Jump to content
MADYOGA

Bez cenzūras.

Recommended Posts

Get hārds, cilvēks ar labu, pat ļoti labu mūzikas gaumi. Saprot kas un kā, nevāra sūdus forumā un diezgan bieži pamanāms čatā. Kaut arī nav man bijis nekāds kontakts ar tevi var redzēt ka esi normāls pupsiks ar galvu uz kakla. Nav arī sanācis Tevi redzēt serveros, tas varbūt jo spēlē ar citu niku bet nu šaubos. Anyhow, šitas labais. Respect. Turi buru vec.

Link to comment
Share on other sites

Kalibrs, 1 no vistuvākajiem identy biedriem pašlaik. Izcils moderators, kā arī norm fujaks. Cilvēks kurš palīdz un paskaidro, jo rodas situācija. +tava UK muzikas gaume = nepārspējama. Gribētu irl kādreiz tevi satikt ;)

Edited by Teo
Link to comment
Share on other sites

Zatlers, šaut nemāk ,skinu daudz, apbižo mani 24/7, uzvesties nemāk,bet tomer ir nomrāls un sakarīgs breikdžeila spēlētājs,kā arī idc spēļu organizētājs,bet dienas kurās rīkot spēles tu neproti pareizi izvēlēties.kopumā

esi normāls džeks.

Edited by SiekaluMeerciite
Link to comment
Share on other sites

SiekaluMeerciite

Zinu Tevi no jailbreak. Kad agrāk spēlēju tad Tu tur visu laiku uzturējies un vadīji dienas. Pēc balss izklausījies normāls džeks, kas saprot ko dara un kā jādara lietas. Lai Tev veicās gan skolā gan šeit ID.

Link to comment
Share on other sites

Oooo jorčiks.. Ko lai even stāsta Joren, satikāmies senajā MTA Dayz ērā kurā arī ļoti labi pavadījām laiku gan spēlējot vienā tā teikt ''komandā'' gan arī viens pret otru. Nekad nav nācies dirsties ar Tevi bez vajadzības un nekad arī bijušas domstarpības, vismaz ne no manas puses. Manās acīs viens un tas pats čubaks, kas vienmēr bijis lojāls kad nākas runāt par Identy. Tiešām viens no oldskūl džekiem ar kuriem var panest baigo bazaru un būs labi. Atceros, ka te bij baigais hate-jorens laiks un proti, pats arī biju tajā iesaistīts bet nu nekad nekā nopietna nav nodomāts un vienmēr viss bijis čilliņā. Ir arī nācies uzspēlēt kādu MM maču bet nu tas jau sen un tā vairs nav taisnība. Also, tagad vispār reti ienāc forumā, bet kad esi tad vienmēr uzjautā kā kādam iet utt. Tāds pieaudzis vairāk pa dzīvi džeks. Visu to labāko Ērik. Gan jau, ka vēl kādreiz uzspēsim uzspēlēt kopā. Respect. :)

Link to comment
Share on other sites

excalibur - spiegs kurš iefiltrējies, jo es par tevi pamanīju tikai tad kad bombix atnāca uz šejieni. Diezgan sakarīgs cilvēks, laikam arī tapēc ir moderātors. Ir savs viedoklis, savi uzskati par to kas ir labi un kas nav, kas man ļoti cilvēkos patīk., galvenais nepaliec kā simplijs un ievēro visus noteikumus @ jb un viss būs bumbās. B) 

Link to comment
Share on other sites

ble ko es izdarīj??? pats nebij labāks zaļajos laikos boi.

 

klusais puika akka, kurš dzīvē ir skaļāks par skaļu. mazais, pēc skata piemīlīgais puisis nemaz nav tāds kā bildēs rāda. reiz prikola pēc ar mazo arti aizbrauca uz jelgavas maķīti pēc burgeriem un atpakaļ. bļin 58KM tikai burgeru dēļ? viņa dēļ salauzu sev atslēgas kaulu, jo viņš ar riteni nejēdz braukt. :D lmao, best memories.

Link to comment
Share on other sites

simpļuks, ar Tevi man vienmēr ir bijušas nesaprašanas, uzskatīji, ka mana uzvedība līdzinās bērnu dārza līmenim, visiem neizpatīksi. :wub: Tā jau diezgan sakarīgs vīriešķis no malas, ar saviem principiem un stereotīpiem, diezgan kritiski izturies pret cilvēkiem.Pēc vārda kabatā nelien. Kā admins esi ļoti stingrs, vismaz agrāk, par katru mazu pārkāpumiņu sodīji, nezinu kā tagad.

Edited by simplijs
ojj sor gurl, it was sen un nav vairs taisnība. /ss
Link to comment
Share on other sites

conca, ļoti izmainijusies, agrāk bija forša meitene un identy patriote, bet tagad maina portālus kā zeķes un taisa citiem cilvēkiem mītus, tā jau forša meitene, 'skaisti' dzied un var forši parunāties par dīvainām tēmā, bet jā .. tagad uzmetēja un kaut ko labu grūti pateikt. :( 

Link to comment
Share on other sites

Ārtūrs, ID aktīvākais mains, diezgan daudz izpalīdz un ir atsaucīgs uz jebkādu xuinj ko es viņam prasu :D Baigās atmiņas ar tevi man nav, diemžēl, bet atceros tevi no 1.6 jb laikiem ka pat tur tu fk taisīji :Kappa: Vienmēr, dīvainā veidā, ir labā garastāvoklī, (droši vien tapēc ka sēž uz picas diētas) un esmu patīkami pārsteigts ka ir tik atsaucīgs uz visu kas ir saistīts ar forumu. Turi buru :thumbs_up:

Link to comment
Share on other sites

Zatlers :

Jau kādu laiku esi redzams forumā, bet tā arī nav nekāds baigais priekšstats par tevi radies (varbūt vienkārši esmu slinks un neiedziļinos), bet zinu to, ka esi čakls konkursu rīkotājs (idp games at jailbreak, ja nemaldos?) un aktīvs JB spēlētājs. Par cik neesmu jailbreakā gājis kopš tās dienas, kad man kaut kāds sīkais lika pietupties un maksimāli skatīties zemē, bet pēc tam nošāva - nav arī nekādas nojausmas par to kā uzvedies serverī. Bišīt pubā pašāvām, bumbu plantot māki - tad jau neesi tipiskais "kur jāiet?" jailbreak spēlētājs :D Tā tik turpināt un gan jau beidzot pārvarēšu slinkumu, lai next time šeit uzrakstītu kaut ko vairāk. Peace!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Merkūrs-labs čalis, smieklīgs( neesi bijis klasē klauns?)forumā aktīvs.Dažreiz iegriezies breikdžeilā un atkal izcelies ar stulbumu.pubā arī esmu redzējis tevi, šāvi kā silvers :D . Nekad neesmu tevi dzirdējis runājam ,man liekas,ka tev ir max 15 gadi xD

Link to comment
Share on other sites

DannyG - zināms jau kopš kāda 2k15 vai pat 14.

 

vienmēr ir bijis rēcīgs čuvaks un čuvaks ar ko var normali pabazarēt.

joprojām atceros to dienu, kad ēdi pelmeņus kopā ar šprotēm un visiem klāstiji cik ahuenna garšīgi ir :D

iekš lola un csgo ir toxic af

Link to comment
Share on other sites

danny, tipiņš, kurš mēdza mani apcelt arēnā :( bet tā jau esi smieklīgs čalīts, baigi bieži nav bijusi iespēja aprunāties ar Tevi, bet, kad tāda iespēja ir bijusi, vienmēr esi licies tīri sakarīgs un ar labu humora izjūtu. Daudz par tevi man nav ko teikt, sorry

 

jancis out

 

e: bled, jau kāds paspēja...

Edited by crybaby
Link to comment
Share on other sites

crybeibijs, spēlē cs'u uz 20 fps, norok pēdējos raundus max insein comebakiem, tā jau normāls pupsiks tik draudzējies ar kkādiem tur defiem kuri svīst un kkā tā. beisiklī tāds normāls dzekins, nav pretenziju galīgi, tik nezinu vai tu maz vēl spēlē cs or not, ganjau saskriesies vēl kādu reizīt identi serverī. turi buru vecais. 

Link to comment
Share on other sites

excaliburs... well, bieži man liek plussikus mūzikas topickā, so Tu jau esi mvp. Varu teikt, ka mums mūzikas gaume ir ļoti līdzīga, kas ir pozitīvi. Nav sanācis ar Tevi sašaut kopā, jo kad es vēl spēlēju csgo Tu te vēl nebiji, vai arī biji zem cita nicka, par kuru es nezināju. Cik forumā sanācis bazarēt, varu teikt, ka sakarīgs jaunietis ar savu viedokli.

Esi moderātors, cik zinu, arī dažu serveru administrators, tad jau normāli esi te iedzīvojies. Cik redzu, pienākumus pildi uzdevuma augstumos, pārkāpēji tiek banoti, topicki gadiem vaļā nestāv.

Nez ko vēl pateikt, kruts čuvaks, ganjau kādu dienu sašausim.

 

Visu to labāko, cheers.

Link to comment
Share on other sites

Hārdijs -  Iepazināmies identy plug.dj, biš pačatojām un tā. Liecies sakarīgs čalis, neesmu neko sliktu par Tevi dzirdējusi ņemot vērā, ka identijā esmu ''jauniņā''. Ar wMw esat baigie draugi, spēlējāt kopā cs. Gaidam 1.6, iesim palēkāt bh, kse kse :D

Edited by excalibur
+1wp, izlasi spēles noteikumus.
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kāpēc tu piedalies šajā spēlē, ja pati saki, ka esi jauniņā un tev ir 3 posti, un vismaz man loģiski spriežot, neviens tevi te nepazīst.

Bet pačekoju tavus postus un reputāciju, iemeti smieklīgu mīmu par lolu, kas man patika, tātad humorizjūta tev ir, tu spēlē lolu, kas nozīmē, ka tu man automātiski patīc un tava sasveicināšanās ir ļoti sakarīga un interesanta. 

Tā kā esi jauna gaļa id puikām, tad jau uzmanība tev ir neviltota, galvenais iemet šow your feis kādu seksīgu bildīti un visi id puiki tavējie.

Varbūt kādu dienu pārmīsim kādu vārdu vairāk, Zane. Turi buru, meitēn.

 

edit: paļubom sēdi ts3 ar krējumu, tāpēc nedrīkstu teikt, ka neviens tevi nepazīst, sorri girl. 

Link to comment
Share on other sites

Kichinja, cilvēks, kas pusdzīvi nodzīvojis identijā. tāda interesanta Tu esi, nav ko daudz spriest par Tevi jo nemaz tik dziļi tevi ''nezinu''. Ir gadījies kaut ko mazliet pačatot bet tas arī viss, atceros, ka spēlēji 1.6 un samērā daudz. Forumā Tu noliec merkūru uz dupša so tas ir pluss, ar neko stulbu arī neesmu pamanījis, ka izcelies sooo tā neko meitēns. visu to labāko ps. veiksmīgu lidojumu un izbaudi laiku lv. esmu jel.

 

ps. tehniski jau varētu samētāt vārnas te dažiem labiem par foruma spēļu noteikumu nezināšanu bet jūtos dāsns, moš rīt. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×