Jump to content
Paffendorf

Atgriežamies uz cs:go

Recommended Posts

Sveiki visiem! © amkeeb
Tākā ir parādījusies vēlme atsākt cs:go spēlēt, meklēju cilvēkus, kuri prot arī taktiski un korekti spēlēt!
Ranks lielu lomu nespēlē, galvenais ir pieeja un prasme spēlēt!
Pieredze ar cs ir diezgan pietiekama man! Teiksim tā, ka lans un čempji nav sveša lieta!
Bet vajag cilvēkus, kuri prot izmantot savas smadzenes arī! 
droši gribētāju invaitus gaidu!
https://steamcommunity.com/id/paffinjsh/

Edited by Paffendorf
Link to comment
Share on other sites

kam tad tu tur īsti meklē, next toplv komandai vai mm?  :thumbs_up:

Kā jau minēju, ka meklēju cilvēkus, kuri zina, ko dara ;)

Neiet runa par toplv komandu u.t.t

Iet runa par labu komandas līmeni!

Link to comment
Share on other sites

Lani un čempji tev nav sveši, bet nevienā csgo lanā un 1.6 lanā tu neesi bijis. Explain?

Edit: čalis bildē stīmā neesi tu, varu pat iedot turnīru un cilvēku no kā ņemta bilde.

edit: No hate, bet man kaut ka negribas ticēt kad esi ankeeB, ir kāda iespēja par to pārliecināties?

edit3: Paļubom fake ankeeb, since ankeeb jau ir 25 un šaubos vai gribētu veidot tīmu, kā arī neviena ex-tīmeita un Impulsja nav flistā, ka arī vecais acc joprojām spēlē spēles.

edit4: Standarta fake. Confirmed fake ankeeB, tie kas grib aicina, neiesaku ielaisties ar fake identityiem tho.

edit5: Ir protams neliela iespēja ka tas ir īsts, bet nu vispirms ja aicinat, tad pārliecinieties uz visiem 100 jo viss liekas fishy.

edit6: Ir īstais, bet 300hrs mainly, un nav gadu spēlējis. Just throwing it out there, uzraku informāciju vienkāršī jūsu drošībai lai nav ar fake nikiem jaspele.

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

Es labāk gribētu saprast to, kas tieši tev skaitas "taktiski" un "korekti".

Ja vāc komandu, tad noteikti būsi komandas galva un ja būsi komandas galva, tad tev pašam jāspēlē "taktiski" un "korekti".

Vai tu to māki?

Tādēļ, lūdzu, paskaidro man, muļķim, ko tu ar to domā.

Link to comment
Share on other sites

Es labāk gribētu saprast to, kas tieši tev skaitas "taktiski" un "korekti".

Ja vāc komandu, tad noteikti būsi komandas galva un ja būsi komandas galva, tad tev pašam jāspēlē "taktiski" un "korekti".

Vai tu to māki?

Tādēļ, lūdzu, paskaidro man, muļķim, ko tu ar to domā.

 

Tas ir kaut kāds fake talants, un ar to arī es beigšu šo teikumu. Jēga feikot identity lai veidotu tīmu, like why.

Edit: Tas ir īstais, bet still mainly 300hrs, so skatieties.

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

Lani un čempji tev nav sveši, bet nevienā csgo lanā un 1.6 lanā tu neesi bijis. Explain?

Edit: čalis bildē stīmā neesi tu, varu pat iedot turnīru un cilvēku no kā ņemta bilde.

edit: No hate, bet man kaut ka negribas ticēt kad esi ankeeB, ir kāda iespēja par to pārliecināties?

edit3: Paļubom fake ankeeb, since ankeeb jau ir 25 un šaubos vai gribētu veidot tīmu, kā arī neviena ex-tīmeita un Impulsja nav flistā, ka arī vecais acc joprojām spēlē spēles.

edit4: Standarta fake. Confirmed fake ankeeB, tie kas grib aicina, neiesaku ielaisties ar fake identityiem tho.

edit5: Ir protams neliela iespēja ka tas ir īsts, bet nu vispirms ja aicinat, tad pārliecinieties uz visiem 100 jo viss liekas fishy.

edit6: Ir īstais, bet 300hrs mainly, un nav gadu spēlējis. Just throwing it out there, uzraku informāciju vienkāršī jūsu drošībai lai nav ar fake nikiem jaspele.

Varbūt pa priekšu 100 reizes nomēri un tad griez? Nedaudz pat sasmīdināja.  :ahah:

Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

Varbūt pa priekšu 100 reizes nomēri un tad griez? Nedaudz pat sasmīdināja.  :ahah:

 

I mean, ja viss ir tik fishy no acu-loka un tu actually pazīsti īsto cilvēku, sākumā ir jāpadomā.

Varbūt pa priekšu 100 reizes nomēri un tad griez? Nedaudz pat sasmīdināja.  :ahah:

 

I mean, ja viss ir tik fishy no acu-loka un tu actually pazīsti īsto cilvēku, sākumā ir jāpadomā.

Link to comment
Share on other sites

Armand, tev tak uz 1.6 pieķēra ar []. :D

Kapēc atsākt?

1.6 visi čītoja, sākot ar yogiju, beidzot ar mani, vienkārši mēs bijām labāki un mūs nepieķēra tad kad mēs to darījām. Nenožēloju, ka izmantoju wh, jo viņš diezgan daudz tagad ir palīdzējis spēlēšanā, vispārīgi. ;) 

Link to comment
Share on other sites

1.6 visi čītoja, sākot ar yogiju, beidzot ar mani, vienkārši mēs bijām labāki un mūs nepieķēra tad kad mēs to darījām. Nenožēloju, ka izmantoju wh, jo viņš diezgan daudz tagad ir palīdzējis spēlēšanā, vispārīgi. ;)

 

 

wait... what? tad jau nav brīnums, ka mani 1v1 uzvari :@

Link to comment
Share on other sites

@1PWA - Parādi man kaut vienu pirādījumu, kur es esmu kubojis!

@Faz - kas Tu esi? Kad mēs esam spēlējuši ?

 

 

 

Vairs jau neko neparādīšu, bet bija baigais bums toreiz par Tevi, un ID forumā vecajā bija iemests video un DissTexts par tavu spēlēšanas prasmi. Ka tik kautkas nebija tur toreiz saistīts ar skilzz cup vai gotgame.

Link to comment
Share on other sites

Vairs jau neko neparādīšu, bet bija baigais bums toreiz par Tevi, un ID forumā vecajā bija iemests video un DissTexts par tavu spēlēšanas prasmi. Ka tik kautkas nebija tur toreiz saistīts ar skilzz cup vai gotgame.

https://identy.lv/forum/index.php?/topic/8628-mangarsocepumi-ludzu/?hl=amkee&do=findComment&comment=86132

Link to comment
Share on other sites

Wow, es zvaigzne  :clapx:  xDD  xDD Bet pa tēmu, tad nezinu ko tu tur meklē. Jo negribas gan tā teikt, bet pēc lielā pubg bums cs sāk mirt, vai arī valvei jādomā par vēl kaut ko jaunu, bet ko vēl jaunāku tur varētu, nav ne jausmas, ne jau gulšanos un 3rd person kā pubg :D Tas gan ir bums, liels procents, ka tā spēle jau pēc gada būs mirusi, bet nu tas viss atkarīgs no izstrādātājiem.

 

Bet veiksmi komandas meklēšanā, es labprāt gribētu ar tevi uzspēlēt un savākt vēl 3 cilvēkus, bet man kaut kā neliekas tas pārāk reāli + vēl atrast cilvēkus, kas var spēlēt regulāri, nevis 1x nedēļā 5h pieiet pie cs.

 

edit : jā...pats tikko tik pamanīju, ka 5 gadi atpakaļ :O Akdievs :D

 

Edited by gocha
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×