Jump to content
Sign in to follow this  
MADYOGA

Bez cenzūras.

Recommended Posts

Tātad kalibrs, kalibrs, kalibrs duh. Cik noprotu pavecs ID pipars, bet tik pēdējā laikā nācies saskarties ar šito čali. Rokas no dirsas neaug, csu normāli šauj.
Patīk, ka ir cilvēks kuru grūti aizvainot, var pa-meme-ot kopā. Bieži čatā redzems ar saviem piedūrīgajiem tekstiem. 2 fake bloods suņu īpašnieks. Meitenes uzmanās, šitam patīk dāvināt 2 rozes. Nezinu, ko tas nozīmē... Manuprāt, jautrs un interesants cilvēks ar kuru vienmēr varēs par kaut ko pabazarēt. Atsaucīgs cilvēks uz kuru var paļauties. 1x ielika man wp gribēju samest, bet pats dabūju iekšās.sumSmash

tl;dr - zbis čuvaks.

Krūms ir edgy čalis, redzu viņu visos strīmos, vienreiz ap vasaru arī čilloja Legitnessa vai kaut kādā TS3 kanālā, pa dzīvi un pa internetu gan jau ka kopumā vienkārši smieklīgs čalis, viņa mīmi vienmēr ir on point, vienmēr viņš gatavs palīdzēt, domāju ka aizmirsa kas es esmu, bet mani visi aizmirst, so no worries. Un katrā ziņā, pubā smird, nekas nav mainījies CS jomā, learn to play krūm. Bet tā foršs cilvēks.

Edited by latvianguy

mazais, par tevi neviens nevēlās izteikties :( hmm, izlasīju tavu sasveicināšanas topiku, kura nemaz nebija tik gara, daudz un vairāk pastāstīji par savu geiming dzīvi, to gan nelasiju, jo neinteresē. Ja jau spēlēji basīti, tad esi garā augumā, jo tur rūķīšus neņem. Godīgi, nevaru atcerēties Tevi, vai nu vecums dara savu vai nebiji tik populārs, lai iegaumēt, bet gan jau spēlējām džeilbreiku. Conciks tur ar visiem ir spēlējusi :lol:  anivei, cskā mēs netiksimies, bet forumā droši, bučas

Conciks, baig foršā identī čikse. aktīva forumā, bieži ienāc papļāpāties ar visiem un visu, kas kustās. Tāds jautrs meitēns, ārste or medmāsa or something tu tur esi tāpēc, ja nu kādreiz sadurs pie origo, tad nākšu identy prasīt palīdzību. :D Esi arī identy jau entos gadus pavadījusi tā kā nekāda jaunā seja nemaz neesi un +/- visiem pazīstams cilvēciņš. Nezinu kā ar tevi bija agrāk, 1.6 laikos jo forumam īpaši nepiesaistīju uzmanību, bet tagad tāds cool peoples un pateikt varu tikai to labāko. Attiecībās arī 10/10 padomi, piemēram kā behu nopirkt ja izšķiries. lul ir cool, turies vecīnā, gjau kādreiz saskriesies kādā mītā.

kalibrs, labākais komandā. Samērā cool čalīts, ar pozitīvu skatu uz dzīvi, ir diezgan patīkami citreiz parēkt ar viņu. Vienīgais admins, kurš piedod kļūdas. 

Es parasti nemēdzu neko sliktu par cilvēkiem teikt,  tāpēc centīšos maigi izteikties, neaizskarot tevi 

Citreiz, linceen, liekas, ka ar galvu vispār nedraudzējies, jo uzvedies kā mazs bērns gan šeit, forumā, gan arī serveros, tiešām tik grūti izlasīt tos noteikumus un iegaumēt tos, nevis rakstīt katru nedēļu apelāciju, jo atkal esi izdarījis kaut ko nepareizi? Es, protams, pēdējā laikā neesmu redzējis nevienu apelāciju, varbūt tomēr esi pieņēmies prātā un sācis piedomāt pie savām darbībām serverī. Diez gan lielīgs esi un bāz sejā to, ka esi iztērējis tur entās naudiņas serverī, ar ko tur lepoties? Būtu labāk ieguldījis savā nākotnē, drīz tomēr pilngadība (tbh, nezinu, cik vecs esi), mašīna, izklaides, sievietes, tam visam vajadzīga nauda, bet tu, kā mazs bērns, tērē džeilbreikā naudiņas, lai būtu pārāks par citiem. Tautā iemīlēts forumā arī neesi, skatoties uz tavu reputāciju, pacenties piedomāt pie attieksmes, jo tā ir svarīga ne tikai dzīvē, bet arī internetā, jo tas parāda, kāds cilvēks esi aiz ekrāna. Grūti teikt kaut ko labu, jo nespēlēju džeilbreiku, nerunāju ar tevi tīmspīkā, tāpēc sorry, ja kaut kādā mērā Tevi aizvainoju, turies un visu to labāko! Peace brotha!