Jump to content
Outpace

Mūsu foršie jb noteikumi.

Recommended Posts

Tātad kā jau pēc mīļā topika nosakuma gribu parunāt par jb noteikumiem utt tas neatiecas par tikai kas notika šodien utt. Bet vispārīgi. tātad:

Tātad sāksim ar to šodienas wp manā adminkontā,nesaprotu iemeslu ,jo ar šādu "Admins pieprasa sargam lai vada nākošo raundu" jb serveris cik noprotu jau ir spēlējis kopš es atceros tātad pirms jau identy laikiem utt. Nezinu kādi jums bija šie krutie 1.6jb noteikumi ka tā pēkšņi kvai noteikumos rakstīts savādāk simplijam ir pretenzijas par šo to un visu pārējo.Nevienam nav bijušas pretenzijas pret to ,ka redz admini liek vadīt nabadziņa sargiem kurus mēs pat iespējams redzam pirmo reizi ct un knapi nospēlētas ~3h kas ir miniums priekš ct. Simplija kungs vēlos dzirdēt no tevis kā var pārbaudīt vai sargs zin noteikumus/māk vadīt ,ja kad admins ir online nevar likt vadīt? Katram sargam katru reizi kavēt laiku ar kkādu noteikumu atprasīšanu kas ir pilnīgs bullsh*t? Tas pilnībā nav vajadzīgs. Vieglākais/ātrākais/ērtākais veids ir protams likt novadīt un ir daudzi cilvēki kuri bez nekādām domstrapībām ir forši novadijuši un spēlē veljoprojām, ir protams bijuši tādi piemēri ,ka negrib vadīt vai sāk kko bļaut pretī ka nevadīs jo nemāk noteikumus blablabla. Nereizi nav neviens teicis ,ka noteikumos nav rakstīts ,ka redz admini nevar likt vadīt utt. tātad neredzu jēgu kam šādi noteikumu veidi vajadzīgi.Ja redzi ctbanos ir padaudz cilvēki kuri ir pat ar reasonu "atsakās vadīt" kāpēc šis atkal tiek atklāts ,ka tā nedrīkst darīt pēc tik ilga laika? Sazincik ir banoti dēļ šī iemesla zem "Nezin noteikumus" vienkārši patīk ,ka ja nemaldos esmu bijis/daži vel kkādi testa trusīši uz kuriem tu pēkšņi kkādu testu ieliec kas beidzās ar warnu ,jo redz tā nevar darīt kvai tā ir darīts jau ilgu laiku.Ctbanlistā vel ir redzams pilnīgi kkādi citu veidu reasoni neteikšu nevienu vārdos bet wnk kpc tādi ir tgd un pēc kāda laika atkal kāds cietīs dēļ tā ,ka redz tā nevar darīt u.t.t.

Turpināsim  ar to ,ka varbūt beidzot nezinu vai tu vai kāds cits sarakstītu normāli noteikumus priekš csgo? Nevis pārkopētus labotus no 1,6 lai nerastos pēkšņi kkādas domstarpības kā šī dēļ kā cilvēki ir triggeroti(es) Bija jau sen atpakaļ pilnīgi izveidots topiks par to kādus noteikumus vajag īstajos noteikumos utt. Bet laikam jau uzlikt wp nav slinkums ,bet paklausīties spēlētājos un ziedot max pāris stundas normālu noteikumu izveidei ir žēl.Jā esmu varbūt jauns admins blablabla nesaprotu no jūsu 1.6 pieredzes u.t.t. bet skatoties no kkāda jauniņā/adminiem domāju ka šī ir neliela elle ,jo katrā reizē atklājas kkas jauns par ko spēlētāji cieš.Piemēram skatoties no nesen pieredzētajiem, parādi noteikumu kur var raunda saķumā ieslēgt laimes spēli lai atbrīvotos no cilvēkiem ,ja spēles iekš būra/spēles saistītas ar nogalināšanu ir aizliegtas? Un ,ka redz pēkšņi race ir tzona, tzonas nevar līst kad fd ir beidzies kas ir 2.59 utt. Varbūt tiešām esmu tāds idiots kurš neko no šī nesaprot un ir kkāds testa trustīts kuru wnk gaida līdz pielietos to ko nedrīkst utt.

Beigsim ar to ,ka varbūt kādreiz mūžā varētu normāli kvai tajā pašā adminforumsadaļā uzrakstīt kkādas lietas kas pēkšņi main nepatīk un pamācīt adminus?? Citādi tiešām es pieņemsim kā +/- jauns admins mācos no jau vecākiem adminiem kuri ir jau to darijuši kopš uzzināja no vel vecākiem adminiem un tā tā ķēdīte iet uz priekšu. Bet pēkšņi ir STOP zīme no kunga Simplija un nepaskaidrojot neko sīki ieliek wp un pasaka ,ka tā nedrīkst darīt un cieš kkāds jaunāks admins kuram tā pieredze nav tik laba. Cik noprotu viss sākās no pēc manām stingrākā admina rebudija kurš ir jau aizgājis no šī ceļa un nevienu nežēlojot banoja pēc šī principa un tā mēs nonākam pie jaunākajiem adminiem kuri cieš no redz gadusveciem adminiem kuri jau tā darijuši.

Paldies par uzmanību ceru ,ka uzrakstiju daudzmaz sakarīgi lai visi saprastu un ceru ka izlasīs vismaz lielākā daļa no aktīviem jb spēlētājiem un komentāros iesaka vel kkādās idejas šim u.t.t. Ceru ,ka arī pēkšņi neaizvērs topiku pēc mūsu kunga Simplija atbildes un visu šo nocirtīs ar cirvi nost lai šī tēma neturpinās. Ceru ,ka arī beidzot kkas samainīsies jb  serverī ,jo šis viss nav normāli kā jūs salīdzinat tik ļoti csgo ar cs1.6. :) 

EDIT----Nesaprotu kpc jūs tik nopietni uztverat adminus ,ka nevar nedaudz pareti wnk kkā palidot pa mapi ar noclipu ,ja reāli mēs uzpasējam kkādu jb kur ir ļoti daudz mazie kuri demontē smadzeņu šūnas un mums par to neviens nemaksā tad kpc lai reāli būtu tik ļoti jāuzņem admini nopietni ,ka neko pilnīgi nevari darīt tas reāli nav kkāds apmaksāts darbs kur par katru maziņo kļūdu ņems darbu nost šis ir datorspēļu komūns kur nebūtu jāuztver viss tik nopietni tikai normāli atpūsties un izbaudīt laiku.(Balstīts no cita admina domām)

 

p.s zinu ka daudzas vietas atkārtojas un esmu daudzkur uzrakstijis jau iepriekš minēto ,jo centos ātrāk šo visu lietu noskaidrot ,jo redz esmu mazs triggeros bērniņš. :))

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Es neizlasīju līdz galam, bet pateikt vienu noteikti varu.. Es kā Admins esmu maigi sakot "Sadirsts" noteikumu ziņā. Pateicoties Mūsu pazīstajam rebudijam... Iemesls? Es mācijos no viņā un viņš pats man ir teicis kā un ko darīt, bet kas notiek vēlāk? Atnāk Simplijs un pasaka ka nē ņih*ja tā nedrīkst... Un iemet man warnu.. Noteikumi mainās katru otro dienu.. Citi ieiet citi pazūd... Tas vienkārši ir kautkāds murgs.. (Par rebudiju un simpliju pieminēju jo uzskatu ka Adminiem nevar būt divi "Komandieri" jo katrs ir savādāks un savādāk lietas uztver.. Tādēļ vēlētos ierosināt to ka mums ir nepieciešams VIENS cilvēks kurš ir atbildīgs par adminiem katrā serverī ar to ed domāju JB - Savs Surf - Savs un tā tālāk...)

Nja zini ka šo manu murgu Huj kāds lasīs tādēļ Cya

Link to comment
Share on other sites

 

Turpināsim  ar to ,ka varbūt beidzot nezinu vai tu vai kāds cits sarakstītu normāli noteikumus priekš csgo?

Ideja no manas puses skan šādi: Noteikumus vajadzētu pārrakstīt un izlabot! Visu cieņu Simplijam par to sastādīšanu. Jūs esiet tie pamati uz kuriem balstas šis comunity, bet, manuprāt, vai noteikumu sastādīšanai un citu problēmu risināšanai nevajadzētu iedot "pamēģināt" kādam citam? I mean, ja jums nav vēlme un varbū laiks, daudz delas, uzticiet to kādam no identy pārbaudītiem biedriem? 

Esmu idc spēļu gaitā sastapis vairākus tiešām foršus, tiešām ar galvu domājošus čaļus, kā Ntree, Anakins, CryStiQ un vel citi. Dotiem mums varbūt iespēju palīdzēt, es saprotu ka tas ir kautkas pilnīgi cits, pilnīgi ārpus rāmjiem varbūt, ka mēs jūs un jūs mēs nezinam, bet manuprāt ir vērts kautvai mēģināt... Es dotu 105% ka kāds uzņemtos iniciatīvu un darītu visu iespējamo lai palīdzētu serverim. Sākt ar noteikumu pārrakstīšanu būtu lieliski. Ja nesanāk tas jau nekas, jūs neko nezaudēsiet, tikai iegūsiet. Tam nav jābūt vienam cilvēkam, kopā pa piem. 3 cilvēkiem tas aižņemtu mums pāris dienas.

Šāda ir nu tā mana cik nu labā ideja, lūdzu lūdzu isakiet savas domas par šo, un ja zināt kādu cilvēku kurš ir pierādijis sevi, droši vnk postojiet šeit.

Link to comment
Share on other sites

Ideja no manas puses skan šādi: Noteikumus vajadzētu pārrakstīt un izlabot! Visu cieņu Simplijam par to sastādīšanu. Jūs esiet tie pamati uz kuriem balstas šis comunity, bet, manuprāt, vai noteikumu sastādīšanai un citu problēmu risināšanai nevajadzētu iedot "pamēģināt" kādam citam? I mean, ja jums nav vēlme un varbū laiks, daudz delas, uzticiet to kādam no identy pārbaudītiem biedriem? 

Esmu idc spēļu gaitā sastapis vairākus tiešām foršus, tiešām ar galvu domājošus čaļus, kā Ntree, Anakins, CryStiQ un vel citi. Dotiem mums varbūt iespēju palīdzēt, es saprotu ka tas ir kautkas pilnīgi cits, pilnīgi ārpus rāmjiem varbūt, ka mēs jūs un jūs mēs nezinam, bet manuprāt ir vērts kautvai mēģināt... Es dotu 105% ka kāds uzņemtos iniciatīvu un darītu visu iespējamo lai palīdzētu serverim. Sākt ar noteikumu pārrakstīšanu būtu lieliski. Ja nesanāk tas jau nekas, jūs neko nezaudēsiet, tikai iegūsiet. Tam nav jābūt vienam cilvēkam, kopā pa piem. 3 cilvēkiem tas aižņemtu mums pāris dienas.

Šāda ir nu tā mana cik nu labā ideja, lūdzu lūdzu isakiet savas domas par šo, un ja zināt kādu cilvēku kurš ir pierādijis sevi, droši vnk postojiet šeit.

 

 

Nebiju nekur pieminējis kāda cilvēka niku kuram vajadzētu noteikumus rakstīt, pēc manām domām vajadzētu kādam no galvenajiem lai nav tātad domstarpības ,ka atkal kko pārprot utt. Neizpratu tavu jēdzienu "identy pārbaudītajiem biedriem" nevienu nevēlos apvainot ,bet kāds sakars ar tādiem cilvēkiem kurus tu esi ļoti labi iepazinis un nav neko pierādijis ļoti serverī ,kā tikai no tevis neiet runa par adminiem etc. Labi jā noteikumus visi var uzrakstīt ,bet vai ir jēga tērēt laiku tam cilvēkam ,ja viņus pēctam vel pārmainīs un pārmainīs. Tiešām nedomāju nevienu apvainot bet līdz galam šo jēdzienu neizpratu.

Link to comment
Share on other sites

Tak nevajag nekādus ''foršos čaļus'' vai kas jūs tur grupiņā esat lai uzrakstītu noteikumus. Tam pastāv augstāk stāvošie, ja redz tik liela problēma, tad viņi arī pie tas piestrādās. Es nesaprotu to loģiku. :D Par noteikumiem - ir viss mazliet messy un pie tā gan noteikti vajadzētu piestrādāt, tik nesaprotu kas uzreiz par murgošanu sākās.

Link to comment
Share on other sites

Tagad runa bija par to, ka tu piespiedi čali iet par līderi un iepisi ctbanu. Tajā pašā laikā loģiski padomājot un izmantojot savas admina prāvas varēji transferot un izskaidrot kā un kad varēs būt ct. Tā vietā tu sataisi sūdu un čīksti, ka ielieku tev warnu. Es nevienu netrigeroju speciāli, es uzturu kārtību, lai ingame nedirstu, ka spēlētājs nedrīkst tā darīt, bet admins drīkst. Jā, noteikumi ir miglaini un mazliet bardakā, bet KUR IR JŪSU IETEIKUMU UN VĒLME PALĪDZĒT TOS KOPĪGI PERFEKCIONIZĒT? Kā dirst tā pirmie, kā loģiski padomāt un kaut ko darīt tā pazūd pa malām.

Link to comment
Share on other sites

a kapēc iet ct, ja tu nevadi? Manuprāt vienīgais kas tur ir pārspīlēts = bans, bet ja viņš pēc tam pasaka, ka viņam ir iespēja laboties, tad neredzu pat iemeslu dot to warn point. 
 

Link to comment
Share on other sites

No vienas puses Tev taisnība akka, no otras puses, warn, lai admins jūt, ka tiek vērots. Es, protams, nevaru visus izsekot, esmu cilvēks arī irl. Nesaprotu par ko čīkstēt, ja warn tāpat katru pirmo datumu dzēš un adminu uzreiz neņem nost.

Turpmāk gaidu ieteikumus vai nu pm, vai nu kaut kur forumā, ja jau ir tik liela problēma ar noteikumiem. Tukšus vārdus ignorēšu.

Link to comment
Share on other sites

es tikai nesaprotu vienu lietu, kapēc 1.6 laikos kad noteikumi bija vēl garāki, tad viņus iemācijās cilvēki kuri tiešām grib, kapēc tagad nav tā? Varbūt dēļ jaunās paaudzes? Es tiešām nezinu, paskaidrojat, izsakaties, iesakat ko mainīt, ko nemainīt..  lai mēs zinam aptuveni kur ir tas "lūziens", ka jūs vairs nevar iemācīties pāris noteikumus. Varbūt tas, ka par daudz? Tikai pieņēmums.

Link to comment
Share on other sites

Tagad runa bija par to, ka tu piespiedi čali iet par līderi un iepisi ctbanu. Tajā pašā laikā loģiski padomājot un izmantojot savas admina prāvas varēji transferot un izskaidrot kā un kad varēs būt ct. Tā vietā tu sataisi sūdu un čīksti, ka ielieku tev warnu. Es nevienu netrigeroju speciāli, es uzturu kārtību, lai ingame nedirstu, ka spēlētājs nedrīkst tā darīt, bet admins drīkst. Jā, noteikumi ir miglaini un mazliet bardakā, bet KUR IR JŪSU IETEIKUMU UN VĒLME PALĪDZĒT TOS KOPĪGI PERFEKCIONIZĒT? Kā dirst tā pirmie, kā loģiski padomāt un kaut ko darīt tā pazūd pa malām.

 Es nevienu nemūžam neesmu spiedis kko darīt serverī ,ja cilvēks atsakās vadīt jā es un gandrīz vai visi admini viņus ctbanot kāda jēga no tā ,ka ct piemēram wnk atsēž un  pat neviens nezin vai viņš zin noteikumus vai nē.Es sataisu sūdus? Es sataisu sūdus? Man vienkārši apnika ,ka pēkšņi tavā galvā iestājas kkāda apgaismība ,ka pēkšņi kko nevar darīt laigan tas jau visur ir parādijies ilgu laiku un pēkšņi tev kkādā random laikā vajag ieskatīties sūdzībā/banlistā lai tiešām iestātos apgaismība ,ka beidzot brīdināt mūs ,ka tā nevar darīt? Kurā vietā kāds ir dirsis serverī par šo tēmu ,ka spēlētāji nedrīkst admini drīkst? Labi jā soapy vienīgais izņēmums ir tāds bijis kurš tā ir darijis ,bet viņš tikai tā dara ,ja vajag vienam nabadziņam piemēram novaldīt ~10cilvēkus kkādā mapē ,ja kāds paprasītu viņs uzreiz pārietu nevajag jau uzpūst no mušas ziloni. Bija topiks kuru kronwell uzsāka par ieteikumiem cik sapratu max 2-3lietas no tām visām tika ieskaitītas +pēkšņi par ko piemēram diršas čatā ,ka spray nav aplis utt tu pasaki ka loģiski saprot to? Tas bija piemērs. Bet kur loģika "Tas pašam jāsaprot" Ja to vienkārši var ielikt noteikumos ,ka jebkura cita spēlētāja aplis nav līdera aplis? 

Link to comment
Share on other sites

es tikai nesaprotu vienu lietu, kapēc 1.6 laikos kad noteikumi bija vēl garāki, tad viņus iemācijās cilvēki kuri tiešām grib, kapēc tagad nav tā? Varbūt dēļ jaunās paaudzes? Es tiešām nezinu, paskaidrojat, izsakaties, iesakat ko mainīt, ko nemainīt..  lai mēs zinam aptuveni kur ir tas "lūziens", ka jūs vairs nevar iemācīties pāris noteikumus. Varbūt tas, ka par daudz? Tikai pieņēmums.

Tas ,kā piemērs ,ka noteikumi tiek veidoti bez brīdinājuma un kad simplijam pajautā kpc viņš neko neteica par to ,ka tāds noteikums pēkšņi pastāv viņš atbildēja "Vislaik visiem jāpārlasa noteikumi lai būtu vislaik updeitots par notiekošo serverī" Nesaprotu kpc cilvēkiem būtu 100x jāpārlasa viens un  tas pats lai izlasītu max 1teikumu par to protams šis ir tikai mans pieņēmums kpc daļēji šis viss notiek utt.

 

Beztēmā ceru ,ka nedod par DP warnu ,ja dod tad nice. :)

Link to comment
Share on other sites

pat nevajag noteikumus zināt, lai varētu mierīgi novadīt dienu ... vajag vienkārši gribēt to .. vajag mācēt šaut, lai varētu nošaut sliktos puikas un tad vienkārši vadīt..

 

vēl man nepatīk, bet neesmu baigi teicis nevienam neko līdz šodienai  - vadīšana virs 10 minūtēm, tas ir tik painful. 

droši visi izsakās, dodat idejas, paldies.

Link to comment
Share on other sites

Labi, ieliksim noteikumos visu skrupulozi. Atrodi topiku, iedod excaliburam, lai atver un močī virsū. Esmu atvērts visam, kas uzlabos servera gaisotni. Un pls, beidz čīkstēt un atzīsti arī savu daļu vainas.

Link to comment
Share on other sites

šo jau simplijam teicu, vajag noteikumus kuri atrodas topikā, un tie kuri atrodas topikā arī ir tie kuri nozīmē. Ja nav tāda ''admins nedrīkst likt spēlētājam ņemt līderi'' tad tāda noteikuma arī nav, nepastāv. Tas tāds piemērs, thats it. :|

ammmmm, ja nav noteikuma, ka admins actually ir admins, tad arī admins nav admins? Tas jau paliek lame, nevajag nevienu aizstāvēt, bet domāt reāli. Admina noteikumi ir palīdzēt cilvēkiem, pateikt kas un kā, sodīt ja dara sūdus. Paldies par uzmanību. 

Link to comment
Share on other sites

Akka pateica admina būtību, ko arī vienmēr esot serverī cenšos pateikt ikvienam adminam, arī pats personīgi vienmēr pamācu spēlētājus. Kāpēc es varu, bet citi nevar? Tajā pašā laikā admini sludina, lai ctunban prasa serverī, bet nosacījums ir, ka jāprasa forumā, lai neaizdirstu serveri.

Link to comment
Share on other sites

ammmmm, ja nav noteikuma, ka admins actually ir admins, tad arī admins nav admins? Tas jau paliek lame, nevajag nevienu aizstāvēt, bet domāt reāli. Admina noteikumi ir palīdzēt cilvēkiem, pateikt kas un kā, sodīt ja dara sūdus. Paldies par uzmanību. 

to es nedomāju tik sīki. domā kā tāda, ja noteikums nepastāv, tad kāpēc lai kaut kas ko cits admins iespējams teicis būtu pareizi? nevienu arī neaizstāvu, to tik pasaku kā ideju.

 

Ļoti labs piemērs ir ar to pašu ''race ir t zona'', ja tas nav noteikumos, tad tā nav patiesība. Paši admini arī nesaprotās un beigās nevienam nav taisnība.. Ja ir t zonas, tad arī pie viena noteikuma viņas visas pierakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×