Jump to content

Ba`Gvel

CS:GO Admin
 • Content Count

  379
 • IDcash

  2.26€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  408d 14h 9m 33s

About Ba`Gvel

 • Rank
  ID bronzas biedrs
 • Birthday 03/11/1998

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

7055 profile views
 1. Man jau liekas, ka lollka, Tevi biežāk redz serverī nekā Tu viņu. Nezinu vai īsti zini noteikumus līdz galam, bet cerams, ka iemācīsies tos. Adminus jb vajag un Tu spēsi ar to tikt galā, lai veicas.
 2. Mīl aiz katra, iespējams katra otrā vārda teikt krievu lamuvārdus. Neesi adekvāts spēlētājs, tādi spēlētāji kā Tu nav adminam piemēroti.
 3. Ba`Gvel

  JB labojumi #1?

  Kāds prikols ir vēl uzlikt smoke uz 15%??? Tas padara vipu bezjēdzīgu un "overpriced". Visu var novadīt, ja labi grib, bet problēma ir, tāda ka pie ct salien "lamzaki", kas nejēdz ieņemt pozīcijas un pagriezties pret flashu vai arī paslēpties aiz sienas un protams, ja būs 1ct un 15t, nevarēs neko novadīt. Uzlieciet vēl armoram 20% iespējamību, jo ct grūti nošaut kādu. Pēdējais bezsakars ir šie ierobežojumi.
 4. https://www.hltv.org/news/28873/official-dignitas-re-enter-male-csgo-with-legendary-nip-quintet-and-hallzerk-fifflaren-to-coach
 5. Administrācijas pārstāvis - @boomixuztur forumu un serverus kārtībā. Moderators - @simplijs, lai arī, cik reti viņš ir forumā, bet savu darbu dara kārtīgi. Banteam - @OutpacePietika izturības izskatīt sūdzības, kuras nebija uzrakstītas pēc parauga. Vēl pietam jautāt jautājumus, vai spēlētajs ir iemācijies noteikumus. Serveru admins - @Walterjb serverī veica labojumus/uzlabojumus. Pub Admins - @Clubstepdiezgan bieži redzems serverī. Arenas Admins - Arēnā neuzturos bieži, bet pirms pāris dienām tiku izkickots no servera par "afk" un tas bija @gepardC. JailBreak Admins - @_TnT_, šis cilvēks ne tikai pildīja pienākumus serverī, bet gan arī skatījās demo, ja kāds pajautāja par iespejāmiem pārkāpējiem, utt. Kad pats vēl nebiju pieteicies adminam, tad diezgan bieži nodevu viņam pārkāpējus. Lietotājs - @TIGER "lietotajs+?" aktīvs foruma biedrs Palīgs - @ArccaAr to, ka atrod kaut kādus bugus forumā un liek boomixam, tos labot. Ir redzēts čatā, ka mēģinās, kādam palīdzēt, ja tas būs vajadzīgs Sliņķis - Īsti nevienu šeit negribu likt, bet ielikšu @akka, jo nav izlasījis vēstuli, ko uzrakstīju 2019. gada 16. augustā. Aktīvais - @JakeBieži manāms forumā un serverī. Oldschool - @TheZIXIS, Ja nemaldos, tad 2019.g sākumā uzradās gan serveros, gan forumā. Jb serverī "mazajiem" dalīja idc. Labākā pērle - @exsup, ar savu "sms sa" . Aktīvākais mūziķis - @wMw, patīk šī čuvaka mūzikas gaume. Skabarga pakaļā - @linceensdiezgan kaitinoša persona serverī bija. Čata gariņš - @daņilagpatīk, tās glupības, ko viņs tur raksta.
 6. pub Vienreiz nedēļā pub serverī varētu izņemt vienu mapi, kas dienā tiek spēlēta neskaitāmas reizes, tādas kā mirage/dust2/inferno/cache un tā vietā ielikt, kādu mapi kas nav active duty. Piemēram, tādas kā tuscan/season/mill u.c. Piemēram vienu dienu izņemt mirage un to aizvietot ar tuscanu.
×