Jump to content

linceens

CS:GO Admin
 • Content Count

  486
 • IDcash

  0.02€
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  115d 3h 22m 10s

About linceens

 • Rank
  ID bronzas biedrs
 • Birthday 03/14/2002

Profile Information

 • Vārds
  Linards
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Friendzoned

Recent Profile Visitors

5406 profile views
 1. Tu atsāki aizvakar, nedomāju ka šādā īsā laika sprīdī esi iejuties atpakaļ. Nav izpildītas visas prasības, pieņemsim tās svarīgākās, zem viena nick 120stundas, 30 ieraksti forumā, tad arī vecums. Vēl vēlos piebilst ka adminu pietiek, un nav tā ka netiekam galā, tāpēc pagaidām anti.
 2. Jau vairākas reizes esmu viņus mutojis par to ka mic spamo kaut kādu suņu svilpi, un bieži lamājās, bet mācību nav guvis.
 3. sveiciens dzimenē!
 4. Sveiciens dzimšanas dienā!
 5. Sveiciens pilngadībā!
 6. ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime ceru ka vel iet skrape&laime
 7. My career was a teacher of 5–6th graders. I had them write short reports of 200 words. Two hundred characters words depending on the font, 12 or 14, takes about twenty lines. How many words are in 200 characters? I would say about 40 words given each word as 4–5 characters. The average word is between 5 and six characters. Therefore, I would estimate that 200 characters would make about 33 words to 37 words depending oh the length of the words. If a lot of small words are used, perhaps 40 words could make 200 characters.
 8. JB servera pieteikuma forma Obligātās prasības: 1) JB serverī nospēlētas 120 stundas zem viena nika. Ir 700 pāri. 2) Vecums vismaz 16 gadu. Esmu 17 gadus jauns, martā sasniegšu pilngadību. 3) 30 ierakstu skaits forumā. Ir 400 pāri. 4) Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem. Esmu nodevis vairākus pārkāpējus adminiem privāti, un laiku atpakaļ arī forumā caur sūdzībām. Sīkāki dati: 1) Tavs vārds un spēles niks: Mans vārds ir Linards un spēles niks linceens 2) Pastāsti par sevi (vai ievieto adresi uz savu sasveicināšanos): Mani sauc Linards, nāku es no Madonas, brīvajā laikā aizraujos ar datorspēlēm, pēdējā laikā sanācis diezgan bieži uzturēties JB, patīk šis spēles tips, un jau labu laiku nav apnicis, esmu viens no aktīvākajiem spēlētājiem jailbreak. Patīk komunicēt ar citiem spēlētājiem, un šad tad aiziet uzšaut kādu CS mačiņu. 3) Kāda ir tava administrēšanas pieredze?: Esmu bijis administrators blakusprojektā, kā arī esmu bijis administrators citās spēļu platformās. 4) Kāda ir tava unikalitāte, kāpēc mums būtu jādod tev acc?: Cenšos komunicēt ar katru jaunieti kas pavada laiku iekš JB, palīdzot rast risinājumu ja kādam nav kas saprotams. 5) Tava tiešā adrese uz JB statiem : https://identy.lv/csgo/players/info/76561198350891333 6) Tavuprāt, esi atpazīstams iekš serverī / forumā?: Pēdējā laikā cenšos komunicēt ar visiem IDenty lietotājiem, tāpēc domāju ka jā, esmu atpazīštams gan serverī, gan forumā. 7) Komentārs par sevi: Pēdējā laikā cenšos nepārkāpt noteikumus, un mudinu citus arī ievērot noteikumus, jo nu esmu izaudzis no tā vecuma lai ieietu jailbreak lai padzīto kārtējo ‘'trolli’', bet gan brīvi pavadu laiku ar draugiem iekš JB.
 9. Kopš bērnu dienām Tevi zinu es Mēs gandrīz katru dienu bijām kopā Gan uz skolas sola, gan uz tāfeles Kā mācēju es rakstu Tavu vārdu Piedz. Pēdējo reiz, tā gribētos ar Tevi atkal kopā Pēdējo reiz, būt mūsu pielijušā vasarā Vai atceries kā uzsmaidīja gaiss Kā lietū gājām lasīt zemenes Kā aizbēgām no stundām kopā mēs Un skūpstījāmies tad zem ābeles Viss kārtībā, zied atkal zemenes Un mūsu bērni tagad vienā klasē Tu vienmēr būsi mana meitene No mūsu pielijušās vasaras
 10. "Skrāpē un laimē" līdz 13.janvārim. Ceļā uz svētkiem ar vērtīgām balvām! Katru dienu līdz 13. janvārim apmeklē vietni www.skrapeunlaime.lv, piedalies spēlē un iegūsti kādu no 9000 balvām, starp kurām ik dienas paslēpusies arī Circle K dāvanu karte 50 EUR vērtībā!
 11. Visu savu dzīvi es -sveiki- esmu teikusi sasveicinoties- nu takā- ne gluži labdien ne čau, tā vidēji pieklājīgi-čomiski. te pēkšņi, persona, pamanījis ka es tā saku sāk bezmazvai smieties- ko ta es prom jau eju?! .. ka sveiki lieto - aizejot.. acīmredzot visu savu 'stulbo' dzīvi esmu lietojusi to vārdu nepareizi (lai gan NE reizi neesmu dzirdējusi kā kāds saka to aizejot)- vai arī šī konkrētā persona pati ir sap*susies! sākumā vēl piecietu, bet tagad- katru reizi- tā ''mīļi'' pasmejās!! rrrr tad jautāju jums- kā ir pareizi?
 12. "Something" is a song by the English rock band the Beatles from their 1969 album Abbey Road. It was written by George Harrison, the band's lead guitarist, and is widely viewed by music historians as having marked his ascendancy as a composer to the level of the Beatles' principal songwriters, John Lennon and Paul McCartney. Two weeks after the album's release, the song was issued on a double A-side single, coupled with "Come Together", making it the first Harrison composition to become a Beatles A-side. The pairing was also the first time in the United Kingdom that the Beatles issued a single containing tracks already available on an album. While the single's commercial performance was lessened by this, it topped the Billboard Hot 100 in the United States as well as charts in Australia, Canada, New Zealand and West Germany, and peaked at number 4 in the UK.
×