Jump to content
Rolands1990

Sūdzība par akka

Recommended Posts

https://identy.lv/forum/index.php?/forum/18-s%C5%ABdz%C4%ABbas/Kappa xD

 

AKKA Sodīts.

Boomix labākais, jo uztaisīja ka tagad vari iegādāties slotu caur in-game uzrakstot "/idcash"

 

p.s, varēji tak uzrakstīt kādam citam adminam, piem man vai boomixam.... nevis tikai akkam.

 

 

 

JFTxsBH.png

 

 

 

tc.

 
Link to comment
Share on other sites

Gāju pa ielu un satiku akku. Viņš man pat uzmanību nepievērsa. Es uz viņu skatījos kādas 30 sekundes, redzēju, kā šaudās viņa acu zīlītes, bet viņš tāpat uz mani nepaskatījās. Nu kas tas par adminu, velns parāvis!

 

Kā tāds admins var būt pie varas, kas nespēj pienācīgi pievērst man uzmanību? Vismaz bumbiksa bērni bļauj, tie mani atbalsta.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu sāc domāt par sevi, cik tev jau gadi, 23? Jāmeklē draudzene, jādomā par kopēju dzīves vietu, tad jau nāks bērns, ja ne bērns tad kaķis vismaz, nē kaķis bezjēdzīgs, pērkat labāk suni, bet SUNI, nevis kkādu žurkulēnu, tad jau kāzas arī pienāks, bet viss sākās ar to, ka sāki skriet un satiki viņu.

 

Bet Akku nevajag atlaist, Simplijam gan vajag ar krievijas armijas zābaku pa galvu!

uz atvadam ieliku tev plusinu, planetu veci

Link to comment
Share on other sites

varbut lai ari tas akka ieraskta te kaut ko? velams izteikties visiem paldies, es zinu ka jus baidaties, bet vins ir tikai ipasnieks bez mums lietotājiem viņš nav nekas.

 

Ļoti smieklīgs arguments tev ir, ja tevi neapkalpo 2-3 minūšu laikā tad ir jāatlaiž vadība.

Tev ir jāsaprot ka komūnas nesastāv no atbildīgajiem slotu pārdevējiem kas sēž mājās pie datora ar mini-svārciņiem un satraukti gaida nākošo klientu, kas nopirks slotu CS serverī par kapeikām.

 

Visi mēs esam vienā valstī un katram ir sava personīgā dzīve. Identy's ir projekts, nevis darba vieta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×