Jump to content

re1

CS:GO Admin
 • Content Count

  685
 • IDcash

  0.61€
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
 • Time Online

  112d 1h 41m 17s

re1 last won the day on July 22

re1 had the most liked content!

About re1

 • Rank
  ID sudraba biedrs
 • Birthday 08/24/2000

Profile Information

 • Vārds
  Reinis
 • Dzimums
  Neteikšu

Recent Profile Visitors

5901 profile views
 1. re1

  atradu frogu

  gz boomix
 2. re1

  Sveicam: essenceN

  Daudz laimes!
 3. Rec, liecies sakarīgs, šaut proti, personīgi neuzskatu tevi par toxic cilvēku, dažreiz nav garīgais un tas ir tikai cilvēcīgi, ne reizi neesmu redzējis, ka lamājies vai palaid muti kā citi saka. Gl
 4. https://plays.tv/video/5d2d0ca55b6b4b1d32/nasty?section=feed
 5. Pagaidi, demo vēl nav gatavs, drīz viņš parādīsies pie demos, nē, es nebanoju tevi dēļ tā clutch, kad būs demo, editošu šo postu un uzrakstīšu kas un kā. EDITS: Šis ir demo, kurā šis noticis. Paspecoju vēl iepriekšējā mapē, taču evidence pietiks ar šo demo. Tātad, 1. roundā, tas prefire pilnīgs random, ne skaņa nekā un tu izpeeko prefā ieliec galvā, bet nu ir iespēja, ka nerēali lucky tu biji, 2. roundā 1:35 bez infa, bez vision jau zināji, ka cilvēks ir rampā un tēmēji caur sienu tieši viņam virsū pirms izpeekoji, kamēr fightoji ilgi midā un no turienes tevi neviens nešāva. 3. roundā 1:35 principā jau zināji, kad viņs ir close. Pēctam Clutchā B uz ruiniem tas prefire bija pilnīgs random, bet nu šo arī var uzskatīt par lucky. 4. Roundā sēdēji appos, 1:38 holdo angle, vispār nekusties, pēc 15 sekundēm iet tev čalis virsū slowodams, un tieši pussekundi pirms viņš izlien tu sāc dīdīties pilnīgā randomā un biji gatavs šaut, uzreiz ieliki galvā, taču nomiri. Es zinu, kā ir kad ir lucky, dustā paspecoju, jau bija sketch, tagad vienkārši backtoback 4 roundus šitādi scenāriji un tu gribi teikt, ka esi baigi lucky?
 6. Ko tu nesaproti, runa iet par to kā serverī uzvedies, tu gribi teikt mikrafounu neizmanto? Runā te par argumentiem, viss, ko vari pateikt, ka man 18 un maziņš esmu?Jo vairāk tu atbildi, jo vairāk tu pierādi, cik tups tu esi, aktīvs tu neesi, serverī reti redzu, kad ieraugu, tad vienmēr raudi un sūdzies, kad tevi nošauj. Redzēji admina attīrīšanu un pēkšņi no zila gaisa parādies ar pieteikumu, kārtējais statusņiks. Es vairs neatbildēšu uz taviem ''argumentiem''.
 7. Tur ir tāda opcija, kā skatīt vairāk. Būtu ņēmis manu rec un klusējis, uz kritiku atbildēt ir pēdējais, kas būtu jādara admina pieteikumā. Bieži esi kluss, tad kad tev kāds kautko pasaka, tad nevari aizvērties, nevari savaldīt savus nervus un emocijas, definition of manchild. Serverī visu laiku kautko rageo un raudi, varbūt tu tāds neesi vienmēr, bet es tevi tādu tikai esmu redzējis. Mainu balsi uz Anti, raksturs tev nav, aktivitāte tev nav, nervi tev nav, tevi negribu redzēt kolēģu starpā, tas, ka tu labi spēlē nebūs faktors, lai es liktu tev rec, jo nekas cits tev nav. Gribēju jau sākumā likt, taču gribēju iedot iespēju un tu vēl domāji, ka ir laba ideja tagad kautko runāt pretīm. Mēs tevi redzam no malas, tu pats sevi nē!
×