Jump to content

linceens

Serveru Administrators
 • Content Count

  636
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

linceens last won the day on June 19

linceens had the most liked content!

About linceens

 • Rank
  ID bronzas biedrs
 • Birthday 03/14/2002

Profile Information

 • Vārds
  Linards
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Sarežģīti

Recent Profile Visitors

8732 profile views
 1. sveiciens, kapec nesauci ciemos dzert, baigais draugs.
 2. linceens

  Musician.

  sajuties kā tupaks jau? 8/10
 3. Agrāk noteikti biju Introverts, tagad atšķirībā kāda situācija, a abi nevar būt? edit. nvm, sākumā topiks jāizlasa.
 4. Punktu spēles turpmāk katru sestdienu 21:00.
 5. Hey identy jailbreak spēlētāji, skatoties uz faktu ka ir vasara, tumšs paliek vēlāk un it īpaši piektdienas vakaros citi labprāt izvēlas paspēlēt bumbu, vai padarīt ko citu ar draugiem, tad nu nolēmu uztaisīt mini aptauju sakarā ar punktu spēļu norises laiku. Noteikti ir tas ka pārceļam stundu vēlāk punktu spēles, uz 21:00, bet vēl neesmu ticis skaidrībā ar jautājumu, uz kuru dienu, vai nu atstājam kā ir - piektdienās, vai tomēr varbūt sestdienās? Izsakamies visi droši ar savām idejām, tik ne ar stūlbībām. ps. ņemam vērā ka šis būs tikai uz vasaras periodu.
 6. Sveiciens dzimenē!
 7. linceens

  Free nitro

  Tie kas vēl nezin, https://www.epicgames.com/store/en-US/p/discord--discord-nitro
 8. Sveiciens dzimenē bračiņ.
 9. Sveiciens dzimšanas dienā, moderator! <3
 10. Hey Identy biedri, vairāk jau Jailbreak spēlētāji, labu laiciņu nav bijis konkurss saistībā ar JB, tā nu tika izdomāts ka jauzrīko kāds neliels konkurss kurā varēs laimēt nelielas balviņas. Tiks resetots knife kill tops, kuru var apskatīt ar komandu !ktop. Noteikums pa lielam ir tikai viens: 1. Nesarunājam draugu, lai speciāli atļauj sevi durt, vai arī tiksiet izslēgts no konkursa. (visu var pārbaudīt, pat ja darīsiet to naktī kad visi gulēs.) ->Durstamies 2 nedēļas, sākot no 26. maija ->Beidzam durstīties 9. jūnijā plkst. 00:00, uzvarētāji tiks paziņoti 10. jūni
 11. Tas ka ar čītiem spēlēji caur ''skamera'' profilu mūsu serveros nemaina to ka esi pārkāpējs, var salīdzināt to pašu ja brauc ar svešu mašīnu un pārsniedz ātrumu. Mazums kas viņam notika, vajadzēja izskriet or smth, ja viņš būtu scammeris, tad nebūtu nemaz ticis viņa kontā, bet viņš tavus jau būtu savācis.
 12. Bijusi līdzīga situācija kādu laiku atpakaļ, pats biju stulbs, uzķēros, kā rezultātā parāvu vac, piedāvāja steam LVL up, vajadzēja ieiet 1 saitā tur ķip par velti deva trading cards, ar kurām var kačāt steam LVL, tā nu es laimīgs iegāju, ielogojos ar steam, spiežu lai saņemtu offer un rāda ka jāielogojas savā acc, mēģināju kādas 10x tikt savā kontā, ar support sazinājos, bet šie tik ātri neatbild, pēctam next rītā vac.
×