Jump to content
MADYOGA

Bez cenzūras.

Recommended Posts

Calibur, tev ir galva uz pleca, esmu sastopies serveros dažreiz un cik atceros arī spēleji cs1.6 bet neatceros kurā serverī tieši. Nav man daudz ko teikt, bet nu esi moderātors, dari labu darbu ,šajā komūnā, patīk tev bumeri man arī. Pašlaik cik es zinu, esi sakarīgs cilvēks un mierīgs, vajag iepazīsties tuvāk tad jau varēšu uzrakstīt citu par tevi, pašlaik tikai zinu tevi no serveriem. 

Edited by excalibur
+1wp, izlasi spēles noteikumus.
Link to comment
Share on other sites

Neskatoties uz to kad Tu pieprasi ID Oldschool jo esi šeit no 2013 gada, man Tavs niks pilnībā neko neizsaka. Paložņājot pa Taviem postiem un topikiem ( kurus var uz pirkstiem saskaitīt ), vienīgias kas iekrita acīs, Tavs tā nosauktais bans kura dēļ tu šeit neuzturējies. Intresanti par ko tad Tevi nobanoja, ja jau Tu nedabūji unbanu un atgriezies šeit uzturēties tikai pēc laika kad ip un spēļu serveri ir citi ?  :homers: 
Vienīgias ko varu Tev novēlēt, ir nedabūt jaunu banu un nepazust atkal uz ilgiem laikiem (vai uz mūžu) no šī draudzīgā komūna. Nedari blēņas un uzvedies kārtīgi. Cheers  :Doge:

Link to comment
Share on other sites

Arturs B, čalis kurš vecajā 1.6 dd2 ārdīja visus laukā. Vari teikt vai neteikt, ka čītoji vai nē, tas lai paliek pie tevis. Agrāk biji tāds nedaudz reidž čalis kā arī dirsīgs, beigās jau paliki mīlīgs, tagad jau mēs te visi, kā viena liela ģimene, kuri pa retam satiekas. <3

P.S Šim galdiņam vairs neliet.

Link to comment
Share on other sites

Džabis, riktīgi smieklīgs džeks, ar kuru entās reizes csgo šauts kopā. Bija prieks derankoties un arī atsist žokli pret galdu, kad šitais -5 viens pats no zila gaisa uztaisa, kamēr es ar viņu sedzu B spotu un pārbijies slēpjos stūrī. Agrāk bieži nāca ts3 runāties, tagad gan kaut kā retāk sanāk. Vakar satiku pubā, kas bija iepriecinoši! Katrā ziņā, ļoti draudzīgs, smieklīgs un sakarīgs džeks, iesaku visiem vismaz kādreiz pārmīt pāris vārdus ar Džabi - nenožēlosiet!

Ā, jā, es vienreiz nelabprātīgi tiku aizvilkts uz kaut kādu latviešu filmu un viens no aktieriem bija max līdzīgs tev, Džabi! Piestrādā filmu industrijā?   :D

Link to comment
Share on other sites

Uhh Fazijs pirmo reizi redzēju pirms ntajiem gadiem citā cs projektā, kad par identy vēl nezināju, kad man bija mazāk par 10 gadiem , jau to reiz patika zaļā krāsa. ^^ Par identy runbājot bija mums nesaskaņas vienu brīdi domāju, ka esi pinlīgi sits,nolīvoju šo mīļo bedri, bet tad sapratu, ka es biju tas kurš bija sists un agriezos mīļākajā bedrē. Vienu brīdi bijām paspēlēt Gerojus, jo man nebija ar ko spēlēt un bija tīri fun un viņam besī cilvēki kas nejēdz spēlēt tika pat cik man. Es domāju ,ka ir viens no retajiem, kas dzīvē ir tāds kā interneta vidē. peace out. Stay green

Link to comment
Share on other sites

Veterāns - ha, tieši par faziju, uzreiz tevi redzot liekas, ka tulīt atkal būs beefs ar faziksu, bet tad jau laikam esat nomierinājušies. :D lakrosa zvaigzne, latvietis, kas spēlē vācijas izlasē i guess, ist das richtig junge? :D vairāk kontakta bija, kad dzīvojos vācijā, tad vēl te arī tu pa forumu vairāk ņēmies, varēja vācu valodu piepraktizēt. tagad tik pa retam redzu ienākam forumā, vairāk parādies tieši kā steam notification, kad ieej spēlē. veiksmi lakrosā, in little we trust. :little:

Link to comment
Share on other sites

Simplijs.

Nu, forumā esi diezgan nopietns un strikts. Tev ir daudz pienākumu un varu teikt, ka tos pildi labi. Ko esmu ievērojis- nemāki atzīt savu kļūdu un brīžiem pēc taviem postiem rodas iespaids, ka bieži spēj būt iedomīgs. 

Sen neesmu spēlējis ne go, ne 1.6, bet savā laikā esam sašāvuši. Komunikācija nekāda baigā nav bijusi, atceros, ka palīdzēju, nu cik nu palīdzēju, pildīt matemātikas mājasdarbu. :D

Forumā dažreiz liecies iedomīgs, bet toreiz, kad man bija kas jautājams, Tu biji vienīgais no augstāk stāvošajiem, kas man sakarīgi un diezgan konstruktīvi atbildēja, kas un kā notiekas.

Visā kopumā- liecies sakarīgs, gudrs jaunietis, kurš pastāv par savu viedokli un neļauj nevienam kāpt sev uz galvas, kas, protams, ir pozitīvi.

Un jā, sakarīgākais 13 gadnieks Latvijā. :Kappa:

 

Veiksmi Tev turpmāk, cheers.

Link to comment
Share on other sites

Go Hārds.

Īpaši Tevi nepazīstu, jo pa lielam neesmu ar Tevi kontaktējies. Cik zinu tad agrāk spēlēji old 1.6 jb labu laiku, ja nejaucu Tevi ar kādu citu. Forumā un čatā Tevi gandrīz vispār neredzu, jo varbūt pats te nenāku? Liels dziesmu cienītājs skatoties pēc mūzikas topika.

gl

Link to comment
Share on other sites

jorens kokā kāpējs

 

Cik nu šos gadus es tevi pazīstu, vienmēr esi bijis tas viskaitinošākais, visuzkrītošākais un tā tālāk. Nu jau esi kaut cik mainījies, vismaz spriežot pēc tavām izdarībām forumā. Runājis gan ar tevi neesmu mūžību, tāpēc nevaru pateikt, vai arī esi mainījies pats kā cilvēks vispār. Kādreiz tevi bieži sastapu mta serverī, kur tu bombardēji, ka es tur tāds n šitāds, un toreiz tur nereāli apvainojies uz mani, kad novācu tevi ar sakrātajām 50 stundām vai cik tur. Cik atceros, tu mācījies par kaut kādu metinātāju? Gan jau ka kļūdos, bet man šķiet kaut kas uz to pusi bija. Ir jau daudz ko teikt, par ''to'' Jorenu, kas kādreiz šeit apgrozījās, bet nu tagad laikam visi mājās sanākuši, un beidzot arī parādījies Ēriks. (mūsu sirdīs tāpat vienmēr būsi Jorens)

Link to comment
Share on other sites

surenos a.k.a sur1k

 

Pazīstu tevi jau visai ilgi iekš šī projekta un arī ārpus, varu teikt, ka esi visai jautrs cilvēks un patīk pasist kādu joku pa labi un kreisi. Pirmo reizi izdzirdot Tevi, tad domāju, ka esi daudz, daudz vecāks, bet laikam pubertāte situsi Tevi daudz ātrāk un arī tajā skaitā mani, bet nieks par to. Pirmo reizi Tevi redzēju iekš MTA servera, kas bija IDenty un tagad atkal atvēries, biji baigais šāvējs. Pašlaik baigo aktivitāti neredzu iekš foruma, cerams, ka pēc jaunā gada nedaudz vairāk pasēdēsi forumā, bet saprotu, ka arī citā projektā darbojies. Galu galā varu par tevi teikt tikai to labāko, zinu, ka esi prasmīgs daudzās jomās un esi visai zinošs cilvēks, jauns un gudrs. Prieks par Tevi, veiksmi nākotnē. 

Link to comment
Share on other sites

Rebudij, pazīstu tevi es jau no sampa laikiem, šodien uzināju kas esi un tā arī zinu ka bīji spēlejis tajā pašā samp serveri. Tu esi diezgan gudrs cilvēks, un nēsi nerunīgs dažreiz tevi var sakaitināt, bet nu ja ir par ko pasmieties, tad jau tu smiesies ar visiem. Nu čakls esi čalis un uzvedies protams kā normāls vecis. Tu māki adminot serverī, visu dari kā ir vajadzīgs un tikai tā arī turpini darīt. Novēlu tev nosivinēt labi ziemassvētkus un kā arī jauno gadu. Redzēsimies mēs vel serveros tamdēļ, nākam reizi pateikšu vairāk par tevi. 

 

P.S Akcepto steama.

Edited by MixedTaste
Link to comment
Share on other sites

MixedTaste

 

nesen uzradies tipiņš, kurš pēdējā laikā aktīvi uzdarbojas mūzikas topicā, viennozīmīgi varu teikt, ka gaumes mums nesakrīt. šobrīd par tevi nespēju gari izteikties, jo neesam nedz runājuši, nedz spēlējuši kopā (kaut gan cs neesmu spēlējis jau 2 mēnešus). anyways, vienīgais, ko esmu ievērojis, ir tas, ka gramatika un leksika pati par sevi ir graujoša. varbūt tas tik tāpēc, ka dzīvo Skotijā vai velnsviņzin kur, bet nu tas jau tik mans novērojums, kurš noteikti nav jāuztver kā aizvainojums. veiksmi tev te iedzīvoties, jo cik saprotu, esi šeit kopš 2013. gada, bet aktivitāti neesi uzturējis

Edited by crybaby
Link to comment
Share on other sites

crybaby


Neesmu tevi pietiekami iepazinis,lai daudz un gari izplūstu par tevi. Varu teikt tikai,ka es aktīvs foruma lietotājs un mūziku labi pārzini. Cerams,ka kādreiz saskriesimies un iepazīsim viens otru tuvāk. Kopumā esi sakarīgs čalis.

 

+1wp, izlasi spēles noteikumus. //sureno

Link to comment
Share on other sites

SiekaluMeerciite - čalis ar pretīgāko niku, bet ar vislabāko signature (ja neskaita manējo) :D VIENMĒR sasmejos, kad ieraugu. It īpaši par tām beigām, kad notiek gola celebrations  :ahah: Bieži redzams forumā, redz ka arī admins iedots - tad jau normāls džeks! Nav nekas īpašs prātā, ar ko varētu izplūst garos tekstos, jo īstenībā varu spriest tikai par forumu, bet neko sliktu neesmu ievērojis. Cheers!

Link to comment
Share on other sites

fazijs, zaļš kā zāle. Neesmu baigi tur runājis ar tevi, nedz spēju arī teikt, ka zinu tevi, vienīgi kā foruma biedru un dažreiz komandas-biedru kad uzšaujam pubiņā. Tā jau esi ļoti sakarīgs cilvēks gan ingame gan arī ārpus tā, kā dzirdi vārdu zaļš tā uzreiz ieskrien fazix galvā. Esi diezgan saprotošs cilvēks cik nu es esmu skatījies, tāds ļoti mierīgs tipiņš liecies. Kārtigs moderātors, esam manuprāt vienreiz uzšāvuši mačmeiking, bet tas arī viss. Ļoti oldskūl mūzikas garša tev ir, vienmēr jūtu tādu mazu roast no Tavas puses, kad esi novērtējis manu dziesmu, ja nu vienīgi tā nav kkāda os hiphopa. :D Tā, tīri tikai to labāko spēju pateikt. Normāls pupsiks, labs signatūrs, avatārā vispār skaistulis, gadījumā modelis neesi? :D visu to labāko. peace.

Link to comment
Share on other sites

excaliburs.

 

Cik nu ir sanācis komunicēt liecies kā ļoti sakarīgs jaunietis. Vienmēr var parunāt, vai padzīt hujnju čatā. Aktīvs Identy serveros, kā arī forumā, kas ir pozitīvi. Bieži manāms ''musician'' topickā, mūzikas gaume Tev baigi labā, ja tu ko ieliec, ir 90% liela iespēja, ka man tā dziesma patiks. Cilvēks ar labu humora izjūtu, māk pastāvēt par savu viedokli. Jā, vispār tā pārlasot, liekas, ka Tev baigi interesants nicks, man patīk. Gan avatārā, gan mīmu topickā manīju bruņurupučus, idk, esmu diezgan pārliecināts, ka tur kāds fetišs ir. 

Šodien gan Tevi baigi apbižoja, ieteiktu nofilmēt video, kā tu raudi un taisīt gofundme.

 

Nezinu, baigi daudz neesam komunicējuši, bet cik ir sanācis, iespaidu esi atstājis labu.

 

Vēlreiz sveicieni vārdadienā, cheers, turies, lai viss izdodas, fuck money get bitches.

Link to comment
Share on other sites

Go Hārds!

Man ir tāda sajūta, ka man ir baigi daudz, ko par tevi stāstīt un tevi baigi ilgi pazīstu, bet īstenībā es neko par tevi nezinu. :D

Smieklīgs džeks, ar labu humora izjūtu un sakarīgu domu gājienu. NBA fans un aktīvs foruma biedrs. Interesanti parunāties jebkurā brīdī. Patīk mani kaitināt, bet tas jau laikam ir identy trends (skaidrs, ka neko sliktu ar to nekad nedomā) un es melošu, ja teikšu, ka man nepatīk, ka man pievērš uzmanību. wink, wink! Viens no retajiem interneta cilvēkiem, kuru es gribētu satikt irl un iedot high-five. Kāpēc? - Jo kāpēc gan interesantus cilvēkus nesatikt dzīvē? Turies un visu to zaļāko! :)

Link to comment
Share on other sites

fazijs

 

Nekad dzīvē neesmu redzējis cilvēku, kuram tik ļoti piesaistītu zaļā krāsa un kurš būtu apmāts ar to. Viennozīmīgi smieklīgākais jaunietis, kuru esmu redzējis identijā. Mūzikas gaume tev ar nav peļama, klausoties tavu mūziku, atceros sevi pirms pāris gadiem, kad klausījos ko līdzīgu, bet šobrīd nākas klausīties ko mierīgāku veselības apstākļu dēļ. Bet par to nav stāsts.. Vērojot no malas, šķieti interesants cilvēks, ar savu viedokli, nostāju pret lietām, vienmēr spēsi kodolīgi un gari izteikties un norādīt citiem savu vietu, nebūsi tas, kurš ļaus sev kāpt uz galvas. Laikam, ka neesam runājuši, bet ticu, ka ar tevi varētu izvērsties interesantas, vispusīgas sarunas. Tiešām liecies super čalis (no homo), tā tik turēt! Visu to zaļāko tavā dzīvē un veiksmi! :)

Edited by crybaby
Link to comment
Share on other sites

jancis - nezinu kāpēc, bet atgādini focusu, a.k.a arti no dobeles. mūzikas gaume ir ok, forumā baigo mēslu arī neraksti. iesaisties salīdzinoši aktīvi forumā dzīvē, ieteici meme topiku, atjautīgs, bet csgo gan enkurs. :D lab, ko tur daudz. tu esi cool čalis, nav bijusi negatīva pieredze ar tevi, vienmēr dzīvo čatā, tas pozitīvi. keep going. :)

Link to comment
Share on other sites

simplijs - super čalis, jb vienmēr mani freekilo, bet tas nekas, ir bijuši daudzi spilkti brīži ar tevīm kā piemēram kad tu freekiloji visu serveri dop spēlē :Kappa: , pēdējā laikā nēsmu manijis tevi pie csgo bet vienmēr esi aktīvs forumā, kruts čalis, mīlu <3

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×