Jump to content
lieliskais

UNBAN PUB.IDENTY.LV monitoring ☾☜☯☞☽

Recommended Posts

1. Pilnais bana info izraksts no consoles SERVER:   [LV] LATVIAN PUBLIC SERVER - IDENTY.LV !WS !KNIFE
ADMIN:  Clubstep
REASON:  monitoring
TOTAL:  permanent
TIME LEFT:  permanent 

 

2. PaÅ¡a paskaidrojums par situÄciju 

 

Sveiki, speleju kopa ar diviem draugiem, sanaca ta, ka es vienam no draugiem teicu, ka ar otru runaju Diskord, pagaja 1 min, un man tika uzlikts bans par monitoring, bet mes ar vinu par info vispar nerunajam, un man tas pat nebutu izdevigi,  ja es vinam teiktu,  kur ir komandas biedri, jo tada gadijuma pats zaudetu xp. Vai tiesam par tadu lietu tik smagi butu jasoda? Atvainojos, ka nav garumzimju. jo man dators vacu valoda.
 

3*Demo fails no tavas csgo mapÄ«tes vai GOTV 

 

https://failiem.lv/u/kj8p6e23#_

 

4. Aptuvens laiks / rounds kad saņēmi banu.

Edited by lieliskais
Link to comment
Share on other sites

ja tur tajā demo nav obvious momenti kur viņš kā dievs, vai džeks ar trešo aci paredz kur atrodas cilvēki, tad bans nepamatots.

ja es ingame pateiktu draugam, ka čītoju vai mani arī banotu?

monitoringu ir ļoti grūti pierādīt, un imo vienīgais veids kā tev var būt pamatots iemesls banot ir ja tu esi iekšā sarunā ar tiem kas monitoringo, vai ja spēlētājs manāmi zin kur atrodas pretinieki, kad ir pateicis, ka ar kādu runā, otherwise viņš vienkārši čīto lol.

Link to comment
Share on other sites

Bans ir pa tÄ“mu. 90% fragu tÄ«rÄ prefÄ. TaisÄ«jos jau banot par wh, bet tad draudziņš pateica, ka abi diskordÄ sēž un tad jau viss skaidrs palika. Un to, ka par info nerunÄjÄt vari kÄdam citam stÄstÄ«t, nevis man. 

 

​Pirmkart, nespeleju 1. dienu, jau kops 2016. gada daudzi saka, ka man ir wh, diez kapec steam vel nav nobanojis mani. Otrkart, paskaties inventory bildes, vai speletajs ar wh butu uzkrajis tik daudz nazus sava profila. Info tur tik tiesam nebija, jo es pats teicu, ka nesaku info, un to tu labi pats dzirdeji.... Mani vardi - "Es nevareju tev pateikt info, kur vins pretinieku nosava, jo mes runajam discord."  Lai tas, kurs ir discord, nedzird info... Vai nosauc mani par meli. Visi, kuri bija komanda, to dzirdeja.

 

Link to comment
Share on other sites

whatever viņš te rakstīja

Dude, tevi neviens neapvaino par Wh vai jebkādiem citiem čītiem, bet gan par to, ka jūs abi ar draugu sēžat diskordā un dodat viens otram infu kur atrodas "komandas biedri" kamēr tavs draugs ir pretējā komandā. 

 

P.S vari unbanot paskatīties vai viņš arī bez draugiem tik labi šauj, ja nē, tad viss jasna.

Link to comment
Share on other sites

Dude, tevi neviens neapvaino par Wh vai jebkādiem citiem čītiem, bet gan par to, ka jūs abi ar draugu sēžat diskordā un dodat viens otram infu kur atrodas "komandas biedri" kamēr tavs draugs ir pretējā komandā. 

 

P.S vari unbanot paskatīties vai viņš arī bez draugiem tik labi šauj, ja nē, tad viss jasna.

 

 

Bet neaizmirsīsim to faktu, ka ja viņš čītoja tad fakts ka viņš runāja diskordā varēja būt tikai atmazga par to lai viņu nenobano par wallhack. Lieciet man WP, bet es jau tik izteicos, jo manuprāt monitorings ir iespējams, bet ja reiz uz preffiem tur smird tas pats wh, nav tak jēga unbanot, ja viņš zin kas ir monitors, zināja arī sekas.

Link to comment
Share on other sites

Lol, perm bans par to, ka discordā sarunājas, man liekas te visu Identy.lv varētu nobanot =).

Lol ne? Bet ja nopietni, tad nav problēma, ja sarunājas diskordā. Problēma rodas tad, kad nagļakā stāsta, kur atrodas pretinieki. Un tā kā "nomore" spēlēja serverī, tur reāli smirdēja pēc wh, pat taisījos jau banot tā iemesla dēļ. Tas, ka viņa draugs pateica, ka abi runā diskordā bija tikai kā odziņa uz tortes, jo principā nositu divus putnus ar vienu akmeni.

Vienmēr esmu adminējis ar tīrāko sirdsapziņu un nemetāju banus pa labi, pa kreisi, jo vienmēr pārliecinos 100% pirms jebkāda lēmuma pieņemšanas. Tāpēc šajā gadījumā es saku, ka bans ir pamatots un BT pārstāvim vajadzētu aizvērt tēmu ar attiecīgu lēmumu, lai arī pašu apelācijas autoru neturētu neziņā. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Es zinaju, ka admins ir ieks speles, ja es butu monitoringojis, diez kapec es visa serveri teiktu, ka runaju discord. Godigi, es pat nevareju iedomaties par tadu lietu ka monitoring. Noskatieties demo, tur ir redzams, mana speles taktika un gaita neizmainijas ari, kad mans draugs bija mana komanda. Galvoju, ka monitoring un wh tur nebija, demo viss ir redzams.

Link to comment
Share on other sites

Emm, uploadotās demkas izmērs ir 0kb. Lūdzu normālu demo iemet, lai var apskatīties!

 

edit : Ja viņš viņu failos lika, tad jau demkai jābūt saglabātai? Vai arī GOTV demka pati par sevi svēra 0kb, kas nevar būt taisnība? 

 

edit from the future : Nu, ja nav demkas, tad sorix... unban nebūs, jo vairāk uzticamies servera adminam, nevis džekam ar banu un bez demkas. Bet par cik sūdīgi sanācis un neviens divas dienas nevar uzrakstīt, ka demku nevar apskatīties, tad varbūt ar Clubstep atļauju varam banu ņemt nost? Izskatās, ka džeks visu uzrakstījis godīgi un man personīgi neliekas, ka viņš te kādu cenšas apmānīt. Varbūt šoreiz piemiedzam acis, puiši?

Link to comment
Share on other sites

Es pats brinijos, ka necik nesver, bet no ta linka, ko man iedeva admins, es novilku tas mapes failu un uploadoju failiem.lv. 

Nekad nebiju saskaries ar demo failiem kops cs 1.6 laikiem, tapec nezinaju, cik tam butu jabut lielam. Vai kads no adminiem, ludzu, varetu atrast kaut kur savos failos pec nosaukuma? Un atvainojos par sadu klumi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×