Jump to content

Jaller

Lietotājs
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Jaller last won the day on February 17

Jaller had the most liked content!

About Jaller

 • Rank
  Foruma augstumos
 • Birthday 08/09/1993

Profile Information

 • Vārds
  tryhard admins
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Attiecību statuss
  Kinda retarded, not gonna lie

Recent Profile Visitors

1860 profile views
 1. Sarosās dvj pokeristi... savādāk mani Arcca 1v1 iznesīs
 2. Tad nu ar lielāko prieku prezentējam jums pirmo BioGaming Community Night, kura ietvaros varēsiet aizvadīt aizraujošu cīņu par balvām veselu 12 stundu garumā! Un tas vēl nav viss! Stundu pirms pasākuma, plkst. 16:00 aicinām visus interesentus uz mūsu Twitch kanālu, kurā tiks straumēts aizraujošs showmatch tipa duelis pēc sistēmas Best-Of-One. Tajā piedalīsies mūsu izvēlēti spēlētāji, kuri visiem ir ļoti labi zināmi. Draugi atvainojamies, bet showmatch tiek pārcelts uz 28. datumu sakarā ar ghetto turnīriem. Atvainojiens par to dubultā ... (paša turnīra datums mainīts netie
 3. es skatos, ka netikai cietumam restes paspēji salauzt XD
 4. vari man privātā atsūtīt map failus or linkus uz workshopu?(workshopā bieži miljons ar vienādu nosaukumu) es labprāt pachekotu tās kartes un moš kkādu feedbacku ieblieztu turpmākajām reizēm.
 5. Mapi paši pickot no kā? No esošā maplist? Tur arī ir daudz gļuki tajā momentā.. ne visām kartēm ir godīgi, līdzvērtīgi, vai sabalansēti spawni u.t.t. prikoli. Ar walteru jau no pirmsākumiem tas ir runāts. Vajadzētu kautkādu poolu vismaz ieviest.. bet tā.. cepuri nost. Es šito esmu gaidījis vairāk nekā izlaidumu XD
 6. Cik man teica, queue izslēdza speciāli, lai nedodžotu spēles. Kā jau teicu, daļu, kas tur nepreformo, metīs ārā, so ceru viss saies.
 7. es dzirdēju, ka feisitā hubu aprakstiem ir zināma izlasīsanas pakāpe, kuras rezultātā atverās 6. chakra un universālā patiesība, kā un kuros gadījumos rakstīt pieteikumu elite hubam, top skaidra.
 8. Izlasi lūdzu aprakstus hubiem. Pretējā gadījumā, esport hubs viss ir pilns ar boosting serviciem u.t.t sūdiem. Ja mēs 10 lvl un elo uztaisītu, kā filtru, tad tas arī nomirtu, jo to sadabūt nav grūti. Elite hubs tika savākts pēc skrupulozas vērtēšanas no aspekta, ko katrs ir darījis un pierādījis iepriekš. Un neuztraucies.. elite hubs tiks naturāli izsijāts līdz challenger huba palaišanai. Mums nesanāca challengeri palaist vienlaikus dēļ citām problēmām šobrīd.
 9. Sveicināti, back in the day, iespējams daļa te atcerās mani adminējot identy arēnā. Kādu laiku atpakaļ pazudu no komūnas un iesaistijos esportā orientētā projektā. Mēs ar 1. februāri palaidām faceit elite hubu, ar gandrīz visiem lv pro/top/old spēlētājiem, un sekojoši tam mēs sākot ar 1. martu plānojam startēt papildus challenger hubu ar balvām. Visiem interesenteim, kas grib sevi izmēģināt konkurētspējīgā lv līmeņa cs platformā... Daļa no old/pro spēlētājiem specifiski spēlēs challenger hubā, nekonkurējot uz balvām, lai dotu atbalstu jaunajiem spēlētājiem un virzītu katru interesentu a
 10. Jāsāk new game+ solo hardcore modā vec.
 11. yo, Apsveicu labu imunitāti un alkohola toleranci!
 12. Bieriņkrogs. Atrodas uz liepājas un ulmaņa krust. Relatīvi privāta atmosfēra kompānijas pasākumiem un visādas extra opcijas.
 13. Jaller

  Burgeri

  Es dabūju sirdstrieku, jau vien redzot tās friškas.
×