Jump to content
akka

IDENTY 8 Gadi

Recommended Posts

Uh identy 8 gadi , Tad jau jasauj vala saluts, sampis un svetku galds jaklaj.

 

Esmu te pasen, un ienaku ar vien ik pa bridim apstities savu  iemilotako projektu kur agrak sedeju cauram dienam, speleju cauram dienam, runajam, dusmojamies, priecajamies, un viens otru nolikam ka varejam. 

Identy man liekas nepazudis, kamer te bus sava odzina.  

Pietam identy ar vien man stav uz gramatzimju joslas un man necelas roka nonemt, jo es te pavadiju daudz laika, vairs protams nepavadu jo nav vairs tada briva laika lai spetu, te pabut :( un daudzi kurus zinu seju seja ar skatos retak paradas (cik redzu.).

 

Protams apsveicu un akka - neslinko vairs, vai zagari bus ciemins biezs vai siksna. Paldies identy par  meetiem, atnminam un visu ko devis un spes dot. :)

Link to comment
Share on other sites

Well, esmu šeit jau no 2012. gada. Šis komūns mani allaž ir fascinējis. Lai kas arī notiktu, pie vadības ir cilvēki, kas grožus tur ar stingrām rokām. Vēlos pateikties par izdomu un ārkārtīgo attīstību komūnā, ko tādu neesmu novērojis nekur citur. Cilvēki mūždien atsaucīgi un prot smīdināt cits citu, kā arī neizpaliek heits pret Jorenu. Lai gan mani droši vien, joprojām, neviens šeit nezin, ceru, ka tālākā nākotnē veroties tikšu arī uz kādu saietu! Cheers!

Edited by careluv~
Link to comment
Share on other sites

Uzturos šeit teju 4 gadus un šis projekts man ir nesis vien labi pavadītu laiku, jautrību un prieku. Ceru ka komunam bus ilga,veiksmīga nākotne un tas turpinās attīstīties. 

 

Daudz laimes IDenty!!!!   

 

:rolleyes: 

Link to comment
Share on other sites

8 gadi, yeeez....

 

Tāda sajūta ka jau vairākus gadus, vienu un to pašu šajos topikos rakstu (kā es te sāku spēlet utt.),

bet šoreiz izlaidīšu, jo tie kas zin - zin, tie kas nezin, drīkst uzjautāt privāti vai pameklēt arhīvos. 

 

Patīkami redzēt izaugsmi komūnai, prieks ka vēl te aktīvi tauta rosās. Respektēju visus kas palīdzēja noturēt šo projektu pie dzīvības un protams cepuri nost administrātoriem kas neatmeta ar roku un turpināja darboties ar ID.

 

Nu jā, es slinks, negribās daudz rakstīt, un palasot iepriekšējos rakstus, izskatās ka viss ir pateikts.

Sooo, pīs visiem identiešiem (ne tikai tiem kas te ir no sākuma or smth, bet visiem kas šeit uzturās), turat rajonu :shaize:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×