Jump to content
Go Hārds.

1.6 jb?

Recommended Posts

Manuprāt vajadzētu kko šādu ievies lai nedaudz atvieglotos no csgo un atgriestos vecajajā labajā dinozauru ērā :D

Domāju vajadzētu vismaz uz kādu nedēļu uztaisīt ,ja tauta ir tad ir ,ja nav tad tiešām klapēt nost kā jau minēja topikā.
Domāju ,ka nav tik liels čakars uztaisīt cs1.6 serveri vienīgais mapes mūsu mīļajiem ownerīšies būs jautri likt :D

+1cepums

Link to comment
Share on other sites

Negribu bū cheezy, un rakstīt kko par saviem vecajiem laikiem, lai gan tadi ir bijuši 1.6 jb, bet domāju ka Go Hārda ideja ir kautkādā veidā jāīsteno. Varbūt uz kādu test laiku 1mēn, un ja ir liela aktivitāte serverī, tad skatīsies ko tālāk.

+ Manas domas, es labprātāk uzkapātu 1.6 jb nekā go. "vecos labos laikus" atpakaļ nedabūsi, tas ir fakts, un principā manas visas bērnības pc atmiņas saistās ar 1.6 serveri, so turu īkšķus ka kas tāds nākotnē tiks izveidots, cerams.

 

  edit: Vēlējos piebilst ka visu cieņu Boomixam, viņš šito visu pasākumu ar jb ir paveicis. Kad uzrakstu viņam par kādu lietu ko vajadzētu uzlikt/noņemt iekš jb, viņš ir lojāls. Un vēl 1 serveris tas nav tik viegli. Domāju ka ja vēlamies 1.6 jb, tad mums kā vienam lielam comunity vajag sadarboties. I mean, no savas puses es varu megināt kautkādā veidā finansiāli palīdzēt, ja tas ir nepieciešams.

Kopumā servera uzturēšanai sanāk paprāva summa, un lai to veidotu es piedāvāju "samesties" un atbalstīt vienam otru, it īpaši Boomixu.))

Link to comment
Share on other sites

Personīgi esmu beidzis būt CS:GO JB 24/7, apnika visi murgi kas notiek, nebūtu slikti atpūsties 1.6 , ja varēs atpūsties tur  :D

 

Edit:

Dod atpakaļ jb 1.6. :(

True <3 give us the nostalgia!

Edited by CryStiQ
Link to comment
Share on other sites

karoč ar visu šito drāmu cringeworthy saturs iznācis. :D

 

Pats personīgi neuzskatu vajadzību dēļ kaut kādu noteikumu nesaprašanas skriet un mainīt GO serveri pret 1.6, proti ir jauki redzēt cilvēkus, kuri labprāt atgrieztos, bet nu tas tagad neko nemainītu izņemot to, ka ar laiku serveris visticamāk pabruktu spēlētāju ziņā. nty.

 

Link to comment
Share on other sites

karoč ar visu šito drāmu cringeworthy saturs iznācis. :D

 

Pats personīgi neuzskatu vajadzību dēļ kaut kādu noteikumu nesaprašanas skriet un mainīt GO serveri pret 1.6, proti ir jauki redzēt cilvēkus, kuri labprāt atgrieztos, bet nu tas tagad neko nemainītu izņemot to, ka ar laiku serveris visticamāk pabruktu spēlētāju ziņā. nty.

 

Es saprotu ka viņš izmirtu, bet jebkurā gadījumā, nebūtu slikti uz to pašu nedēļu, vai divām...

Link to comment
Share on other sites

karoč ar visu šito drāmu cringeworthy saturs iznācis. :D

 

Pats personīgi neuzskatu vajadzību dēļ kaut kādu noteikumu nesaprašanas skriet un mainīt GO serveri pret 1.6, proti ir jauki redzēt cilvēkus, kuri labprāt atgrieztos, bet nu tas tagad neko nemainītu izņemot to, ka ar laiku serveris visticamāk pabruktu spēlētāju ziņā. nty.

 

Runa jau negāja par mainīšanu, pupsik.

(Tas, ka ieminejos, ka GO vietā vajag 1.6 bija joke)

 

Kādēļ nevarētu būt gan GO, gan 1.6 serveris?

1.6 uzturēšana nemaksā zeltā, akkam bieza kabata, domāju, ka par tādu sīkumu viņam galva nesāpēs.

 

Vienkārši ja man būtu jāizvēlas starp 1.6 vai GO jailbreak, es 100% spēlētu 1.6 , jo cik paspēlēju csgo jb, tad sapratu, ka tas ir viens liels buļļa sūds.

 

Uz mēnesi vai diviem serveri kā testu varētu paturēt. Ja redzama neaktivitāte, tad klopējat ciet.

 

P.S. - Ja jau nav finanses, tad domāju, ka katrs pa eirikam varam noziedot   :lol:

Link to comment
Share on other sites

Šitā doma ir zelts! Piekrītu Kaņepim, ka akkam droši vien maciņš nav tas plānākais un, ja aktivitātes nebūs, tad varēs taisīt ciet. Jau sen ir gribējies ieiet atkal 1.6 un ieraudzīt latviešu jb serveri, kur ir tauta. 

 

Būs normāls spēlētāju sastāvs, jo visiem sīkajiem gan jau, ka ir tikai csgo un pirkt vai dabūt piratēto 1.6 lielākajai daļai rokas necelsies. 

 

Arī nevajag csgo jailbreak slēgt ciet, 1.6 jb var virzīt neatkarīgi no citiem serveriem. 

 

PS. akka melis

Edited by Mixr.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×