Jump to content
SouloHo3

Iegāju JB nostaļģijas pēc.

Recommended Posts

Piedzīvoju visas pamatskolas pēdējās sola rindas sakompresētas vienā kopienē. 

>Arēnā nogarlaikots, pastaigāju pa ID serveriem.
>Ieeju surfā, sarunas veidojas un sarkastiski joki tiek likti
>chuckle.jpg
>Ieeju JB
>Tik bēdīgs stāvoklis sen nebija redzēts
>CT : Tupus sasting kamerās
>10 sekundes paiet, ''Tupus iet uz apli ar galvu uz augšu skatoties''
>Visi T tiek nošauti. 


Protams tas ir pretīgi jēli vienkāršoti rakstīts, bet ideju vajadzētu izprast uz ko eju.

Mans jautājums ir tāds, vai interesantāk būtu skatīties kā krāsa žūst vai JB CT spēlētājus. 


Šis nav jebkādi uzbrukums serverim, bet man ļoti interesē kā var izveidoties tik degradēts serveris, jo man jau šķita, ka arēnā kurā pavadu ikdienu ir jau aizbraucis jumts. 

Tas varbūt nav būtiski, bet mana pirmā pieredze pirms brīžā jūsu JB serverī bija, ka ar entuziasmu iegāju atceroties retry/identy laikus gatavs paākstīties un pavadīt dienas ar cilvēkiem, bet nesakot sliktus vārdus, jūs varat iedomāties kā tas izgāja cauri. 

Principa pēc jautājums, JB serveri vēl Latvijā visparīgi ir interesanti/jautri un ID serveris ir liels izņēmums, vai arī šādi kā es to tikko redzēju ir pieņēmtā norma? Es ilgi tādās vietās neesmu rādījies tādēļ izlēmu izcelt situāciju un izprast. 

________________________________________________________________________________
 

Edited by SouloHo3
Link to comment
Share on other sites

JB = pārsvarā mazi bērni cenšas paņemt ieroci un nošaut tos, kuri viņus var izlaist no kameras. Pārsvarā viss serveris balstās uz haosu, jo tad ir rēcīgi, kad ct cenšas novadīt dienu, bet viņiem nekas nesanāk. Dažreiz var arī saņemties un paklausīt CT un izspēlēt dienu līdz diviem labākajiem. Bet cik es atceros, tas bija ļoti reti. Kādu tieši disciplīnu tu gribēji sagaidīt no tāda spēles principa?

 

"psc, nevaru nevienu nošaut ne pubā, ne arēnā un visi ir stulbi... jāiet jailbreakā"

 

Apmēram šādas ir manas asociācijas ar JB serveri, sen gan neesmu spēlējis... un nemaz netaisos to darīt.

Link to comment
Share on other sites

Ir noteikti cilvēki kurus redzot pie ct izeju no servera momentā, dēļ viņu mikrofona, vadīšanas u.c lietām, kas ir vienkārši neizturamas. Ir līderi kuri spēj vadīt arī interesantas dienas, vadīt ātri, neliek visu laiku skatīties tupus uz leju u.t.t. Laba vadīšana šobrīd ir uzskatāma par ''tupus ar maksimālu skatu uz leju'', pēc kā notiek max 2 spēles un raunds beidzas. Tur neko īsti nevar mainīt, jo cits no cita mācās visas tās sliktākās lietas un īpašības, pēc kā serverī veidojas ķēde ar maksimāli lielu vēzi.

Link to comment
Share on other sites

Kādu tieši disciplīnu tu gribēji sagaidīt no tāda spēles principa?

 

"psc, nevaru nevienu nošaut ne pubā, ne arēnā un visi ir stulbi... jāiet jailbreakā"

Tas ir loģisks domu gājiens jā, bet spēlētāji kā tādi nav apsvēruši, ka CT spēlētaji paliek mazliet slimi tādā ziņā? 

 

Man šķiet disciplīna nav tas, kas būtu jāpiemina, vismaz ne tiešā veidā. 

 

Jo cik es novēroju tās 5 minūtes serverī skatoties. lgāk tiešām vairs nevarēju . Jūsu problēma jailbreakā būtu, ka jūs ļaujat spēlēt cilvēkiem CT pusē bez nekādas personības, piemēram ja man tagad būtu no sitiena jāatceras spēlētaji, tad tie būtu Aimo ( vienmēr brutali dirsa visiem ar tik asprātīgiem tekstiem ) EMB ( piezemēti solīds, savāca CT pusi, kad vajadzēja ) Yogijs ( vienmēr veda ar mašīnām braukt un baigais sencis kopumā ) tie vienkārši kā piemēri no manas galvas ātri. 

 

Turpinot šo domu, jums ir izveidojusies situācija, ka CT spēlē priekš sevis, un pat ne sastarpēji kā CT komanda, bet ka individuāli. Piemērs : 1 cilvēks paņem ''Līderi'' un atlikušie 2 pat nepalīdz šim saucamajam līderim. Tik banāls tituls ko dot ja godīgi. 

 

Ir 3 CT un 9? T. Tam nebūtu jābūt loģiski, ka CT ir sava tipa darbs, kas nav izlasīt noteikumus un vadīt, bet gan tieši izklaidēt T pusi? Tiem 3 CT būtu jāuztur tie 9 T ieintriģēti, izklaidēti, nenogarlaikoti.

 

TL:DR

 

CT spēlē priekš sevis nevis priekš T, kad pirms vairākiem gadiem tas bija otrādāk. 

 

Link to comment
Share on other sites

Šitas nav parastais JB serveris, cilvēki te pārsvarā nāk tikai, lai nošautu ct, cilvēkiem pat doma nav klausīt līderus, nu nezinu vai tas ir mazgadīgo dēļ vai arī tāpēc, ka pārsvarā mapes kuras tiek izlozētas ir T sided a lot, jo, nu redzi, ka adminiem un ''dažiem'' tā patīk vairāk ¯\_(ツ)_/¯, lai visi venti ir vaļa un score ir 3-25, kā arī VIP ar visām savām privilēģijām ir OP.

 

Ja nebūtu VIP un kamerās nebūtu tie venti/ieroči, CT nebūtu jadod tādas stulbās komandas, varbūt kāds arī īstenībā vadītu.

 

Kas būtu, ja pieliktu age restriction pie CT? Vai nu :

  1) Serveris nomirst, jo nav CT.

  2) Lēnām tiks piesaisīta vecāka auditorija (saprotošāki cilvēki)

 

 

 

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

CT spēlē priekš sevis nevis priekš T, kad pirms vairākiem gadiem tas bija otrādāk. 

 

Tas varbūt ir tādēļ, ka pirms tiem gadiem arī tas JB bija populārāks un cilvēki devās uz serveriem iegūt to saucamo jautrību un darbojās ar intrigu. Tagad modē ir vienkārši parādīt, ka visus vari nošaut utml. Grūti spriest kā ir tagad, jo pārlieku lielās degradācijas dēļ neapmeklēju publiskos serverus, ja nu retos gadījumos DR, bet nu jā. Kā jau fazijs teica, tas ir mazu bērnu serveris, kur viss balstās uz haosu, kas arī dažkārt to spēli padara interesantu un arī fakts par to, ka 1.6  un go ir divas atšķirīgas lietas, ir patiess

Edited by Zariņš
Link to comment
Share on other sites

Džeilbreiks ir vienkārši kaka biksēs, cilvēkam, kuram patīk kaut cik izbaudīt laiku pie datora noteikti tur nav vietas. Arēnā kādu laiku neesmu bijis, bet pēdējo reizi, kad iegāju sapratu, ka arī sāk pārvērsties par šitfestu, laikam adminu trūkuma dēļ, jo agrāk nekas tāds nebija.

Link to comment
Share on other sites

Nu tu arī salīdzini 1.6 jailbreaku ar csgo, tas nav viens un tas pats

 

Pēc idejas nevajadzētu būt, ka cs:go versijai jābūt labākai? Vismaz iedomājos, ka tagad mapes ir daudz interesantākas un kreatīvo domāšanu var labāk izpaust, ja es sadzīvoju ar spēlēm ''Ejam visi uz baseinu'' tad tagad vajadzētu būt nākamajam līmenim.  

Bet tajā paša brīdi es pamanīju, ka tur netiek dota iespēja spēlētājiem, vienas mapes beigās bija tie paši 3 un nakamās mapes sākumā bija tie paši 3. 

 

Jautāju kādēļ paši T to pieļauj , jo jau zina, ka nekā nebija un nebūs, kādēļ kādu citu principa pēc neielikt.  Snabulis man atbildēja tajā brīdī, ka tā esot un pie tā jāpierod. 

 

Spēlēt mapi pēc mapes kur CT liek visiem pārējiem likt justies kā sūdiem.

 

Bēdīgi. 

Edited by SouloHo3
Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām jēga ir nīdēt un vainot serveri, ja vainīgi ir tie indivīdi, kas tur uzturās ne pats serveris? Besides that, ko tu vari izdarīt ja tad, kad 1.6 vēl bija aktīvi JB serveri tur nebija tādi canceri mazie vēl, kad 1.6 JB vēl eksistēja normāli serveri visi šitie mazie spermatozoīdi kas te spēlē tagad vēl pamperos sēdēja. Nesaskatu to kā šķērsli, bet es piebildīšu to ka suds laikos pirms identy ar viņu savienojās bija nedaudz interesantāki serveri, domāju kad par to būtu jāpadomā, jo tad adminiem interesēja, ne tikai statuss bet arī serveru kārtībā, nesaku kad visi admini ir ļevie, bet nu kaut kas ir jāmaina. Kā arī plez make minigeim server bek plz

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

Šis viss jau ir sens zināms fakts, bet ko tu padarīsi - cilvēkus, praktiski, neiespējami izmainīt uzvedībā. Jailbreak ieejot var skaidri un gaiši pateikt, ka serveris ir paradzēts spēlētājiem zem 16. 

 

Viss jau sākas ar to, ka grūti ir novadīt un tas ir nervu-bojājoši, kad viens T aizmūk, tad seko otrs un trešais vēl tevi nodur. Līderis ņem to vērā nākamajiem raundiem un arī tā saucamā "fragošana" notiek, ar mērķi, ka T būs paklausīgāki un lai var doties spēlēt mapju spēles. Tas pat ir ļoti loģiski. Lai gan cik traki es censtos neizmantot vārdus ''tupus'' un ''skatīties uz leju'', tāpat šad un tad sanāk tos izmantot - vai uzreiz esmu slikta persona?

 

Labi, obviously visu aprakstīt ir viegli, bet vai tev ir kāds reāls risinājums visam? Nav jau tā, ka pēkšņi serverī izkaisīsi 20 gadniekus.

Edited by anakingo
Link to comment
Share on other sites

Nu bet ko jūs gribat, ja lielākā daļa T cenśas aizbēgt un pat nedomā klausīt. Izmet 3 flash, nopērk deagle, ierauj galvā un viss rounds beidzies. Citreiz bez tā tupus ar skatu uz leju nevar iztikt. Neviens jūs nepiespiedīs spēlet spēles, ja paši negribat.

Edited by MedusKūka
Link to comment
Share on other sites

Nu bet ko jūs gribat, ja lielākā daļa T cenśas aizbēgt un pat nedomā klausīt. Izmet 3 flash, nopērk deagle, ierauj galvā un viss rounds beidzies. Citreiz bez tā tupus ar skatu uz leju nevar iztikt. Neviens jūs nepiespiedīs spēlet spēles, ja paši negribat.

Piekrītu Meduskūkai, un arī ir tas ka dažreiz tupus dienu vietā spēlē vārdu vai simon spēli kamēr paliek 2 vai 3 cilvēki dzīvi. Varbūt, ja dažas mapes nebūtu tik T sided, varētu iztikt bez šīm dienām.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet ko jūs gribat, ja lielākā daļa T cenśas aizbēgt un pat nedomā klausīt. Izmet 3 flash, nopērk deagle, ierauj galvā un viss rounds beidzies. Citreiz bez tā tupus ar skatu uz leju nevar iztikt. Neviens jūs nepiespiedīs spēlet spēles, ja paši negribat.

 

Vai tad tā nav teroristu misija, lol?

 

Nekad nesalīdzini 1.6, ar csgo jb. :D Toreiz var teikt, ka bija "citi laiki" un "cita paaudze". Toreiz jailbreaks bija tīri uz jautrību un arī mazās balstiņas ct pusē bija nu daudz retāk nekā tagad. Es teiktu, ka main problēma ar csgo jb ir, ka visi vecie jau pieauguši, nav vairs laika spēlītēm, mazie gan veido atmiņas un ir jaunā ''identy paaudze''.

 

Lieta, kas man personīgi JB nepatīk ir pārlieku lielais noteikums ''noteikumu zināšana''.  Pēc manas pieredzes vienmēr ir jautrāk bijis, ja CT ieiet kāds, kas arī nezin pilnībā visus noteikumus un pie reizes piedomā kādu spēlīti klāt. Tagad ieej pie ct, atbildi ar vienu vārda nobīdi un izlido ārā, ja nē, vēl banu dabū.  

Link to comment
Share on other sites

Neko jaunu nepateikšu. Diemžēl, tādu lietu kā “ nostaļģiju” Tu vairs neatradīsi Identy serveros. Kas padarīja 1.6 jb tik īpašu nebija pats mods, severis vai lielais spēlētāju skaits, bet gan konkrētā atmosfēra, konkrētie spēlētāji, kuri tur uzturējās, un kā jau minēja Kiča, laiki mainās, laiki iet... csgo jb nekad nepiesaistīs kreatīvus un interesantus līderus, jo servera pamats ir balstīts uz kill/dead ratio, aizmukšanu un ja izdodas savaldīt, labākajā gadījumā futbola spēli. Šo “ nostaļģisko sajūtu” vairs nav iespējams sajust

, lai arī cik ļoti to vēlētos. Good old JB ir miris un tas arī viss. Yea, vienīgais risinājums ir ieviest jaunus noteikumus, kas limitētu ts patvaļību, uzlikt age restrictions sakarā ar vadīšanu, tad serverī uzturētos sakarīgāki cilvēki, bet tas nekad nenotiks.

Link to comment
Share on other sites

manuprāt, ja CT savācās spēlēt-jēdzoši spēlētāji ar saprotošu spēju vadīt, tad ir ļoti viegli novadīt un izdomāt kko interesantu. Ja tur salien kādi 4 mazuļi, kas spēj pateikt "tupus ierokamies zem zemes ar maksimālu skatu uz elli" tad sorri, bet nav prieks klausīt šo "Līderi" un tādēļ vienkārši bēgšu un šaušu nost. Ļoti labs piemērs manuprāt ir high definition, vienmēr vada interesantas spēles, kad vispār ielien ct. katrā ziņā, viss atkarīgs no ct. 

Link to comment
Share on other sites

manuprāt, ja CT savācās spēlēt-jēdzoši spēlētāji ar saprotošu spēju vadīt, tad ir ļoti viegli novadīt un izdomāt kko interesantu. Ja tur salien kādi 4 mazuļi, kas spēj pateikt "tupus ierokamies zem zemes ar maksimālu skatu uz elli" tad sorri, bet nav prieks klausīt šo "Līderi" un tādēļ vienkārši bēgšu un šaušu nost. Ļoti labs piemērs manuprāt ir high definition, vienmēr vada interesantas spēles, kad vispār ielien ct. katrā ziņā, viss atkarīgs no ct. 

 

Tikko no rīta ar draugu izlēmām ieiet JB tāpat paākstīties, bija jautri līdz neienāca jūsu spēlētāji patiesība.

 

Nopietni, arēnā nav pat tādas brīvības runāt kā jums tajā serverī runā, šis ''Hmmmm'' spēlētajs ienāk un pataisno runā pāri man, kad ir pats kā T, izsakot vārdus kā ''mudaks, jobans, nomirsti''. 

 

Kultūras nekādas tur nav.

 

Kā jums pašiem tas var patikt, kad jums ir kārtīga Arēna, kārtīgs Surfs un kārtīgs Pubs, un tad jums ir pilnīga miskaste kuru sauc par JB. Tas ir iespējams, ka tikai tādēļ, ka nav īsti ievērojamu cilvēku kuri ieliek lietas kārtībā, jo tas ir manāms citos serveros, piemēram arēnā, indivīdi momentali tiek apslāpēti no regulārajiem un ja ar to nepietiek tad bans tiek likts. 

Link to comment
Share on other sites

vissmieklīgākais topiks ko esmu redzējis ilgā laikā šeit, tātad tu ienāci jb serverī, tevi sadusmoja, tas, ka kāds nemācēja vadīt un pēc tā tu spried, ka viss serveris ir degradēts :D? tu esi nožēlojams un viens no cilvēkiem kādus, manuprāt, šeit nevajadzētu. pēc viena slikta atgadījuma nevajag spriest par visu serveri. un tie kas jb nav spēlējuši šeit jau ilgu laiku un dirš par to, ka ir mazie kuri nemāk vadīt etc, tie mazie bieži vien vada labāk nekā, tie kas ir nedaudz vecāki, tikai viņi tiek apsmieti un neņemti vērā, augstās balss dēļ

Link to comment
Share on other sites

vissmieklīgākais topiks ko esmu redzējis ilgā laikā šeit, tātad tu ienāci jb serverī, tevi sadusmoja, tas, ka kāds nemācēja vadīt un pēc tā tu spried, ka viss serveris ir degradēts :D? tu esi nožēlojams un viens no cilvēkiem kādus, manuprāt, šeit nevajadzētu. pēc viena slikta atgadījuma nevajag spriest par visu serveri. un tie kas jb nav spēlējuši šeit jau ilgu laiku un dirš par to, ka ir mazie kuri nemāk vadīt etc, tie mazie bieži vien vada labāk nekā, tie kas ir nedaudz vecāki, tikai viņi tiek apsmieti un neņemti vērā, augstās balss dēļ

 

Jā, izcili, nosauksim cilvēku par nožēlojamu un visa viņa viedokli un situāciju kuru viņš izceļ par izsmieklu. 

 

Atgādina kā Latvijas politika strādā. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×