Jump to content

Ba`Gvel

CS:GO Admin
 • Content Count

  362
 • IDcash

  4.29€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Time Online

  381d 16h 31m 59s

Ba`Gvel last won the day on September 7

Ba`Gvel had the most liked content!

About Ba`Gvel

 • Rank
  ID bronzas biedrs
 • Birthday 03/11/1998

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

6682 profile views
 1. Te ir jāpriecājas, ka vispār kāds uz tām idp spēlēm ierodas. Šobrīd serverī ir kā ir, nav tā lielākā aktivitāte. Dienā tur maksimums desmit cilvēku var savākties uz neilgu laiku, bet pārsvarā viņš ir tukš. Jb ir viens no tiem modiem, kur ir vajadzīgi vismaz padsmit cilvēki, lai būtu jautri. Būs tauta, būs vajadzīgi admini, uz doto brīdi nav vajadzības. Manuprāt vajadzīgs, kāds konkurss serverī, lai vismaz tauta kaut cik atgrieztos. Neatceros pēdejo reiz, kad vispār kāds konkurss bijis jb.
 2. Vienozīmīgi nē, paskatoties uz Tavu banu vēsturi jau ar to varētu pietikt. Tu varbūt esi nedaudz mainījies pēdēja mēneša laikā, esi pret visiem draudzīgs, laipns, utt., bet neredzu Tevi šādā amatā šobrīd. Vienubrīdi Tu esi kaut cik normāls, otrubrīdi Tev prāts mudina uz muļķībām, dēļ kurām Tu esi saņēmis neskaitāmus sodus. Pierādi, ka vari trīs mēnešus nesaņemt banu un tas iespējams liks mainīt manu viedokli. Adminam ir jābūt nopietnam, kuram ir galva uz pleciem, bet piedod atvaino, Tev vēl ir kur augt.
 3. Gan jau noteikumus zini. Tikai par daudz runā, nesaku, ka vispār būtu jāklusē, bet kaut kādu normu jau varētu ievērot. Esi bijis admins jau pirms tam, ar stulbībām īsti neizcēlies, vismaz neko neatceros tādu. Serverī admini patiešām ir vajadzīgi, esošie admini diezgan maz uzturas serverī. Uz šo brīdi jauns kārtību ieviesējs patiešām noderētu. Lai veicas, rec.
 4. Ba`Gvel

  ieteikumi @jb

  Manuprāt šo privilēģiju vajag tikai vipiem.
 5. Ba`Gvel

  TS3 Viktorīna #1

  bagvel Vienmēr uzvar draudzība!
 6. Ba`Gvel

  ieteikumi @jb

  Var gan novadīt, ir jāmāk atrast vieta, kur flashu grūti Tev uzmest un vari viegli izvairīties no tā. Granātu ierobežojums manuprāt ir diezgan lieks. Atceros kādreiz 1.6 jb vipiem gan ct, gan t bija pa 150hp un par katru nošauto spēlētaju iedeva klāt hp, līdzīgi kā šobrid pubā, bet ja atmiņa neviļ, tad toreiz par hs kilu bija +25hp un ja nebija hs, tad bija +15hp. Ja varētu šo pilnveidot, tad arī biežāk ct novadītu, jo savādāk pie katra ievainojuma skrien uzpildīt dzīvības un tikmēr ieslodzītie nodur sargu/līderi vai arī aizmūk prom (bet ne vienmēr ). Bet var novadīt arī tāpatās, ja labi grib.
 7. Ba`Gvel

  junkfood

  Īsti ne viens, ne otrs. Nezinu kā Jums, bet paēdot šādās iestādes, man personīgi pēc 2h-3h gribās atkal ēst, nav sātiguma sajūtas. Tā kā esmu no Liepājas un te maķītis nav un hesītī iegriežos arī diezgan reti varbūt divreiz, trīsreiz gadā, neko labu nevaru pateikt. Apkalpošana hesītī ir ļoti zemā līmenī, nezinu kā citās pilsētās, bet man te tā ir. Pretī vienmēr būs, kāds neapmierināts darbinieks, kurš knapi savu teikto pārspļauj pāri savam degunam un kad ēdiens ir gatavs, tad darbinieks uzbļauj - gatavs! Vienu reizi esmu bijis maķītī, tur apkalpošana gan bija labāka un ēdienu arī atnesa man, varbūt paveicās, nezinu. Var jau arī saprast tos darbiniekus, nav jau nekāds sapņu darbs.
 8. Ja pēdējais Ieslodzītais neraksta /lr (vai neizvēlās dueli), CT dod Ieslodzītajam 10 sekundes izvēlēties dueli, ja Ieslodzītais to nedara, CT JĀNODUR ieslodzītais. Tu viņu uzspridzināji, Tev viņš bija jānodur. Man vienalga, kādu teātri Jūs tur abi spēlējat. Lincēns apzināti uztaisīja fk un par to arī bans. Lincēns neskaitāmas reizes ir ctbanots, tāpēc ja cilvēks no kļūdām nevēlas mācīties, tad lai saņem sodu. EDIT: Skatoties, kāda ir Tava banu vēsture serverī, šaubos vai tās 2h Tev kaut ko izmainīs. Lai banteams lemj, ko ar Tevi darīs. Lauva, ja Tu būtu uzrakstījis čatā vai pateicis pa mikrofonu - jā, tad varbūt būtu savādāk, bet tas nemaina faktu, ka pēdējais ieslodzītais ir jānodur.
 9. 1) JB serverī nospēlētas 120 stundas zem viena nika. Ir 2) Vecums vismaz 16 gadu. Ir 3) 30 ierakstu skaits forumā. Ir 4) Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem. Esmu nodevis privāti pārkāpejus adminiem. Sīkāki dati: 1) Tavs vārds un spēles niks: Mani sauc Dāvids, csgo - Ba`Gvel. 2) Pastāsti par sevi (vai ievieto adresi uz savu sasveicināšanos): Dzīvoju Liepājā, pārtraucu studijas un šobrīd strādāju, brīvajā laikā uzšauju cs. Pārtraucu studēt, jo īsti negribējās un sapratu, ka tas novirziens nav priekš manis, kas zin iespējams rudenī atsākšu studijas. Esmu jautrs un pozitīvs cilvēks, diezgan grūti nokaitināms. Patīk sports, aizeju citreiz pamētāt bumbu vai arī uzspelēt tenisu, galda tenisu. Sekoju aktīvi līdzi nhl un nba, it īpaši mūsu latviešu spēlētajiem. Uzlieku ik pa laikam, kādu likmi arī. Lieku, ja es zinu, ka es to spēli skatīšos. Brīvdienās sanāk aizbraukt uz laukiem, laukos vienmēr būs ko darīt, būs kāds darbs, kas ir neizdarīts. Mani lauki atrodas tuvu Durbes ezeram, tātad pa vakariem sanāk arī pamakšķerēt (piedzerties) , ja nebraucu uz laukiem, tad visticamāk to pavadīšu mājās un uzspēlejot cs. 3) Kāda ir tava administrēšanas pieredze?: 1.6 identy surā adminēju, 1.6 smsniks jb. 4) Kāda ir tava unikalitāte, kāpēc mums būtu jādod tev acc?: Esmu atbildīgs un pēdējā laikā sanāk, ka admini nav serverī vai arī ir viens admins un serverī valda neliela nekartība. 5) Tava tiešā adrese uz JB statiem : https://identy.lv/csgo/players/info/76561198124228204 6) Tavuprāt, esi atpazīstams iekš serverī / forumā?: Serverī esmu un iespējams, ka forumā arī. 7) Komentārs par sevi: Grūti komentēt, esmu pozitīvs jaunietis.
 10. Ieslēdzu tiešraidi ar domu, ja nu brīnumi notiek. Brīnumi notika, grandioza atspēlēšanās un tas gudri izspēlētais stūra sitiens, kad tika gūts ceturtais gols, neticami.
 11. Ba`Gvel

  IIHF 2019 PČ.

  Latvija - Austrija 3:0 Latvija - Šveice 2:1 PM Latvija - Itālija 4:1 Latvija - Čehija 4:3 PL Latvija - Krievija 2:3 PL Latvija - Zviedrija 3:2 PM Latvija - Norvēģija 3:1
 12. 1.barovsky 2. Pēc ilgiem laikiem pubā tika spēlēta de_train karte, beidzot kaut kas savādāks, nevis mirage/dust2/cache. Pēc nospēlētiem 20 raundiem, barovsky izdomā uzlikt vote - mainam? Savāca 65% - jā. Nesapratu, kāpēc tā jādara, jo serveris bija pilns un vairs tik mazāk par 10 raundiem palicis, ko spēlēt. Ja spēlētāji gribētu citu mapi, ir tak pieejama rtv (rockthevote) komanda. Stāsts ir par to, ka šo mapi spēle ļoti reti serverī un es personīgi vēlējos to izspēlēt līdz galam, taču barovsky salauza manas vēlmes. 3. http://194.19.248.121/demo/auto-20190403-1523-de_train.dem.bz2 4. 11-9 tika uzlikts vote un nakamajā raundā tika nomainīta karte
×