jau kā ~7 gadus. Vēl atceros kā reģistrējos kā sīcis un tagad jau paaudzies vēljoprojām atrodos šeit. Pa starpai bijušas pamatīgas pauzes bet kaut kas vienmēr manījies pavilkt atpakaļ uz ID. Tad MTA Dayz tad 1.6 serveri, tagad GO un sajūta vēl mājīgāka! Prieks, ka turpinat iesākto un nepadodaties. Prieks par jums! :) Tā turpināt, cepuri nost. Daudz laimes IDenty.

Link to comment
Share on other sites

A kur serveros free vipi un skini? Kā dāvanu varētu nobanot Frogu un izdzēst viņa rekordus, lai citiem arī iespēja izsisties. Zin kā, jauns gads jauns serveris?  :Kappa:

 

Gratz gratz, izdzeršu šodien tējas krūzi un apēdīšu kūku par godu šim brīnišķīgajam notikumam. God bless.

Link to comment
Share on other sites

Tik ļoti neierasti, esmu šeit reģistrējies jau apmēram tik pat ilgi, cik pats identy ir dzīvs un stāv augšā, uj, drīzāk esmu šeit jau pats pussavu dzīvi, lol. Atceros to, ka nevarēju saņemties un piereģistrēties šeit kādu laiku, bet pavadīju šeit gandrīz visu savu bērnību cenšoties izbēgt no bargajiem policistiem, neklausot viņu komandas un sadarbojoties ar saviem kameru biedriem. Ir bijis max jautri šeit un arī būs, daudzi no tādiem oldschool biedriem ir aizgājuši prom, bet daudzi arī ir atgriezušies, jo zin, ka dziļi sirdī id ir kā kaut kādas 3. vai 4. mājās :D  :wub:

 

 

Novēlu identijam vēl tikpat izturīgus 8gadus.  :pistol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Nieziitis.

Nespēju noticēt kad Identy jau ir sasniedzis astoņu gadu līniju. Esmu ļoti pateicīgs tiem kuri parādija šo projektu, jo šeit uzturoties nenožēloju ne sekundi. Vislabākais bija MTA DayZ kurš jau diemžēl ir nosprādzis...

 

Veiksmi turpmāk augt un plaukt! Novēlu - Lai vēl vismaz astoņus gadus varētu lepoties ar Identy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×