Jump to content
MADYOGA

Bez cenzūras.

Recommended Posts

sur1ks ir slikts cilvēks jo vienmēr kad viņš redz mani kādā strīmā vinjsh man uzraksta ka esmu slikts un nabags :( , bet ja nopietni normāls čuvaks , liekas ļoti sabiedrisks cilvēks.Viņš ir viens no retajiem cilvēkiem kurš spēj izteikt savas domas ar argumentiem un faktiem , keep the good work mate <3 

Link to comment
Share on other sites

Cimdiņš.

Pēdējā laikā forumā manīts samērā bieži. Hujnju neposto, kas ir labi. Cik zinu, esi viens no vēža [jb] spēlētājiem. Neesmu ar Tevi nekad runājis, bet pēc postiem liecies daudz maz sakarīgs. Gannjau sanāks kādu dienu parunāt vairāk.

 

Veiksmi it visā, cheers.

Link to comment
Share on other sites

Trīs posti ir? Ir. Tad beidzot man ir iespēja izteikties par cool kidu Go Hārdu. Zināms esi jau ilgu laiku, jau kopš vecajiem revendža laikiem. Protams, pirms atnākšanas uz identy mēs īpaši nerunājām un nebijām pazīstami (neteiktu, ka šobrīd esmu baigi labs paziņa ar Tevi, taču šo to jau zinu), taču tagad sanācis parunāt biežāk. Runājot, esi izrādījies patīkams sarunu biedrs, vienmēr būs par ko parunāt, neatkarīgi, kāda tēma vai kas, vienmēr varēsi izteikt savu viedokli, galvenais, ka kodolīgi un gramatiski pareizi, kas vairumam jauniešu, vienalga kurā vecumā, ir diez gan liela problēma. Ar savu domu gājienu pieej jebkurai lietai, varētu teikt, ka citreiz putni galvā, ko, manuprāt, jau teica kāds iepriekš, bet tas, protams, nav domāts slikti. Mūzikas gaume Tev ir laba, pat teiktu ļoti laba, tik pēdējā laikā esi aizrāvies ar to sievu sitēju xxxtentasijonu. Vienmēr prieks iegriezties plugā, kad pie pults esi Tu. Kaut gan pēdējā laikā tik bieži vairs neesi tur manīts un man nākas uzturēties tur vienam, citreiz sastopot wmw. Vienmēr izstarosi tādu pozitīvu enerģiju, uzturoties Tavā sabiedrībā, nekad nebūs drūmi, jo zināsi, par ko pajokot. Prieks, ka sanācis uzspēlēt monopolu kopā, smagi zaudējot tajā, vai vienkārši paklausoties mūziku. Cerams, ka nekur neesi pazudis un privātā dzīve neliegs Tev šeit iegriezties. Turi buru, vecīt! :)

Link to comment
Share on other sites

skaruu.

 

ja godīgi ,nemaz tevi ar šo jauno vārdu nebiju ievērojis tevi ne čatā vai kādā topikā.Tikai izlasot tavu moderātora pieteikumu, sapratu ,ka esi jau sen zināms.Takā es tevi neesmu redzējis kadā no serveriem un es neuzturos tīmspīkā, tad neesmu ar tevi runājis , un iepazinis tuvāk.čatā liecies tīri sakarīgs,ja nemaldos, tad tu arī kādreiz nodarbojies ar vieglatlētiku,bet runājot par lietu, tad lasotu , ko Tu raksti,tad liecies pozitīvs un atraktīvs jaunietis. ahm... vakar redzēju tevi plug.dj ,par tavu mūzikas gaumi arī nevar sūdzeties.

Visā Visumā liecies kārtīgs džeks.

peace out

Link to comment
Share on other sites

mērce, vienmēr licies tāds interesants tipiņš. Agrāk bieži spēlēji JB un tagad vairs tik daudz nesanāk tur saskrieties bet ir savas reizes. Biji viens no puikiem ar kuriem geimoju vasarā vēlajās naktīs un bij fun, kas varētu būt savāziņā spēlējis daļu tam, ka vispār sāku spēlēt tajā serverī LuL. Negribēju ticēt par vecumu, kad izdzirdēju, ka tik jauns. Ir galva uz pleciem, māk domāt, sakarīgs puiks, forumā aktīvs, serverī nevaru spriest jo pats neesmu bijis, bet domāju, ka tas atjaunosies zinot tavus iemeslus. Katrā ziņā cool džekiņš. +rep :dogy:

Link to comment
Share on other sites

valca

 

Ar šo jaunieti nav ne runāts, ne spēlēts, tāpēc nezinu par Tavu personību diži daudz. Ļoti forumā aktivitāti neuzturi, I mean, nespamo visās iespējamās vietās, čatā arī neredzu Tevi nekad, taču cik esmu ievērojis, vienmēr patīk iepirst kādā topicā kādu kaku čupiņu, izrādīt savu nepatiku pret lietām. Laikam draugos ar gramatiku neesi, acīmredzot esi viens no tiem cilvēkiem, kurš uzskata, ka internetā tāda nav vajadzīga, but who am I to judge? Noteikti, ka pārmijot kādu vārdu, priekšstats par Tevi mainītos un izrādītos lādzīgs puisis. Dzīve gara, gan jau saskriesimies kaut kur, papļāpāsim par kaut ko, kas zina. Veiksmīgi! :)

Link to comment
Share on other sites

Skaruu a.k.a crybaby?

 

Ja godīgi, vairāk tevi forumā manīju, kopš nomainīji display neimu. Mans elks pēdējā laikā, jo raksta gramatiski pareizi, ievēro garumzīmes, kā arī mīkstinājuma zīmes. Pilnīgi piekrītu par sacīto, ka arī interneta vidē tās būtu jāievēro. Ļoti priecē, ka raksti noveles, nevis pāris rindiņas, prieks lasīt tevis veidotos komentārus/postus. Acīmredzot galva ir uz pleciem, sakarīgs zellis (cliché, I know).

 

P.S. Apsveicu ar zaļo statusu, biji pelnījis. Turi buru! :)

Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

foršais klubsteps, kuru zinu jau kopš pick laikiem. prieks, ka esi pievienojies mums identy pulkā. objektīvs un korekts admins, netaisa sūdu, patīk piedurties un kādu mazu jociņu ar ik pa laikam izsper ārā. pēc foruma liecies sociāls cilvēks un neesi noslēgts, tas ir pozitīvi. lēnu garu ieņem foruma gariņa lomu, jo ļoooti bieži redzu tevi foruma čatā. tāpat arī topikos pozitīvi izcelies. tikai un vienīgi to labo par tevi var teikt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Simplijs.

Viens no stingrākajiem foruma uzraugiem, kas ir gan labi, gan slikti. Identijā uzturās jau ilgi, ir ieguldījis šajā projektā daudz sava brīvā laika un darba, kas pierāda, ka esi apņēmīgs cilvēks.Cik nu esam parunājuši, vienmēr esi bijis atsaucīgs, esi palīdzējis, ja radušies kādi jautājumi, kas, protams, ir pozitīvi. Nešaubos, ka arī reālajā dzīvē tālu tiksi ar savu domu gājienu. Protams, esmu novērojis arī sliktās īpašības, bet kurš no mums ir perfekts.

 

Veiksmi turpmāk, cheers.

+Pēc postiem var spriest, ka sakarīgākais 13gadnieks Latvijā, vairāk tādus vajadzētu, tad mūsdienu jaunatne nebūtu tik stulba Kappa

Edited by Go Hārds.
Link to comment
Share on other sites

Go Hards

 

Gudrs  cilveks samēra, piemeslo forumu ar visadam dziesmām  no 80tajiem, bieži uzturas foruma , kadreiz bijam MM partneri , tad vel abiem patik cik zinu vesture un viss sitais brinums. Butu forsi atkal tikties 1.6 jb un uzzipat kadu jautajumu speli vai apgalvojumu spēli. Lai tev veicas bračiņ !

 

Link to comment
Share on other sites

valca08 - Atceros vēl labu laiku atpakaļ bliezām kopā DD2, bet kur tie laiki. Šobrīd liecies baigi kluss un nemanāms forumā. Varbūt tas ir tik priekš manis. Ganjau ar laiku varēšu arī kautko vairāk pastāstīt.

P.S - Beidzot sarunājiet par konkursu, lai vienreiz varētu sākt . :D

Link to comment
Share on other sites

voittaja

 

Kā redzu, esi sens identy biedrs, taču kopš šeit atnācu, esmu ievērojis Tevi salīdzinoši nesen, kad aktīvi sāki iesaistīties dažos topicos un izveidoji cs konkursu, kurš acīmredzot laikam neizdevās. Čatā arī neesi īpaši pamanāms, tāpēc nezinu, kāds cilvēks īsti esi, jo parasti ar ierakstiem cilvēki šeit mēdz parādīt savu raksturu, labās sliktās iezīmes. Tāpēc šobrīd liecies gana kluss, gana adekvāts jaunietis, kurš neiejaucas svešās diskusijās ar jēlām replikām. Gan jau kādreiz sanāks pačatot, uzsist kādu klaču, ja atkal neizdomāsi doties atvaļinājumā, kaut kur tālāk prom no identija. Cheers, m8 :)

Link to comment
Share on other sites

Crybaby, a.k.a. creibis, a.k.a. skaruu

 

Manuprāt, viens no patīkamākajiem čaļiem šajā komūnā un tai pašā laikā arī viens no aktīvākajiem foruma iemītniekiem. Labs plug.dj biedrs, kurš bieži vien atļauj man nozagt kādu dziesmu no viņa plejlista. Džeks ar superīgu humora izjūtu, mūzikas gaumi un attieksmi pret citiem identy lietotājiem, un man būtu lielais pārsteigums, ja es vienīgais par šito pupsiku tā domātu. Man pat ir bijis gods ar šamējo cs uzšaut, protams izskanēja daži uz mani tēmēti izteicieni kā "kā tev var būt tāds ranks?", bet tik un tā bija prieks uzspēlēt un noteikti gaidu uzaicinājumu arī citām reizēm. Čubixāns (man patīk izdomāt jaunus vārdus), kuru noteikti gribētu sastapt steamspeakā un irl, lai pārmītu dažus vārdus. Prieks, ka ir uzņēmies moderatora statusu, jo tas nozīmē to, ka gribi palīdzēt mūsu kolektīvam un pievienoties mūsu lielajai ģimenei - kas tev ir arī izdevies! Tiešām lāga džeks, vajag mums vairāk šitādus!  :snowman:

Link to comment
Share on other sites

Fazs aka. Zaļais sātans aka. Zaļais vētras putns aka. Primāts

 

Sākumā likies pidaras kuram akka iedeva sūda statussu, jo #idnetaisnība, tad tu man nepatiki es biju rebels utt. bija beefs (lol) un domāju kas par lohu, bet hej pāris dienas (more like gadu or more) vēlāk  mēs spēlējam regulāri Vētras varoņus kopā un saukājam viens otru par primātiem. Ar tevi ir diezgan jautri pabazarēt un ir interesanta vairāk jau aizvēsturiska mūzikas gaume, patīk visi vecie un ar vecajiem es domāju 80os. Vissā kopumā foršs čuvaks un nav tikai pidaras ar statussu, jo #identaisnība. Draugs visiem kas nav ar galvu debesīs un smadzeni dirsā (neskaitot faktu, ka bieži runā ar tādiem ts...)  :wub:  

Link to comment
Share on other sites

It jābesi IDenty Oldschool,bet tavu niku es pirmo reizi redzu, varbūt zinu kādu tavu iepriekšējo nickname, bet tagd tu man esi kā svešinieks neesam runajušies , ja kadreiz uzmestu bazaru TeamSpeaka ,tad mainitos domas varbūt.

 

Aktīvs foruma cilvēks pieklājīgus tekstus raksta un mēğina būt draudzīgs ar pārējiem , veiksmi tev!

Link to comment
Share on other sites

Valca08

Nu sveiks vecozēn. Izbijis 1.6 jb drots tāpat kā es. Interesants un foršs cilvēks kuram man liekas, ka nekad nav ne pret vienu negatīvas emocijas un vienmēr būs normāls, saprotošs, sarunas biedrs.

Agrāk taisīja dažas intervijas ar ID cilvēkiem. Dumjš neesi, galva strādā, sūdu nerunā.

Turpini tāpat un viss būs forši!

gl

Link to comment
Share on other sites

Jorens.

Vārda brālis, tevi pirmo reizi iepazinu 1.6 jb serverī. Tur jau varēju novērot, ka visi Tevi provocē uz stulbībām un tā nu sanāca, ka Tev bija daudz heiteru šajā komūnā. Cik reizes neesi bijis banots gan no serveriem, gan no foruma. Cik reizes gan neesi pavisam gājis prom no Identija, bet tepat vien esi. :D Vispār respect par uzticību šim komūnam, cits jau sen būtu aizgājis prom pēc visa heita. Neskatoties uz visu augstāk teikto, man ar Tevi problēmas īsti nekad nav bijušas. Vienmēr esam draudzīgi izturējušies viens pret otru, viss bijis chill, par ko prieks. Cik atceros no 1.6 laikiem, bieži sēdēji pie ct un biji aktīvs spēlmanis.

 

Kopumā - sakarīgs čalis, kuru labāk nekaitināt. Ir savs viedoklis, sava uztvere, nostāja. Vienmēr pateiks tieši to, ko domā, kas ir gan labi, gan dažreiz var nākt par sliktu.

 

Anyways, veiksmi Tev turpmāk it visā, biežāk iegriezies forumā, cheers.

Link to comment
Share on other sites

Esi sācis veidot rakstiskās intervijas Jāņiem, kas ir labi, jo vismaz atdzīvini forumu, padari to aktīvāku. Aizvien par Tevi domas nav mainījušās, neko sliktu tiešām nevaru teikt. Viens no džekiņiem, ar kuru labprāt aprunājos šeit, jo zinu, ka vienmēr būs par ko parunāt. Mūzikas gaume aizvien nav mainījusies, vienmēr būs kas labs, ko klausīties, vienmēr būs kas tāds, ko pievienot savai playlistei, taču aizvien tas xxxlosijons, par kuru, paldies dievam, aizmirsi man pajautāt intervijas laikā, kaut ļoti gribēji. Žēl, ka Tev tur viss izgāzās ar to filmu spamu, žēl, ka cilvēki neprot novērtēt lietas. Bet nekas, turpini uzturēt tik pat lielu aktivitāti forumā, veido jaunus topicus, varbūt cilvēki sāks novērtēt, ko centies darīt viņu labā. Labprāt gribētu Tevi satikt dzīvē, izdzert kādu alus kausu un pārmīt kādu vārdu. Veiksmi Tev eksāmenos un visur citur! :)

Link to comment
Share on other sites

Grūti teikt ko sliktu par Tevi, ņemot vērā to, ka īpaši konfliktos iekļuvuši neesam. Līdz šim šķiet, ka puisim galva ir uz pleciem, spēj domāt loģiski un ar orientāciju problēmām nevajadzētu būt. Lai vai kā, veiksmīgu Tev turpmāko dienestu identy un pasveicini Lindu, heh

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×