Jump to content
akka

Diskusija par stewie2k?

Recommended Posts

kāpēc ne? 

nav spiesta lieta, bet vēlos, lai pēc iespējas vairāk cilvēku noskatās šo video no sākuma līdz beigām un padalās ar saviem viedokļiem., nav svarīgi Tu esi globals, faceit lvl 10, vai silver 1, jo vairāk viedokļu, jo labāk.

pilnais, nav obligāti jāskatās

 

 

 

 

 

mans viedoklīts arī kaut kad vēlāk būs. :)

 

rekur vēl 1

Link to comment
Share on other sites

Jā, izskatās super fishy. Bet lanos. Kā pie velna to var lanos noslēpt? Kam jādarās smadzenēs, lai tā riskētu lanā? 

Nu labi - Es uzskatu noslēpt tā problēma nebūtu = ja var tiešām iebūvēt softu iekšā pelītē - in example kad tu plugo iekšā pelīti viņš pārmet automātiski to softu - kurš "Pieņemsim" darbotos uz kadu no pelītes pogām..

 

Bet ja runā pa nopietno - neskatoties video - ir tāds iekšējs hmmm - bet es esmu skatijies viņa strīmus un viņš to pelīti kustina tūkstošiem reižu pa spēli.

 

V1. No visām spēlēm vienkārši izlasijušī labākos taimingus kad tēmeklīts netīšām tika uzlikts kratot pelīti.

 

V2. Izmanto kādu softu. 

 

Bet es vairāk pieturos pie V1

Link to comment
Share on other sites

V1. No visām spēlēm vienkārši izlasijušī labākos taimingus kad tēmeklīts netīšām tika uzlikts kratot pelīti.

 

+ nepoņel kad piemēram esmu redzējis strīmu viņam, cik esmu redzējis arī pro matchos spawnā būdams flicko peli. Uz ko ta viņš tur locko skatīdamies uz otru pusi? Zajebal šitādi cirvji kā Dan M kuri vienkārši izvelk tos edgiest klipus un sāk witch hunt lmao.

Link to comment
Share on other sites

Njā, tas mouse shake vienmēr kad uzvelk uz enemy ir ļoti fishy. Es esmu no tiem kuram kaut kā tomēr negribas ticēt, ka pro player čītos, jo tomer viņi par to saņem savu algu. Hz, domāju, ka katram no mums te varētu atrast demkas ar dīvainiem momentiem.

Edited by aDson
Link to comment
Share on other sites

Omg, pro vai bot spēlētājs, starpības nav nekādas, ja Tu prasmīgi māki noslēpt čītus, tad arī noslēpsi. Vienkārši jautājums paliek pēc cik ilga laika to kāds atklāj. Cik esmu iepriekš skatījies, kad stewie parādījās online mačos nekā tamlīdzīga nebija, fliki nebija vajadzīgi. Tagad puisis ir ķipa uzkodis metodi kā viņa loku varētu nepamanīt, bet lūk kas no tā beigās iznāk. Skatot to video tiešām pievērsu uzmanību kur tas pricels noraustās un video autors arī bija parādījis visu slovmoušenā. Saprotu, ir visādi gadījumi kad uzmet peli kādam caur sienu, bet kad tas notiek vairākas reizes un vienmēr ar vienu un to pašu peles raustīšanu viss paliek sketchy. Šajā gadījumā pricelu uzmeta galvas rajonā un pilnīgi visos momentos, vēl jo vairāk, ja pricels velkas līdzi precīzi uz galvas, tad ir skaidrs, ka tā nav tikai sakarība. Es uzskatu, ka nav viņš tīrs, protams, neviens to līdz galam nespēs izskaidrot, līdz tiks atklāts kas un kā notiek. Bet ļoti uzskatāmi ir paradīts tas, ka puisim kaut kas tur ir. 

 

Link to comment
Share on other sites

Omg, pro vai bot spēlētājs, starpības nav nekādas, ja Tu prasmīgi māki noslēpt čītus, tad arī noslēpsi. Vienkārši jautājums paliek pēc cik ilga laika to kāds atklāj. Cik esmu iepriekš skatījies, kad stewie parādījās online mačos nekā tamlīdzīga nebija, fliki nebija vajadzīgi. Tagad puisis ir ķipa uzkodis metodi kā viņa loku varētu nepamanīt, bet lūk kas no tā beigās iznāk. Skatot to video tiešām pievērsu uzmanību kur tas pricels noraustās un video autors arī bija parādījis visu slovmoušenā. Saprotu, ir visādi gadījumi kad uzmet peli kādam caur sienu, bet kad tas notiek vairākas reizes un vienmēr ar vienu un to pašu peles raustīšanu viss paliek sketchy. Šajā gadījumā pricelu uzmeta galvas rajonā un pilnīgi visos momentos, vēl jo vairāk, ja pricels velkas līdzi precīzi uz galvas, tad ir skaidrs, ka tā nav tikai sakarība. Es uzskatu, ka nav viņš tīrs, protams, neviens to līdz galam nespēs izskaidrot, līdz tiks atklāts kas un kā notiek. Bet ļoti uzskatāmi ir paradīts tas, ka puisim kaut kas tur ir. 

https://www.youtube.com/watch?v=0ty5wEXWUTY

šis jau augstāk bija. noskaties. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kas pie velna notika tajā otrajā video, 5:22-5:24 uzreiz kā slowmo beidzas un viņš lec uz apmales? Es nesaprotu, man laikam acis gļuko :D

 

3. sorry.

 

Ā un nē, es nesaku, ka stīvijs čīto, pats neliels fanbojs esmu un saku, ka esmu stīvijs, tikai 20x sliktāks. :(

Link to comment
Share on other sites

Par šo tēmu ir runāts nevienu vien reizi un jau vairākkārt ir pierādīts, kad arī pro kuri spēlē lanos tiek pieķerti lietojot palīgprogrammas. Par to liecina nevienu viens video un pat ingame vacbani, pat tiek lietotas vielas, kas palielina reakcijas laiku. Konkrēti par šo stewie video, manuprāt, stewie ar savas peles raustīšanu rada precedentu, kad jebkurš spēlētājs ar šādu ieradumu var sev noteiktā brīdi atļauties izmantot aimlock un par to tev nekas nebūs. Vairāki pieredzējusi spēlētaji apgalvo, kad tiek lietotas palīgprogrammas un manuprāt arī tiks lietotas, jo šajā sporta veidā apgrozas patiešām liela nauda un katra firma, kas ir izveidojusi šo komandu ir gatava aizstāvēt savas intreses.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×