Jump to content
Jorens

Telefona operētājsistēma!

Telefona operētājsistēma!  

110 members have voted

  1. 1. Kāda operētājsistēma ir Tavam telefonam?



Recommended Posts

bet realitāte ir sekojoša - pērk ābolu lai apkārtējiem varētu parādīt cik viņš ir kruts un turīgs, 

 

Hujzin kur tev tur realitāte, cilvēki pērk iphone, jo viņiem nepatīk android, vai vēlas izmēģināt ko jaunu, tāda varianta nav?

 

Agrāk bija androids, kā jau augstāk minēja, ātri sāka lagot.

Pussotru gadu lietoju ios, nekad nav lagojis, ļoti praktisks un ērti lietojams. Vienīgais mīnuss - ziemā, aukstumā pie 30% baterijas telefons izslēdzas un ir ''izlādējies''. Nezinu, manuprāt, šajā jautājumā nav tāda lieta kā ''labāks''. Viss atkarīgs no Tevis, tavām vēlmēm un kam Tu dod priekšroku.

Link to comment
Share on other sites

neviens telefons ar zemu aku līmeni mīnusos neturēs. easy, mašīnām ar palietotu aķi arī no rīta ir problēmas, tad kur nu vēl maziem litija jonu aķīšiem

 

bet tas, ko atkars saka ir skarbā realitāte, jo lielākā daļa pērk līzingos/nomaksās tos aifonus, lai maybe pablatotu, maybe izmēģināju jaunu, bet tad, kad sapiš lādētāju, tad raud, ka tas maksā 20eur. Respektīvi, ja tu vari atļauties premium telefonu, tev nevajadzētu raudāt un pist kapeiku uz standarta aksesuāru.

 

 

tbh, man ir divi aifoni, man un sievai, lādētāji bez defektiem un tiek lietoti aktīvi. jaunākie lādētāji laikam ir pietiekami kvalitatīvi, vai arī neesam autisti, kas tos saplēš vai sabojā.

Link to comment
Share on other sites

@go hārds, to es minēju kā vienu no kritērijiem kāpēc cilvēki viņus pērk. iphone kā telefons ir ļoti labs, bet iet runa par to ka cilvēki tos ņem līzingos vai pērk pa pēdējo naudu un kad vajag nomainīt lādētāju, tā ir "kāpēc tik dārgs"

 

par izslēgšanos aukstumā esmu dzirdējis bieži, bet zinu tikai vienu no tonnas cilvēku kam tā notiek. pašam lietojot iphone se ziemā nekas tāds nebija, reāli tika lietots esot ārā vismaz -15

 

@@simplijs, cilvēki vienkārši neprot tos lietot. guļ gultā spaidot telefonu kamēr tas lādējas un saloca vadu pašās tupākajās vietās un tad ir rezultāts

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

preferoju tīru droīdu bez nekādas drazas. piemēram, pat s8 iebūvēts ir smirdīgs facebook ko var tikai disablot, ne izdzēst.  DansGame

 

nākamo pavisam noteikti ņemšu tīru andrīti, tobiš google pixel

Vienmēr var norootot un izdzēst ar root palīdzību :) Vienīgais var sanākt tākā man, telefons vienkārši vislaik 100% cpu usage ar izslēgtu ekrānu un tik karsts ka rokās grūti turēt xD (pēc roota) Pēctam vēl netīšam izdzēst sistēmu, un čakarēties viņu atpakaļ dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Vienmēr var norootot un izdzēst ar root palīdzību :) Vienīgais var sanākt tākā man, telefons vienkārši vislaik 100% cpu usage ar izslēgtu ekrānu un tik karsts ka rokās grūti turēt xD (pēc roota) Pēctam vēl netīšam izdzēst sistēmu, un čakarēties viņu atpakaļ dabūt.

tāpēc nelīst iekšā kā developerim un nerootot telefonu + tev zūd garantija un beigās tāpat paliec mudaks (tas nav kā tev domāts, bet kā cilvēkam, kas nerubī, ko dara un pēc tutorialiem mauc iekšā softā ;dd)

Link to comment
Share on other sites

bija aipons SE un 6S, nesūdzējos vispār par neko, sadauziju abus, tagad brāļa vecais s6 samsungs, kuram jau ir kkādi 3 gadi ja nemaldos, nelago vispār un nekādu sūdzību ar par to, so, abi divi patīk un ir pieņemami, bet protams, palikšu pie aipona, kad dabūšu atpakaļ sesto B)

Link to comment
Share on other sites

tikai iphone dēļ tā ka layouts ir smuks un viegli visu ir atrast

 

ķipa droīdā kaut ko atrast ir kā lasīt morzas ābeci  LuL  uz android vari uzlikt kaut iOS izskatu ja tik ļoti to prefero

Link to comment
Share on other sites

Android izmantoju jau no 2011. gada, nekad nav bijušas problēmas, ja nu vienīgi es paņemu kādu no vissūdīgākajiem telefoniem. Lieta ko es nesaprotu ir, kādas tad jūs trubas esat ņēmuši, ka jums viņi sāk lagot un vēl sazinkas.

 

Androīdam sāk lagot viss pēc brīža. Parasti tad, kad viņš ir pārbāzts ar nevajadzīgām huiņām.
So izvēlos iOS.
iOS, man, nav lagojis ne reizi, protams, ir dzirdēts, ka 128gb+ iphoni mēdzot ielagot šad tad

Ja viņš ir pārbāzsts ar nevajadzīgām huiņām pēc brīža, tad jau tā ir lietotāja vaina nevis, operētājsistēmas.

 

Gadu tikai esmu pārgājis uz iOS, bet ne brīdi nenožēloju , daudz daudz labāks performance nekā androīdiem .

iphone ftw

Salīdzinot ar kādu telefonu? Es varu pateikt ka visjaudīgākais telefons ar Android arī izliek visus apple telefonus.

 

Androids sāk lagot, tad kad nokalpo garantijas laiku.( Baterija čakarējas, sāk vilkties) Tāpēc iOS.

Baterijas čakarēšanās ir lielākā daļa telefonu ražotāja vaina, nevis Android operētājsistēmas vaina.

 

Cilvēki laikam sagrupē Android telefonus kā vienu baru, kā tas ir ar iOS telefoniem, jo iOS nāk tikai uz iphone. Tā tam nevajadzētu būt, jo šie telefoni cits no cita daudz atšķirās, gan ar iekšām, gan arī ar lietotāja interfeisu.

Link to comment
Share on other sites

Androids sāk lagot, tad kad nokalpo garantijas laiku.( Baterija čakarējas, sāk vilkties) Tāpēc iOS.

Nezinu, man vēl neviens samsungs nav sācis lagot...Vot LG L9 II uzreiz pēc pāris mēnesiem jau sāka čakarēties ;D Ja sāk čakarēties, lagot utt var pamēgināt custom rom :)

tāpēc nelīst iekšā kā developerim un nerootot telefonu + tev zūd garantija un beigās tāpat paliec mudaks (tas nav kā tev domāts, bet kā cilvēkam, kas nerubī, ko dara un pēc tutorialiem mauc iekšā softā ;dd)

Tas ka garantija zūd mani vispār nebaida, bet visi androidi, kas man ir bijuši arī S7 edge ar kuru pastaigāju tikai pāris mēnesus tika norotots uzreiz pēc dažām nedēļām. Tas roots dod nedaudz vairāk visādu fīču kas ir diezgan interesantas. Nūūūū par tiem tutorialiem tad jā, bet ja ir kaut mazākā saprašana kā, tas viss strādā tad visu ko ''salauž'' var salabot ;) Man ar esošo s6 nekad nav bijušas tādas problēmas ;D

Edited by Jake
Link to comment
Share on other sites

Iphone noteikti, man piemēram patīk kā tās aplikācijas izskatās un viss pārējais. ^^

Protams neko sliktu nesaku par Android vai par citiem, katram savas domas un katram sava izvēle.  :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

esmu iphone lietotājs, taču dažreiz liekas, ka visi tie itunes, klaudi un kaut kādas n-tās starta aplikācijas ir pārāk sarežģītas un nekam nederīgas, man patīk, ka Android ir vienkāršots un vieglāk lietojams, kā arī tur var kaut kādus kačātus failus un aplikācijas likt iekšā.

Esmu redzējis, kā draugiem kalpo Androidi, njāāām.... iphone it is. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×