Jump to content

linceens

Serveru Administrators
 • Content Count

  660
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

linceens last won the day on September 27

linceens had the most liked content!

About linceens

 • Rank
  ID sudraba biedrs
 • Birthday 03/14/2002

Profile Information

 • Vārds
  Linards
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Sarežģīti

Recent Profile Visitors

9482 profile views
 1. linceens

  Musician.

  5/10, 5 par dziesmu, 0 par text.
 2. Pelnīta uzvaram Abram, bet viesulis arī labi nomauca, ja būtu žūrijā, tad teiktu ka vajag vēl vienu papildus round. :D Yeees, Stobrs arī mans favorīts visos batlos, viņš vienmēr ir bijis labākais, viņš repo labi un prikolīgi vienlaicīgi.
 3. Paldies visiem kas ieradās, un nepaldies tiem kas neieradās. (: Tiem kas netika TOP 3, neņemat ļaunā, drīzumā noteikti gaidāmi arī citi konkursi ar citam interesantām balvām. 1. Vieta CELMLAUŽI (12 punkti) Ba`Gvel - https://steamcommunity.com/id/puviens/ Big Smuk(SM) - https://steamcommunity.com/id/WassupmaG Nezinkas - https://steamcommunity.com/id/Nezinkas 1. Vieta saņem katrs 7 IDC, un VIP uz 30 Dienām 2. Vieta nakediņi (11 punkti) Akmens - https://steamcommunity.com/profiles/76561198272305665 Cukurs - https://steamcommunity.com/
 4. sveiks lai dzīvo, sveiks lai dzīvo, lai dzīvo sveiks. Tagad vari braukt uz ameriku un busi pilngadigs.
 5. Rik0 mani nodura, idc jau iedevu!
 6. Apsveicu! @NLT_Džonijsčau! :)
 7. Komandu spēles pārceltas uz 18. Septembri!
 8. Pieeja izteikties ir visiem, bet tāpat tiek ņemti vērā pa lielam tikai adminu viedokļi, un vēlmazāk tiek ņemti vērā no-name vai random viedokļi kas ierakstījuši "pa draugam" fikso rec, vai pretēji "random" anti. Uzskatu ka šim application nav ne vainas, kas tagad ir, jo viss ir ļoti forši saprotams un forši var pieteikties.
 9. (paldies tiem kas piedalijas, lai izveidotu screenshot^^^^^^^) Jau kādu laiku man saka, lai veidoju konkursu, ka esmu slinks SA un ka neko vairāk par punktu spēļu vadīšanu nedaru. :(((( Tas mani aizskāra, un balstoties uz citu ieteikumiem esmu nolēmis izveidot Team Games V2, būs savādākas balvas un ir parādījušies jauni playeri, kuriem būs arī iespēja piedalīties šajās team games. Konkursu sponsorē @akka, paldies. Komandu spēles vadu es, palī[email protected] @Normie(Big Smuk) ________________________________________________________________________________________________________________
 10. Tev ir iespēja uzrakstīt sūdzību par kādu kas pārkāpj noteikumus, nevis pašam pārkāpt tos. Bans paliek.
 11. Tev ir diezgan skaista banu/ctbanu vēsture, kā arī mute/gag vēsture. Tu brīžiem tēlo no sevis nezin ko, ķip vienmēr zini visu labāk un vairāk, bet citreiz labāk vienkārši pietaisi savu muti un beidz lekties ar ''lielākiem'' vīriem. Jā varbūt teicu ka pēc nedēļas iedošu unban, bet ar savu uzvedību panāci manu atbildi sev, kad prasīji unban. Pajautā unban 1. Septembrī, ja nebūsi savārījis ziepes līdz tam brīdim, vai dabūjis mute/gag tad unbanošu. Sāc vienreiz pieaugt.
×