Jump to content

Jaller

CS:GO Admin
 • Content Count

  60
 • IDcash

  0.00€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  6d 3h 38m 5s

Jaller last won the day on June 13

Jaller had the most liked content!

About Jaller

 • Rank
  Zina, kur kas atrodās!

Recent Profile Visitors

1405 profile views
 1. Hey, visi man ik pa stundai prasīja kad būs. Nu tad gridā video ir īsāks = ātrāk renderēsies, ātrāk uploadosies. Un es negribu rakstīt viedokli par katru fragu atsevišķi or some shit un tā būtu vieglāk sapisties. Tas video savu funkciju izpilda, un vairāk par minimālu effortu, man vienkārši nav laika ražot. @colzz Man gribējās dzirdēt vēl tavu atbildi par pirmajām 2 lietām video, uz kurām tu gan neatbildēji. Domāju būtu zīmīgi, jo bans bija pamatā tieši par WH.
 2. protams gan vareju pacensties kvalitativak, bet nu jau piegrieza. un captionus ar neliku. zemaak tekstaa viss. pirmie 2 klipi ielikti, lai paraditu, ka tu vari ka normals cilveks visu pa angliem iztirit. 7 sek - situacijas, kad dariji tiesi pretejo. 18 sek - dazas situacijas, kad kross caur sienu iet virsu pretiniekam 23 sek - 2 momenti kur kross parlec uz galvu tikai pec kila 43 sek - viens moments ar 1/2 un 1/4 spiidu, paskatities ka tas cross staiga 55 sek- bik divaina situacija 1:02 - tu redzi silenceri un tad kkur randoma aizskaties?
 3. Jaller

  Nickname Tags

  Nezūdi no temata, šeit tags ir galvenais. Long live capitalism
 4. Jaller

  Nickname Tags

  Be progressive........... since 2010 business works on subsription base. Priekškam pārdot lietu vienreiz, ja to var darīt katru mēnesi?
 5. Jaller

  Nickname Tags

  why not? ez money for id, un nevajadzētu būt pārāk sarežģīti ieviest.
 6. Yo, īsi un konkrēti, pirms likšu postu ar materiālu, jo cilvēki taisa balagānu. Es neesmu apgalvojis, ka man būs noteikti taisnība. Par paziņām - ja problēmas uztvert kontekstu, tam ko rakstu - tad es uzsvēru, ka tas būs neitrāls viedoklis, kurš nebūs jāuzskata par pierādījumu or whatever. Uzrakstīju 3 cilvēkiem. Ja gribēs viņi iepostos, bet ne pa to ir stāsts. Ja mēs sāksim dzīt sviestu par viewmodeļiem vai to ka wh nav jēga pētīt ( kad arēnas banos ir pilnīgi pietiekami bani par to reasonu, bet tas tad ir pa pagali? Spekulēt un kautko ieņirgt pirms kautkas ir iesniegts, vai personīgi skatītas demkas ir cool prikols. Visiem kā ar magnētu šodien rauj man piesieties par visdažāko figņu, kam laikam vajadzēs citu topiku, lai te nerakstītu referātu. Labākajā gadījumā video un komentāri būs pēc pusnakts. No kādas planētas tu nokriti? Kas par fujakiem? Kas taisa kādas conspirācijas par Kādas PRO līgas Kādiem spēlētājiem? Tu man liekas, kautko spekulē, vispār neko nezinot XD. Ja es aprobežotos tikai ar to ko pats varu nošaut - es jau paspētu pus serveri nobanot. Tākā pēc iepriekšējā topika erners uzsvēra, ka grib dziļāku ieskatu, šādos gadījumos- tas arī tiek gatavots. Man nav laika atbildēt paralēli nesaistītām pretenzijām chatā, vai topikā. Kautkā kad parādās topiks par apelāciju, visi par mani atcerās un sāk pieprasīt diskusijas. Ja gribās vienkārši padirst, var sētā iziet, nevis kolektīvi taisīt preses konferenci, pirms es pat esmu paspējis pirmo lietu izdarīt.
 7. Kas tie par pilnīgi random cilvēkiem, no kuriem gribi iestūķēt kaut kādu viedokli? - tie nebūs random cilvēki. Došu topiku tad tieši pa taisno. Es aizkrāsoju pirmo skrīnu, jo tas netiks ņemts vērā. Tie būs cilvēki, ar top3 lan turnīru placementiem LV un/vai Baltijā no back in the day, kas spēlē arī tagad. Tas nebūs, lai uzspiestu viedokli - rakstīju.. paškontrolei, sevi pārbaudīt, un lai arī būtu vēl cita perspektīva. Varbūt viņi teiks, ka es kļūdos un paskaidros kautko jaunu visiem te. "Un kas notika ar to, ka cilvēki tiek banoti, kad pierādījumi par hax ir EVIDENT BEYOND REASONABLE DOUBT?" Ir iemesls spriest, ka bija savādāk? Es uz šaru te nebanoju cilvēkus. Vienkārši jāaizmirst ir ka - hako tikai tad, ja instatapo 90 grādu lenķos, vai posī nonstopā caur kastēm. Šobrīd izgriezu visus momentus no pirmā demo tikai. Kājau teicu, ātrākais tikai viss būs vakarā.
 8. OH BOY... here we go again.... atkal man aizies pus diena salikt visu. Bet es šoreiz pat paškontrolei lūgšu dazhus savus old lv chomus subjektivi izteikt savu viedokli un iemetīšu viņu responsus. Jo sākot skatīties pirmo karti, jau bija labs daudzums ar raundiem, kuri nav pieņemami un izskatās, ka triggers arī ir. Es tagad iešu visiem demo no sākuma cauri ar video capture. Kāpēc es likšu citu viedokļus arī? Es palūdzu vienam vai nevar iechekot 3,4 demo kamēr pirmos es skatos. Vnk ietīzošu responsu. Un viņš pāris ned atpakaļ nometa 20 killus pret autimaticu u.c. pro mixu usa faceit hubā. Tākā vēl pāris chomiem paprasīšu, kādēļ viņiem liekas/neliekas, ka tur kautkas ir. Savādāk es jūtu, ka ir disconects šeit cilvēkiem par to kā hakeri hako. Gan jau arī pats kko jaunu uzzināšu. Tākā gaidiet, ceru līdz vakaram visu salikšu ķopā. EDIT: -pēdējās rindkopas, pēdējo rindu neņem vērā. Tikai vēlāk pamanīju, ka tu neskatījies full demkas. Lai atkal nepārprot te kautko par kasīšanos
 9. Atvaino, jo pasniedzu pārprotami, bet šitas bija ar domu (manā galvā) par situāciju, kad reporti par hakeriem stāv forumā vairāk kā nedēļu bez noslēguma. Te nebija nekas personīgi tēmēts, un arī, lai nebūtu lieki tās situācijas, man piedāvāja alternatīvu, līdz ar to es nemetīšu šādas replikas.... un es to biju domājis vairāk kā uzslavu faz'am, nevis, kā noniecinājumu augstāk stāvošiem. Es priecājos, ka kāds vispāŗ iedziļinās.. Cienu arī tavu laiku erner.. Es pats rakstīju sprindzī, jo man privātā reporto un cepās, un tad foruma chatā pamet, lai tam pāreju pāri un es daru, ko es varu. ----------- PAR DEMO : Jā es specoju vairāk kā minūti - GUDRIEM ( var apskatīties manu sessiju tajā laika sprīdī un izgriezt galvā - cik es pavadīju serverī) Par pašu aimingu - TUR nav nekāda sakara ar delayu vai 16 tickiem un kad landojas šots, bet trajektorijā un kustībā, neminot figņas, kad cross fiksējās pozīcijā un nonāk vislaik tajā pašā lineupā placementa ziņā īsti pirms tam, kur bija- Tas ir.. .es mērķēju chestā, Tad galvā? TAD atpakaļ ?
 10. Cilvēki galvenokārt aimo taisnā trajektorijā, nevis liek pricelu uz modeli un tad skudras mērvienībās aimo galvās. Pietam softam ir tendences nodot sevi. Es jau sataisīju visus klipus no demo, gaidīšu, ja šito kāds nosauks par fluke, un vajadzēs mocīties, lai uploadotu. Pagaidām katrs var apskatīties visus tos fragus pats iekš demo. Ja neviens nav redzējis soft aimu dzīvē un pēc kā tas izskatās regulārā pielietojumā un kā to atpazīt - viģiks sākumam : P.S. faz pateicos par laiku pachekojot visu. Savādāk, te viss gliemeža gaitā pēdējā laikā.
 11. Kādēļ gan tu atbildi uz vienu argumentu un uz otru ne? Es spēlēju da^uja sen, lai zinātu visādus tell-tailus, kuru dēļ tikai sāku skatīties. Ja lieta būtu tikai par to ko minēji - nekādas problēmas. Man rēāli negribas sākt visus fragus tirzāt pamatojumā, bet lūdzu.. ja kāds ir pret.. un paskatās to aimingu... UN man nepiekritīs. Varam sākt diskutēt. Līdz tam pretenzijas paliek vietā. p.s. exsup pats apskatījies?
 12. Te pat nav par ko runāt. Lūdzu skatamies demo no 11:50 katru fragu slowmo. Nerunāsim par sienām, jo procentuāli raunda sākumā peeko anglu, kur pretinieks spawnojas, vai tuvāko, lai ja pretinieks insta peekotu, būtu mērķis galvā. Par to slowmo attiecībā uz fragiem.. šeit varam paskatīties, kā izskatās soft aims... demoui 1/4 režīmā... 3/4 šotiem, kad cross ir pie pleciem, pretīgā trajektorijā mērķis kustās uz galvu. ggwp. EDIT: atvainojos. demo šeit http://194.19.248.121/demo/auto-20200525-0947-am_7ktgaming_redline.dem.bz2
 13. Discordam invite expired? hmm?
 14. Es aizmirsu uzlikt sensu ar kuru spēlēju tagad un..
×