Jump to content
SouloHo3

Iegāju JB nostaļģijas pēc.

Recommended Posts

Jā, izcili, nosauksim cilvēku par nožēlojamu un visa viņa viedokli un situāciju kuru viņš izceļ par izsmieklu. 

 

Atgādina kā Latvijas politika strādā. 

jā, burvīgi, sauksim jaunākus spēlētājus par degredētiem, tikai tapēc, ka tev nepatīk kā viņi vada spēles dienas :D tu tiešām esi ļoti smieklīgs

 

tas, ka tu uzraksti feedbacku tas viss ir burvīgi, bet nevis raudi par to cik viss ir sūdīgi, bet aizej uzraksti kādu ieteikumu, jo pēc visa šī rakstītā es neredzu, ko no šī var iegūt? kas būtu jāmaina????

 

p.s bet neņem ļaunā, iedomājies, ja es ienāktu tavā mājā un sāktu tev uzskaitīt katru lietu, kas man nepatīk tavos vecākos, istabā etc, bez nekāda pamatojuma vai ieteikuma ko uzlabot, id un jailbreaks ir manas mājas un es jūtos aizskarts :((((((((((((

Link to comment
Share on other sites

Es tev pilnībā piekrītu. Nebiju spēlējis JB kādu pus gadu. Vakar iegāju pačekot kas tur notiekas. Iegāju un pa stundas laiku sapratu cik daudz lamuvārdus, cik daudz uzbraucienus, cik viegli visi sadusmojas dēļ tā, kad viņus nošauj un cik degradēti daži tur ir.

Pārsvarā pie CT sēž cilvēki kas ir zem 14, nesaku kad vecums ir nozīme, jo ir arī tādi cilvēki , kas mācas kāda 5-6kl. un ir daudz nopietnāki par šiem 14 gadīgajiem. Pēc manām domām tur vairs nav robežu. Visi pārsvarā tur dara ko grib , runa iet par CT. Ieiet CT un frago katru cilvēku , kas izdara kaut mazāko kļūdu  :hmmm:

Vakar sēžot TS dabūju vismaz 10 fk (freekill) sava galvā. Tad bija tāds pacans, kā Kroucher kurš ik pa laikam taisīja MASS FK, līdz ko neienāca admins. Sapratu, kad tur neviens vēl joprojām nezina noteikumus. Ja agrāk tev lika zināt noteikumus no galvas un citreiz pat atskaitīt tos kādam adminam, tad tagad tur ir haouss.

Serverim nav ne vainas, tikai tur vajag ieviest kārtību, vajag aktīvākus adminus un stingrību.

Link to comment
Share on other sites

Neskatoties uz to kāda drāma jau te ceļās augšā es domāju, kad no šī topika ne jēgas, ne smērgas. Tas kad tu uztaisīji topiku lai pastāstītu mums to, ka JB mērķauditorija ir mazie partizāni, kurus neviens neklausa jau te visiem sen bija zināms, un vēl tas fakts, kad tu noliec serveri nevietā, neko neiesaki kā jau arī mindfucks teica, neko nepalīdz. Pie kā tas novedīs tas tavs threads? Ienāci, paraudāji un pietiks. Labāk slēgt kamēr atkal kāds kaut ko nepareizi pasakot netiek izbanots no foruma, lol.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×