Jump to content
Go Hārds.

1.6 jb?

Recommended Posts

 

P.S. - Ja jau nav finanses, tad domāju, ka katrs pa eirikam varam noziedot   :lol:

Jā, tika arī saziedots pubam GO, un pirmo mēnesi tik bij kāda aktivitāte, gl. :D

Proti, visi tie kas te pateikuši, ka spēlēs arī visticamāk būs tie kas spēlēs. Un pa laikam tāpat izzudīs.

Link to comment
Share on other sites

loģiski, ka vēl viens serveris id serveru sarakstā nekad nenāks par sliktu, bet vai ir jēga ieguldīt laiku, 1.6 servera uzstādīšanā ja viņā visticamāk neviens nespēlēs? labāk patērēt tās pāris extra stundas un pačinīt websaitu, csgo serverus, vai kādā citā inčīgā spēlītē ( ehem MTA, wink wink - domāju ar veselo saprātu, ja būtu gatavs taisīt serveri, tad ieguldītu laiku, tādā serverī kas atpelnītu man kādu monētu maciņā ) bet nepārprotiet, es neesmu pret, ja vāksiet parakstus vai balsis par to vai taisīt serveri, i'll be here

Link to comment
Share on other sites

reali latvija nav neviena normala jb server uz 1.6 ir tikai kaut kads k*c* kur vienkarsi tas serveris ir ar sudiem un vispar nav jega tur spelet bandas un citas sudainas, neitenresantas lietas.. ari deathrun viniem tas pats prosta bankas un visadi sudi ... bring back 1.6

Link to comment
Share on other sites

Jailbreaka vecajos laikos bija tiesam smiekligaka atmosfera cilveki bija un bus manuprat,jo ,manuprat, cilveki ir joilgojusies pec OS jailbreaka un MTA dayz Latvija labu projektu nav ... . Latvja jb 1.6 identy nebutu konkurentu. Ar laiku csgo apnik un atgriezisies vecaja 1.6 itsveiski jaunie apdeiti.

 

 

Hard esmu ar tevi un par tevu inicativu!

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, pāriešana uz 1.6platformas nav risinājums ta., ka serverī spēlē, kā jūs sakat"10gadīgi bērni". Jo viņi būs arī 1.6. Laigan, atklāti sakot,daudzi no tiem "10gadniekiem" vada patiešām labi un sakarīgi,pēc noteikumiem. Galvenais ir dot viņiem iespēju, nevid uzreiz brukt virsū par viņa balsi u.t.t Tieši tapēc viņi kļūdas un kļūst toxic, jo baidas kļūdīties un tikt apbižoti.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, pāriešana uz 1.6platformas nav risinājums ta., ka serverī spēlē, kā jūs sakat"10gadīgi bērni". Jo viņi būs arī 1.6. Laigan, atklāti sakot,daudzi no tiem "10gadniekiem" vada patiešām labi un sakarīgi,pēc noteikumiem. Galvenais ir dot viņiem iespēju, nevid uzreiz brukt virsū par viņa balsi u.t.t Tieši tapēc viņi kļūdas un kļūst toxic, jo baidas kļūdīties un tikt apbižoti.

Nosauc kaut vienu ! :D

 

 

EDIT: 8 eur pa visiem jb spelmaniem uz menesi varam samesties

Edited by valca08
Link to comment
Share on other sites

Kaut arī jb.identy.lv cs 1.6 nespēlēju, varētu uzkapāt, jo kādreiz tiešām 1.6 jb bija 24/7, atnākot no skolas pie pc klāt un Saimons saka nekustas 3/2/1 24/7 . Go for it :clapx:

Link to comment
Share on other sites

Atkal sagribējās kādam uzspēlēt cs 1.6 jb, tā padomāsim vai kkas līdzīgs jau nav bijis.............aaaa atceros, bija atvērts 1.6 serveris, tauta uzturējās teiksim tā max vienu nedēļu +/- 7-10cilvēki bija serverī, paspēlēja veco labo 1.6 jb, atcerējās kā bija un vairāk nenāca, ar to arī viss beidzās, domāju ka šoreiz būs tāpat, saprotat, ka 1.6 ir miris!

 

Man personīgi arī ļoti patika 1.6jb, tur tika pavadīts lielākais spēles laiks, bet ,manuprāt, te nekas nesanāks. Un būsim atklāti, serveris būs aktīvs tikai tad, kad savāksies noteikta grupa ar cilvēkiem un ieies un to laiku serverī, nevis kā kādreiz, kad bija 24/7 pilns, tagad tas visticamāk būs laika periodā kad ir beigusies skola/darbs uz max 2-3h.

 

Nu un vai tad būtu tik slikti savākt to serveri pilnu vakaros uz divām, trim stundām? Protams, ka viņš nestāvēs pilns 24/7, arī csgo serveri nestāv pilni visu diennakti. Bet nu varam jau neko nemēģināt vērt vaļā, atstāt visu tā pat kā ir tagad... jo tas jau parasti piesaista cilvēkus - nekā nedarīšana.

Link to comment
Share on other sites

Nu man jau tīri pie kājas vai viņš ir, vai nav, bet viens no galvenajiem faktoriem ir tas vai vienmēr būs tas viens vai divi cilvēki, kas vadīs.......un Faz es saprotu, ka ir jādara, bet dažreiz darīt bezjēdzīgas lietas ir tas pats kas nekā nedarīšana un runājot par cilvēku piesaisti, tiešām domā ka nāks jauni cilvēki, ļoti šaubos, būs tie paši vecie ID biedri, kas ieies pa vakariem JB serverī, tas mans viedoklis.

 

Protams, ka mēs te tikai runājamies. Tad jau redzēs, ko treknās galvas izdomās.

Es jau arī nesaku, ka jātaisa obligāti vaļā un es arī negarantēju, ka es iešu katru vakaru jailbreak spēlēt, bet kāpēc nevar atvērt to serveri kaut vai uz tiem pāris vakariem un sabāzties tur vecajiem purniem forši laiku pavadīt? Uz teamspeak kanāliem vien skatoties, varu bez lielas piepūles atrast 14 cilvēkus, kuri ieies tajā serverī, ja viņus paaicinās, nemaz par foruma iemītniekiem nerunājot. 

Par kasti un serveru turēšanu - vai tad 1.6 serveri nestāv uz PWA kastes? Cik no akkas sapratu, tad viņa tik ir jāieslēdz un viss, nevajag nekādas papildus izmaksas (nezinu gan vai esmu sapratis pareizi).

Un par to vai nāks jauni cilvēki - 1.6 ir tik veca spēle, ka vienmēr atradīsies fanāti, kuru viņi spēlēs. Nav daudz to latviešu jailbreak serveru palikuši, tad varbūt kāds kaut kur padzirdēs, ka identy atkal ir 1.6 jb un ienāks uz palikšanu. 

Paskatoties uz tiem pokemoniskajiem serveriem, kuros vēl ar vien to 1.6 spēlē - ja kaut kāds smirdīgs spēriens var savākt cilvēkus, tad kāpēc mēs nevaram?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×