Jump to content
MADYOGA

Bez cenzūras.

Recommended Posts

pipuks biji lv, bet nemaz nepadevi ziņu. pēdējā laikā pieklusis, bet skola un darbs ir svarīgi, paceļ tikai tevi augstāk nekā iepriekš. Apņēmīgs un apķērīgs zons, ar augstiem mērķiem, cik atmiņa neviļ. kopš mazāk spēlēju ir gan kontakts samazinājies, bet still gaidu, kad būsi lv un padosi ziņu. :3

Link to comment
Share on other sites

Jau kopš laika gala šķiet, ka esi viens no nosvērtākajiem identy biedriem, vienmēr ir ko teikt un ļoti labi pamato savu teikto. Lai gan nesenais atgadījums ar sūdzību sadaļu lika nedaudz šaubīties par Tevi, saglabāji vēsu prātu un spēji pamatot savas darbības ar savaldību. Tev piestāv kārtība, tāmdēļ sliecos uz to, ka esi šeit īstajā amatā

Link to comment
Share on other sites

Zināms jau no revenge laikiem, notekti, ka ne abpusēji. Šķiet, ka pat bijām kaut kādā whatsapp čatā, bet varbūt atmiņa kārtējo reizi mani pievīlusi un šobrīd tukši muldu. Lai nu kā, ļoti pārsteidzi ar savu interviju. Protams, ka uzzināju lietas, kuras noteikti nezināju un nebiju iedomājies uzzināt. Lai arī cik dīvaini neliktos, pat esi man facebook un šo to par Tevi zinu irl. Jautrs, muzikāls jaunietis, tā tik turēt. Prieks, ka esi atgriezies un uzturi aktivitāti forumā! :)

 

p.s. Neesmu aizvien pasveicinājis Lindu, bet noteikti to izdarīšu :D

Link to comment
Share on other sites

Negribēju īsti Tevi raksturot, jo to esmu jau darījis vairākas reizes, bet topicks ir dead, so jāmēģina atdzīvināt.

 

Jānis, crybaby, skaruu, sauc kā gribi. Pirmo reizi esam sastapušies Revendžā, kaut es Tevi galīgi no turienes neatceros tbh. Tad jau uzpeldēji šeit un kaut kā uzreiz atstāji labu pirmo iespaidu. Jau no paša sākuma esi izcēlies ar to, ka esi atšķirīgs no citiem, respektīvi, izsakies savādāk, uzvedies savādāk, domā savādāk, kas, protams, ir ļoti pozitīvi. Vārds pa vārdam, tā arī iepazinu tuvāk šo foršo cilvēku, visvairāk laikam esam runājuši @ plug, bieži tur kādreiz sastādīji kompāniju, tagad gan es, gan Tu uzturamies tur mazāk. 

Ko gan par Tevi var pateikt... ļoti gudrs, spējīgs jaunietis ar, manuprāt, gaišu nākotni. Nezinu kapēc, bet rodas iespaids, ka dzīvē visu sasniegsi, ja vien nenoslinkosi. Ļoti labs sarunu biedrs. Vienmēr būs par ko parunāt, spēs uzturēt diskussiju un pats galvenas - padarīs jebkuru sarunu interesantu. Joprojām atmiņā stāv visas tās sarunas plugā starp mums, wmw, faziku, respektīvi, labākajiem, kas uzturās plugā, fun times.

Ļoti pozitīvs, draudzīgs un komunikabls. Uzskatu, ka esi viens no sakarīgākajiem cilvēkiem šajā komūnā, viennozīmīgi kaut kad gribētu parunāt dzīvē pie kāda ''tējas kausa''.

 

Lai Tev viss izdodas, nepazūdi no Identy, stay awesome, cheers.

Link to comment
Share on other sites

diezgan interesants lietotājs Go hard esi, vienmēr esi viens no aktīvajiem however id serveros nespēlē, vispār agrāk liekas tevi jaucu vienmēr ar citu džeku Go Archi or something. ļoti sakarīgs dzekins, aktīvs mjūzišen topikā ar labu mūzikas gaumi. tā teikt ja iedomātos "lietotāju'' tad Tu būtu lietotājs par kuru iedomātos :D un nē, tas nav uzbrauciens. vienkārši aktivitāte tev ir good un praktiski vienmēr esi online. Sakarīgs cilvēks tikai as you've said about me - nekad neesam īsti tā sačatojuši. also īsti nesaprot kapēc nespēlē serveros ja tev cs utt ir steamed..? cheers, turi buru. have a good one.

Link to comment
Share on other sites

Pacelšu topiku, for fun purposes.

 

Tā kā es ar te nevienu tā pa personīgo nekomunicēju, it īpaši ar augstajiem rankiņiem, es gluži nepateikšu kas un kā, bet cik zinu mums daudzos topikos ir sakritušas domas, un to mēs izrādam ar upvote podziņu, laikam? Lai vai kā, moderatora darbu vienmēr ir darījis normāli, nav stingrs, nav vājš. Es serveros viņu neredzu vispār, acīmredzami nespēlēju pareizajos (jb kancer) u.t.t. Lai vai kā, forumā ir aktivitāte, ļoti old frukts, jau sen te reģistrējies (ne kā es),un katrā gadījumā drošvien šeit vēl uzturēsies vēl daudz gadus.

 

 

 

(neejiet uz manīm too skarbi, zinu ka es autists  :)) )

Link to comment
Share on other sites

Diezgan dīvains liecies, brīžiem pat nesaprotu vai Tu reāli pieduries vai tiešām esi tāds pa žizņ. Kopš pēdējā vērtējuma šajā topikā esi gan mazliet piedomājis pie tā, ko posto un kā uzvedies, līdz ar to ir patīkami redzēt izaugsmi un mazāk h*iņas forumā. Tas tavs signature gan nav īsti pareizi, citus apsmiet nevajag, visiem gadās sūdu uzrakstīt vai kaut ko ne tā izdarīt, bet tas nedod tiesības viņu tagad pastāvīgi izsmiet. Vēl mazliet piedomā pie tā, ko dari un kā uzvedies un tad jau viss būs tip top. :)

Link to comment
Share on other sites

Neuzturos te pārāk ilgi, bet manuprāt striktākais foruma adminiem - liec warning pointus par noteikumu pārkāpumiem , uzturi striktu foruma kārtību, un esi ļoti aktīvs forumos. IDenty esi oldschools, tāpēc ļoti lojāls šim komūnam. Sakarīgs cilvēks, kuram vienmēr ir savs viedoklis un Tu savu viedokli uzreiz un tieši pasaki cilvēkam. Dažreiz iesaisties ID drāmā, bet tas tā . Citreiz liecies mazliet nepacietīgs/par ātri aizsvilies (izskatot kādas sūdzības , or par autismu shoutboxā LuL). 

 

tas tā īsumā, no hate me xdee

Link to comment
Share on other sites

Izplūdusī seja.

Kaut kā vienmēr esam atraduši kopīgu valodu. I mean, mums ir kopīgas intereses, līdzīga mūzikas gaume un tad jau nav brīnums, ka vienmēr esam mācējuši sadzīvot. Vienmēr var parunāt par NBA, par kādu hh beefu, par jaunāko repčiku, šis čalis diezgan up to date par visām šīm lietām, tāpēc varu teikt, ka interesants sarunu biedrs. Agrāk sastādīji kompāniju @ plug, kas arī ir pozitīvi. Nezinu kā Tu šauj @ csgo, jo pats jau labu laiku viņu nespēlēju.

Anyways, izturies savam vecumam atbilstoši, neesi p0k3 (nu, varbūt dažreiz, bet tas normāli), man personīgi vienmēr esi licies sakarīgs čuvaks.

 

Cheers, lai viss izdodas, priecīgus Līgo blyat.

Link to comment
Share on other sites

Aj, cik vienmēr te ienāku, sanāk raksturot Tevi. Tas, protams, nav slikti, jo man pret Tevi nav nekādu pretenziju nav. Tu esi tas cilvēks, ar kuru iekš identy vienmēr būs par ko parunāt, vienalga kāda tēma tā būs, jo, runājot ar Tevi, rodas priekšstats, ka esi cilvēks, ar plašu interešu loku, kurš nav aprobežots, sēžot tikai pie datora. Godīgi sakot, par Tevi man nav ko jaunu teikt, jo vienmēr viss tiek pateiks iepriekš, un nekad nekas nemainās, arī sliktās īpašības Tevī neesmu pamanījis, būdams identy, nu jau vairāk kā gadu. Slikti vai labi? Es nezinu. Protams, labāk zināt cilvēku no labās puses, jo tad vismaz zini, ka šis cilvēks nepievils jebkurā dzīves situācijā, un tā ir ar Tevi! Tāpēc varu tik vien teikt, ka esi čalis uz goda, tā tik turēt! Gaidu tad Tevi Jelgavā, jo teici, ka iegriezīsies pie manis darbā, uzsaukšu Tev kausu alus! :D Peace, džekiņ, veiksmi atrast darba vietu un tiekas plugā, kaut gan tas pēdējā laikā sanāk retāk, par cik pašam darbs vai vienkārši gribas izbaudīt jauko vasaras laiku, kurš pēdējā laikā nemaz nav tik jauks

Link to comment
Share on other sites

Noteikti ka neesam runājuši ārpus kaut kādas foruma drāmas, vai kādā topikā. Bet sakarīgs frukts, ar smadzeņu podu kas spējīgs domāt labā līmenī. Kamēr neesam iepazinušies tuvāk, lai arī tas drošvien nekad nenotiks, liecies sakarīgs. Tagad redzu forumā retāk, bet tā pat jau tik aktīvs viņš nav. Gan jau moderē kaut kur klusā stūrītī nosēdies. Katrā ziņā, darbu tu savu pildi labu, statuss pelnīts.

Link to comment
Share on other sites

Palasot iepriekšējos postus/topikus, raksta gramatiski pareizi, retums forumos, bet tas tikai priecē! ;) Par to es tevi cienu, tas ir LIELS + cs forumā! Redzu, ka dzīvo Saulkrastos, ideāls rajons vasaras periodā, ļoti patīk tā vieta! Nezinu kā agrāk bija, bet pagaidām šeit esi bez grupas, bet jau 225 raksti forumā. Iespējams, ka neesi statusa krājējs, bet vnk patīk šeit uzturēties!

Vairāk neko laikam nepateikšu! iepostoju te, jo šitā ir mana mīļākā foruma spēle, vienmēr patīk palasīt ko mazie interneta varoņi domā par bargo PAPAS (Ledinju) kungu :D

Edited by skaruu
sorry, bet visiem noteikumi vienādi, +1wp par to neievērošanu
Link to comment
Share on other sites

Topicks dead, no worries, got hard's here.

 

Lediņš. Daudz par Tevi nevaru pastāstīt, cik atceros biji varens 1.6 šāvējs, un diezgan pazīstams spēlētājs Latvijas aprindās. Tevi pirmo reizi ievēroju Revendžā [pirms pāris gadsimtiem], kur Tu biji arī viens no īpašniekiem, ja nemaldos. Gan jau mani no RE neatceries, bet no worries. Cik redzu, gramatika nav svešā puse, savu domu māk noformulēt diezgan sakarīgi, kas ir pozitīvi. Neko baigu vairāk nepateikšu, vēl ko varu pieminēt, ka bieži pēc postiem liecies iedomīgs/augstprātīgs. Tevi tā personīgi nepazīstu, tāpēc tas ''pēc postiem'' tiek izcelts.

Anyways, prieks Tevi šeit redzēt, turies, veiksmi Tev turpmāk, cheers mate.

Link to comment
Share on other sites

Goo Hards, sakarīgs foruma iemītnieks, nekrit uz nerviem, 1.6 JB bija ahujenas jautajumu speles, zinoss, ir par ko runat. Taka 1.6 serveri ir RIP vairs neesam spelejusi vairs kopa. Varbut tas ir signals uz reunion ?

Link to comment
Share on other sites

Viss ko zinu, ļoti pozitīvs vīrs, dāmām, iespējams, vilinoš. Uz manu Čau topic, kad tas vel bija redzams, atbildēja sakarīgi... ja labi atceros, patīk vikingi, kas arī spriežams pēc pforila bidles... pozitīvi izteicās par manis minēto vikingu seriālu, manā "čau" topic... tas viņu manās acīs padara par kārtīgu keksu ar spēcīgiem zvaniem.

Edited by skaruu
noteikumi, noteikumi, noteikumi, +1 wp
Link to comment
Share on other sites

I will be completely honest here, man nav ne mazākas jausmas kas tu esi, kur tu radies, un kapēc šeit esi. Neesmu arī tavu profilu apskatījies, jo 19 posti un domāju kad nav jēga, in-game tikušies neesam, nekur runājuši neesam. Gan jau ka esi sakarīgs, bet nelasi noteikumus foruma spēlēm unfortunetaly.

Link to comment
Share on other sites

latvianguy

Teikšu atklāti, pirmajās dienās, kad parādījies forumā un čatā, licies ļoti sekls, dīvains un samērā liels mīmbojs (tikko šito izdomāju un turpmāk tā saukšu cilvēkus, kuri pārāk bieži lieto mīmus). Arī tavi status updeiti bieži man lika saraukt uzacis un skaļi izteikt vārdu "fujaks".

Bet zinot mani, pirmie iespaidi par citiem nav tie labākie, jo esmu skumīgi vecs pirdiens, tāpēc jau kādu labu laiku liecies tīri sakarīgs un aktīvs foruma iemītnieks, par kuru neko sliktu nevaru pateikt. Esmu ievērojis, ka bieži iesaisties sarunās čatā un arī saprotami izsaki savu viedokli postos, kas mani vienmēr priecē. Musician topikā arī bieži liec man meklēt zaļo upvote pogu, kas padara topika apmeklējumu patīkamāku. Katrā ziņā, neko sliktu par tevi vairs nevaru iedomāties un esi licis man aizmirst manus aplamos pirmos iespaidus par tevi un ceru, ka plāno būt pastāvīgs foruma iemītnieks arī tālā nākotnē! Veiksmi un turies!  borat

Link to comment
Share on other sites

fazalkahols

 

tā persona identy`a kas nekad nedirsa man baigi virsū utt. bet ganjav tpt heitoji kādu laiciņu ja vēl ne joprojām. sākumā nezināju kas tu esi jo tevi pirmo reizi redzēju identy teamspeakā kā moderatoru ar niku "sargi dupsi". pirmais impressions par tevi man bija tas kad tu esi ļoti non-toxic, un tas tiešām nav mainījies manās domās :D. cs ar tevi vienmēr ir jautri spēlēt, kaut gan dažreiz baigi labi neiet (*cough* agency), katru reizi spēlējot ir ļoti fun kaut gan zaudējam. varbūt ne tev, bet man vienmēr xd. ko lai saka, man patīk 80`s 90`s mūzika, tev arī patīk, cik zinu vēl pat tagad dažreiz uzspēlē 1.6, ko es arī vēl daru. overall ļoti labs cilvēks, ar kuru vēlētos kādreiz cs uzspēlēt  LuL

Link to comment
Share on other sites

drama queen merkurs

 

Nevēlos nevienam neko pārmest, bet esi tas cilvēks, kas vienmēr čatā būs neapmierināts ar kaut ko un sāks meklēt kašķi bez iemesla. Cilvēks ar savu viedokli, skatoties pēc ierakstiem, mostly negatīvu vai nosodošu. Vienmēr ieinteresēts apspriesties ar kādu lietotāju par notikumiem futbolā vai kādā citā sev interesējošā sporta veidā, tas ir pozitīvi, jo liek domāt, ka ar sportu esi uz Tu. Gramatika arī nav sveša, acīmredzot skolā pavadītais laiks ir atstājis pozitīvu ietekmi uz Tavu intelektu. Vienmēr palīdzēs cilvēkiem jautājumos, uz kuriem pats zin atbildes vai ir bijis līdzīgā situācijā, nevis kā dažs labs - pameklē google, gan jau kaut ko atradīsi. Neko precīzāk nemācēšu pateikt, viennozīmīgi aktīvs foruma biedrs, lai arī kādas nesaskaņas būtu bijušas ar citiem, ir palicis šeit un neskatoties uz neko, rada pozitīvu atmosfēru forumā. Noteikti, ja būtu labāks kontakts ar Tevi, domas mainītos, jo esam tik pāris reizes spēlējuši cs kopā, kas principā nenozīmē neko un par Tevi nekādu priekšstatu neveido, jo katrs spēlē kā māk. Mazāk dirsies ar 13 gadnieku Ernestu un gan jau vēl kādreiz uzšaus cs vai pat iespējams parunās ts par mums abiem interesējošu tēmu!

 

Cheers! :)

Link to comment
Share on other sites

Skaruu - Laikam jau kāda otrā* (edited cuz merkurs) reize kad man iemet tieši tevi, riktīgā neveiksme. Bet, nu kā jau katru reizi, nekas slikts nav sakāms. Lai gan ir mainījusies viena lieta, kas ir aktivitāte, jo neesmu tevi redzējis baigi bieži postojam vairāk, bet nu saprotu - dzīve. Galu galā, tu kā moderators forumam patiešām esi bijis ļoti labs add, jo kā lai saka - fazijs ir profesionāls modiņš jau te kādu laiku, bet tu te kā jaunpienācējs moderatora amatā, tads ļoti saprātīgs un citreiz tikai brīdini, daudzreiz gan stingrs. Joprojām ne in-game, ne ts3 nekur neesmu runājis ar tevi, bet tu patiešām sakarīgs džeks.

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×